Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
12. črc 2010

@breberuska Breber, nesmíš na to takhle myslet. Já vím, že je nepříjemné a smutné, když se něco takového vyskytne v rodině. Ale musíš pevně věřit, že vás toto mine a všechno bude v pořádku!

martasl
12. črc 2010

kruci,tak teď se mi vechno smazalo,jak jsem chtěla odeslat odpověď.taky vám to holky dnes blbne??

už nevím,co všechno jsem psala.
fram-určitě tam // najdeš,jsi nejžhavější kandidátka na těhu a už tady nějakou čerstvou těhulku potřebujeme.hned nás informuj,jo??

helcenko-tak to ms jistě brzo dorazí,teda v tom vedru není o co stát,ale hlavně že bude.

meiki-já beru baby plan calibrum a od doktora listovku na předpis.určitě je nějaká i volně prodejná,já jsem se teda po ní nepídila.

breber-teda vašich příbuzných je mi fakt upřímě líto.to si nedovedu vůbec představit a jejich psychika musí být na dně. ☹ ☹

tak u doktorky jsem byla.mám antibiotika a neschopenku.prej se to musí přeléčit,aby se to nevrátilo.tak jsem ušetřila 2 dny dovolené a na výplatu bude prd.ale hlavně,že se to pořádně vyléčí a budu mít doufám pokoj.

natulaaa
12. črc 2010

Ahojte babeny,mi to nešlo nějak najet na koníka 😕 ,ale už jsem tuu

někdo se tam ptal,jestli jsem se neutopila,tak nééé žiju a vyčvachtaná jsem dobře 😀

Breber to je hruza s těma dvojčátkama 😔 ,ale neboj,už máš svoje špatné vybrané a ted už bude lííp uvidíš 😉 🙂

Fram no myslím,že si jasnááá i to krvácení po sexíku a to špinění 😒 ,to není jen tak,to má svuj duvod 😵 😵

A já se zase loučím,jdeme chrnět,tak papa 🙂 🙂

fram
13. črc 2010

Dobré ráno,
v 5h jsem vyplácala testík a před chvílí se ohlásila mrcha. Co nadělám, aspoň, že přišla i když s mírným zpožděním. Horší by bylo - neg. test a mrcha nikde. Tak hurá do dalšího kola 😅
Pěkný den všem, u nás mraky, tak snad sprchne.

jahudka80
13. črc 2010

@natulaaa mrkni pak na grafík, já pak písnu, teď rychle frčím s prababí na chatu zalet kytky....zatím pa holky pak si vás musím přečíst 🙂

breberuska
13. črc 2010

dobré ráno holky, díky za útěchu. určitě máte pravdu,!mně to jen včera zase dostalo...aj manža, který je optimista, byl z toho v šoku a sám říkal, že na jednu rodinu a rok a půl časového horizontu máme skóre dost smutné ☹ @ a.j.a. já věřím, že se nám tentokrát už fakt nic nestane, protože prožít znovu to, jsme prožili a nebo to, co prožívají oni to je mazec...nicméně se toho bojím ...

fram, to je mi tak líto s tou mrchou, já jsem si byla jistá, že to klaplo ☹ tak v dalším kole je to už ale fakt tutovka!!!

angelina987
13. črc 2010

@fram Jééé doprčic a já jsem tomu věřila, no nic, ale příště jsi jasná, protože jsi na řadě, já si vždycky říkala, abych byla v klidu, že ještě není těhu fram a až bude, budu taky, takže znovu plivu ať jdeš za mnou 😉

natulaaa
13. črc 2010

dobré ránko 🙂 🙂

Fram 😢 .ale jak píšeš,aspon dorazila mrcha a nemáš ještě problémy s vyvoláváčkou 😉

Jahuud mrknu 😉

natulaaa
13. črc 2010

Jahud no dobrýýý néé,ten skok sice nebyl velký,ale vzestup je a drží se 😉 ,myslím,že je to ok 😉 ,se podívej na moje himáláje 😀 😀 😀

daniela699
13. črc 2010

Dobre dopoledne holky, tak jsem vas docetla a ... no omlouvam se ze je to dlouhy, ale musela jsem vam proste napsat. 🙂

