Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
22. bře 2013

@hayete určitě budeme obě dvě 😉 tak ono se počítá negativní snad do 5 jednotek, myslím, ne?

terulin
22. bře 2013

Ahoj holky, zdravím po dovolené... tohle než dočtu bude chvilku trvat! Ale těším se na to 😀

hayete
22. bře 2013

@matysikovad myslím že ano, stejně je to ironie, každý si přeje, aby mu hcg stoupalo a já se bojím, aby nestouplo 🙂

matysikovad
22. bře 2013

@hayete jj, toto je paradox 😉 ale neboj, dočkáš se taky, jen to chvilku bude trvat ( i když - kdy říkali, že můžete začít? )

matysikovad
22. bře 2013

@terulin ahoj Terez 🙂 jak bylo na dovči? 🙂

hayete
22. bře 2013

@matysikovad no snad v létě 🙂

matysikovad
22. bře 2013

@hayete jjjj, neee snad, ale URČITĚ 😉

terulin
22. bře 2013

@matysikovad Ahoj Dani,bylo parádně... Byli jsme s kolegy manžela a byla to sranda. Moc jsem si to užila a krásně si odpočinula... Co u Tebe za novinky?

matysikovad
22. bře 2013

@terulin ááách jooo, to se někdo máá 🙂 to je dobře, že sis odpočinula, zrelaxovala 🙂 co mimísek, líbilo se mu? 🙂 u nás žádné novinky, jen jsem se asi zbláznila.... začala jsem měřit BT, kontrolovat čípak a hlen, no hezky se zamotávám... 😠 😠 😝

terulin
22. bře 2013

@matysikovad Jako bych se viděla, já jsem trpěla závislostí na ovu testech... To se zase srovná. 😉 Miminku se to líbilo (aspoň já doufám). Rozhodně se tam slečna rozkopala až mi skáče břicho metr vysoko 😀

matysikovad
22. bře 2013

@terulin jééééžííš, to je náádhera!! když to člověk cítí, ten život v sobě, to musí být jeden z nejkrásnějších pocitů na světě 🙂 jj, ovu testy taky mastím, nebooj, a klidně i po ovulce 😉 snad se to srovná co nejdřív 🙂 fakt si připadám jak blázen 😀 😉

terulin
22. bře 2013

@matysikovad Já s ovu testama blbla celej cylus, připadala jsem si jako pitomec, ale zase na druhou stranu nikdy nezapomenu jak jsem manželovi v pátek večer psala na služební cestu, že by to teď šlo a on je v trapu. Ráno se rozrazily dveře, on se hrozně smál a hulákal: "Mám přesně hodinu, pak musím jet zpátky!" A za 14 dní jsme měli // na těhu testu. Takže pro mě tím bylo jakýkoliv měření doživotně omilostněno 😀

matysikovad
22. bře 2013

@terulin hmmmmm tož to máš super manžu 🙂 tak to gratuluju, protože u nás je to opravdový problém. ani mu to neříkám, nechce v momentě, kdy chci já, protože je mu jasné, že mi vyšel pozitivně ovu test ( by se mi na takové moh něco... ) ....ale i tak jsem ho peci jen donutila asi 2x a teď čekám, co z toho bude.... ale asi nic

matysikovad
22. bře 2013

@terulin jo a ještě k těm ovu testum, kdy se koukneš na muj graf - viz jeden příspěvek pod dnešní tabulkou, uvidíš, že jsem schopná si dělat ovu test bezmyšlenkovitě kdykoliv - a to mě potom nase.e, když je pozitivní, kdy nemá být 😠

antana123
22. bře 2013

Ahoj holky 🙂
@matysikovad tvůj graf nevidím nevím jak se s tebou skamaradít na womenzone???

matysikovad
22. bře 2013

@antana123 počky, zveřejním ho, já zapoměla

matysikovad
22. bře 2013

@antana123 mělo by to fakčit 🙂 jinak aahoooj 🙂 jak se máš? já dočítala, ale nic si nepamatuju ☹

antana123
22. bře 2013

@matysikovad Ahoj graf vypadá dobře 🙂 podle mě byla ovu na 13DC pokud jste to pojistili tak ted už jen čekat 🙂
jinak se mám dopře piju kontryhel a čekám na ovu co ty jak si spokojená s gynexem???

matysikovad
22. bře 2013

@antana123 jo jsem, hlavně se mi upravily střevečka přestalo mě zlobit revma - přestaly mě skoro bolet záda 🙂 tak jsem moc ráda, že aspoň něco..... jasně, už mi nezbývá než čekat. máš taky graf???

