Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

maximka33
18. kvě 2013

@matysikovad kočko, ty jsi už začala 8. týden 😉

kolino
18. kvě 2013

@maximka33 jejda Luci...ty si uzivas ☹ hlavne,ze se to nepotvrdilo a si s miminkem v poradku!!! drzim palce at uz je jen dobre a ty si to tehotenstvi muzes v klidu uzivat i kdyz myslim si ze zadna s nas...to co zazila nebude nikdy v klidecku furt bude cervicek hlodat. drz se 🙂

maximka33
18. kvě 2013

@kolino moc díky, jsi hodná. teď mě asi čeká ještě jednání se sociálkou, snad mi neseberou nemocenskou, když jsem porušila vycházky... Kolino, jak se vlastně jmenuješ? a co dneska, jak ti je???

petulaho
18. kvě 2013

@kolino to je dobřejen se odreaguj,aspon ti čekání uteče...at už víš na čem jsi,,,,...no manžel je nemocnej☹jsem z toho vždycky špatná když mu není dobře...doufám,,že nebudeme muset na pohotovost☹takže skáču kolem něj, a pak klasika vařit,uklízet atd,chtěli jsme dneska a výlet,ale když mu je blbě a je i hnusně tak budeme doma a čumět na telku🙂

petulaho
18. kvě 2013

@eva518 n právě radši budu brát jen femibion a počkám,koukala jsem na womenzone a tam mi kalendář ukazuje že by posl.odběr mohl být cca 8.8.(uvidíme,jak bude ms přesná),tak možná budu vědět na čem jsem ještě než odjedeme na dovču 26.8.,to by bylo fajn,ale chlap mi říká,radši nic neplánuj,at z toho nejsi smutná...tak jen doufám....

petulaho
18. kvě 2013

@maximka33 teda maxi,koukej odpočívat a co to bylo výtok?

petulaho
18. kvě 2013

@terite užij si dovču:-*

petulaho
18. kvě 2013

@maximka33 no radši docent mi to takhle řekl-asi se to tak v Motole dělá nevím....mě nikdy niko horm.profil nedělal, fakt jen jednor.odběr...asi chce vědět jestl se to každý cyklus opakuje )pokud b tam byla nějaká odchylka a vyhodnotit to),už jsem si to srovnala a vlastně jsem ráda,že si ještě užijeme léto a děkuju někomu nahoře,že i docent přivedl do cesty a doufám,že ví co dělá a pomůže mi, to je opravdu zázrak,že po třech letech na to konečně někdo přišel....

cabalkova
18. kvě 2013

@winterska No tak to je otrava, ms na dovce, ale tak aspoň ze trvala takhle kratounce. Ja jsem furt bez ms, uz bych ji brala...

matysikovad
18. kvě 2013

@maximka33 jéééžiš Lucinko! neděs mě !!! hlavně klíííd

Jinak dneska bez nevolností, v noci jsem moc nespala, měla jsem křeče ve střevech, tak se mi po týdnu uvolnily 🙂 a trochu povolily prsa ... tak asi se tělo chystá na další příval hormonů... jen pojďte hormonky - pojďte! ! ! 🙂 😀

matysikovad
18. kvě 2013

@maximka33 jjjj, dneska 😀 vítám tě 8. týdne 😉

matysikovad
18. kvě 2013

@petulaho moc vám tobě i tvému manželovi držím pěsti Pěťulko, pořádně roztočíte dovolenou a docent všechno pěkně dozjišťuje a konečně nasadí nějakou léčbu a už to pojede 🙂 a kam vlastně máte namířeno na dovču?

petulaho
18. kvě 2013

@matysikovad jsi zlatíčko,moc děkuji🙂no v červnu letíme i s malý do Španělska a v srpnu na 14dní do Itálie🙂 ale protože muž nám to čekání chce ukrátit,plánuje ještě tak 1 nebo 2 dovči navíc(akorát to se budeme muset rozhodnout až dostanu ms a napočítám si termíny odběrů🙂

matysikovad
18. kvě 2013

@petulaho panejo !!!! do Španělska???? 😕 😕 to nám musíš potom povyprávět...tak to bude fofr teda, budeš furt balit a vybalovat 😀

@kolino jak to s tebou vypadá, co bublinka v bříšku? nedočtu to holky, mám v hlavě guláš, připadám si jak retardíček

petulaho
18. kvě 2013

@matysikovad no jen by mi stačila dovolená-mám jen 22dní🙂no ale ta doufám,že na vánoce u budu doma s bříškem🙂

maximka33
18. kvě 2013

@petulaho oni to vůbec nezjišťovali, co to bylo. ale asi jo.. tak to je blbé s manžou, hlavně ať to není moc zlé v rámci možností... budete mít víkend doma, to se dá taky užít.
@petulaho teda ty dovči budou super!!! a kdo je to malý? syn přítele?

