Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kacernice
28. srp 2013

@kolino ne test jsem nezkoušela, ale dr. mi dělal i ultrazvuk a nic tam nebylo

veruunek
28. srp 2013

Tak holky, zítra na KO, jsem strašně nervózní! Moc moc si přeju a doufám, že bude všechno v pořádku...

@kacernice Já to dostala vždy do týdne, ale pre ms syndrom byl krutý :D

cabalkova
28. srp 2013

@veruunek Moc drzim palce a verim, ze zítra prijdes z kontroly jen se samymi dobrymi zprávami. Ja mam od odpoledne klasicke ms krece, zatím teda nekrvacim, ale mam pocit, ze to je na spadnuti, fakt me hodne boli bricho, tak to moc nevidim. Kazdopadne pak podam hlaseni.

veruunek
29. srp 2013

@cabalkova Ty taky určitě přijdeš jen s dobrými zprávami! Každopádně na Tebe budu moc myslet a držet palečky! Já právě vůbec nic, kromě občasného pocitu na zvracení a plynatosti ( 😀 ), ale to hodně holek říká, že jim dělá Utrogestan 🙂 Tak nic...

ofina1
29. srp 2013

@cabalkova @veruunek holky moc na Vás myslím určitě to budou jen dobré zprávy a v kolik jdete?

cabalkova
29. srp 2013

@ofina1 Ja jdu na dvanáctou na krev a na jednu pripadne na utz, Verunka jde ve tri.

cabalkova
29. srp 2013

@veruunek No, budeme obe klidnejsi, az budeme mit ty dnesni kontroly za sebou. 🙂

ofina1
29. srp 2013

@cabalkova budu na vas moc myslet a pak napiště držím palce

terite
29. srp 2013

@veruunek @cabalkova @cital Holky, moc moc gratuluji ke //. Úplně se teď roztrh pytel a přibylo tolik úspěchů. To je paráda. Moc držím palečky, aby to na KO dopadlo dobře a vy už se jen těšily, jak mimísci rostou.
Samozřejmě vám take závidím. Já od potratu v 1/2013 pořád nic ☹

Hledám, hledám - kde je @nessik , proč není v tabulce?

@maximka33 Luci, na jiné diskuzi jsem četla, žes také byla na IUI. Kolikrát jsi byla? Potom jste s tím přestali a začali zkoušet zase přirozeně nebo jak to tak došlo, že to vyšlo přirozeně? Mě dneska čeká 2. IUI. Už si od toho tolik neslibuji, vím, že šance nejsou nic moc. Ale uvidíme.

terite
29. srp 2013

@kolino @matysikovad @antana123 Holky, vy už jste táák daleko. Jak se vám vede? Jak rostou bříška? A co celé dny děláte? Jste doma na PN?

cital
29. srp 2013

@veruunek @cabalkova Holky, držím vám moc palce! Musí to prostě dopadnout dobře!!!
U mě nic nového. Už testovat nebudu. Prsa i břicho, mě bolely včera méně. Tak ve mě zase hlodá červíček pochybností, ale prostě pořád nějak věřím, že teď si nás našlo to správné miminko a zůstane už s námi. Včera jsem byla strašně unavená a bolela mě palice, ale to nepřisuzuji těhotenským příznakům, ale asi doznívajícím nervům z toho všeho co se stalo mé sestře.

terite
29. srp 2013

@petulaho Ahoj Peti, jsem tady po delší době, tak nedočítám. Možná už jsi to psala, ale jak to teď u vás je? Byla už konzultace s docentem? Co z těch odběrů a testu vypadlo? Jaká je léčba a kdy se začínáte snažit? Nebo už jste začali? 😎

cabalkova
29. srp 2013

@cital A jak je na tom sestra ted? Je to uz lepsi? A neboj nic, mimi bude urcte v poradku, ja dneska dělala další testik, abych tak nejak tusila, s cim mam u dr pocitat a je zase o malinko silnejsi, tak mam nadeji, ze to krvaceni nic nebylo a vlastne se na tu ko tesim... bricho me teda včera bolelo silene, dneska uz je to o chlup lepsi, ale boli porad fest, ale tak to me s Tondikem bolelo taky (i když ne tolik), tak to beru, ze to je dobra zprava, ze se tam něco deje a dutinka si to tam roztahuje. 🙂

