Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

terulin
24. led 2013

@fykyska To je dobře, že je Haňule tak k světu. To ta moje lemra nic. Jinak se mám dobře, řekla bych, že 19. tt je lepší než 18. tt (aspoň v něm nemám chřipajznu)...

kolino
24. led 2013

@fykyska 😀 ty si éro 😀 už jsem moc zvědavá na tu Vaši Haničku, divočáka malého! 😀 tak si to zvládla to je fajn! U mě nic nového furt čekám čekám až budu moct testovat! no ještě 7 dní a už zkusím test.

fykyska
24. led 2013

@terulin Hle Karlíček se ozval, ahoj 😵 No letí ti to panenko letí 😕 😅 Oni i hlasej že chřipajzny konečně ustupují tak díky bohu za to, ale ta inverze to je žrádlo ja dneska kašlala jako bych měla kouř v plicích když jsem jela na polikliniku 😠 😠 TFŮŮŮJ neboj Karlíčku lemřička se probere 😀 Mě teďka už tancuje po pipině 😀 včera se poprve otočila nevím jestli hlavou nebo nožičkama ale citila jsem ji mezi nohama a nad pupkem 😎 😀 Jindá jí citim v pravem a levem boku - a to byl čardáš 😀 a ještě v noci škytala 😀 tak to je taky sranda 😀 to je jako bys měla cuk ve svalu takové zvláštní trhavé pohyby 😀 😀 😀

fykyska
24. led 2013

@kolino 😕 😕 😕 Jupíííí to se těším na výsledky 😵 😵 😵 Budou budou čáry jako hrom 😠 nebo na ně vlítnu - musíme hold někdy udělat všechny sraz třeba na jaře a kdyby náhodou tady byla nějaká žena netěhotná tak jí musím poprskat 😠 😵 😵 😀 nejlepe připoblít nějakým těhu bacilem 😀 😀

maximka33
24. led 2013

@pavlina26 no zajímavé.. u nás je těhu cvičení jen dopoledne, tak nevím, jestli tam budu chodit, když zrovna nemám vycházky...
@fykyska NAZDÁR MAMÍÍÍÍÍ tak jste to obě zvládly, jste holky šikovný!!!! a všechno v cajku ne? ty papáš ve tři ráno? bělíš ledničku? to já mám hlubokou noc .-) ale přes den to taky zdatně doháním. na endokrinologii se mě ptala, jestli jsem něco přibrala, myslela že nic, a já 3 kg!!

fykyska
24. led 2013

@maximka33 😎 Ahooj, nooo to je prííma rosteté nééé 🙂 To my se pořád držíme na minus 1 kg 😀 😀 😀
Hlubokou noc ti závidím ☹ To já usnuu v 11 mužu být sebevíc napapaná a už to jede ve 12 jsem vzhůru jdu čůrat ve 3 se proberu jdu čurat a už mě škrundá v žaludku tak musím 🙄 něco spást většinou to zabere tak do 6 😕 to se zase proberu jdu čurat a musím si něco dát protože mám pocit že jsem týden nejedla 😠 😖 a někdy se mi to povede zaspat a proberu se v půl 9 a takhle to mám na mou duši každej den ☹ 🙄
uplně mě to ničí 😖 Jinak je nám dobře akorát máme pořád nějaký to vaginální kousání ale s tím asi hold nic neudělám zaléčená jsem takže mám namířeno do lékarny pro nějaké pharmalac nebo nějaké boraxky jen ty noce jsou OPRŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮZ 😒

pavlina26
24. led 2013

@maximka33 jasné, tak to bych se na to taky raději vykašlala, než riskovat nějaký problém s kontrolou 😕

froka
24. led 2013

@ofina1
@luckap91 Ahojky, také Vás vítám v diskuzi a přeji co nejvíce sil, v blízké době na testíku // a hlavně následně pohodové těhotenství. Jak už jste si určitě všimly, tak jste tu opravdu správně, jsou tu skvělé holky, od kterých se dočkáte vždy podpory, pochopení a vlídného slova 🙂 Držte se! 🙂

