Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

luuc_2012
22. říj 2012

@turcice když se podívám na váhu tak mi ukazuje tak cca +1kg za měsíc, teď už mám +6 kg tak se bojím jak to půjde dál aby ze mě nebyl za chvíli sumo

jahudka80
22. říj 2012

@luuc_2012 jj renie můžeš 🙂 a možná je i něco jiného, no a taky si pamatuli , že jsem moc nejedla sladké po něm mě pálila děsně a tak jsem místo čajů a šťáv pila jen čistou vodu to mi taky pomohlo 🙂

luuc_2012
22. říj 2012

@jahudka80 jj taky jsem štávy vyměnila za vonu a čaje méně sladím, čokoládu si už dám jen vyjímečně, ale příjde mi že mě pálí už snad po všem, tak jsem řekla že už s tím musím něco dělat

veruska007
22. říj 2012

@turcice No jo, ja bych komunikovala a rada, ale manžel se mnou nemluvi. Vcera jsem skoro cely den stravila v posteli. Treba mam PMS a depku z toho. Cekala jsem porevizni ms v patek a meska ☹. To sestinedeli je hrozny... clovek ceka na konec... porad si rikam, jestli si tim vsim chci prochazet znovu. Je mi z toho opravdu smutno.

ladydi
22. říj 2012

@luuc_2012 😀 😀 😀 😀 😀 jo doděláváte pindíka 😀 😀 😀 Myslíš že jsme mu ho tam taky dodělali až potom?? 😅 😅 😅 😀 😀 😀 no u nás jelikož se včera poprvé masírovala hráz ráno, tak to taky skončilo .... ehmmm no jak jsem předpokládala, ale je to fakt čím dál složitější s tím mojím panděrem 😀

luuc_2012
22. říj 2012

@ladydi no ja si to neumím představit s velkým břichem, jojo snažíme se ho dodělat. masírovat hráz? K čemu je to dobrý, to neznám

fykyska
22. říj 2012

@turcice Ahooj holko, marně se snažím přihlásit na skype a nejde mi to 😠 ách jo jak tak čtu to tu máme zase den co Milan zlobí ?? a ty si ze všeho n paličku vid - hezky si slupni něco dobrého 😵 😵 bude zase fain 😎
@terulin no to snad nemyslíš vážně to byt važně kkt ten člověk to snad není možný 😠 😠

@luuc_2012 Gaviskon tabletky uzasny na žahu 😵 😵 cucám jak splašená 😀

Jinak ahoj holky, hrozný se mnou v noci jsem musela vypít celej jogurtovej nápoj já se dycky proberu jako bych týden nejdela 😕 ráno jsem se pozdravila s paní wc mísou po 3 dnech a jsem dneska nějaká odrovnaná - zůstala jsem u mamky, měla bych se dobelhat se psem před barák a dneska jsem tedy extrémně přichcípnutá - doufám, že ten můj chlap doma uklidí abych přijela do čistého, ale jak to tak znám nenapadne ho to - a o to víc se mi tam nechce ☹ holky mě se tak nechce domů ani za tím chlapem stalo se Vám to někdy - mám chuť někam vystřelit vypadnout asi už mám v tý hlavě mišuge 🙄 😔

luuc_2012
22. říj 2012

@luuc_2012 už jsem si to našla

luuc_2012
22. říj 2012

@fykyska jj taky to občas mám, někam na víkedn odjet, kde je klid, není ten každodenní stereotyp a kde tě nikdo neznááá, jééé jela bych hned někam

fykyska
22. říj 2012

@luuc_2012 No já jsem ze všeho tak unavená že kdyby to šlo jedu hned někam vypnout ale vono to cooo no nejdééé 😖

ladydi
22. říj 2012

@luuc_2012 já teda na žáhu ovocný Rennie, protože ty pálivý, to bych se poblinkala 😖 Jinak masáž hráze je dobrá na to, že si chystáš porodní cesty, teda spíš hlavně tu hráz na to, že tamtudy půjde to miminko, aby to bylo pružnější. Je to prevence před potrháním a případným nástřihem, u Dianky jsem byla bez nástřihu a jen se dvouma stehama. To víš že nic není 100% ale já věřím, že to určitě pomohlo trochu. Mám na to přímo zase i olejíček od Weledy.

jaya
22. říj 2012

@m_artasek To jsi asi tehotna :D Ja jsem mela tri dny po ovulaci asi pet dni paleni zahy. No a pak teda cele tohotenstvi. Mela jsem na to gaviscon, ale z toho mi bylo hrozne zle. Tak jsem zacala pit normalni mliko a to pomohlo.

