Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
19. srp 2012

@safea7 Ahojky..také se přidávám a přeji vše nejky k narozeninkám 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 Hlavně at se vše vyvíjí tak jak má a at se Ti splní všechna tvá přání 😉 😉

safea7
19. srp 2012

@turcice Ahoky 🙂 A ze srdce mooooooc ti kujuuuuuuuuuuuuuuuuuu za vše 🙂 🙂 🙂

martinakl
19. srp 2012

@safea7 Tak po tom velkem UZ uz muzes byt klidna, ne 🙂 I když to ja nebyla, protože jsem zase citila pohyby hrozne pozde... no nejde to snadno se toho strachu zbavit.. Ani ted. Ale ted uz to snad dotahnem 🙂

safea7
19. srp 2012

@martinakl Dotáhnem,to je jasný !!! No já mám placentu na přední stěně,tak taky pohyby žádná sláva,ale mám doma angelsounds,tak poslouchám jak srdíčko,tak kopanečky a jinak první screening,jsem měla na jedničku 🙂 Tak druhý ťuky ťuk 🙂

martinakl
19. srp 2012

@safea7 Ja ji mela taky vpředu (ted nahore), tak jsem malého citila az nekdy v 24t. Urcite i druhy dopadne takhle! 😉

maximka33
19. srp 2012

holky, tak na dovče jsem přibrala 2 kila, i když jsme tam neměli stravu.. ale obědy jsme kupovali a asi 3 večeře a večer víno, salámky, sýry. no mazec! od pondělí jdu na očistnou kúru, budu furt jen vařit, ale musím to dát!
další známá, co má stejně staré dítě, čeká další.. druhé to vyšlo do dvou let prvního, takže jen chvíli bude doma zadarmo (měla dvouletou rodičovskou) a pak zase hurá. není divu, že mi není do zpěvu. přeji jim to, jen si říkám, proč to nemůže vyjít nám...

ladydi
19. srp 2012

@maximka33 njn, rodiče si člověk nevybírá jak se říká, ale jinak máme vztahy dobrý, jen by tu péči prostě nemusela tolik přehánět. Já brala Clostíka a duphastona Estrofem.

Holky, prosím vás, beru Magnezko, beru i Mamavit s DHA, kde to magnézko je taky, chci se zeptat, je normální, že mě i přes to berou občas křeče do lýtek?Já už fakt nevím. Před třema dnima jsem měla nad ránem křeč do levého lýtka, dopoledne v pohodě, žádná bolest, ale odpoledne mě kupodivu ta noha začla teprve brát a dnes už je to třetí den co mě furt bolí a mám do ní často i mravence. Neopuchají mi nohy, to ne, ale tohle mě štve a je to hlavně dost nepříjemný. Dneska mě brala po ránu i naprosto nehorázně prsa, manžel si dělal legraci, že to mám jistě hodně mleziva, že mi od něj pomůže a fakt že teklo 😅 no ale naštěstí setomu jen zasmál, jsme se lekla, aby mu třeba nebylo špatně. Si cucnul a prej to teklo dost 😅 No jako přijde mi to všechno nějako moc brzo, vždyť jsem teprve na začátku 6.měsíce ve 23tt 😒 Co mě teda čeká ke konci....

ladydi
19. srp 2012

@safea7 koukám že narozeninová těhulka, všechno nej nej nej a hlavně zdravíčko 😉 to je to nejdůležitější na světě a láska hned v závěsu 😉

eva518
19. srp 2012

@maximka33 Ahoj, z toho si nic nedělej. Já jsem přibrala 3 kg za 6 dní a to jsme byli na kolech, denně kolem 70 km v terénu, kopcích a poslední den dokonce konečně i přes 100 km (což jsem loni zvládala naprosto s přehledem) a díky večeřím a vínku, občas pivečku jsem to takhle dopracovala... 😠 😠
Taky se teď snažím držet, ale jde to ztěžka, protože přítel rád vaří, já taky a to není dobrá kombinace 😀
Jinak úplně chápu tvoje pocity. Já jsem jediná ze 3 kamarádek, které si v období listopad-prosinec nedonesou domů miminko... 😢

ladydi
19. srp 2012

@lorreine myslím na Tebe holka a moc moc se těším na fotečky 🙂

eva518
19. srp 2012

@ladydi Ahojky, já myslím, že to možné je. Moje kámoška měla také brzy takovéhle "potíže", ale nic mimořádného kvůli tomu neřešila. Všechgno bude dobrý, neboj 😉
A co víkend? Přežili jste?

