Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ofina1
3. zář 2013

@cital super,že testik je v pořádku my to společně dokážeme!
@shyanne dekuji no jsme histerky a to ja jsem docela klidas a hodne věci ustojim i když je to těžké.ale díky vám je mi líp a jsem klidnější

@kaculina9 gratulace 🙂

Holky takže zuby mě bolí čím dál víc zitra jdu k zubarce tak doufám že to do zítřka vydržím ach jo

cabalkova
3. zář 2013

@cital Tak to je moc dobře, ze ti testik pomohl. Ja dneska všechny domaci zasoby vcetne ovu testu rozposlala holkam ze snazici diskuse a uz nechci zadny test ani videt. Proste se ve ct uvidi, jestli ti prosperuje nebo ne. Uz tu snad ani nebudu psat, jestli tomu zrovna verim nebo neverim, protože jsem jak na houpačce, dopoledne mi prislo, ze to bude ok, ted uz jsem zase v panice... a stejne s tim nic nenadelam, protože bud to bude anebo to nebude a zadnej test mi s tim nepomuze. Kdybych se do ct neozvala, tak jsem skončila u docenta Chocholouska.

shyanne
3. zář 2013

@cital tak mu koukej věřit pořád ať ví, že má oporu🙂 Já vím, že když je člověk sám nebo není v zápřahu tak přemýšlí nad vším možným, zkus se nějak zaměstnat🙂 Držím palečky

shyanne
3. zář 2013

@ofina1 tak od toho tady jsme, abychom si pomáhaly🙂 Neboj všechno je a bude v pořádku, miminko s tebou chce být🙂 Ty zuby mě moc mrzí, tak snad ti zítra od té bolesti pomůže a bude to už v pohodě. Ale co by člověk kvůli miminku nevytrpěl co? 😀

shyanne
3. zář 2013

@cabalkova nebůj neskončíš u Chocholouška-je to pochopitelné, že se bojíme, ale přesto pořád musíme pozitivně myslet🙂 Šikulka, že jsi to vše rozposlala, protože to stejně nic nezmění, přesně jak píšeš... A co malej? Je celý den s tebou nebo je ve školce?

shyanne
3. zář 2013

Holky, tak už v ruce držím výsledky z genetiky a vše u mě i u manžela dopadlo dobře, nenašli nic co by to způsobovalo nebo co by bylo špatně-jsme zdraví🙂 Mám ohromnou radost, ještě výsledky z imuna a pak hup na to🙂

cabalkova
3. zář 2013

@shyanne Tondikovi budou teprve dva, takze je se mnou, chtěla bych, aby zacal chodit za rok, snad se nekde najde místo, mistni statni je beznadejne preplnena, tak budeme muset jit kdyztak do soukrome, tech je tu spousta, ale ty prachy... ted zrovna si teda myslim, ze to spis neklaplo, zacaly se mi zase mastit vlasy a zkazila plet, to jsem v tehu nikdy nemela, ale proste jak to ve ct bude, tak to bude... jedno dite mame, tak se nemůže stat nic horsiho, nez ze Tondik zustane jedináček. A gratuluju k negativni genetice, to je moc fajn.

cital
3. zář 2013

@cabalkova Jo, to je fakt...je to jak na houpačce, ale my to dáme!!!!!!!!!!

cital
3. zář 2013

@shyanne Jů, tak to gratuluju. To je super! V pracovním zápřahu budu až do pátku, alespoň nebudu myslet na blbosti. Ale je fakt, že se mi to moc nehodí....mám nějakou virózu, je mi blbě. Zítra na to kašlu a hezky budu pracovat z domu, ikdyž ráno musím na jednání ☹.

cabalkova
3. zář 2013

@cital Jsem samozrejme v pokuseni koupit si ještě jeden ten digital, uz by mel ukazovat 3+, ale co budu delat, když bude ukazovat 2-3 nebo ještě něco horsiho? Takze si ho nekoupim a budu cekat na kontrolu. Když mi dr minuly ct rikala, at prijdu za tyden, tak mi to prislo nesmyslne brzy a ted se normalne nemuzu dočkat, blbka.

