Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
10. črc 2010

Dobré ránko ,tak já stoupám vééélice pomalinku,tak nevím,jestli ovule proběhla nebo néé 😒 ,beru euthyrox na štítku a ten má teploty snížovat,ale jestli pusobí už po 8 tabletách to nevím 😒 ,

lichtakova
10. črc 2010

Ahoj holky, přeju krásný a asi hodně parný den, tak dnes jsou to 4 týdny od MA, kdyby už tak chtěla přijít ms...

jahudka80
10. črc 2010

@natulaaa ahojky tak už mám na OVU.testíku slabou čárečku 🙂 a teplota začíná stoupat 😝 to by měla až poovulaci né???

martasl
10. črc 2010

ahoj holky.jahud-já s ovulkou neporadím,chodím taky pro rady sem,holt ještě že tady máme natul.o teplotě nevím absolutně nic.

kruci,přez noc na mě vlezla angína,mám bolavej krk,přesněji nebudu rozepisovat 😝 😝 ,ale vypadá to v něm děsně.takže v pondělí ukončím dovču a asi si nechám napsat neschopenku.do pátku bych to asi nevyléčila a nechci nic přecházet.holky myslíte,že pokud se přece jen zadařilo,je nějaké riziko??v tom posledním těhu mi z velké části mohla chřipka za to,že jsem o mimi přišla.prej je chřipka na těhu největší svinstvo,říkal doktor.teda já mám pech,se na to už vykašlu. 😠

natulaaa
10. črc 2010

Jej Marti ,tak se rychle vykurýruj 😉
Jahu no pozitivní není a včera sis dělala nebo né,protože si možná nezastihla vrchol LH hladiny 😒 😒 ,ale když stoupeš,to je zase divné,stoupe se obvykle den dva po poz, ovu testu,no musíš vydržet na další teplotky 😉

angelina987
10. črc 2010

Halo halo, copak se dějě, že je tady tak mrtvo? Grilovačky, bazénky a pohodička, co? 😀

fram
10. črc 2010

Ahoj holky,já dnes Den Blbec ☹
1. ráno jsem se vzbudila s bolavým okem - asi ječné zrno
2. bolí mě břuch na mrchu
3. po sexíku jsem krvácela (nebyla to mrcha), ale světle červená krev a hodně - už se mi to stalo asi potřetí od revize, bojím se, že je čípek v pr...
4. chtěla jsem uvařit pro manžu dobrej obídek, protože dnes odjížděl - zdrcla se mi koprovka a ještě jsem ji překyselila, takže jsem ji za stálého míchání vylila do hajzlu ☹ a to už hysterie a brečela jsem jak mimino, naštěstí mm je zlatej a pochopil, že neřvu jen kvůli blbý koprovce. Na oběd jsem zašli do restaurace.
5. když mm odjížděl, tak jsem bulela, že se mi bude stejskat. To nikdy nedělám, ale prostě jsme byli celý týden spolu a teď se mi stejská 😢
6. šla jsem zalít k mým rodičům kytky (jsou na dovolené) a zjistili, že na balkoně uschly, tak bude mamka moc zklamaná
7. bolí mě hlava jak střep a jsem tlustá jako bachyňka
Omlouvám se za dlouhý a nudný příspěvek, ale neměla jsem se komu vypovídat. 😕 😅

martasl
10. črc 2010

fram-to bude tím vedrem,já jsem taky podrážděná,špatně se mi dýchá,nic se mi nechce a do toho ta angína.a že jsi bachyňka??haha-tos neviděla mě,to já jsem pořádná bachyně-tak nevěš hlavu,sobota brzo skončí a bude líp 😉

s tím krvácením si zajdi k doktorovi,já když jsem krvácela po sexu,tak jsem měla nález na čípku a honem operace...nic nepodceňuj!

fram
10. črc 2010

@martasl já vím, taky jsem tyhle problémy s čípkem už měla a byla na konizaci, tak mám strach, hned po mrše půjdu k dr.

angelina987
10. črc 2010

@fram Tak tomu se opravdu říká den blbec, ale nevěš hlavu, brzo skončí, běž rychle spát a ráno už bude vše OK 😉

natulaaa
10. črc 2010

Fram 😔 ,tak to teda máš den a nebyl sexík tvrdší,že si začala krvácet 😒 ? neboj to bude dobré 😉 ,ale chápu to,když se sere,tak se sere a když je depka,nic nepomuže,to prostě musí přejít 😉

fram
10. črc 2010

@angelina987 dík za povzbuzení 😉 jak píše martasl, i ty vedra jsou ubíjející, takže všechno vypadá 4x horší než ve skutečnosti je a když se mnou ještě cvičí hormony, tak to je pak síla 😕

fram
10. črc 2010

@natulaaa sexík byl normál, proto jsem z toho tak vyjukaná, jestli je čípek zase poškozenej, tak můžu těhotnění zabalit ☹ ale uvidím, co řekne dr., snad to tak hrozný nebude

natulaaa
10. črc 2010

@fram a nemuže to být tím,že si před mrchou,mi většinou sexík před mrchou vyvolá krvácení 😒

