Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

terulin
21. srp 2012

@eva518 Já pracuju jako architektka, ale k tomu dělám ještě golfovou trenérku (jen o víkendu a v pondělí odpoledne).

eva518
21. srp 2012

@terulin 🙂 🙂 Aha, to jste rychlejší 😀 My hodláme prodat oba byty (ten můj je teda s hypotékou, takže zisk bude jen poloviční) a zbytek si půjčit. Takže to bude ještě chvilku trvat.. 😝 Ale zase nemáme koupený ten pozemek jako vy 😀

terulin
21. srp 2012

@eva518 No to my zase nemáme co prodávat a hypotéka na pozemku nás brzdí v rozletu, takže myslím, že u prázdného pozemku ještě dlouho zůstanem 😀

eva518
21. srp 2012

@terulin jéé, tak to jsi kovářova kobyla, co? Jiným projektuješ a zatím svoje nemáte. Ale to je supr vklad do budoucna - aspoň to umíš všechno dobře promyslet. Já se pachtím v různých knížkách a konzultuju to s tátou, který je stavař, ale chybí mi to, co máš ty.
golf bych si chtěla někdy zkusit. Vypadá to na příjemnou takzvaně aristokratickou zábavu 🙂

eva518
21. srp 2012

@terulin Tak víš co. Já jsem si byt kopupila proto, že jsem myslela, že v Ol.zůstanu a platit nájem bylo naprd. Za 3 roky jsem za něj dala 180 000,- + inkaso. Jenže my budeme stavět okolo Valmezu, takže byt půjde do prodeje tak jako tak. Nejvtipnější bylo, že jsem si hypotéku pořídila ještě v době studia, tak jsem se fakt musela ohánět, abych to utáhla se ctí..

eva518
21. srp 2012

@eva518 Škoda, že bydlíš tak daleko. Bych ti udělala kšeft - budeme shánět někoho, kdo nám udělá projekt. Teda, až bude pozemek, samozřejmě

terulin
21. srp 2012

@eva518 Projekt máme, ale na stavění to nevypadá... Golf je prima, když zrovna není 40 stupňů, nebo nemrzne 😀

eva518
21. srp 2012

@terulin Neboj, vždycky se něco nějak časečm vyvrbí. My také plánujeme už rok a nic nemáme.. Přítel potřebuje vyřešit svůj byt s bývalou ženou, se kterou je sice vyrovnaný, nicméně ona tu má stále trvalé bydliště, takže ho zatím nemůžeme prodat. Čekáme, až si to vyřídí a jí se moc nechce 😠 😠 proč by totiž měnila bydliště, když za ni on platí odpady apod.,, že...

fykyska
21. srp 2012

🙂 AHoj sluníčka no to se to brebentí pomalu nestíhám dočítat - ale co jsem stihla s bydleníčkem no pěkné máte plány holčičky pěkné já se do nich také přidám také sháníme pozemek 😀 Ale zatím máme kulový i s navijáákem 😀 my bychom zase chteli mobilni chalet 🙂 takovej docela príma mobilní domeček v cizině to frčí jedna báseň u nás v Čechách to není tak známe ale než se postaví pořádný palác tak je to úžasná alternativa bydlení 🙂 A jak se jinak máte jak Vám to jde snažílkování, těhulkování apod 😅 Mě od včerejška tak pitomě pobolívá podbřišek a zrovna ta levá strana neoperovaná no že by se tam něco vážně dělo 😀 😵

froka
21. srp 2012

@fykyska Ahojky, ty a měříš bt? To už skoro vypadá, že ta ovulka ještě nebyla, co? 🙂

terulin
21. srp 2012

@fykyska No, že by si tam někdo kutal bejvák v připravených peřinách? holky, já už se chci posunout z kategorie čekatele do skupiny snažilek, uaaaaaaa.... Ale ani ta první mrcha ne a ne dorazit, se z toho picnu!

Mobil bydlení je super, taky jsme ho zvažovali jako startovní pozici, ale nakonec se bojím,že pro vstup stačí otvírák na konzervy...

eva518
21. srp 2012

@fykyska Hmmm, o tom by jsme taky uvažovali, ale mému muži je 39 a provizorní řešení už pro nás moc nemají cenu.

Jinak, pokud tě bolí podbřišek a ve slabinách, tak je to jasné 😵 😵

eva518
21. srp 2012

@terulin Neboj, přijde. Jak dlouho čekáš?

eva518
21. srp 2012

@fykyska Jo, abych nezapoměla - jsem při hledání něčeho zpětně narazila na info, že budeš vdaná paní 😀 Moc gratuluju!!

lenickan
21. srp 2012

@eva518 No když se ohlídnu zpětně tak být ve fázi hledání pozemku bych už být nechtěla. Je to dlouhá cesta - my měli zase dlouho vyhlídnuté a koupené pozemky a čekali jsme na sítě... ted už finišujeme stavbu. Manžel tam chce na Vánoce už být já jsem realista a vidím to spíše na jaro... Ale obojí je dobrý...
Cesta je to dlouhá, ale výsledek stojí za to no... zvláště když jsou děti tak se to ocení....

