Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fykyska
3. zář 2012

@eva518 No hezky ho upeču mimíska a kdyžtak si pro ní naklušu hned jak budu chtít 😉 jéééééé budeme družstvo žen na Pééé ÉN 😀 😀 😀

eva518
3. zář 2012

@axonka Snažím se. Už se cítím dobře fyzicky i psychicky, což je dobré. Snažím se teď trošku zhubnout, i když dneska jsem spořádala croissant s nugátem a točenou zmrzlinu, ať se cítím dobře.
Doufám, že září bude pěkný měsíc i pro nás 😉

froka
3. zář 2012

@fykyska Ahoj, no už jsem tě očekávala 🙂 Takže bezvadné zprávy 🙂 Toho 19.9. už by mohlo být srdíčko 🙂 Jupííí 🙂 No ale šetři se, pomalu s v práci ukliď na stole a hurá do spokojeného těhu 🙂

eva518
3. zář 2012

@fykyska Jj, jak říká Kačka - pěkně se pomalu chystej domů 🙂 Já si PN nechám napsat asi hned, protože budu klidnější, když nebudu muset tolik mezi lidi a bacily 😎

turcice
3. zář 2012

@pavlina26 Ahojky Pavlí..testovat začnu v pátek,je to pár dní ale přijde mi to jako věčnost do pátku..ale je to i tím že mé rozpoložení díky noze a pajdání není nic moc 😒 😒 Ale budu doufat že tam ty // prostě budou 😉 😉 😉

@axonka moc ti držím palečky at to těhu vyjde...a tu dovču ta fakt závidím 😉 😉 😉 😉

@fykyska kočičko to jsou samé dobré zprávy..je z tebe cítit pohoda a klid... 😉 😉 😉 užívej si to 😉

jinak holky..i doma všem nějak lezu na mozek... 😒 😒 😒 😒 zítra je manža v práci tak tady budu válčit sama...ale asi to risknu a pojedu do Kaufu koupit testíky at se předzásobím 😀 😀 😀 😀

froka
3. zář 2012

@turcice budou, budou //, neboj a s tím výletem pro testíky...no opatrně s tou hnátou 😀 ale aspoň ti to uteče 🙂

turcice
3. zář 2012

@froka no právě...naplánovala jsem to jako program dne 😀 😀 😀 no ale že s těmi holemi vypadám jako důchodkyně... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eva518
3. zář 2012

Holky, myslíte, že taková slabá bolest na pravé straně podbřišku už tři dny je ovu? Minulý cyklus jsem to věděla přesně podle hlenu, ale teď hlen skoro nic, jen ta bolest. Taková jakoby slabost.

turcice
3. zář 2012

@eva518 jinak Evi..mé pracně shozená kila jdou opět nahoru díky té noze..jak dřepím doma tak mám pořád chutě na nezdravé věci 😒 třeba zrovna ted bych si dala topinky 😀 😀 😀 😀

eva518
3. zář 2012

@turcice Hmm, já jsem taky sundala pracně dvě kila a teď jsem se vážila a po víkendu u mých rodičů je to skoro zpátky.. 😒 Taky mám chutě. Nejvíc večer a samozřejmě u televize nebo knížky 😠 Ale já jsem si dopřála - dneska točenou zmrzku a nugátový croissant, mňam!! 😀 😀 Nemůžeme být na sebe tak přísné, ne?

maximka33
3. zář 2012

@eva518 jo to by mohlo být ono. se máš, já už nemám žádné příznaky..
@turcice jen 4x se vyspinkáš, dnů ještě míň 🙂

maximka33
3. zář 2012

@eva518 ještě jsem neshodila kila z dovči, to je taky pěkné.. ale doma uklízím, myju okna, včra jsem sekala trávu a je to pěkná zabíračka. no a zítra snad konečně na brusle..

