Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
29. srp 2012

@froka 😀 😀 😀 😀 já to pochopila že to patřilo mě 😀 😀 😀

froka
29. srp 2012

@maximka33 růžový bývá ovulační špinění, proto to spíš vypadá na tu ovu 13DC, kdy byl i hleník 🙂

turcice
29. srp 2012

@maximka33 no lehce jako špinění..když jsem se utřela tak hlen jako bílek ale jako do růžova.. a i na intimce to lehce bylo do růžova..ale jen večer...při té bolesti břicha

turcice
29. srp 2012

tady jsou všechyn v plné kráse holky 😀 😀 testováno od 20.-29.8

leeena_4
29. srp 2012

@turcice ideální je to kolem 17 hodiny, nejvíc vypovídající 😉
@turcice hlen můžeš mít i několik dní před ovu a pak se může znova objevit. Jen podle něj není moc spolehlivé se orientovat. Já ho třeba měla i týden před ovu, pak zmizel a na ovu se zase objevil a špinění ovu značit vůbec nemusí. Bolesti můžou být růstem folíků. Zkrátka bych věřila BT a testům, to je nejspolehlivější. Musíme počkat, co udělá ta tepota, to řekne hodně 😉

leeena_4
29. srp 2012

@turcice já v těch testech ovulku fakt nevidím!

maximka33
29. srp 2012

@turcice aha tak to by mohlo být. asi se budeš muset nechat překvapit.

maximka33
29. srp 2012

@turcice mně se ty testy taky nezdají. zatím asi nic..

maximka33
29. srp 2012

@turcice jak dlouhé míváš cykly?

froka
29. srp 2012

@turcice No podle testů to fakt na ovu vůbec nevypadá, tak se nedivím, že seš z toho jelen 🙂 Lenča má pravdu, že to může být, jak ty folíky tlačí. A na Lenču asi dej, je to očividně expert. Kdyžtak zkus trošku zagooglovat, určitě o tom najdeš více názorů od snažilek 🙂

fykyska
29. srp 2012

☹ ách jo buchty tak už dvě hodiny lezu po bytě a uklizím mám toho dost mužskej dycky řekne ja uklidím ale výsledek ?! mám pocit že součástí kuchyně pro něj je jen kuchyn linka a já toho mám dost dost dost - až jsem se z toho rozbrečela ☹ 😔 téda já jsem jak na horské dráze

turcice
29. srp 2012

@maximka33 28dní 😒

turcice
29. srp 2012

@leeena_4 no vidíš a minulý měsíc jsem měla pozit.ovu test 13DC a nic z toho nebylo 😒 Se v tom těle fakt nevyznám..prdím na to asi..budu zapisovat teploty a uvidíme před ms zda z toho něco bude 😀 😀 😀 chce to hlavně sexík..ale hlavu mám zamotanou pěkně tedy 😒

froka
29. srp 2012

@fykyska no chlapa si musíš naučit, co se týká úklidu, jinak oni mají pořád pocit, že uklízení není důvod 🙂

martinakl
29. srp 2012

@fykyska
@froka Nechci nejak provokovat, ale ten muj uklizi vic nez ja a zcela dobrovolne 😀 Ja jsem u nas ten bordelar a on citlivka přes uklid 🙂

froka
29. srp 2012

@martinakl no to se máš teda, to musím tomu svém hned říct 🙂

martinakl
29. srp 2012

@froka Jj, i takovi chlapi existuji 🙂 Mne dokonce občas prijde, ze to i prehani, napr. když cely byt vytre savem 😀

froka
29. srp 2012

@martinakl tak to bych si s ním asi rozumněla, až na to savo teda, i když do kybla taky někdy dezinfekci trošku naliju 🙂

martinakl
29. srp 2012

@froka Byste soutezili, kdo lip naklidi, ne? 🙂 Ja myslim, ze ke mne se hodi takovej chlap lip.. Když si vzpomenu, jakej jsem mela u sebe bordel, když jsem bydlela sama. No fuj 🙂 Ja mu varim, peru a tak. A on uklizi. Ja teda taky, ale ne tolik a tak peclive 🙂

froka
29. srp 2012

@martinakl takového si hýčkej, holka 🙂 ale je asi vyjímka, protože je známo, že k chlapům spíš ten bordel patří 🙂

martinakl
29. srp 2012

@froka No tak on ma zase dost jinych much 🙂 Ale tohohle si fakt cenim, to teda jo...

leeena_4
29. srp 2012

@turcice ono to chvilku trvá, než se člověk ve vlastním těle vyzná a každé nefunguje jako hodinky a navíc - ještě nemusí být po potratu vše 100% v normálu 😉. Hlavně se tím nestresuj 😉. Nic vážného se neděje 😉

Jinak holky taky mám chlapa co uklízí a dobrovolně 😀. každou sobotu je velký úklid, práce máme rozdělené, on vstane a pustí se do toho. Teď teda kromě praní a žehlení dělá chuděra úplně všechno 😀. Ale s láskou, tak ho chválím do nebes 🙂

leeena_4
29. srp 2012

@froka 😀 já jsem expert na ČEKÁNÍ NA OVULACI 😀, sama jsem ji měla za ty dva roky asi 4x 😀 a už jsem ji viděla všude 😀. Ale kolikrát nás to tělo tak převeze, že člověk jenom kouká a říká si - nic není nemožné 😀

turcice
29. srp 2012

no holky taky mám doma chlapa co rád uklízí..pomůže ůplně ve všem..jen vaření..to jde mimo něj 😉 řekla bych že je větší uklízecí maniak než já 😀 😀 😀 😀

martinakl
29. srp 2012

@leeena_4
@turcice A to jsem si myslela, ze ten muj je ojedinely ukaz 😀

leeena_4
29. srp 2012

@martinakl no s tím savem rozhodně je 😀

fykyska
29. srp 2012

No já mám taky sluníčko na jednu stranu 😀 a na druhou bych ho klepla přes prsty občas 😠 😠 😠 😠 ale muj status už je takovy holky že mam uklizeno uvařeno nohy nahoře a právě mi začína dnešní dovolená 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fykyska
29. srp 2012

Jinak MENSES stále nikde 😵 😵 😵 ještě pár hodin a bude to 30 DC 😅

turcice
29. srp 2012

@martinakl no tak to savo 😀 😀 😀 😀 😀 to u nás občas proběhne taky 😀 😀 😀 😀 on je fakt na ůklid hroznej ale asi je to i pracovní deformace 😀 😀 😀 dělá inspektora ve věznici tak tam to musí taky všechno mít jako ze škatulky 😀 😀 😀 😀

turcice
29. srp 2012

@fykyska jsem napjátá jako špagát 😀 😀 😀 😀