Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

winterska
27. lis 2013

@leeena_4 ahojky, to je mi líto, že se sem vracíš ☹ Motol neznám, nevím jak to tam funguje. Drž se!!!

leeena_4
27. lis 2013

@winterska Děkuju. Holt některé z nás jsou tu dvakrát, ale říká se do třetice... 😉. nejhorší je, že podle dr. může být to moje ZT způsobené nedostatkem progesteronu v prvních dnech těhotenství. (mám ho fakt minimum, vždy jsem brala utroš, abych to dostala. No, teď 3 měsíce pauza a v únoru/březnu zkusíme IUI už pod dohledem lékařů. Motol zítra vyzkouším 😉. Prý si tam nechávají přes noc, což jinde už nedělají, takže asi podepíšu revers.

winterska
27. lis 2013

@ppapajade blahopřeji k // - jen tak dál 🙂

ofina1
27. lis 2013

@petulaho jak jsi dopadla ?myslím na tebe .

winterska
27. lis 2013

@leeena_4 koukám, že to nemáš vůbec jednoduché ☹ Hlavně at jsou k tobě šetrní!!
Já zavádím utrouš už od IUI - 7 týdnů a už mě začíná svědit pipka, no pomalu ho vysadím - stejně mi končí krabička a dr. něco naznačoval, že ji mám už jen dobrat..

veruunek
27. lis 2013

@winterska Vůbec mě nestraš, mám doma snad 6 krabic, a fakt nechci, aby mě svědila :D

winterska
27. lis 2013

@veruunek třeba to je stálým nošením intimek - i na noc 😝 nevím...

veruunek
27. lis 2013

@winterska Tak já zavedu na noc- ležím, a pak hned po probuzení, a ještě ležím, takže intimku jen na den... Nesnáším, když TO svědí :D

petulaho
27. lis 2013

@ofina1 vše v pořádku,odpovídáme 6+2,srdíčko buší🙂víc jsem si ani nemohla přát...

ofina1
27. lis 2013

@petulaho jupííííí tak to je nádherná zpráva strašně moc ti to přeju 🙂 🙂 krásná fotečka !!!!

petulaho
27. lis 2013

@ofina1 děkuji🙂

petulaho
27. lis 2013

@winterska
@veruunek holky já od začátku co utroš zavádím jím laktobacily a svědím-tukám to-žádné!!§!

winterska
27. lis 2013

@petulaho ještě jednou ti blahopřeji k srdíčku - je to paráda 🙂
laktobacily pořídím i kvůli pomalejšímu spalování.. 😅

petulaho
27. lis 2013

@winterska dekuji🙂laktob.jsou zazrak, a dokonce pry byla studie,ze kdyz zena v teh.lakt.uziva,snizuje alergie u miminka😉

antana123
27. lis 2013

@petulaho gratuluju 😵 😵 😵 😵

berusinka1
27. lis 2013

@petulaho Super zpráva 🙂 Mám velikou radost 🙂

lyc
27. lis 2013

@petulaho juuuu.... Moc, moc gratuluji, krásná fotečka z ultrazvuku, jen tak dále čím víc takových zpráv, tím líp 🙂

sanuli
27. lis 2013

@petulaho Peti.. to je úžasné! Moc ti to štěstí přeji..

kolino
27. lis 2013

@ppapajade tý jo velká gratulace!!! to říkám, dočkáme se všechny, jen prostě někdy je život krutý a dává nám načas co! držím palce:-*

kolino
27. lis 2013

@leeena_4 moc mě to mrzí ,že se tady musíš vracet! ☹ přeji brzké zahojení bolístky na dušičce, ale moc dobře víme ,že to není jen tak....příště to vyjde a dotáhnete to do cíle. pamatuji si tě, obě jsme tady poprvé přišly ve stejnou dobu. a ty už máš Tomáška tááák velkého i já se dočkala a konečně miminko v bříšku. 😵

maximka33
27. lis 2013

@kolino teda, tobě se to už blíží 🙂

tady nové zprávy, to je krásné. Jinak Leni, ať ti to dopadne v Motole co možná nejlíp.. jinak radši hned utroš, když máš málo hormonů. taky jsem si to nasadila sama hned po nalezení //. a bylo dobře. jo a můžeš zkusit i bájný gynex.