luuc_2012
22. říj 2012

@ladydi tak to jsem zase o něco chytřejší, co já se tady všechno nedozvím 🙂

luuc_2012
22. říj 2012

@fykyska u nás taky nejde, hlavně jsem na neschopence a bojím se kontroly, už jednou tu byly, tak si nemůžu dovolit aby mě nezastihly i když u těhu jsou víc toleratnější.Jinak bych taky jela nekam s kamoskama, damskou jizdu, ja teda o džusíku, ale to by mi neva, na nějakou chajdu s krbem aby tam bylo teploučko a byla bych spokojenáááá

fykyska
22. říj 2012

@luuc_2012 Já jsem taky na PN ale ted jsem prostě musela odjet aspoň k tý mámě - doma bych zešílela zbláznila se 😖 😖

ladydi
22. říj 2012

@luuc_2012 😀 no ale většinou jsou obrázky, že si to můžeš masírovat sama, no to bych se jako chtěla vidět 😀 😀 on manže si to nastudoval na netu a je návod i u olejíčku a tak masíruje on, moc rád se toho ujal 😀 ale není to nic moc příjemného, je to tlak a mírná bolest, no, ale zase jako lepší teď tlak a bolest, než pak roztrhaná pipka a sešitá, i tak to vidím jak na WC budu vidět všechny svatý potom 😀 😀

luuc_2012
22. říj 2012

@ladydi no to jsem na to zvědavá co mi na to řekne Tom, rád toho určitě využije 😀 😀 😀

m_artasek
22. říj 2012

@jaya To se teprve uvidí, zda jsem těhu, jsem dnes 5. den po IUI. Asi si půjdu dát trochu mlíka, nic jinýho tu v práci nemám.

ladydi
22. říj 2012

@luuc_2012 no vidíš jak ho hezky zaměstnáš 😀 to zvládnete 😉 někde píšou od 32tt a někde od 34tt a tak jsme začli teď, mimčo mi tejně říkají, že je furt o týden větší, tak jsem si říkala raději dřív, než později. Navíc toho olejíčku je kupa a stál 225,- a z daleka ho nespotřebujeme, tak ať ho trochu využiju.

luuc_2012
22. říj 2012

@ladydi přesně tak a když se manžel nabídnul tak proč ne, i kdyby to maličko pomohlo tak je to fajn

ladydi
22. říj 2012

@luuc_2012 určitě 😉

jaya
22. říj 2012

@m_artasek Tak uvidis, ale ja jsem si udelala test docela brzo - snad 7 dni po ovulaci a uz byl pozitivni. Tak drzim palce. Jinak to paleni zahy, byl rozhodne priznak - nikdy predtim ani potom jsem to nemela.

martinakl
22. říj 2012

@m_artasek Jee, ty jsi byla na IUI? Tak to mooooc drzim pesti!!
Omlouvam se, nejak nestiham cist vsechno, co se tu deje 😅
@ladydi Ja jsem nemasirovala (ani manzel) a ted toho lituju. Myslim, ze by to fakt pomohlo. Nastrih jsem ani necitila, ale to co bylo pak... No fuj 😖 Ja jsem jen pila malinik a spolehala, ze diky nemu nebudu prenaset a pujde to pak rychle. No, chyba lavky 😀

turcice
22. říj 2012

holky tedy dnes je den..od rána je blééééé,spala bych celý den..a ten bordel bože,za každým rohem na mě kouká 😀 zítra mě čeká KO ve 13h tak nervíky začínají pracovat...snad bude vše v pořádku 😉

safea7
22. říj 2012

Teda holky,poslední dobou sem jen nakukuji,na porody a nové dálnice a teď čubrním,co je tu dálnic,je to nádhera a mám obrovskou radost !!! 🙂 🙂 🙂

maximka33
22. říj 2012

@lenickan ahojky, jj byla, vše šlo jak na drátkách. nezbývá než čekat. docela mně pobolívá břicho, to asi bude z clostilbegytu..

maximka33
22. říj 2012

@m_artasek teda, že by takhle brzy příznaky? ale je fakt, že u předchozího těhu jsem to taky měla brzy, asi v 5tt.
@turcice taky jsem děsně unavená, nevím, jestli z počasí, nebo léků na kašel. zítra si prášek zkusím vzít až večer, jestli přes den budu víc použitelná..

maximka33
22. říj 2012

@mpetula mně taky pobolívá, dnes celkem fest... ta procházka musela být super!

maximka33
22. říj 2012

@m_artasek jinak taky radím rennie.

ladydi
22. říj 2012

@martinakl no maliník není na hráz, no 😀 já ho u Dianky zkoušela pít, ale blínkala jsem po něm, tak jse mho nepila a lněný semínko jsem teda ani raději nezkoušela, ale hráz jsme masírovali a teď taky, však manžel už ve 20tt prej, tak co mámo, kdy už?? 😀 😀 no alespoň něco ho na tom těhu baví 😀 😀

@turcice neboooj, bude to OK 😉 já jdu ve středu, u nás poradna není na čas, takže si tam pobudu dle toho, jak přijdu 😒 až budu chodit na monitor, tak budu na čas a budu mít přednost, ale to ještě tak 2-3kontroli nebude.

@safea7 choď častěji, si říkám jestli ještě žiješ občas 😉