turcice
19. srp 2012

@eva518 týý jo Evi máš můj obdiv..tolik Km na kole 🙂 🙂 No jiank já taky bojuju s těmi kily ale ted jsem cca 3,5kg zhubla 🙂 🙂

ladydi
19. srp 2012

@eva518 no uvidíme, no. U prvního nic takového nebylo. Jinak víkend ještě je a odpoledne přijede mamka... Jinak včera návštěva u manželovýho svědka a jeho přítulky a super. 5.let jsme se neviděli a bylo to moc fajn, snad se sejdeme častěji.

turcice
19. srp 2012

@ladydi Já si taky myslím že je to normální....miminko asi tlačí na nějaké nervíky 😉

safea7
19. srp 2012

@ladydi Kujuuuuuuuuuuuu opravdu mocinky moooooc 🙂

eva518
19. srp 2012

@turcice Jé, ty jsi dobrá!! Mě by stačilo, kdybych se dostala aspoň na 53kg. Mám teď kolem 56-58 a necítím se dobře. Jsem malá - mám jen 159 cm a každé kilo je znát.. 😖

turcice
19. srp 2012

Jinak holky holky..dnes jsem měla divnej sen..bylo mi divný že stále nemohu otěhotnět tak jsem šla k Dr a ta mi zjistila že mi při revizi něco zpachtili a že prostě nemůžu už mít děti...hroznej sen..fuj....doufám že to něco neznamená..asi mu opět hrabe před dalším snažením...My dnes vezeme Terku na soustředění na Mácháč a ke konci týdne tam asi zůstaneme na víkend..podle počasí...

eva518
19. srp 2012

@ladydi To zní dobře. Odpoledne přežiješ. Nemůžete vyrazit někam na procházku, třeba do lesa?

turcice
19. srp 2012

@eva518 no tak já měřím cca 166cm a váha momentálně 69-70kg..takže fakt nic moc...ale nejvíc jak jsem zhubla je to vidět na prsou a nohou...zadek a břicho mám pořád 😒

eva518
19. srp 2012

@turcice To ne, sny jsou většinou směs z našeho strachu, přání a pocitů. Takže určitě to není předpověď, neboj 😉
Mě se rok a půl před dokončením doktorátu zdávalo pravidelně o tom, že děkanka, kterou jsem věděla, že budu mít u státnic i obhajoby v komisi mě potkala a ptala se mě, kolik stran disertace už mám a který termín obhajoby jsem si vybrala... Jsem se vždycky vzbudila naprosto zpocená a vyřízená šla do práce.. 😅

eva518
19. srp 2012

@turcice Tak to já mám problém se stehny a zadkem. Mám postavu jak přesýpací hodiny, ale horní část o něco hubenější, takže mít štíhlé celé nohy je můj sen. Dřív jsem hodně sportovala a vypadala jsem dobře, teďka po půlroce nicnedělání je to znát..
Ale ty na rozdíl ode mě pravidelně cvičíš, takže určitě vypadáš dobře. Svaly váží víc než tuk a v době, kdy jsem měla 50 kg (ještě po Vánocích 😒 ) jsem oblékala dámské XS, ale nebyla jsem vychrtlá díky svalům. Teď vypadám hrozně..

