Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ljonas
4. čer 2013

ahojky, holky je tu někdo kdo byl na vyšeření gennetu? jsem teď 14 dní po odběrech a čekáme... jak dlouho trvají výsledky?
díky

matysikovad
4. čer 2013

@antana123 jůůů Anetko, kráásné! Páni, mimčo už máš veliké! 🙂 na hematolce přeju hodně štěstí

matysikovad
4. čer 2013

@berusinka1 @nessik @cital @ofina1 Holky, šup šup, už by to chtělo čerstvé těhule! Jestli jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám 🙂

@petulaho Je jasná v srpnu - s tím už se počítá .-)

@kolino tak co je s tebou dneska beruško?

antana123
4. čer 2013

@berusinka1 v pátek

antana123
4. čer 2013

@matysikovad děkuju 🙂

maximka33
4. čer 2013

@ljonas ahoj, já chodila do gennetu. které odběry myslíš? byla jsem na screeningu a pak na triplech.

cital
4. čer 2013

@matysikovad Krásné by to bylo. Snad se povedou // brzo 🙂.

cital
4. čer 2013

@maximka33 Ha! Gennet je co za firma? Já před týdnem navrhovala její rozšíření 😀....tak mě to zajímá 🙂.

maximka33
4. čer 2013

@cital Gennet je Centrum asistované reprodukce a taky se tam dělají různá ultrazvuková vyšetření a tak.

petulaho
4. čer 2013

@matysikovad no dík,spíš začneme asi v září,a nevím jak dlouho to bude trvat než se zadaříale do vánoc to snad vyjde....
@antana123 anetko,krásné...budu držet palce na hematol.

petulaho
4. čer 2013

@eva518 jéé super,že už bydlíte....tak ted jen dodělat a šup můžeš rodit😉

terite
4. čer 2013

@matysikovad: Ještě na mně jsi zapomněla, já chci taky už // 😀

ljonas
4. čer 2013

@maximka33 jsou to krevní testy na mutace, štínou žlázu apod.... po MA - ne těhotenské.

janiczka2011
4. čer 2013

Ja jdu na kontrolu za hodinu takze jeste nevim, rano jsem strasne davila,a mam dost tlaky na spodek tak uvidime co tam mame nebo nemame 🙂 @antana123 krasna fotecka 🙂

antana123
4. čer 2013

@petulaho diky 🙂
@ljonas ja na genetiku u me dr. cekala mesic
@janiczka2011 diky 🙂 jdes na ko tak pozde?

antana123
4. čer 2013

@eva518 super ze uz bydlite 🙂

nessik
4. čer 2013

Ahoj zlatíčka, nestíhám, moc práce.
@antana123 Anetko, to je krásné mimuško 😵
@matysikovad Dani, děkuju, ale já nic. Jsem 13 DPO a test sněhobílý ☹ 😢 Takže zítra přijde červená ☹ Nějak přestávám věřit, že se podaří. Už třtí měsíc nic a já otěhotněla vždycky hned. Někde je asi chyba.
@ljonas genetika trvá cca měsíc, musí nakultivovat buňky na karyotyp a trvá než narostou. Brali krev i manželovi?

antana123
4. čer 2013

@nessik diky 🙂
je mi to lito ☹ale vis jak to je dokud neprijde ms je porad nadeje 🙂

nessik
4. čer 2013

@antana123 Anetko, to už by // byly. Já je mívám už 8 DPO. ☹

wosk
4. čer 2013

@ljonas nechci tě strašit, ale my už čekáme 2 měsíce a když jsem tam minulý týden volala, tak říkala, že výsledky ještě nejsou, že právě chybí ty karyotypy u obou, že to může trvat ještě měsíc, ale že si můžu v červnu klidně ještě zavolat, jestli už to náhodou není... Třeba budete mít větší štěstí (v neštěstí) 😉

ljonas
4. čer 2013

@wosk fakt???????no tak fakt nevím co tam s tím dělají....řekli ti aspon ty částečné výsledky? nebo až bude všechno?

kacernice
4. čer 2013

Tak je to tu, Tomáška máme doma a já jsem dvojnásobná matka 🙂 Jsem úplně K.O. dojeli jsem o sedmi večer 😝 tak jdu do pelechu, než se Tomášek vzbudí

ljonas
4. čer 2013

@nessik jo jo, krev brali oboum, manžel 1 zkumavka, mne asi 3.....to je dobře ne?
snad se dostaneme brzo na řadu...

nessik
4. čer 2013

@kacernice no gratuluju moc, mamino 😵 To je nádhera.
@ljonas určitě je to ok, nám brali taky oběma. No, oc si od té genetiky neslibuj, obvykle tam nic nenajdou, my jsme oba v pořádku. Trvat by to opravdu mělo ten jeden měsíc. Záleží, jak porostou buňky.

wosk
4. čer 2013

@ljonas ne, prý mi nic říct nemůže, že mám počkat až budou všechny výsledky, genetik se na to všechno podívá a vyvodí závěr... To víš, že jsem se snažila, aby mi něco řekla, ale nic nevím, Zkusím tam zavolat za týden, 10 dní než pojedem na dovču, třeba už budou výsledky. Anebo mi mezitím přijde dopis (že je to ok) nebo zavolaj (že je tam něco a máme přijít znova)...

ljonas
4. čer 2013

@nessik noaspon pro ten klid, ono po dvou MA člověk má velké obavy jak to dopadle příště...
na výsledky jste si volali nebo se ozvali sami?

ljonas
4. čer 2013

@wosk to chápu, asi je to lepší, kdyby to sestřička popletla, nebo špantě určila tak to může být problém...tak věřím že to stihnete do dovolené... 2 měsíce je fakt hodně, ale když vidím kolik je tam "pacientů" tak se ani nedivím...

petulaho
4. čer 2013

@kacernice gratuluju moc,užívejte Tomáška 😵 😵 😵

nessik
4. čer 2013

@ljonas určitě je to dobré, že jste si to nechali vzít, člověk nikdy neví, ale většinou to vyšetření dopadne dobře a nic neobjeví, což je dobře. Já si na výsledky volala, po měsící nic, už jsem byla nervózní, že něco snad našli a nakonec se zjistilo že naše výsledky poslali někam jinam, do CAR v jiném městě.

nessik
4. čer 2013

@ljonas jinak mně zjistili trombofilní mutace, sice prý nevýznamné, ale v těh. budu užívat anopyrin na ředěni krve.