natulaaa
10. črc 2010

Jinak ty vedra jsou fakt zbíjející,nedovedu si představit jet někde no nákupního centra,nebo něco zařizovat na uřadech,to mám stavy na omdlení vždycky,ale dneska jsme trávili celý den u bazenu na zahradě,tak to je zase super,ale pro normální život,z práce a do práce je to sílá 😝

fram
10. črc 2010

@natulaaa posledně se mi to stalo týden před mrchou a navíc je to jednorázové silné zakrvácení, které přejde a , promiň podrobný popis 😅 , krev rozhodně podle barvy není menstruační. Je hodně světle červená. A teď už to přešlo, takže s ms nejspíš nesouvisí 😒 Já se chystám na zahrádku a bazén zítra, jestli mi nebude moc blbě.

natulaaa
10. črc 2010

@fram aha,tak to fakt nevím,ale však si psla,že jdeš k dr.tak uvidíš,co ti řekne 😉 . A jak si psla,že zaléváš rodičum,tak my jsme na tom stejně,naší sice bydlí pod náma,ale mamka má hafo květin a skalku a tatka zase na zahradě zeleninové záhony,plus moje květiny na balkonech a moje zahrada za barákem a předzahrádka,a ted ty vedra,takže taky máme co dělat,než to všechno nezaliju plus skleník,tam to musím i přes den,no hruuuuza,ale musíme 🙄

jahudka80
11. črc 2010

@fram přeji abys dnes měla krásný den když včera sis ten den blbec už vybrala 😉
@natulaaa teplota moc nestoupá 😒 cejtim se jak napuchlej balon, obličej břiho
@angelina987 jojo bazének ten je fajn škoda že je u tchýně a ještě s menželovou bejvalkou 😀tak tomu říkám luxus 😀 😀 😀 😀 😀
dobré ráno všem, já už nemohla dospat abych změřila teplotu- jsem cvok 😀 , ty vedra jsou hnus jsem opuchlá, dotoho moje alergie 😠 už aby sprcholo.

natulaaa
11. črc 2010

Dobré ránko 🙂 🙂 ,tak mi dneska graf konečně vyznačil ovulku,už jsem 3dpo 😵 😵 😵 ,
Jahud a jak ty i na tom ? 😉

jahudka80
11. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................44DC

jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................29DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................28DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 28DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................27DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................26DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................23DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................22DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................21DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................18DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................12DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................9DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 9DC

natulaaa
11. črc 2010

Jahud já se taky vvzbudila na měření,no magor, 😀 😀 manža se probral a prý jééžiš zase pípáš? 😀 😀 😀 😀

natulaaa
11. črc 2010

Jahud a co testík,zkus ještě dneska 😒 ,jsem zvědavá,jaký ho budeš mít,třeba bude už uplně pozitivní 😉

jahudka80
11. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 já nepípám já usnu s teploměrem 😀 no víš kde a on pak sám vyleze 😀 No mrkni na graf já tomu prd rozumím

jahudka80
11. črc 2010

@natulaaa no to právš chci zkusit, tak po obědě budu vědět na čem jsem já vzdy bumbám ráno a tak do těch 10h, a pak už do oběda né, i když to jde těžko v těhle vedrech ☹ no a okolo 12h dělám testím, tak uvidím co uvidím 😒

natulaaa
11. črc 2010

@jahudka80 vím kde ,moc dobře 😀 😀 😀 ,taky se mi to stalo 😀 😀 😀 ,no ted jak si doplnila dnešní teplotu,tak už si možná po ovu,lezeš tak pomalinku nahoru,jako minule 😉 ,no uvidíš v další dny,ale testík ještě zkus,podle toho poznáš,co se chystá,protože jestli ti bude tmavnout oproti verjšku,tak je to jasné 😉

jahudka80
11. črc 2010

@natulaaa no nic vzbudilo se mi dítko tak jdu na každodení povinnosti, mlíčko, nočníček , obléct, snídaně, pak na mě čekají 3 pračky suchého prádla na balkoně....atd. Jinak jsem koukala tobě se zobrazuje sexík a mě né, tedy já ho vidím ale když kouknu na graf z tabulky tady od tud tak tam sexík není. No nic jdu, užij si hezký den, jsi určitě krásně opálená když se furt sluníš- já jsem jak sejra 😠

natulaaa
11. črc 2010

si m předběhla s tím testíkem 😵

jahudka80
11. črc 2010

@natulaaa když stmavne tak ovu teprve příjde..... no ale už jsem moc DC když mívám ovuli 10-12den tak to by se to nějak posunulo no každopádně sexíky byl 😉

jahudka80
11. črc 2010

@natulaaa tak zatím pak dám vědět jak jsem dopadla 😉 ahooooj 🤐

natulaaa
11. črc 2010

čauky jahud,no já píšu ještě z postele,ale taky budu vstávat,a dneska příjde na oběd švagr s novou přítelkyni a budou tu celý den,tak se budem koupat a slunit,tak papa