Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
5. zář 2012

@fykyska tak já jedu nakoupit a zkusím něco ucmundit 😉 😉 😉 😉

fykyska
5. zář 2012

@turcice 😉 Tak dobrou dobrou 😵 😵

leeena_4
5. zář 2012

@lenickan tahle moje měření jsou směrodatná. Dělají je na speciálním genetickém utz v Podolí a dělají mi je tam poslední měsíc už po 4. a vždycky to vyjde fakt takhle. Už jsem se i ptala, jestil se nemůžou plést a bylo mi vysvětleno, že mi dělali utz zaměřený právě na váhový odhad a tam je odchylka max. kolem 100g. Bohužel.

Určitě existují maminy, co porodily velikánské děti bez problémů 🙂.

mircisek
5. zář 2012

@leeena_4 Ahoj, vysvětluj to malýmu a on to pochopí. Mně to u kluků zafungovalo u obou. 😀
Ta moje kamarádka, jak jsem se Tě ptala na to magnézko, má zase opačnej problém. Malá je maličká. Teď byla 4 dny ve špitále na kapačkách s magnézkem 😲 a říkali jí, že by tam beruška měla ještě aspoň 14 dní zůstat, že je moc malá. Tak si vyber. Potvůrky - ještě nejsou na světě a už si dělají, co chcou. Tak držím palečky. A buď v klidu i 4 kg dítě se dá porodit v pohodě (a to jsem docela mrňous).

leeena_4
5. zář 2012

@mircisek děkuju 🙂. Zkusím mu domluvit, cvalikovi 🙂. Ať si sbalí batůžek a zahájí evakuaci sám 😀 😵. A kamarádce držím pěsti, ať tam maličká ještě vydrží a rostě. kéž bych jí půl kila mohla dát 😀

lenickan
5. zář 2012

Pardon ta hlava byla míněna 38 a i to je vcelku dost. Ona Anj není hlavoun ale ma právě takové to faraonsky šňůře temeno☹
@leeena_4 mne taky dělali v podolí právě kuli te nehodě.co jsem měla mne hodně sledolaly i průtoku placenou a utz na váhu a velikost dítěte a řekli se mi o hodně, odhad byl 3100 a měla 2450... Ale třeba uz to mají zase vymakanejsi za ty 3 roky... Holky myslím na vás. těším se na zprávy 😉

maximka33
5. zář 2012

@lenickan to se teda hodně sekli...

terulin
5. zář 2012

Ahoj, holky tak v práci byla paní šéfová 10 dní na dovolený a já jí měla jakože zastoupit a byl to takovej masakr, že jsem se sem vůbec nedostala... To jsem zvědavá, jak se mi podaří všechno dočíst 😀

terulin
5. zář 2012

@fykyska No nekecej!!!!!!!!!!!!!! gratulujuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!! vy jste to teda vzali rychlovkou! Veliká čistá závist (ale rozhodně ne ve zlém)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

terulin
5. zář 2012

@froka Ty taky!!!!!!!!!! Tak to taky obrovská gratulace!!! Člověk tady chvíli není a takovýho štěstí se tu událo............

maximka33
5. zář 2012

@terulin vítej zpátky 🙂 bude z tebe vedoucí?

terulin
5. zář 2012

@maximka33 Pevně doufám, že hodně dlouho ne. Moje nejhlavnější šéfka, je zároveň i mou maminkou. A tohle byla pomsta za to, že jsem jako dítě zlobila... Protože to jediné by omluvilo, jak mě v tom koupala a ještě se bavila tím, že jí profesně rostu (ale to nebylo profesně, to bylo vzteky) 😀

Nějak se tu rozmáchly dálnice... přibyla ještě nějaká kromě verči a katky?

fykyska
5. zář 2012

@terulin AHOOOJ no díky díky - tak už si zase tady 😵

Téda holky tak neschopenlku mám od zítra se na to tady můžu v****t - vážně mě začína náš pan vedoucí lezt krkem - vždycky ale vždycky když tu nikdo nebyl myslím nějaký klient nebo návštěva zula jsem pantofle a chodila na boso - je to příjemné na nohy - nikdy to nikomu nevadilo dokonce se mi spíš holky smály že duupu jak slon a dneska ten náš slavnej MAČO brunátním hlasem že si nepřeje abych chodila bosa - a div mě u toho zase nesežral ..a obzvlášt když je tady klient tak mu říkam žádnej klient tady není a nikdy před ním nechodím bosa kdyby tady byl - pak jsem volala na gyndu a sestří mě řekla že neschopenku mi dá od zítra a tak jsem to říkala hlavní kolegyni a ta za chvilku přišla říká že se mě ptá šef proč jako už jdu až zítra a ne až v pondělí !! NO co je mu do toho a místo aby se přišel zeptat on sám posíla kolegyni 🙄 🙄 tohle je uroveň ví že beze mě to tu nezvládne do toho další kolegyně v nemocnici a on není schopnej vyplnit ani žádanku !!!!! JEN AŤ SI TO VYŽERE ZA TO VŠECHNOO 🙄 🙄