cital
29. srp 2013

@terite Jééé děkuji. Snad už to s miminkem zvládneme až do konce. Neboj dočkáš se!!! Kolem mě se teď objevily těhule, které nemohly dlouho otěhotnět. Pomohla jim medicína. Já prostě věřím, že to výjde jednou všem. Bohužel, někdo musí čekat na miminko o trošku déle, ale výjde to!!! Jak jdou přípravy na svatbu?

matysikovad
29. srp 2013

@terite Ahojky 🙂 Ta já jsem na PN od začátku těhu kvuli práci a protože dává naše malá zabrat mým porodním cestám, tak většinu dne proležím 🙂 ale jinak se máme dobře, cpu se a válím 😀

@cabalkova @veruunek holky držím pěsti na dnešní kontroly

cital
29. srp 2013

@cabalkova Tak to je dobře 🙂. To jdeš stejně na KO strašně brzy. Mě to čeká až 17.9. Snad to rychle uteče a budu ještě těhotná. Sestra je na tom lépe. Kritický stav je zažehnán 🙂. Ještě sice lepší na JIP, ale už všechno rozhýbává a rozmluvuje se. Bude to, ale běh na dlouhou trať, ale hl. že se z toho dostane.

terite
29. srp 2013

@cital Nemůžu to v historii najít - co se stalo tvé sestře? Připravy na svatbu jdou dobře, hrozně mě to plánování, organizování, vymyšlení atd. baví. Nejradši bych to dělala jako normální práci, měla agenturu a organizovala pro firmy i soukromé osoby různé akce. Víceméně už máme vše hlavní zařízené a už dolaďujeme, domlouváme detaily a tak.. A do toho se už něco děje kolem toho pracovního povýšení. Takže hlavu mám plnou mnoha různých věcí, ale pořád je tam místo i na těhu myšlenky. Jednou se dočkám, já vím... Tohle je zkouška mé trpělivosti, já ale vůbec nejsem trpělivá, právě naopak... 😀

antana123
29. srp 2013

Ahoj holky 🙂
@terite Ahoj jsem na PN od úterý ,břicho roste rychle a jinak se mám fajn co ty????
@cabalkova
@veruunek
holky držím palce 😉

cabalkova
29. srp 2013

@cital Ja byla na první kontrole uz v pondělí, aby mi dr napsala utrogestan a Clexane, byly jsme tak domluvene, to jsem byla teprve 12 dpo, takze faaakt brzy. 🙂 To je dobře, ze je sestre lepe. A tehotna budes, co bys nebyla, tentokat uz to dotahneme az do konce. 🙂

terite
29. srp 2013

@matysikovad Takže to bude holčička? Gratuluji. Už sháníš růžové oblečky? 🙂 To válení je asi někdy opruz, že? Ale jindy si v tom určitě lebedíš. Jen tak dál 😎
@antana123 Tys předtím na PN nebyla? Já myslela, že jo? Tak to si teď jen začínáš užívat to domácí válení, že? I když ono je doma pořád co dělat, to je mi jasné. U mně nic moc nové - chystám svatbu, mentálně se připravuji na povýšení v práci a do toho si dneska odskočím na CAR na inseminaci 😀 Druhý pokus, držím si palce.

