Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pavlina26
9. lis 2012

@ppapajade ahojky, tak jak, zkoušela jsi?? 🙂 já ano, a pořád tam jsou // 🙂 sice je testovací slabá, ale je tam...a malilinko silnější než večer je. Asi budu zkoušet každé ráno, jestli sílí...bojím se, aby ms nakonec stejně nepřišla a nestrhla embrijko s sebou...asi se dám na modlení 😀

pavlina26
9. lis 2012

@terulin ahoj! To jsem ráda, že je to špinění pryč!! 🙂 Miminko bude bojovník a jen tak se nevzdá 😉

pavlina26
9. lis 2012

@fykyska jééé, vím, že to muselo být hrozný, ale docela mě to pobavilo 🙂 ...chůďo, to zvracení nezávidím 😖

terulin
9. lis 2012

@pavlina26 Ahoj! To doufám, že to bude malý hrdina. A tiše gratuluju a držím pěsti!!!

pavlina26
9. lis 2012

@terulin děkuju! 🙂 nejvíc se těším, až přijede mužský a dám mu narozeninový dárek 😉

fykyska
9. lis 2012

@pavlina26 Gratuluji k // a z toho že jedna je slabší si nic nedělej já startovala těhu na 227jednotkách a dálnice jsem na testech rozhodně neměla 😕 jen takovýho vyžranýho ducha 😀
Jinak jo, mě to včera taky pobavilo hlavně když jsem lovila ty mandarinky po vaně resp. slupky 😀 Protože to prostě nešlo spláchnout 😀 😀 😀

pavlina26
9. lis 2012

@fykyska mno právě si to úplně představuju v té vaně 😉
...a děkuju 🙂 kdy jsi byla poprvé u lékaře? Asi počkám až na 6 tt, něž tam dojdu, aby bylo něco vidět na uz. Kdy jsi dostala PN? Nabídl Ti to lékař sám nebo sis musela říci? Pořád o tom uvažuju...jak už jsem jednou potratila, tak mám strach.

fykyska
9. lis 2012

@pavlina26 No byla jsem za tři dny od zjištění takže 34 DC chtěla jsem brzo abych se vyvarovala opětovnému pozdě zjištěnému mimoděložnimu těhu. A PN myslím že se mě na ní neochotně zeptal a tak jsem si jí nechala vypsat na další kontrole 🙂 🙂 v 5+5

pavlina26
9. lis 2012

@fykyska ...mno, tak nebudu předbíhat. Uvidím, až co mi začátkem toho 6tt řekne na kontrole. Právě minule se mě na PN vůbec neptal.

fykyska
9. lis 2012

@pavlina26 No, oni jsou mudři ruzní někteří davají po prvním potratu někteří až po druhém někteří jen po nějakém ,,druhu" potratu...Ale za zeptání nic nedáš 😉 Lepší mít klid než pak něčeho litovat 😉

pavlina26
9. lis 2012

@fykyska práááávě 🙂 mno, tak uvidíme, uvidíme, času spoustu, budu informovat 😉

luuc_2012
9. lis 2012

ahoj holky, čekala jsem v ordinaci přes hodinu, vše vypadá skvěle a srdíčko krásně bouchá, zatím to vypadá na holčičku 😀 ted nás čeká test cukrovky

luuc_2012
9. lis 2012

@ladydi já vím, taky nechci vše kupovat u nás je třeba zbytečné mít chůvičky v bytě 2+1 (zatím) ale co jsem koukala a hledala na netu tak ty maminky jsou s tím spokojené a prý se i víc vyspí, že hned neběží k mimču při každém zvuku. Nové to výjde na 2.500 což mi příjde dost, ale na mmb jsem našla použité za 700-900kč tak to zase není moc, tak uvidím, ještě s tím počkám, ale jsem pro

barbarucha
9. lis 2012

@ladydi Já teda myslím, že to bude chlapák 😎 Jména nejsou dořešená, od chvíle, co mi neprošel Heřman jsme se trochu zasekli 😀

barbarucha
9. lis 2012

@fykyska Bacha na ty mandarinky, kámoška si taky dala šlupky do vany a pak měla exém po celém těle, bylo to něčím stříkaný 😉 Koupala bych se (zvlášť s prckem v břiše) jen v bio šlupkách. Ale třeba jsou super na koupání jeřabiny normálně venku natrháš ze stromu, já je pak dávám do hrnce s horkou vodou a když se to vylouhuje, naleju to všechno do vany. Žůžo 😎

maximka33
9. lis 2012

@barbarucha takže tipuji holčičku 🙂
@fykyska teda tobě to mimi dává zabrat, a to ještě ani není na světě.. tipuju, že bude mít jinou krev než ty, nebo aspoň jiný faktor...