leeena_4
28. lis 2013

@winterska moc držím pěsti, ať to dotahneš do knce, ale věřím, že už to bude dobrý. Já utroš brala v obou předchozích těhotenství 12tt. Nic mě z něj nesvědilo, ale bylo fakt nepříjemný, vždyť víš 😉
@kolino brzo budeš mít doma svůj vytoužený uzlíček, už zbává jen chíle 😉. Děkuju 😵 Já to kupodivu nesu dost v pohodě. Ten den po kontrole jsem si pobrečela, ale jinak už ani kapka, až se tomu divím. mělo to tak být. Lepší, než ta první ztráta ve 14tt. Jsme s mužem optimisti, chystáme se v únoru na IUI a doktoři si to už pohlídají 😉.
@maximka33 děkuju 🙂. Na gynex mrknu, ten jsem ještě nebrala. My už půjdeme do Gestu - doma to evidentně neumíme 😀. Jinak já si utroš zavedla po objevení //, ale bylo to pozdě. Neva. Příště to vyjde. Až se vrátím z nemocnice zajdu za naší paní bylinkářkou, ať mi něco na hojení a na podporu dalšího těhu vymyslí.

diginka29
28. lis 2013

@petulaho Mám velikou radost 🙂 ,máš krásnou fotku

bibianca
28. lis 2013

@petulaho Držím všechno, co můžu abyste to dotáhli do zdárného konce. Hlavně se opatruj a vyvaruj se, kde jakému nebezpečí 😉 Máte krásný dáreček pod stromeček 🙂

kolino
28. lis 2013

@leeena_4 jsi silná žena,máš můj obdiv jako všechny co to tak zvládnou. vyzkoušej ten gynex je to fakt zázrak, pokud budeme uvažovat někdy v budoucnu o dalším prckovi taky vyzkouším. teď jsem po ivf prý je fakt zázrak pomohl holkám co jim i ivf nevyšlo zajímavé.... každopádně držím palce 😉
@maximka33 blíží ano!!! se už nemůžu dočkat! 😀
a k tomu utrogestanu, já ho polykala, do 13tt jsem brala přes 20prášků denně a kupodivu mi nebylo zle, můj doktor trval na zavádění a v car zase ať polykám, prý je zbytečné do sebe zavádět bakterie i když si ruky pořádně vyčistíme furt to není ono. tak jsem radši poslechla doktora z car, a bylo to lepší, stejně jak jsem krvácela tak by to nemělo účinek a měla jsem klid od toho hnusného svědění, to jsem si za ty roky užívání užila ☹

kifsepixam
28. lis 2013

@shyanne Děkuji za odpověď🙂

cabalkova
28. lis 2013

@petulaho Peti, moc a moc gratuluju, krasna zprava a jeste krasnejsi fotecka. 🙂

kifsepixam
28. lis 2013

@petulaho Nádhera a už i srdíčko na začátku sedmého týdne, to je parádička. Bude to silný a zdravý prcek🙂 Peťulko, tak letos budou krasné Vánoce vid? Tak se moc opatruj a zadne bacily na sebe nepusť. A v lete uz se tesim az toho prcka uvidim🙂

petulaho
28. lis 2013

holky,jste zlatíčka,moc děkuji za podporu...mám sice vycházky od 12-16,ale nikam zbytečně nechci lézt...jen vždy na procházku a zpět....strach je velký,ale my to dáme🙂

kifsepixam
28. lis 2013

@petulaho Strach bude po našich zkušenostech, ale vy to date určitě a vlastně holky moje všechny VŠECHNY TO BRZO DÁME!!!!