antana123
22. bře 2013

@matysikovad né já neměřím jsem 3dc mám ještě ms no tak dobrý 🙂

petulaho
22. bře 2013

@matysikovad ahojky,graf vypadá slibně, držím palce,at to vyjde🙂závidím, že se snažíte, mě ještě čekají nějaká vyšetření, tak snad v červnu....

eva518
22. bře 2013

Ahoj holky, jak se máte?
@matysikovad Držím palce Danuš, aby tu za pár dní u Tebe svítily // 😵
@terulin ahoj, jak se vám vede? Taky se ti už blbě spí? Včera jsem si koupila kojící polštář (je to teda nechutně drahý) a je to lepší, ale stejně.. Už jsi byla test cukrovky? Já jdu příští čtvrtek, tak jsem zvědavá.

Jinak držte nám palce, zítra jedeme do Ol.ke mě do bytu - máme objednané lístky do divadla a v neděli podle počasí buďto na výstavu nebo někam jinam. Nechci nic zakřiknout, ale snad to bude brzo lepší.

terulin
22. bře 2013

@eva518 To je dobře, že jsou dobrý zprávy! Já mám cukrovku za sebou a prej můžu pokračovat ve zmrzlinovém reji 😀 Jinak mám velmi přirozený make up ve formě černých kruhů pod očima... poslední pořádnej spánek si nepamatuju, buď mě malá kope, nebo mě bolej záda, nebo prostě nemůžu spát z neznámého důvodu. Vypadám jako těhotnej zombík, ale počítám,že to dospím hned jak prťavá odejde na vysokou 😀

matysikovad
22. bře 2013

@petulaho se sice snažím od prosince, ale stejně se nedaří a nedaří...ještě duben květen a pujdu k doktorce, at se mnou něco dělá 😉 a jaké vyšetření?

@eva518 děkuji Evičko, snad se na mě jednou // rozsvítí, tentokráte to nebude, cítila bych to v kostech a v břiše, že to vyšlo, nic necítím, ale ono se to jednou podaří, musí!!! 😉 sobotní večer si pořáádně užij, držím pěsti a budu na tebe myslet 🙂 😉

@terulin těhotná zobice z naší ulice 😀 😉 co zkusit taky ten polštář jak má Evča?

matysikovad
22. bře 2013

@antana123 a chceš zase začít měři? už se do toho nezamotávej, já jsem tak zamotaná, že nevím kudy kam ... 😠 😝

antana123
22. bře 2013

@eva518 držím palce ať se to vydaří 🙂
@matysikovad nevím zda měřit přemýšlím nechám si to rozležet 😉

antana123
22. bře 2013

@terulin neboj dospíš to 🙂

eva518
22. bře 2013

@terulin ty se máš. Já si neumím představit, že ty 3 měsíce budu bez sladkého 😖 tak snad to vyjde dobře 🙂 Já jsem právě taky dost blbě spala - bolely mě strašně už za pár hodin spánku kyčle a záda, tak jsem se naštvala a ten polštář, který jsem původně zase tak moc nechtěla si koupila. A je to lepší, fakt 🙂 používala jsem obyčejný polštář, ale ten byl málo vysoký a nebylo to ono. Zkus to, třeba ti to taky pomůže 🙂 S tím dospáváním to vidím podobně, ale třeba bude po mě a bude spavé 🙂
@matysikovad děkuju, já se sice držím radši při zemi, ale naděje umírá poslední. Hlavně mám radost, že s tím přišel sám.
Třeba máš silnější intuici, ale já jsem třeba v září byla přesvědčená, že najdu // i příznaky byly a ono houby a pak v říjnu jsem zkusila testnout dřív jen kvůli oslavě narozenin a bylo to. Uvidíš, že to vyjde teď nebo brzo potom.
@antana123 děkuju. Taky držím palce.

Holky, já bych vám tak přála, aby se tady zazelenalo - tím myslím samozřejmě //. Protože to jaro, které snad během pár dní fakt už přijde, k tomu prostě úplně vybízí 😵

matysikovad
22. bře 2013

@antana123 nech si to rozležet 🙂 budu měřit do května a pak všechno hážu do PRDE.E a pujdu k doktorce 🙂 a v červnu na dovolenooou 😉

@eva518 sem něco přehlédla - ty máš těhu cukrovku?? 😕 😕

eva518
22. bře 2013

@matysikovad ne, jdu za pár dní ne test. Doufám, že ji nemám, neumím si to představit, sladké je te´d můj přítel č.1