shyanne
3. zář 2013

@cabalkova no vidíš, alespoň, že máš toho Toníka🙂 zaměř se teď na něj a na nic jiného nemysli, protože to můžeš dělat až ve čtvrtek po kontrole, do té doby nemaluj čerta na zeď🙂
Děkuji

shyanne
3. zář 2013

@cital děkuji za gratulaci🙂 aha, tak to je pech, že zrovna, když můžeš zaměstnat mozek něčím jiným tak Ti není dobře a potřebovala bys ležet, ale je supeř, že můžeš dělat z domova-jednání rychle uteče a pak zalezeš do pelíšku a necháš si o malém zdát🙂

cital
3. zář 2013

@cabalkova Ty jsi číslo 😀. Já vím, že tentokrát to už vydržíš a nebudeš testovat....a nic si z toho nedělej, žes testovala. Já si taky říkala, že nebudu testovat .. a vidíš, dneska jsem byla v lékárně. Prostě se o něco víc bojíme a blázníme. Není se taky čemu divit, když jsme potratily.

cital
3. zář 2013

@shyanne A kdy začnete se snažením? Ono dělat na živnost má jisté výhody, ale i spoustu nevýhod. V pelíšku budu hezky makat, sny musí počkat 🙂.

cabalkova
3. zář 2013

@cital Nojo, nebyt te prechozi situace, tak bychom asi vysiloval jen tak nejak normalne, jako kazda cerstva tehule... takhle to mame jak na horske draze. At uz je čtvrtek, kurna.

shyanne
3. zář 2013

@cital no ještě počkáme na výsledky imunobiologie, ty by mohly být tak během 14 dní a pak můžeme začít, takže si myslím, že to bude v říjnu-ale je možné, že pokud výsledky dorazí brzy, tak už tento měsíc můžeme začít🙂 Jo to chápu, taky jsem dělala na IČO, ty nevýhody mě ale žraly🙂
Tak to je dobře, že budeš zaměstnaná-hezky si zaměstnej hlavu, aby nemohla myslet na nic ošklivého !! 😉

cital
3. zář 2013

@cabalkova Já vyšilovala i min. těhu, ale to bylo tím, že jsem od začátku tušila, že bude průser. Vydrž holka, vydrž....čt je tu za chvíli.

cabalkova
3. zář 2013

@cital A jak jsi to tusila? Ja totiž taky, prislo mi to divny... ted jsem byla na zacatku presvedcena, ze to bude ok, ale jak se v tom furt nimram, tak uz si tim nejsem tak jista.

cital
3. zář 2013

@shyanne A nenapíše ti dr. alespoň utrogestan? Víš jak, lepší něco než nic. Budu držet palce, ať jsou i výsledky z imunologie v pořádku. S šéfem domluveno, zítra homeoffice. No jo, mě to taky štvalo, že dělám na ŽL, jenže v ČR je min firem, které by mě zaměstnaly na trvalý prac. poměr. A já svoji práci mám ráda. Stejně šéfa klepne...až se doví, že jsem těhotná 🙂.

cital
3. zář 2013

@cabalkova No protože mi test vyšel hodně slabě pozitivní až někdy 34DC a měla jsem pořád takového blbého tucha, že něco blbě. Pamatuji si, že jsem ani nespala. Taky jsem byla přesvědčená, že teď to bude ok. Takže se v tom už nebudeme nimrat? Stejně nic neovlivníme, bohužel.

cabalkova
3. zář 2013

@cital Devce, kdybych si to nimrani umela v palici vypnout, tak jsem to udelala uz před temi deseti dny, kdy jsem objevila //. Zatím jsem ale nenasla cudlik, kterym se to vypina. Jo a mne zase test poradne nesilil... a ted ten nedelni mi to pripomnel. Tak uvidim, no... rekla slepa...

sanuli
3. zář 2013

@shyanne Ahoj! Dovka byla skvělá! Užila jsem si to! Na pláži mi místní dali pochovat arabského chlapečka (tak půlročního) a on mě po čtvrt hodině počůral.. tak třeba nám to přinese štěstí 🙂
My jsme se snažili před dovolenou a teď se také snažíme.. ale tento měsíc to vidím "černě" - minulé těhotenství jsem měla pár dní po oplodnění ukrutné křeče v podbřišku (až mě kolegyně posílala na gynekologii, jestli nemám nějakou cystu:o), a teď se bříško neozývá.. sice je mi hodně špatně, ale to může být ještě dozvuk z africké dovolené.