maximka33
9. lis 2012

@luuc_2012 gratulace k potvrzené holčičce 🙂 co se týče chůviček, my koupiili rovnou vysílačky, které se taky dají nastavit jako chůvičky. využíváme je hlavně na cestách. a hlavně se nepletem do signalu jiných chůviček. nezapomenu na sraz našich dubňátek, kde pořád nějaké chůvičky pískaly, tak ženské lítaly ke svým hotelovým dveřím, ale brečelo to někde jinde 🙂 jinak doma i v baráku to nepotřebujem. malý má dost silný hlas. spal s námi v ložnici půl roku, pak už sám.

teda upřímně bych se v žádných šlupkách od citrusu nekoupala ani netěhotná. já tedy ani šluupky od banánů nedávám na kompost.. to bych je předtím musela drhnout mýdlem, a to se mi fakt nechce.

luuc_2012
9. lis 2012

@maximka33 fuj taky bych se nekoupala se šlupkama z ovoce, to koupené bůhví jakou chemikalii je to postříkané
místo chůviček si chci pořídit monitor dechu, budu klidnější

fykyska
9. lis 2012

@barbarucha No problém je že ja jsem se koupala pak jsem se dokoupala a udělalo se mi tak zle že jsem se naklonila nad vanu a pozvracela jí 😀 😀 😀 Já se jen sprchuji raději 🙂 Kdeže bych se koupala v mandarinkách já je vyzvracela 😀 😀 😀
@maximka33 Já mám B+ a testy mě dělali teda myslím že jsou ty testy i na to jakej má RH mimin - nebo to jsou nějaký speciál ???

eva518
9. lis 2012

@turcice Tak to není tak strašná cena. Myslela jsem, že to vyjde aspoň na 2-3 tis. Já bych asi taky koupila použitý. Když bude funkční, tak je to fuk 🙂
@fykyska
@terulin holky moje blijící 😀 😀 😀 ne, že bych vám to záviděla, ale aby mi bylo víc blbě, to bych chtěla. Pro klid dušičky 🙂 I když ta vana..... asi nic moc, co? 😝

fykyska
9. lis 2012

@luuc_2012 Holky holky blbě mě chápete já mandarinky pozřela 😀 😀

eva518
9. lis 2012

@fykyska taky mám B+ a až do loňského riku jsem žila díky mamce v přesvědčení, že mám 0+... 😅

eva518
9. lis 2012

@luuc_2012 gratuluju k princezně 😉 😉

fykyska
9. lis 2012

@eva518 No naše mamka si to díky bohu pamatuje 😉 Takže mě vlastně nemuseli ani testovat 😀

maximka33
9. lis 2012

@fykyska jo takhle tak to jo 🙂 to máš celkem neobvyklou krev. u miminka se to zjistí až po porodu. u mně to napsali do zprávy z porodnice, tak jsem to věděla hned. já mám 0+a malý má A+. je to sranda, manžel má AB, ale z toho můžou mít děti jen A nebo B!

eva518
9. lis 2012

@barbarucha jeřabiny jo?? To jsem ještě neslyšela.. Barví to? Kámoška si chtěla udělat domácí wellness a tak si podle nějakého moc chytrého časopisu nastruhala mrkev do horké vany. Byla pak sice na oko "opálená" ale ta oranžová vana nešla ničím vydrhnout 😀 😀 😀

maximka33
9. lis 2012

@fykyska no i když testování je určitě v pořádku.. přece jen když to nikde není zapsané, tak to není jistota.. většina lidí to vůbec neví. já to vím jen proto, že jsem dárce krve.

eva518
9. lis 2012

@fykyska hmmmm... to si ta moje taky myslela, že si to dobře pamatuje. Jsem pak pěkně čubrněla na papír, když jsem nesla výsledky 😀 😀

eva518
9. lis 2012

@fykyska Mamka má 0+ a můj táta B+, takže moc možností nebylo, akorát jsem byla utvrzená v tom, že obě se ségrou máme krev po ní 😎 I když, když by se to mělo brát podle podoby, tak se ani nedivím, že mám B+ po tátovi 😀 😀

fykyska
9. lis 2012

@maximka33 😀 genetika je mocná čarodějka 😉 Já to z mužskýho vytáhnout nemůžu on prostě - neví..... To jsem nevěděla že až po porodu ahá ahááá no jsem zvědavá kde je jádro pudla proč mě takhe vydusilo 🙂 a takhle mučííí 😀

@eva518 😀 AHáááá taky dobrý