Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
8. dub 2010

petra, zítra držím palce, ať to dáš 🙂
holky, ta baba jaga,co nechala dvojčátka v porodnici a doma už má 11 dětí. To je taková nespravedlnost. S prominutím, ale primitivové se množej jak králíci a vůbec o to nestojej. A my...škoda mluvit 😒

natulaaa
8. dub 2010

Peto to musíš pojistit co druhý den aspon,u vás to tak nechodí? 😵 😵 😵 😵 😵

leheckova
autor
8. dub 2010

Holky vy jste teda ukecaný to je hruza moc vam přeju ty čárky a to štěstí.Liptonku ja teda taky vidim dvě čárky i když ta jedna je slabší ale je
Myslim že každá z nás ma nějaký svůj příběh jen každá jiný ale až už je to v 8tt čí v 20 nebo 36tt je to pro každou z nás bolestivé protože chceme být mami a chceme ty naše fazolky donosit až do konce a přinést si je domu takže bolest to je pro všechny stejná...

natulaaa
8. dub 2010

Lehe ted jsem ti psala,už jsem smutnila 😝 😀 😀

mikkisek
8. dub 2010

Ahoj povídalky,
venku je fakt nádherně, ale bohužel na víkend hlásí místama i přeháňky, fuuuuuj. My se chystáme jít do ZOO, tak musí být přece hezky 😉

Jinak taky potichounku gratuluju k // a určitě podávejte o sobě zprávičky a novinky.

Já jsem dnes byla v lékárně pro kontryhel, vitamín E a objednala jsem si Femibion, tak se začnu dopovat 🙂

Manžel tu nervozně přešlapuje u noťase, tak končím, třeba si ještě dneska škrtnu 😀 Kdyby ne, tak dobrouuuuuu

silvidee
8. dub 2010

ahojky všem 🙂

martasl
8. dub 2010

ahoj.tak jsem si nakoupila citlivější testy,tak uvidíme....ale moc s tím,že by se objevily // nepočítám.ale přála bych si to děsně!! 😉

leheckova
autor
8. dub 2010

ne ne nesmutni ja když je venku krasně tak jsem byla cely den fuc a ted jsem měla dva dny volno z prace tak jsem si uživala s kamoškama protože jak jsem byla 3neděle v praci v kuse tak jsme toho moc nenapovidali 😀

leheckova
autor
8. dub 2010

pak to dočítam a nestiham odpovídat

leheckova
autor
8. dub 2010

umíte někdo anglicky na grafu mi pisou něco a ja tomu nerozumim
My usual luteal phase length is 14 days and my temperatures have been up for 16 days past ovulation and I have no sign of my period, nor any sign that I might be pregnant. What should I do? Read More...

gambrinuska
8. dub 2010

cus leh, to je prekérka co??

leheckova
autor
8. dub 2010

no jestli myslis tu angličtinu tak to teda joooooooo 😀 😀

leheckova
autor
8. dub 2010

jak se citis kdy jdes na kontrolu znovu zitra nebo nebo kdy a co ten strik to planuji na pondělí nebo kdy pujdes 🙂

natulaaa
8. dub 2010

Jani to je,že moje luteální faze trvá 14 dní a moje teplota byla zvýšená 16dní a pak nevím 😀 😀 pak tam je napsané -co mám dělat?To je něějaký příběh,nebo kdes to našla?

leheckova
autor
8. dub 2010

na svém grafu

natulaaa
8. dub 2010

Holky já jdu chrnět,dobrou noc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leheckova
autor
8. dub 2010

jsou tam napsané ruzné věci ale nerozumim tomu

leheckova
autor
8. dub 2010

jdu hajat zitra do prace fuůj

natulaaa
8. dub 2010

Lehe tak to nevím,co to tam je,já to vubec nečtu ty texty tam,tak nevím co to muže znamenat 😒 😒 😒 😒

gambrinuska
8. dub 2010

jo lehe v neděli na kontrolu a střik 😀 neděla ažv středa, sama nevim, ještě mi to řeknou 😅 😕 vykulená jsem pěkně

herbie
8. dub 2010

ahoj vitam nove snazilky 🙂 teda liptonek to je ale dobre viditelna // super moc gratuluji a doufam, ze vydrzi a bude jenom silit 🙂 dneska je krasny pocasi uz od rana, zitra mi menstruace asi skonci takze na to vlitnem teda alespon doufam, 🙂 🙂 🙂

leheckova
autor
9. dub 2010

Gamb: v neděli tak to je teda starost to koukam tak to je super budu ti držet pěstičky,aby ti to vyšlo a byla si těhu na první pokus 😉

leheckova
autor
9. dub 2010

jinak krásný den snažilky 🙂

endie
9. dub 2010

dobréééééé rankoooooooo 😀

nedočítám nemám šanci 😠 vy ukecankyně 😀

leheckova
autor
9. dub 2010

taky jsem jim to včera říkala to se nedá 🙂

leheckova
autor
9. dub 2010

leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ..................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)............................................................................................5DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka)..................................................................................................17DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...............................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)........................................29DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................................11DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..........10DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)........................................................................................31DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová).................................................................15DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................24 DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010)............................................................................................................29DC
martasl(34let,MA 12/2009).............................................................................................................24DC
jane84(26let,SP 8/2009).................................................................................................................43DC

natulaaa
9. dub 2010

dobré ráno holky 😵 😵 😵 Gam počkej já to nepochopila asi,ty jdeš teda už v těchto dnech na to IUI?já myslela co tak slyším,že vyřizování tady tohoto trvá strašně dlouho a ty jdeš celkem rychle néé,nebo se mi to zdá,a ty sis píchala ted před tím nějaké hormony nebo tak něco,já myslela,že to je dlouhý proces a u tebe se mi to zdá co by dup 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 ,tak to je super a ty jdeš v tu neděli do toho Caru,nebo normálně do porodnice?Já jsem náročná hned po ránu co 😵 😵 😵 .
Jinak já Lehe,Herbi,Kopre my jsme tak nějak na stejno v tabulce,tak to bude sranda ke konci měsíce 😀 😀 😀 😀 😀 😀

herbie
9. dub 2010

no to jo jako ja jsem zvedava kdo 1 z nas nahlasi tehu holky chci aby jsme byly stejne to by bylo krasny 😀 no uvidime kazdopadne doufam, ze kazda z nas se docka jinak jsem ted vykoupala psa je to takovej hajzlik byli jsme venku uz 2 dneska a ted piju cajik a ctu si vas 😉 mi asi zacnem snazilkovat v sobotu co ty natulo? vim, ze to mame stejne ja mam menstruaci pokazdy tak 6 dni 😒 🙂

herbie
9. dub 2010

doufam teda ze mi pritel neusne pokazdy je tak utahanej ze to v 9 zalomi na gauci a je po tom ... pak me rano otravuje to chce ona ale ja na ty rana moc nejsem 😠

herbie
9. dub 2010

chtela jsem napsal ON ne ona uffff 😉