A vy se začnete snažit kdy??

ofina1
3. zář 2013

@shyanne super, že jsou výsledky v pořádku tak ještě to druhé vyšetření a hups na to 🙂zuby mě bolí dost,a le musím to vydržet zítra se mi na to zubařka podívá úúááá už ted mám strach co tam najde. Jenom se děsím noci jestli neusnu tak to bude hrozný ☹ no uvidíme

@cital a co vlastně děláš ? no mo ji šéfovou taky asi klepne čekala na mě 3 roky až se vrátím a tedka jí zase uteču 🙂

@cabalkova určitě to bude dobré a ve čtvrtek budou jen samé dobré zprávy.Vždy se to zdá za chvilku a pak se to táhne strašně pomalu .ale vydržíme holky 🙂

janiczka2011
3. zář 2013

Ahoj holky, hlasim se po delsi dobe, internet na prd (no egyptska revoluce), jinak tu je a byl klid v Hrg, vse se odehrava okolo, akorat jak odjeli turisti tak neni prace a je tu az moc klid 😖 U nas vse v poradku, vcera jsme byli po mesici na kontrole, bala jsem se jestli nemam cukrovku ptz jsem se nezmerne rozezrala,ale krev je ok, mam malo vapniku tak musim vic jist mlecne vyrobky, i kdyz beru suplement, no a kluci uz maji jeden 560 gr a druhy 600 🙂 dikybohu tedy vse zatim v poradku, mame dalsi kontrolu za 3 tydny, termin porodu zatim doktor nenadhodil ani naznakem asi ckea co a jak. Jinak jsem uz slusne otekla (hlavne kotniky a chodidla, to je peklo, a ruce od zapesti), zaha me pali neskutecne, zabira mi na to jenom cola :v pribrala jsem 14 kilo od pocatku, coz je v norme, no a kopani uz je znatelne citit - jeden do zeber, ten je hlavou dolu, a druhy do slabin, ten ma hlavu pod pupikem. Jo a strie - bricho poctive mazu, tam zatim neni nic, ale predevcirem mi "popraskaly" stehna zepredu, anrpsoto nechapu proc zrovna tam. Takze tehule mazejte i stehna 😀 No snad se mi podari vas zpetne docist 🙂

cabalkova
4. zář 2013

@cital
@ofina1 Tak co, kocenky, jak jste na tom dneska?

cital
4. zář 2013

@ofina1 Jsem architekt. No u nás to je tak, že ve firmě jsou dvě architektky (jedna z nich jsem já). A obě jsme těhotné 😀 . Rozdíl mezi náma jsou 2 měsíce. No asi šéfa moc nepotěším se zprávou...jsem těhotná 🙂.Hold si za nás budou muset najít náhradičku 🙂

cital
4. zář 2013

@cabalkova Věřím, že to bude dobré....Včera před spaním jsem hodně přemýšlela ... a říkala jsem si, už toho neštěstí bylo tento rok fakt hodně. Už se to prostě nesmí pokazit! Věřím, že to s miminkem tentokrát už zvládneme. Není jiná možnost!!! Včera si manžel všiml, že mám nějaké větší prsa. Fakt jsou nějaké plnější a po bocích mě bolí. A co ty? V jakém rozpoložení jsi ty? Máš nervy z kontroly, nebo jsi kidná?

cabalkova
4. zář 2013

@cital To je moc dobře, ze ses takhle uklidnila, urcite bude všechno v naprostem poradku. Dneska mam pocit, ze je to v haji, ale zaroven vim, ze uz se tak desne sleduju a pozruju, ze uz fakt nevim, co si namlouvam a co ne. Takze proste zitrejsi kontrola to jisti... nic jiného a lepšího s tim nevymyslim.

janikana
4. zář 2013

@cabalkova @cital ahoj holky, strašně mi vaše stavy připomínají ty moje. Jak jsem tentokrát otěhotněla, tak jsem měla dobrý pocit, že to tentokrát vyjde. Ale pak jsem si udělala jeden test a byl slabší. (byla to teda jiná značka než předchozí testy) to jsem začala zase vyvadět. Kontroly byly dobré, ale v 7. týdnu se objevil hematom, to mě totálně odrovnalo, viděla jsem to černě. Teď zhruba končím 11. týden, včera dopadla kontrola dobře, tak jsem zase na chvíli klidnější. Ve světlých chvilkach prckovi věřím a myslím na ten prvotní pocit, ale slabých chvilek je taky dost. Moc vám držím palce a přeju pevné nervy! Ale slabé chvilky asi budou pořád

antana123
4. zář 2013

Ahoj holky 🙂
@janiczka2011 jůůů moc ti to sluší 🙂 taky ted chodím po 3 týdnech na KO 18.9 jdem na 4D už se těším
test na cukr mě čeká příští pátek doufám že to bude ok jinak se poseru z těch doktorů pravidelně chodím 1x za měsíc hematolka+ interna kvůli tlaku,tak by mě chyběla už jen ta dia 😒
to je můj meloun +4kg 😀