matysikovad
29. srp 2013

@terite hezkýý, povýšení a ještě to ,,odskočení", držím pěsti

antana123
29. srp 2013

@terite né já byla na RD a to mi skončilo no z PN nejsem nadšená pač ty vycházky nic moc ☹
super držím palce a svatbu si užij 🙂

cital
29. srp 2013

@terite V historii to není. Je to u mě na profilu. Dostala z HA sraženinu krve do mozku, ochrnula, neviděla na jedno oko a nemluvila. Je to vlastně něco jako mrtvice. Byla v hodně kritickém stavu, málem zemřela. Všechno to bylo složitější, protože byla na dovolené v Řecku. Řekové podcenili vyšetření, pak ještě v tom stavu cestovala do ČR. Teď už je na tom lépe. Uzdraví se 🙂. To je paráda, že tě to baví přípravy na svatbu. Já jsem připravovala na naši svatbu i hodně vlastní tvorby, ale bylo to fakt náročné, jelikož jsem tvořila na poslední chcíli všechno 🙂. Chápu tě, já trpělivá taky moc nejsem..., ale to čekání na miminko nás trpělivosti naučí 🙂.

cital
29. srp 2013

@cabalkova A kolik bereš utrogestanu? Já 2 kousky večer vaginálně. Brala jsem ho vlastně takhle i po ovulaci.

cabalkova
29. srp 2013

@cital Ja ho mam 2-0-2, nasadila jsem si ho takhle, když jsem objevila // a dr mi to v pondělí schválila a napsala taky tak. Jestli ho mas dost, tak bych klidne pridala i tu ranni davku. 🙂

terite
29. srp 2013

@cital To je hrozné. Ještěže už je to lepší. Já tomu unikla, ale nebylo daleko a mohla jsem zažít něco podobného. Mám poruchu srážlivosti krve - sráží se mi hodně. Více než 10 let jsem brala HA, což jsem s touto poruchou nikdy brat neměla, protože riziko trombozy (nebo té mrtvice) tím roste několikanásobně. Jenže doktoři na to nepřišli. Vím to až teď, HA už nikdy brat nemůžu. Moc držím palečky, ať je tvá sestřička ok.

cital
29. srp 2013

@cabalkova Nechám to zatím tak. Dva mi zatím bohatě stačí 🙂. Konzultovala jem to s lékařkou a ta mi doporučila nebrat ho vůbec (pokud nešpiním), nebo dva večer až do konce konce 1.trimestru.

kolino
29. srp 2013

@terite Ahojky. Díkz za optání 😉 Já jsem byla na pn ještě před těhotenstvím takže už mám toho válení se doma a nic nedělání až až. Ale jsem moc ráda ,že se nám to miminko vůbec povedlo. Bříško roste ,ale zatím necítím žádné pohyby. To je moc dobře ,že tě čeká povýšení do toho svatba, taky to je můj sen mít agenturu s plánovačem svatebního procesu. Chodívala jsem dělat ve volnu svatební tabule a výzdobu sálu na hostiny. Úplně mě to naplňovalo. Neboj miminko bude. Já furt říkám ,že když se povedlo mě. Povede se všem!! Já podstoupila iui1x další 2pokusy se ani nedokončily. Moje vaječníky nereagovaly, mrtvé totálně. Až díky ivf. Jinak bych byla mezi snažilkama dodnes. Tak hklavu vzhuru od ledna to není dlouhá doba, ale plně tvým choutkům a nezkrotným myšlenkám rozumím. A moc ti přeji ať je dnešní iui úspěšné.
@veruunek
@cabalkova holky moc vám držím pěsti na dnešní kontrolu. Odpoledne budu vyhlížet pozitivní zprávy plné radosti. Půjdete na pn?

cital
29. srp 2013

@terite Ono se o tom teď začíná mluvit. Objevuje se to v tisku, v TV... Sestra byla chudokrevná, což nevěděla....taky její strava nic moc. No 20letá holka. Já s HA nechci taky mít už nic společného. Brala jsem ji už dávno 5 let, ségra ji brala 4 roky. Já pravděpodobně taky nebudu mít OK krev, páč jsem jako malá měla málo červených krvinek. Nebudu riskovat, to radši budu mít 5 dětí 🙂.

kacernice
29. srp 2013

@veruunek No tak to bude asi PMS, to já neznám 😖 a vyvolávačku jsem dostala poprvé, tak je z ní asi moje tělo zmatený 😕 Prý je po vyvolávačce bolestivá menstruace ☹ ach jo ☹