Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

cabalkova
26. srp 2013

@maximka33 Mne teda dr uklidňovala, at nehazim flintu do zita, ze spousta zenskych si mysli, ze ma normalni ms a přitom uz je tehotna, ale na klidu mi to teda nepridala, a nejak moc tomu neverim, ze by to dopadlo... i když si teda libovala tu hladinu HCG, ze cekala min a ze na 13dpo je to super.

shyanne
26. srp 2013

@cabalkova Drž se, a ještě se nevzdávej! Vím, že je to těžké...

veruunek
26. srp 2013

Dnes jsem si udělala kontrolní test a čárka moc nezesílila :( Je fakt, že mám týden po vynechané MS, dutinka je v děloze, takže mimoděložní to není, a i v předchozím těhu jsem měla jasně viditelnou druhou čárku až 3 týdny po vynechání MS. A proto se bojím, že zase není něco v pořádku :(

shyanne
26. srp 2013

@veruunek Drž se!

ladka4444
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veruunek
26. srp 2013

@shyanne Děkuju, snad to bude dobré, ve čtvrtek mám kontrolu, modlím se, aby Utrogestan zabral...

shyanne
26. srp 2013

@veruunek tak dej pak hned vědět, budu na tebe myslet...

veruunek
26. srp 2013

@shyanne Určitě dám, děkuju moc... Moc si přeju, aby to napodruhé vyšlo

matysikovad
26. srp 2013

@cabalkova držím pěsti, vzpomen na @kolino tak krvácela taky a ted je se mnou v lednovkách a miminko se má parádně 😉

matysikovad
26. srp 2013

@veruunek a není lepší si zrovna koupit ten digitální? já si ho koupila a bylo to fajn, aspon jsem se nemusela dohadovat s čárkama, které mi sílily anebo slábly podle výrobce

veruunek
26. srp 2013

@matysikovad A kolikrát sis ho dělala? Každý týden?

matysikovad
26. srp 2013

@veruunek jen jednou, jak jsem se naštvala na ty normální páskové, ty už sis ho dělala?

veruunek
26. srp 2013

@matysikovad Já si dělala jen ty proužkové, ale ty mi dělají stále jen duchy, které nesílí. Ale v předchotím těhu se mi normálně stabilní čárka ukázala až asi v 7tt. Hned zítra si ho koupím.

cabalkova
26. srp 2013

@matysikovad Moc dekuju. Krvaceni alespoň v tuto chvili ustava, je z nej jen hnede spineni, je mozne, ze by tak rychle zabral utros, nebo to ustava samo od sebe? To vis, ze se porad snazim mit nadeji, porad doufam a verim, ale na klidu mi to moc nepridava. Zvazuju, ze bych ve st koupila další digital, to uz by tam mělo byt 2-3, ale asi to je zbytecne, když jdu ve ct na krev, tam to bude jednoznacne. papirky mam taky tak ruzne, uvidim rano, jsem odhodlana se na to vykaslat a netestovat, ale znam se, budu chtit vedet, jak se to vyviji.

cabalkova
26. srp 2013

@veruunek A jakou mas znacku? Ja mam nejake od Cinana a kamarádka mi pak rikala, ze na nich mela furt jen duchy a na jinych uz peknou carku, tak třeba to je jen vyrobcem a na jinych uz by ti to ukazovalo krasne. Ten digital je jistota. 🙂

veruunek
26. srp 2013

@cabalkova No, začala jsem pepinem, ten měl mít citlivost desítku a nic, jako vždy. Pak jsem si koupila nějaké testované v podolí, a ty mi ukazují stejného ducha jako před 3 dny. ☹

cabalkova
26. srp 2013

@veruunek A nechces se uz na testovani vykaslat, když mas potvrzenou dutinku v děloze? Kdy mas jit na další utz? A fotka by nebyla?

matysikovad
26. srp 2013

@veruunek co máš za značku? mamatest nebrat, tam jsem měla pořád jen duchy a digital mi ukázal 2-3...

matysikovad
26. srp 2013

@cabalkova a kdy jsi byla u dr? mě si ze začátku zvala co týden pže věděla, že jsem psychouš

matysikovad
26. srp 2013

@cabalkova víš jak, kdyby tam byl hematomek, tak at to podchhytnout nejlépe hned

veruunek
26. srp 2013

@cabalkova Asi jo, ale ve mě je prostě pořád strach z předchozího MA. KO mám ve čtvrtek.
@matysikovad Mamatest mi to dělal- duchové. Teď jsem dělala nějaký z Podolí, a to samé :/

cabalkova
26. srp 2013

@matysikovad U dr jsem byla dnes a na kontrolni naber HCG plus UTZ jdu ve ct v poledne. ted uz jenom tak slaboulince spinim, myslis, ze se to mohlo udrzet? Citim se totalne netehotne... o psychousich bychom si mohly vykladat, a to dost dlouho a dost zevrubne. 🙂

cabalkova
26. srp 2013

@veruunek To je jasny, ze se bojis, ale jestli si timhle ty stresy ještě zbytecne nepridelavas. S dutinkou bych to brala jak prosperujici tehu a na KO se ti to potvrdi, to uz bude třeba i srdicko, uvidíš. 🙂

matysikovad
26. srp 2013

@cabalkova myslím, že mímo je v pořádku, to by byl jiný maras, takže v klídku. prostě to tam nezvládla jen nějaká cévka, ale pokud možno jen odpočívej a zítra brnkni na gyndu

matysikovad
26. srp 2013

@veruunek mamatest a ještě cemio dělají jen duchy...nebo aspon mně

veruunek
26. srp 2013

@cabalkova
@matysikovad Holky, hodím se tedy do klidu, žádné testy se v mém okolí ani nemihnou, společnost mi bude dělat věrný Utrogestan a snad to bude ok, nebudu se stresovat 🙂

matysikovad
26. srp 2013

@veruunek přesně ta, nestresuj 😉 stresem stejně nic neovlivníš, jen se ti hrozně potáhne čas

cabalkova
26. srp 2013

@matysikovad Ja myslim, ze nemá cenu nekam telefonovat, uvidim, jak bude krvaceni pokracovat přes noc a zítra a proste se to rozlouskne ve ct na te kontrole.

cabalkova
26. srp 2013

@veruunek Sikovna, na testy se vyprdni, ostatne to by prospelo nam vsem. 🙂

matysikovad
26. srp 2013

@cabalkova jasné 🙂 ale myslím, že to bude v pořádku