Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
9. dub 2010

Ty nic nového, ale mě nějak píchá podbříšek a zase mě napadlo,abych neměla ovulku už ted,že mě tam tak píchá,tak ted nevím,sexíkovat,nebo počkat až MS uplně skončí,Víš jak,ovu muže být i koncem MS ,i když je to menší pravděpodobnost,ale poprvé jsem otěhotněla hned po MS,tak mě to zase napadlo,nechci nic prošvihnout 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jane84
9. dub 2010

to je strašný, mě dneska tak bolí prsa, že bych chvilkama i brečela

leheckova
autor
9. dub 2010

a jak to zjistiš přece měříš tak snad to by ti stoupla teplota ne?no tak to prubni dneska a ty mas jeste ms i ted když už si ospršená

leheckova
autor
9. dub 2010

Jane to už neni možny tak když tě bolí prsa a je ti na omdlení tak to je jasný ne???

jane84
9. dub 2010

no jistotu budu mít až v úterý u dr, do té doby budu skeptická. ale to už by snad ani nebylo možný, aby to neklaplo

leheckova
autor
9. dub 2010

taky si myslim 🙂 😉

natulaaa
9. dub 2010

Jane no to je hodně divné,já jsem na tebe teda zvědaváá 😵 😵
No Lehe to nezjistím dneska,až mi jednou ráno stoupne,tak už bude pozdě 😕 😕 😕 ,Jinak ted po sprše už skoro nic,jen trošičku špinění,ale prý prubni,Peta tu vedle mě chrní a bolí ho hlava 😀 😀 😝 😝 ,tak asi tak 😠 😠 ,ale ne,to je blbost,poslední měsíce jsem měla ovu mezi 10-14DC,tak to by byla velká náhoda,nééé,nebudu spekulovat z každého píchnutíí 😖 😖 ,no nic já se loučím,já jsem poslední dobou nějak furt unavená,ale nezdá se mi,že by to bylo po te laparce,ale spíš jarní unava nebo co 😖

jane84
9. dub 2010

🙂 taky přeji dobrou, přítel usnul na gauči 😒 tak ho jdu dostrkat do postele

natulaaa
9. dub 2010

Já zapoměla na konec dopsat dobrou noc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,jinak s těma chlapama je to všude asi stejné 😀 😀 😀

herbie
9. dub 2010

ahoj holky natul ja jsem taky otehotnela 😉 hned po menstruaci 🙂

gambrinuska
9. dub 2010

ahojky holky, vy jste teda ukecaný 😉 já měla nějakou honku v práci, tak mam ažv ted chviljku ☹

NAtu jo je to docela fofr, šla jsem do CARu-centrum asistované reprodukce asi 20 DC kdy zjistili, že ovulka neproběhla (ani po Clostylbegytu) poslali žádost na pojištovnu, pak jsme přišli 27D skontrolovali jestli nemam cystu, nafasovali léky a vysvětlili jak a kdy to píchat, pícham od druhého dne cyklu-mam na 10krát a v neděli na kontrolu jak folíci rostou 😔 pak napíšu jak to probíhá dál smam ted nevim, jsem vykulená 😕 tak drž na neděli palce ☹ ma zas strach i když mi pekelně píchá na levé straně tak snad se něco děje 😔 😔 🤐
ostatní zdravim 😉

leheckova
autor
10. dub 2010

určitě Gamb ja ti držím vše co jde 😀 citim to že to dobře dopadne

leheckova
autor
10. dub 2010

JInak přeji krásné rano u nas prší hnus doufam že se to vyvrbí a bude hezky aby dětičky mohli ven...

kopretina82
10. dub 2010

Krásné ráno,
Lehe, u nás už vykukujwe sluníčko, ae tamhle vzadu se to zas mračí, tak nevím😖
Ta tabulka, no nakonec jsem počítala tečky o kt. to bylo mimo a přidávala jsem😀 😀 😀
Tak koukám, že Jane je téměř jasná 😵 😵
Přeju všem krásný víkend a báječné snažilkování-my už taky jedem... 😉
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................44DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................32DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................30DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010).............................................................................................................30DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................25 DC
martasl(34let,MA 12/2009)..............................................................................................................25DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................18DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................16DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................12DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................11DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................8DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................6DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