froka
24. led 2013

@fykyska No Verunko, jste šikulky šikovný. Já se musím taky odhodlat a zajít tam. Tak teď už jen velký utz ve 30tt a pak už můžeš stříhat metr! 😀

ofina1
24. led 2013

@froka děkuji za milé přivítání 🙂 jsem ráda, že tady s Vámi můžu být. Tyhle dny jsou fakt asi nejhorší ☹ během dne pořád jen brečím a tak nějak jinak přežívám.Gratuluji k těhu a přeji ať je vše v pořádku 🙂všimla jsem si že jsi někde z Olomouce tak to jsme blízko 🙂 Olomouc moc dobře znám 🙂

fykyska
24. led 2013

@froka Noo, to mi pak dej echo 😀 😀 Jinak já mám už jen 104 dnůůů 😕 😕 😕 😀 Tak u 99 asi začnu dělat čárky na stěnu 😀 😀

mircisek
24. led 2013

@fykyska Já za 38 a přijde mi to nekonečný. 😝

fykyska
24. led 2013

@mircisek 😕 téda 38 já v těch počtech mám nějaký zmatek tady ty dny nějak rychle plynou 😀

mircisek
24. led 2013

@fykyska Jojo, za 14 dní na monitor a pak už jen čekání na Godota. 🙂

fykyska
24. led 2013

@mircisek 😅 TÉDA - 😵 Já jsem tak zvědavá když na to tak koukám tak na jaře se bude rodit jak po másle 😀

aagnes
24. led 2013

@pavlina26
@fykyska
@maximka33
@turcice
@kolino
@ofina1
@nessik ahojte holčičky moje 🙂 tak miminko je v pořádku. Pan doktor se díval na hlavičku, na nosní kůstku, na srdíčko, na ručičky, na nožky a nevím na co je ještě. Prý měl plnej močák, ale nevím jak to mohl vidět, když tam bylo jen šedo. 🙂 Řekl, že je to všechno co pro mě můžou teď udělat. Byl moc milej, řekl, že minule jsme měli smůlu a že nás teď čeká štěstí, že se tohle bohužel stává, ale neopakuje. Příští měsíc jdu zase na velký ultz. bude si mě hlídat každej měsíc a ještě vlastně chodím ke svému gyn. tak budu hodně hlídaná. Nic jsem neplatila, ani krev mi nebrali (to nevím proč 😖 ) a je to KLUŮŮŮŮK 😀 viděla jsem šulínka nebo spíš cafrňouska 😀

pavlina26
24. led 2013

@aagnes skvělé zprávičky 🙂 moc gratulujuuuu a mám radost s Tebou 🙂

aagnes
24. led 2013

Simončce moc děkujem, že na nás dává pozor. Dneska by měla půl ročku 🙂

ofina1
24. led 2013

@aagnes JÉ tak to moc gratuluju 🙂a krásná zprávička o klukovi 🙂je super, že si tě budou ted pořádně hlídat myslím, že i ty budeš více v klidu , když budeš mimčo vidět častěji 🙂ted už to vyjde a bude vše v pořádku 🙂

nessik
24. led 2013

@aagnes jé, to je paráda, strašně moc gratuluju a moc Ti to přeju, malinkej je krásnej 😵 😵 😵 a tys měla tušení, že to bude klučík, viď? Simonka ho ohlídá a snad budeš teď malinko klidnější 🙂

aagnes
24. led 2013

@nessik děkuju 🙂 já jsem si to myslela, když jsme ho vyráběli v době ovulace. Byla jsem s přítelovou sestrou na zábavce zrovna den, kdy jsem měla ovulku dle testíku a taky jsem to dost cíila. Říkala jsem jí, že pojedem domů a ona, že nechce, že se zrovna začala bavit, tak jsem jí řekla, že musím domů, že jedu dělat syna, že mám ovulaci 🙂 se mě smála, že jsem praštěná 😀 a taky mi vychází dle prstýnku nad ruku první holka, kluk a pak holka.