Včera to tu bylo fakt strašný - ještě v půlnoci bylo přesně jak píšeš - horký fén:( díky Bohu za ten deštík

eva518
21. srp 2012

@lenickan Hmm, tak u nás ani kapka. A já tu mám kopu prádla, tak žehlím... 😝

My máme už vytipováno, sítě jsou tam bezvadně v dosahu, el.přímo na místě. Ale musíme paní přesvědčit, ať ho už prodá. Řekla nám, že nám ho prodá ráda, ale čeká, jestli někdo z vnuků si o to ještě neřekne... Je to od přítele teta.

eva518
21. srp 2012

@lenickan Ale kdyby to padlo, tak pro sichr hledáme ještě jinde. Možné je totiž všechno, že...

eva518
21. srp 2012

@lenickan To je super, že se už v brzkém čase přestěhujete. Jestli v zimě nebo na jaře, to už je jedno. Důležité je, že dokončujete. I když sama vím, že finiš je nejdelší. Hrubá roste rychle a pak všščechna ta práce vevnitř... To se pak vleče.

fykyska
21. srp 2012

@eva518 Jéé děkuju no budu budu 😵 😵 jen zaleží na tom kdy si skřítek vytvoří jeskyňku 😀 Protože naše první datum svatby vychází asi 10 dní před TP teda za předpokladu kdyby se zadařilo už teď 😀 TAkže to by asi nebylo to pravé vořechové 😀 @froka BT neměřím já totiž nemám doma teploměr 😀 Ale včera to byla intenzivní bolest chytlo mě to navečer a ta levá strana bolela asi něco jako když máš slabou MS - píchání bolení 😖 a ráno to taky bylo znát ale teď už dobré Ovulka no ja doufám že ne protože už je to 21 DC snad třeba nějaký zavrtávání kdo ví 😎 @terulin Však ona přijde mrška jedna - chce to čas taky si ve stavu kdy bys za ní dala půl království co 😀 hlavně aby přišla 🙂 No a Mobilheim záleží hodně na výrobci, podmínkách apod aby se do toho přesně nedostal nějak kasař s otvírakem na konzervy 😀 🙂 Nás to děsně nadchlo ale čeká nás ještě dlouhá cesta abychom vybrali pořádně řádně od pozemku po Mobilhaus 😉 nebo nějakou pjéééééknou dřevostavbu kdo ví 🙂 @lenickan Budu držet palečky aby se s bydlením zadařilo co nejdříve ať máte klidek a pohodu 😵

No a počasí devčata já včera měla přesčas a odešla jsem z práce až v 18:45 😠 aspoň že už bylo trořku dýchatelno no ale v kanclu ze mě lilo ..a dneska to nebude o moc lepsi a ja koza jsem si vzala džíny s pocitem že když celou noc pršelo a ráno taky že bude chládek a že bude pršet a vono hovno hovno slavný soude 😀

happyfrog80
21. srp 2012

@eva518 Diky za podporu ,tebe take preju vse jen nej abys uz po treti mnela hodne stesti,Nekdo tvrdi ze dalsi tehotenstvo by malo byt tak najskor po dvoch troch mesiacoch ,mne povedali ze po prvej ms mozem ak sa citim ok.Samozrejme sa citim ok uz ,tak som zvedava .

Ano zijem uz 7 rokov v Uk ,preco?aj ty😉?

eva518
21. srp 2012

@happyfrog80 Nene, já žiju v Česku, ale v UK mám dvě spolužačky ze střední školy - jednu v Oxfordua druhou v Londýně 🙂 A mě se tam hodně líbilo. Až na pivo, které mají fakt hnusné.. 😒
Určitě pokud se cítíš dobře a podle Dr.jsi v pořádku, tak proč ne. Já jsem četla článek, že se dělaly statistiky žen, které potratily a ty, které otěhotněly do půl roku, měly méně častěji předčasný porod a lepší průběh těhotenství ve smyslu donošení dítěte 🙂
Držím moc palce.

eva518
21. srp 2012

@happyfrog80 Mě teď naposled řekli v nemocnici i můj Dr., že máme počkat 3 měsíce, aby se tělo vzpamatovalo, ale jsou to dva měsíce a já to chci už nechat na náhodě. I když jí asi trochu pomůžeme 🙂

m_artasek
21. srp 2012

@kolino Ahojky, až teď jsem se zase dostala k PC. Jsem v lázních v Karviné, léčím se od mala s kyčlí, mám po dvou operacích v dětství a v dospělosti se mi to začalo zase horšit, jednou mě čeká umělý kloub, ale to až po dětech. Kéž by se po krásném víkendu prožitém s manželem zadařilo 🙂, no uvidíme.

eva518
21. srp 2012

@m_artasek 🙂 držím palečky.