eva518
19. srp 2012

@turcice Taky chceš trochu zhubnout před těhu? 😉

froka
19. srp 2012

@ladydi Ahojky, co se týče toho hořčíku, tak ty křeče můžou být při úbytku a to, že ho bereš pravidelně nemusí nic znametat. Když máš křeč, tak je dobré rozkousat třeba 2tbl. a mělo by to pomoct. A neboj, horčíkem se předávkovat nemůžeš, jen stolice bude možná ten den řidší 😀

martinakl
19. srp 2012

@ladydi Ahojda, mne asi od 20t tvrdlo bricho, tak mi doktor napsal magnezko, nejdriv 3 tbl denne, později 6. I presto mi to bricho tvrdlo párkrát denne a krece v nohou jsem taky mivala... Pry proste v tehu magnesium v organismu klesa, proto je nutne ho doplnovat. nekomu klesa vic nekomu min... Akorát teda po zvyseni davky jsem z toho občas fakt mivala prujem 😅 Jo a mlezivo nemam doted. Ale to je taky normlani,ze někdo ma a někdo ne...

eva518
19. srp 2012
turcice
19. srp 2012

@eva518 jj ráda bych před těhu malinko zhubla..no a postava??jako hruška 😀 😀 😀 já mám genově silná stehna a i lýtka a boky..pas štíhlejší ale zase ruce silnější..jsem jako atletka říká můj manžel 😀 😀 😀 a navíc krátké nohy a mini si rozhodně dovolit nemůžu...takže štíhlé nohy je můj sen taky ale asi se mi to nikdy nesplní 😀 jinak ted nosím velikost 40... 😀

fykyska
19. srp 2012

@kopretina22 ahooj, no vidíš to 😀 😀 😀 To je náhoda tak aspoň že si je můžeš půjčit 😉 😉 😉 Já včera když sem jela z chaloupky tak měli v mém oblíbeném sekáči vše za 50,- ale jak jinak než zavřeno 😀
@turcice - zlatíčko promin zapomněla jsem v pátek odepsat frčeli jsme na chatu za znamejma a já doma byla jak tajfun musela jsem zabalit uklidit a pak se jelo.... JAK TI JE ??? 🙂 😉 My se včera vratili - odpoledne jsme se koupali na Žampachu na jezu jééé moje první koupání v sezoně - doufám že jestli je skřítek v bříšku že mi to 😀 promine 😀 to byla ledárna ale pak to bylo senzační 😎 Dneska musíme k babičče - musím jí vysvětlit jednu pojistku a na obídek mňam mňam aspoň nemusím vařit 😀 😉 a taky bylo tóčo snad všechny dny krom tohodle pátka a představ si že včera sem načapala ovu hlen 😨 😀 No tak už sem z toho jelen srnec i daněk takže by to minulý tyden v pondělí s tím hlenem byl jenom nějaký záchvěv 🙄 😀 nevím ale králičí sezona se uskutečnila 😀 😀 😀 😀

Jinak AHOOJO HOLKY 😉 😉

turcice
19. srp 2012

@fykyska ahojky Veruuu..tak to si měla pěkný víkend..já trčela doma..a vařila a vařila a vařila a uklízela a uklízela...ms už končí takže se už těším na snažení ale zároven se nějak bojím aby to vyšlo...Momentálně te vezeme Rézinku zlobivou na Mácháč na soustředění takže máme celý den zabitý..do PH frčím až v ůterý..škoda že nejsi doma..a jsi v práci..daly bychom kávičku 😉

eva518
19. srp 2012

@turcice Atletka je moc pěkné přirovnání. 🙂
Mě se stejně víc líbí ženské, které mají třeba i o nějaké kilo navíc, ale umí je nosit. Já nosím nejradši sportovní věci, ale do práce moc nemůžu a tedka se do těch hader sice vejdu, ale vypadám jak reklama na špekáček. 😠 😠 A měnit šatník se mi moc nechce - musím trošku šetřit, kdyby se zadařilo a šla jsem na PN
Jsi dobrá, že jsi zhubla, já se potácím furt +- 1 kg a nejde to a nejde to. Sakryš! 🙄

eva518
19. srp 2012

@fykyska Jéé, tak šup na to! 😀