Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
29. kvě 2013

@antana123 tý jo fakt? aha ☹ no já nic. mamka mě straší, že co není, může ještě být,furt mám moře času 😝

matysikovad
29. kvě 2013

@maximka33 to musel být pokec 🙂 😉 tý jo a vydržely jste dlouho 🙂

eva518
29. kvě 2013

@maximka33 šla jsem 6 týdnů před, protože je to při přechodu z nemocenské lepší.
Ty se máš, také bych někam šla, ale není na to teď čas. Chtěla bych ještě vidět známé v Ol.,ale nevím, jestli to vyjde.

Holky, dneska jsme si dali pauzu v bytě - ve starém jenom přeberu lékárničku a koření a zabalím, co je ještě použitelné, ale nebudeme tam dělat nic. Včera jsme tam dopravili nábytek do dětského a postýlku, ale ukládat se bude zítra, je to masakr, každý den až do večera jenom něco balit a vybalovat a stěhovat.. Ale za to mě tu čeká min.2,5 hod žehlení, tak si to vynahradím 😒

antana123
29. kvě 2013

@matysikovad jo to jo ....
mě to začalo okolo 7tt a drželo se to do ted a snad už bude klid 😉

antana123
29. kvě 2013

@maximka33 hmmm to jste pokecali dlouho 😉

antana123
29. kvě 2013

@eva518 jé holka má to náročný chtělo by se to trošku šetřit....a kdy myslíte že bude hotovo???

eva518
29. kvě 2013

@maximka33 no, mě bolí ta ruka - teda obě, k ránu je absolutně necítím a nedá mi to spát a přitom bych se fakt při tom zápřahu potřebovala dostatečně vyspat 😒
a nahřátý polštářek s gelem ti na to nepomůže? mě na krční páteř jo

maximka33
29. kvě 2013

@eva518 to jsem nezkoušela, můžu to zkusit. zkusila jsem natřít alpou či masážním krémem, a bohužel nic.. to bude asi ta zhroucená klenba..

eva518
29. kvě 2013

@antana123 no, původní plán vymyšlený v tomto týdnu byl, že v pátek dostěhujeme většinu a o víkendu to už zkusíme zabydlet. V neděli jedeme podruhé do Ikea pro skříň, dneska mi dovezou ppl vakuové pytle na oblečení - musím zavakuovat aspoň naše zimní věci a dvoje peřiny, protože to nechci mít v pytli nebo krabici ještě další měsíce než dokoupíme další nábytek a doděláme další úložné prostory a v pondělí nám dovezou sedačku, co jsme včera během 10 minut vybrali a koupili ve Zlíně 🙂

Mě bylo také blbě cca od 7tt do 11tt, pak už to bylo jen občas - třeba dva, tři dny v týdnu po dvou hodinách a po 13tt už mi nebylo vůbec nic 🙂

eva518
29. kvě 2013

@maximka33 hm, tak to zkus, mě to vždycky aspoň na pár hodin uleví, bohužel na ruce nefunguje nic, už mám problém sevřít pěst, je to jako bych měla tak oteklé prsty, že to ta kůže nedovolí, přitom je nateklé na pohled nemám..

nessik
29. kvě 2013

@cital to si myslím, taky jsem se z první strašně radovala. Takový malý krůček k mimi.
@matysikovad Dani, tak tomu nevěřím, jednak nemám příznaky a taky čípek jsem měla už úplně zavřený (omlouvám se za nechutnosti) a přes to se spermie fakt nedostanou 😝

matysikovad
29. kvě 2013

@nessik no já ho ten poslední měsíc nenašla ani hore, ani otevřený a ani měkký... a stejně 🙂

antana123
29. kvě 2013

@eva518 ty si ze Zlína???no doufám že už mi bude dobře 🙂

kolino
29. kvě 2013

ahoj holky děkuji za podporu a srdíčka! moc si toho vážím a aby jste věděly,že tomu drobečkovi věřím, tak jsem mu dnes objednala žirafkový komplet....pokud to nevyjde schovám pro další miminko ♥
http://www.aliexpress.com/item/2013-Baby-boys-g...

matysikovad
29. kvě 2013

@eva518 ty jsi ze Zlína??

@kolino poslala jsem ti ♥, aby ti udělalo radost 🙂

nessik
29. kvě 2013

@matysikovad beruško, nedělej mi naděje 😉 🙂 Jsi moc hodná, ale sama cítím, že nic. Za týden je tu tetka jako na koni 😝

eva518
29. kvě 2013

@antana123
@matysikovad nene, ale do Zlína občas jezdíme. Od rodičů je to necelých 30km 🙂 mají tam na Prioru výprodej nábytku, takže sedačka je za necelých 11 tis namísto skoro 19 🙂

antana123
29. kvě 2013

@eva518 já pocházím kousek od Zlína máme tam rodiny ale ted žijem na vysočině ale jezdíme domů tak 1x za měsíc my se spíš jezdíme očumovat do Malenovic do aska 😉

cital
29. kvě 2013

@nessik Jo to je fakt, snad to bude i pravda 🙂. Je sice nějaká slabá, ale hl. že je tu.

nessik
29. kvě 2013

@cital to se ještě rozjede 🙂

eva518
29. kvě 2013

@antana123 🙂 jéé, tak já jsem taky Valaška 😀 teď ale bydlím ve Valmezu - vrátila jsem se z Hané ke kořenům 😀
Vysočina je krásná, akorát počasí občas zlobí, co?

eva518
29. kvě 2013

@cital jo, ještě to může být silnější. I když někdo má po potratu spíš slabší a někdo zase silnou - to si asi nevybereš..

cital
29. kvě 2013

@eva518 Tak hlavně, že je to "normální" 🙂

eva518
29. kvě 2013

@cital mě řekli dva na sobě nezávislí dr., že po každém potratu i porodu se může cyklus různě měnit, málokdy je to stejné jako předtím. Takže hlavní je, že došla a uvidíš 😉

eva518
29. kvě 2013

@nessik držím palce, když to nevyjde tento měsíc, třeba se trefíte ten příští 😉 Jsi zdravá a ještě mladá, musí to vyjít 🙂

nessik
29. kvě 2013

@eva518 Evičko, moc děkuju, povzbudilo mě to. 🙂
@cital já myslím, že se to ještě pořádně spustí, ono právě u poruchy fce žlutého tělíska to tak je, že jakoby ta sliznice se pomaleji odlupuje, prostě nesoulad hormonů, ale je to normální, zvlášť ten první cyklus po, to se pak dá zase dohromady 🙂

cital
29. kvě 2013

@nessik No to nevím. Kurnik. Včera večer se to slušně rozjelo a dneska bych řekla ustává. To jsem nevěděla o té sliznici, že se pomalu odlupuje. Díky za info 🙂. Zase jsem "chytřejší" 😎

nessik
29. kvě 2013

@cital snad nekecám, já to vyčetla 😀 😀 😀, ale je fakt, že ne všemu na netu se dá věřit 😝

antana123
29. kvě 2013

@eva518 je tady nádherně ale zima

terulin
29. kvě 2013

Tak nejvtipnější rozhovor dnešního dne, který jasně dokazuje, že lidé si všímají jen podstatných věcí:
Kolega - A do kdy chceš ten projekt odevzdat?
Já - No když za měsíc rodim, tak do bych to potřebovala odevzdat do 3 týdnů.
Kolega - Cože!!!!!!!!!! Ty jsi těhotná?
Já - Jo, tobě neni divný, že jsem tak tlustá?
Kolega - Já na tebe zas tolik nekoukám. Ale, že máš větší prsa to vim...