m_artasek
21. srp 2012

@eva518 díky moc, no byla by to haluz jako blázen. No ale dnes se mi zdál sen, že jsme měli krásnou zdravou holčičku, ale že byla malinká, ale moc krásná. Už mi tu asi začíná hrabat.

ladydi
21. srp 2012

Teda tady se zase brebentíííí 😀 nestíhám ženský dočítat, teda stihla jsme ,ale je to mazec 😀 Ohledně bydlení, pamatuju že na střední jsem netoužila po ničem jiným, než žít ve větším městě jako je třeba Hradec Králové a pod, v nějakým novým bytě a tak. S manželem jsme opravdu bydleli nějakou dobu v HK a pak jsme se x-krát stěhovali. Zjistila jsme ,že město je sice fajn, ale rozhodně ne na bydlení. Aby měl člověk auto, aby si tam mohl kdykoliv dojet, ale bydlet ani náhodou. Vrátili jsme se vlastně tam odkud jsem přišla. Měli jsme tu obecní byt a nakonec jsme ho koupili, no a pak jsem zjistila, že jako bydlet v bytě je teda opruz první třídy, vyrostla jsem totiž v RD. Já miluju reality, koukám po nich snad každý den, miluju koukat jak prostě je to navržený, myslím rozmístění místností a tak. No a loni jsme se s manželem zamilovali do jednoho staršího domku z 50.let se zahradou a hlavně, ani přes jeden plot nejsou sousedi 😀 a sousedy co tu máme v ulici, jsou skvělí lidé, takže i když domek jsme rekonstruovali, ale není zdaleka hotovo, jsme tu jako v sedmým nebi. Klid pohoda, malá si tu jezdí po cestě na kole a já se nemusím bát, že jí něco přejede, protože je to slepá ulice a my jsme poslední a jsou tu jen 4 baráky. Takže pohoda klídek a do toho Hradce občas taky zajedeme, určitě bych to nemněnila ani za ten nejluxusnější byt v HK.

ladydi
21. srp 2012

@happyfrog80 vítej, je mi líto, že se tu stále rozšiřují řady kvůli téhle hrozné zkušenosti ☹ ale je tu fajn a holky mi tu strašně moc pomohli. Jinak my jsme museli počkat 3MS, pak teprve přišla povolenka a povedlo se teda až na 5MS, takže druhý měsíc od povolení. Což jsem brala trochu jako zázrak, otěhotnět u nás byl vždy dost problém.

happyfrog80
21. srp 2012

@eva518 ja som zase citala ze niektore otehotneli este pred prvni ms a zadny problem nemneli pocas tehotenstva a porodili zdrave deti.Myslim ze to je prirodu .Nekdo pisal ze v anglii je lepsi zdravot.starostlivost nez v cesku ,to je pravda?Tu neberu holky za tehotne do 12 tydna da sa povedat.Nedavaju ziadne tabletky na udrzanie ani injekcie jak na Sk baby píšu.Proste priroda si vyberie svoje.Ale zasa ak mam problem tak v spitale je klinika specialne pre tehotne zvlast v prvom trimestre.
Taktiez som citala ze scan v skorom tehotenstve skodi plodu ale aj napriek tomu ho robia,cize v Anglii su na tom mudrejsie ze robia scan az v 12 tyzdni ci neskor.

Ja uz mam 32 a zatial bezdetna takze ja cakat nebudem .Vacsinou mladym tehulkam radia dlhsie pockat a starsim povoluju zacat hned.No a ked moze starsia tak aj mladsia 😉.Ovsem ak nemaz ziadne problemy.
Mne jeden cernoch povedal ze jakto ze nemozem otehotniet ,ze ich rasa nema problemy s plodnostou a dokonca ked zena porodi ze hned ju zase oplodni takze moze rodit bez problemov kazdych 9 mediacov.😀

Mne sa tu moc nepaci ale zivot v Sk si uz neviem ani predstavit.
No a pivo ved tu predavaju prazdky budvar uz skoro vsade 😉 abo dake ine pivo 😉.
Ja zijem v Manchestre.

Niektorí doktori su takí sprostí ze ich netreba ani pocuvat.(moj nazor 😉)

happyfrog80
21. srp 2012

@ladydi tak u nas tiez bol problem ,moj mi ani neveril ze to bude jeho haha ,po 4 rokoch snazenia ??? haha

Ladydi a ty
mas uz toto tehotenstvo bez problemov?Zo srdca ti to prajem .
Ak dostanem ms teraz ,tak mi vyde ovulka ked pojdeme na holiday za 3 tyzdne tak dufam ze uz sa zadari .

Strasne mi trha žili ked vidim číňanky s bruchom.Skoro kazda je tehotna a o africanoch a pakošov radsej mlcim ,tí maju tradicne 5-6 deti .A ked nie tak planujú 😀.A my tu musime len čakat a čakať na zazrak .

happyfrog80
21. srp 2012

@m_artasek no ked bol krasne prezity tak snad ano ,aj ja drzim palecky 😉