ladydi
5. zář 2012

Ahojte Berušky 🙂 tak se hlásím po dnešní kontrole. Malá je v pořádku a váží cca 700g a můj fundus je už 29cm 😅 od minule (4týdny) 6cm nárůst 😅 gyndr už začíná vtipkovat o mojem pupku 😀 a moje váha?? 😀 dokonce jsem ubrala o půl kg a to jsem nebyla ani na velký ještě a přitom ráno chodím pravidelně. Takže celkem -2kg tak jsem moc spokojená. i přes tvrdnutí pupíku mám CS stále 0. Takže jsem moc spokojená.

ladydi
5. zář 2012

@fykyska kašli na to, nestojí Ti to za to. Hezky si to doma užiješ 😉

ladydi
5. zář 2012

@leeena_4 no jéé, koukám že to bude velkej macek teda 🙂 Tak přeju aby se sbalil sám a šel 😉

@martinakl a Ty taky pořád ještě tady, ježkovi zraky ženská 😀

fykyska
5. zář 2012

@ladydi No už aby to bylo ftuj tfuj ještě jeden den - ale tak znáš to naštve to takovej přístuo - naštve 😠

ladydi
5. zář 2012

@fykyska mooooc dobře to znám 😀 a to makám ve velikánský firmě, respektive bance 😉 šéfa a rodiče si většinou holt nevybereš.

fykyska
5. zář 2012

@ladydi no svatá pravda a dej volovi funkci a takhle to dopadne 😀

fykyska
5. zář 2012

téda holky já se vůbec necitím těhotná 😀 když nebudu počítat ty prsa a to že mě bolí hlava jako střep - že bych měla poklidnou dobu březosti 😀

martinakl
5. zář 2012

@ladydi Porad zde 🙂 Ted jsem domalovala obrazky na dve bodycka. Uz asi fakt nudim 😀 Budu muset přikoupit, jak to tak vidim 🙂

terulin
5. zář 2012

@martinakl Já chci vidět malovaný bodýčka, prosím!

martinakl
5. zář 2012

@terulin No to vis, ze jsem si je hned vyfotila, abych se mohla pochlubit 😀 😀 😀
Tady jsou.

fykyska
5. zář 2012

@martinakl jéé no to je krááásnýýýýý 😅

terulin
5. zář 2012

@martinakl Jé, tak ty jsou fakt super. Jsi šikula, miminko bude prďácký v takovym ohozu...

martinakl
5. zář 2012

@terulin Dekuju 🙂

froka
5. zář 2012

@fykyska Máš recht! Ať se třeba šéf po....re 🙂 Tak to jsme stejně i na PN 😀 No já jsem to první řekla hlavní vedoucí, že bych mohla jít až za 14dní, ale nechtěla bych si pak něco vyčítat a souhlasila, že bych na to stejně v práci myslela, tak ať jsem doma 🙂 Pak jsem to řekla mojí vedoucí (té co je těhotná) a taky ok, nic nenamítala. Dnes v práci makám jak urvaná, abych měla po sobě hotovo a na stole uklizeno 😀

turcice
5. zář 2012

@terulin ahojky šéfováá 😉 😉 😉 a stýskalo se ti po nás??? 😉 no pěkně se to rozjelo s těmi //..ted jsem na řadě já 😀 😀 😀 😀
@fykyska Veruu máš recht.taky bych zůstala doma co nejdříve a při takovým přístupu kor.. 😉
@martinakl Martí..ty jsi šikulína.. 😉
@lenickan Leni a co ten čípek??už se to uklidnilo??
@leeena_4 Leni neboj..já myslím že ty odhady jsou různé...a někdy se fakt i seknou...4kg ale dáš ne???? 😉

Jiank holky nákup je za mnou..byla jsem pro malého ve školce a koupit ještě bonbonky..zítra má 5let.. a mám toho dnešního šmajdání až až...na plotěn bublá rajčatová polívka a ještě se pustím do toho vepřového a večer určo odpadnu..jsem nějak KO

terulin
5. zář 2012

@turcice Stýskalo se mi moc 😉 To je jasný, že jsi na řadě a já doufám, že v tý frontě za tebou nestojím nijak daleko 😀

terulin
5. zář 2012

Dneska mě čeká rande se žehličkou a smetákem. To bude večer plný vášní 😀 😀