maximka33
24. led 2013

@aagnes moc gratuluji ke zdravému chlapečkovi! neříkala jsi, že ti to předpovědělo i kyvadlo? je to pěknej chlapeček 🙂

fykyska
24. led 2013

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 @aagnes

martinakl
25. led 2013

@aagnes Jeee, hrozne moc gratuluju!! Je to fesak 😵 😵 😵 Tak at dal vse jak po masle 😉

eva518
25. led 2013

Ahoj holky, jsem tu včera nebyla, měla jsem šílené fofry celý den, tak teď dočítám 🙂
@ofina1 ahoj, uvidíš, že bude líp. Nejhorší jsou ty první týdny, po tom, co člověk konečně dostane MS se to trochu srovná, protože máš pocit, že tělo už zase funguje 🙂
Taky furt přemýšlím nad tím, jestli je i teď všechno v pořádku, ale snažím se být co nejvíc optimistická 😎
Je dobře, že máš takového doktora, já chodím taky k bezvadnému - zařídil mi to tehdy při prvním potratu můj muž a jsem za to strašně ráda, protože když je dr.citlivý a vstřícný a pečlivý, tak to dělá strašně moc. Sice mám strach z kontrol pořád, ale to mám i u jiných gynekologů - je to spojené s tím, co se nám stalo 😒 Tak ať ti to rychle uteče do kontroly a ještě rychleji do MS
@pavlina26 ahoooj, nic si z toho nedělej, že nechodíš, zatím máš i čas, někdo chodí až v 6.měsíci 😉 kámoška to moc žere 😀 já chodit budu od února, cvičení bude ale v pátek od půl 5, takže uvidím, jak moc pravidelně, protože občas jezdíme v tu dobu pryč. Ale těším se, protože sedím a makám doma u PC a je to znát 😒 Říkám si, že si cviky zapamatuju a pak se doma budu moct protáhnout sama, když to bude třeba 🙂 Takže bych se asi zašla na dvě tři cvičení a pak klidně doma sama podle potřeby a energie 🙂

eva518
25. led 2013

@fykyska no vidíííš, že jsi to dala bez úhony 🙂 šikovná 🙂
@terulin no, tak máme lemry obě, protože to naše zatím taky nic.. Teda aspoň si to myslím 😎 jsem mu dneska říkala, ať me zkusí kopnout, že na to čekám 😀 a je dobře, že už jsi fit
@aagnes Ani, jsem to prostě věděla, že to tak bude 😵 Gratuluju!!!!!! 😵 A malý vypadá krásně 🙂 To je krásný pocit, co?

pavlina26
25. led 2013

@eva518 dobré ránko, Evíííí 🙂 jj, pravdu máš, asi tak nějak to vidím 🙂 teď ráno jsem si na Tebe vzpomněla 🙂 vlezla jsem si po nějaké době zase na váhu a zjistila jsem, že to, co jsem před nemoci přibrala mám zase dole, přitom se nijak nehýbu. Ale myslim, že až budu zase v pohodě, tak snad nebude problém to nabrat zpátky 😀

terulin
25. led 2013

@eva518 Ahojky, no mě se to včera večer v břiše nějak lehoulince mlelo, ale koukala jsem zrovna na prezidentskou diskuzi, tak nevim jestli to nebyl žaludek 😀

aagnes
25. led 2013

Ahojky, holky moc děkuju 🙂 jako vždy umíte pohladit duši krásnými slovy 😉

@maximka33 jo Luci řeklo mi to, když jsem ho dala nad pupík tak se houpalo jak blbý 😀 ale dle prstýnku nad ruku holka, kluk, holka počítám už s tímto pořadím stráášně dlouho od doby kdy jsem to zkoušela a to mě mohlo být nějakých náct.

Už víme jak na to, tak příště si urobíme holku 😀

eva518
25. led 2013

@terulin 😀 😀 😀 se nedivím. Já se taky občas zarazím, jestli TO je TO, ale jistá si teda fakt nejsem 🙄
P.S. Já musím vydržet do zítra - půjdu volit a pak si ukoušy nehty hrůzou, až budou na netu průběžné výsledky 😀
@pavlina26 jj, mě stačily necelé dva dny slabosti a teploty a bylo dole půl kila samo. Včera jsem si dala v mojí oblíbené kavárně 2 zákusky a ještě k tomu celé meníčko 😀 večer jedla jak po dietě, takže jsem byla zvědavá, co tam přibude 😎