matysikovad
18. kvě 2013

@petulaho no tak to si ku.va piš, že budeš na vánoce doma s bříškem... !!! hned, jak dostanete zelenou do toho prásknete a bude vymalováno 😉

petulaho
18. kvě 2013

@maximka33 jj syn manžela,je mu skoro 11🙂

aagnes
18. kvě 2013

@maximka33 Luci, co to tu čtu? dávejte na sebe pozor 😉 jsem ráda, že jste v pohodě. Mě začalo tvrdnout břicho už druhý den, tak pojídám magnézko po 6 tabletách. Jenže jsem tvrdnutí břicha neměla, tak nevím zda je to ono či ne.

aagnes
18. kvě 2013

@matysikovad Dani, moc jsem to tu nepročítala, ale ze začátku mě nic nebylo a pak to začalo špatně a zvracení 😀 mám dvě kámošky, kterým nebylo celý těhu nic.
a co se týče těhu věcí, tak já těhu kalhoty budu nosit až těhu nebudu, protože mě teď řežou v podbříšku a pak když je podzim zima, tak jsou super, že ti netáhne na záda, tak je budu nosit pak 😀

maximka33
18. kvě 2013

@aagnes Díky Ani, to tvrdnutí taky není žádná výhra.. hlavně že máš magnézko. a od kterého týdne ti začaly nevolnosti? jo po porodu budu ráda za těhu kalhoty zase, ono to bříško nesplaskne hned, trvá to pár týdnů.

matysikovad
18. kvě 2013

@aagnes no mně už zle je 🙂 ale nezvracím, zatím, kolikrát mám na mále.... snad už to tentokrát bude dobré. i když minule mi bývalo taky zle.... no já bych nosila normální kalhoty, ale musela bych si jet koupit asi o 2-3 čísla větší, jak mám doposud svoje. vážně nechápu 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😕
Mně jde o ty těhulkovské, že sem se zařekla, že je nevytahnu dřív , jak po NT screeningu a včera jsem je musela vytáhnout, tak mě to hrozně zasáhlo ☹

maximka33
18. kvě 2013

@matysikovad tak když sis to tak řekla, tak si kup nové, třeba v lidlu a nic vytahovat nemusíš 🙂

kolino
18. kvě 2013

@maximka33 jak ze sociálkou? oni byli u tebe na kontrole jak si byla v nemocnici? nebo kdy si porušila vycházky? oni neberou celou marodku jen za ten měsíc ti ji při nejhorším procentama sníží za nedodržování vycházek. ale pokud si byla v nemocnici tak to není porušování!!
U mě stále stejně bolí břicho a stále špiním. ☹ ani na tu kávu se mi nechce za kámoškou. 😒 jsem totálně bez nálady, a nechci ji říkat co mě trápí.
@petulaho jejda,..no jo chlapi, když jsou nemocní to je 😀 konec světa! teda aspoň u nás to tak je. tak pěkně pečuj o manžílka a užívejte volna a pohodička váleničko u televize.

petulaho
18. kvě 2013

@kolino no koukala jsem mu do krku a má tam čepy,takže angína jak vyšitá.on jen tak nemarodí,to už musí být.tak jsem mu přes známou doktorku byla pro atb,jenže v lékárně je neměli,tak mi dli něco podobného....je totiž silnej alergik,takže jen tak nějaký atb nemůže...ted spí🙂tak doufám,že navečer bude už líp....

petulaho
18. kvě 2013

@maximka33 taky si myslím,že když si byla hospitalizovaná,tak ti nemůžou vzít nemocenskou...máš přeci propouštěcí zprávu...ne?

maximka33
18. kvě 2013

@kolino no neměla jsem vycházky a jela jsem k našim do Ostravy a tady jsem byla v nemocnici... tak doufám, že to nedopadne na socce nějak zle, určitě se to dozví.. ještě zkusím zavolat doktorce, zda by mi zpětně nezměnila adresu pobytu u rodičů.. v pátek nebyla v práci..
@petulaho ano to mám. jen se můžou divit, proč jsem byla v nemocnici v Ostravě, když bydím u Mělníka..

matysikovad
18. kvě 2013

@maximka33 Luci, když jsem minule marodila, taky jsem byla 2 dny v nemocnici. Dostala jsem akorát papír, že jsem tam byla a obvodní to stejně vyhodil do koše.... mohla jsi se do nemocnice přece dostat době vycházky, z toho nic nemůže být., nebo jo? 😨

petulaho
18. kvě 2013

@maximka33 aha,a ty nemáš vůbec vycházky?

kolino
18. kvě 2013

@petulaho aha tak to je chudák, to je nepříjemné! tak ať je brzo líp!
@maximka33 aha tak si byla v Ostrave v nemocnici a jsi z Mělníka. víš co pro jistotu se zajdi v pondělí domluvit ke svému gyn. ať napíše že si byla přes tu dobu u rodiču. ať si krytá kdyby náhodou...po tom šli.