jane84
10. dub 2010

Přeji dobré ráno, u nás se právě rozpršelo. 😠 Udělala jsem těsto na palačinky, přítel jel na ryby, trouba tam už asi mokne, to bude zase špinavýho prádla 😠 hlásím, že prsa stále bolí, trošku i bříško, ale já mám dělohu stočenou dozadu, tak možná taky proto. No jsem zvědavá na to úterý

fram
10. dub 2010

Dobré ráno,
Jane, ty fakt vypadáš nadějně 😕
U nás je kupodivu docela hezky (zatím), dokonce trošku vykukuje sluníčko. Tak uvidíme, jak se to vyvrbí 🙂

natulaaa
10. dub 2010

Dobré ráno 😉 🙂
U nás je taky zamračeno a prší jen chvilkama 😠
Gam už držíííííím 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Tak my dneska prvně sexíkovali 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,mám zapsáno v tabulce 😵 😵 😵
Tak já letím,my dneska začali dělat ten dětskýýýý,tak mám radost,už je pudá poloprázdná,manža odvezl na skládku co se dalo a jdem pokračovat,tak zatííím 🙂

herbie
10. dub 2010

ahoj holky 🙂 preju vam hezkej den mi meli dneska krasne 🙂 natul takze uz jsi sexickovala 😉 mi uz muzem taky dneska mi to skoncilo tak mam radost, jane84 drzim ti palce opravdu vypadas nadejne jestli jsi tehulka tak nas pak musis vsechny poprskat 😎 😀 at to chytnem od tebe taky....gabmrinusko taky ti drzim palce at vsechno dopadne dobre 😉

herbie
10. dub 2010

kde jste dneska vsichni 😠

jane84
10. dub 2010

😢 právě jsem zjistila, že jedna známá je těhotná, otěhotněla přes kondom a antikoncepci. To snad není možný

natulaaa
10. dub 2010

Herbiii tady,ale jen chvilku,jsem po obědě,tak si dávám šlofíka a jdeme pokračovat v práci 😉
Jane no to snad není ani možnéé,a je to nespravedlivééé 😖 😖

fram
10. dub 2010

jane, to je fakt nespravedlnost, holt jsou ženský, před kterýma chlap svlíkne kalhoty a jsou v tom 😀
Trošku uklízím, ale vůůbec mě to nebaví. Tak jdu pokračovat, pěknej den všem.

martasl
10. dub 2010

ahoj holky.já jsem po noční,od 12 se mi už nechtělo spát,takže to zase v práci bude mazec. 😠 u nás před chvilkou funělo jako blázen a paaly kroupy.teď je po všem,tak doufám,že až půjdu za 2 hodinky na autobus,tak to nebude zase na novo 😠 😠 😠 Mě se táááák nechce do práce.mám jí plný zuby,totálně mě to tam sere.asi si nechám od čtvrtka napsat neschopenku,holká má tu nohu,tak aspoň s ní budu doma.hlídačenka je jaksi o ničem a jen na 6 dní. ☹

martasl
10. dub 2010

jane-tak to klapne,uvidíš.a kdy jsi naposled testila??ty testy jsou fakt na prd 😠

leheckova
autor
10. dub 2010

ja jsem tu je tu někdo????

angelina987
10. dub 2010

pročítám... 😉 ale je tu mrtvo

natulaaa
10. dub 2010

čauky už jsem tady i jááá 😀 😝 ,dopracováno,ještě zajdu se psem a jdu do sprchy a potom už konečně veget 😵 .doufám,že tu pak někdo bude 😉 😉

leheckova
autor
10. dub 2010

jj tak to bude nadhera ja bych taky stavěla a předělavala

natulaaa
10. dub 2010

No ono to ještě dneska nebyla příjemná prace,museli jsme třídít hafo starého halaburdí a u pulky toho přemýšlel tatka,jestli to není škoda vyhodit 😠 😠 😠 ,ale nakonec jsme to zvládli, puda je uplně prázdná a ted se už bude dělat podlaha a pak jen sadroš a je hotovo,a pak už jen to mimi,aby tam měl kdo spinkat 😵 😵 😵

leheckova
autor
10. dub 2010

no to s tim ošetřovaním podělali úplně ditě je neomocný třeba neštovice jsou 3neděle to by mě zajimalo jak to mam ta mama udělat ja měla ošetřovaní jen asi 2x a to jsem byla na pracaku jeste ke všemu