turcice
3. zář 2012

@maximka33 to je jako čekání na Ježíška 🙂 🙂 🙂 🙂

@eva518 když ono je to tak dobrý 😝 😝 😝 no a manža splní mé přání a jde mi udělat topinku se zeleninkou a volským okem..mnam mnam 😉 😉

eva518
3. zář 2012

@maximka33 Mě je divné, že už je to několikátý den, víš. Jestli je to ovu, je to super, ale líp znát to bylo minulý měsíc, kdy jsem přesně podle hlenu věděla. Akorát já jsem v Ol. a můj milý je doma, takže dneska nic nebude.. ☹

eva518
3. zář 2012

@turcice téda, ty se máš. Taky bych si dala 😀

axonka
3. zář 2012

@eva518 Drzim ti moc palce, at se tesime spolecne 😉 take se snazim dat par kilo dolu, ne nijak drasticky, ale vic se hybu a trosku se omezuji v jidle, ale zadna drastarna 😉 . Za croissant a zmrzku se netrap, ja dneska sporadala kus dortu 😀

fykyska
3. zář 2012

@turcice 😉 no to je uplnej piecéééé mám mír v duši 😀 😅 a ty nestresíkuj budou tam // 😵 😵 😵 😵 to je uplně jasný 😉 😉 Jo a bacha na hnátek při těch vejletech 😀 😅

Jo s čekáním na Ježíška souhlasím já nevím jak vydržím těch 14 dnů 😀

fykyska
3. zář 2012

@eva518
@froka holky a nebo myslíte že si pro ní mám dojet už v pátek ??? 😕

axonka
3. zář 2012

@turcice do patku vydrzis 😅 , uz je to za par 🙂 Nebudu ti rikat at myslis na neco jineho, protoze vim, ze je to nemozne, tak ti preju at ti ten cas do patku,co nejrychleji utece 😉 Moc na tebe budu myslet a drzet palce.

turcice
3. zář 2012

@eva518 a pak budu mít malinko výčitky...no ale bude dobře v bříšku 😀 😀 😀

turcice
3. zář 2012

@axonka jsi zlato..moc díky 😉

eva518
3. zář 2012

@fykyska Myslíš PN? No, já jsem si ji nechala napsat hned - nechtělo se mi do práce, kde bych stejně nemyslela na nic jiného a navíc dělám s lidma a nechtěla jsem moc riskovat nějakou infekci. Tak jsem byla raději od 1.návštěvy dr.doma. Záleží na tobě, Veru. Zvaž si, co je pro tebe lepší. Nemusíš hned říkat, proč máš PN - vždyť jsi potíže gyn.rázu měla, tak co. A po 19.to můžeš vybalit. Aspoň tak bych to asi udělala já.

eva518
3. zář 2012

@turcice Já myslím, že občas si dopřát je úplně v pořádku. Žijeme jen jednou, ne? 😉

fykyska
3. zář 2012

@eva518 No, vlastně sama nevím proč jsem jí nepřijala hned přitom sestří to je taková čuper baba - říkala no jestli jste těhotná tak Vás bez neschopenky nepustím ze dveří je Vám to jasný - ale pak mi samozřejmě pravila že si takovu věc musím rozmyslet sama - a já jsem řekla že do konce týdne uvidím a když tak až toho 19 🙂 já nevím ani na co jsem myslela 😀

fykyska
3. zář 2012

@turcice Jiank miláčku už abys čurala se těším 😵 😵 😵

pavlina26
3. zář 2012

@turcice tak dej v pátek vědět, jak to dopadlo 🙂 ale hlavně žádný stresík...když to tam nebude hned 🙂 a s tou nožkou opatrně 😉 já jsem teprve 13DC...nejsem si na 100% jistá, ale podle bolestí břicha myslím, že jsem ovulku už měla 🙂...tak uvidíme...doufám, že mě to nebude napínat jako minulý měsíc 😒

eva518
3. zář 2012

Prosím vás, myslíte, že ta bolest už tři dny na pravé straně v podbřišku je ovu? Jsem už 16.den cyklu, tak nevím. Minulý měsíc byla 12.. Jsem z toho jelen..

fykyska
3. zář 2012

@eva518 A JAKý jsi měla cyklus 😉 😉 kolik DC jestli 28 -30 ovu by to klidně být mohla 🙂

http://www.kalkulacka-tehotenska.cz/ PODÍVEJ SE TADY NA KALKULAČKU OVULACE 🙂

eva518
3. zář 2012

@fykyska No, minule 30 a to podle hlenu byla ovu 12.DC. A předtím 29 a to nevím, kdy. Tak jsem pořád čekala na hlen a ono jen ty bolesti... 😕

fykyska
3. zář 2012

@eva518 no tak jestli 29 Dc tak ovulka vycházi orientačne na 15 DC tak teřba se mohla posunout na 16 🙂 😉 😉 Čípas jaký máš měkky ?