@fram – Tak to me mrzi, myslela jsem na tebe. Ale zase mrcha je aspon novy zacatek a priste to vyjde. Jednou se to prece musi podarit. 😉 A jinak dekuju za podporu. Jen dneska uz to je od patku a injekce 4. den a myslim, ze to nevypada ze by se neco zmenilo. Rikala dr. do peti dnu. Vcera jsem sla na power jogu, ze treba jak budu zatinat bricho tak se to rozjede. A nic, tak aspon mam dobrej pocit ze jsem si zacvicila, vzdycky mi to vycisti hlavu. Ja jak se furt nic nedeje, tak uz i prestavam o miminku premyslet. Jako bych mela pocit ze se to uz nepovede. Ze zjistim ruzny choroby a kdo vi co a zustanu tady v praci trcet do smrti smrtouci.

@helcenka – Heli, ja jsem si rikala, ze letos k mori uz nepojedem, ze uz budu ve vysokym mesici. No a ted se na to upinam, protoze potrebuju vypadnout. Taky splacime hypoteku a pomalu zarizujem byt, ale zatim oba chodime do prace a vyzivujem jen psa 😀 tak jeste letos pojedem. I kdyz dalsi plan byl, ze treba uz ted budu mit po druhe mrse a v zari uz budu mit mesic za sebou. No, vsechno jinak, jak jinak. 🙄 Ja uz taky chci do tabulky. To je prvni meta. :D Tak at ti mrcha dorazi, takova ta spravna, predpisova. 😅

@angel – to jsem se te ptala ja, jestli budes doma. 🙂 Hehe, mozna je i lepsi jit k dr pozdej, ze uz vidis srdicko a vypada to lip. Jestli mas praci v pohode, tak si myslim, ze mozna lepsi nez se ubijet doma. Navic ted je dobry obdobi, lidi nejsou nemocni, tak snad nic nehrozi jako treba v zime. Jsem zvedava jestli ti da ten utrogestan, nebo co se to dava na podporu.

@breberuska – Breber, to si vubec nepripoustej. Ja vim, ze se to lehce rika, ale kdyz to jde ve vlnach, tak ted to spatny jste si vybrali a ted musi prijit prece ta dobra vlna. Musis mit ted spravny naladeni na oficialni snazeni. 🙂 A ono se urcite povede a dobre to dopadne.

@martasl – Marti, a delali ti nejaky stery? Tak hlavne at se poradne vylecis a jsi fit na pristi mesic. 😉

@natulaaa – Natu, prej nekdo se ptal jo? To jsem byla prece jaaaaaa. 😅 Tak to jsem rada, ze jsi neuplavala. 🙂

daniela699
13. črc 2010

@natulaaa - Natu, ja tak nad tim premyslim, a mam pocit ze te mozna budu nasledovat. Jen kdyby toho casu bylo vic. Znate nekoho komu to neprislo ani po dvou injekcich? To uz mam asi hormony pekne v riti, co? Kdyz to nezabira. Nebo jeste bych mohla mit nejak srostlou delohu ze to nejde ven? Bricho me boli uz zas jak predtim, tzn. porad, ani to neni takova klasicka mrchovska bolest, ale jde to i trisel, ale neodchazi porad nic. Tak jsem mela z tech osmi tydnu tak polovinu bez bolesti, po revizi na zacatku a minulej tyden,kdyz jsem myslela, ze uz to bude dobry, kdyz mi i FF vyznacil ovu. Kdyby se tak dalo z toho tela nekam odejit a vratit se az se da dokupy.

natulaaa
13. črc 2010

Dani já měla ms vždy přesnou,takže na injekci jsem nebyla nikdy,ale nebooj,srovnáš se,n to právě davájí ty tři měsíce,než se třělo srovná a s tebou to těhu zamávalo trochu víc,ale neboj,to se fakt srovná a piješ ten kontryhel?

jahudka80
13. črc 2010

@breberuska no vidíš máš nejvyžší čas 😀 no já jsem zvědavá na nás manža se furt kasal....a já mu říkám že počítám raděj s tím že to nevyšlo ať nejsem zklamaná, a test těhu ten so udělám nejdřív 28DC dřív ne 😉 ať zas neplaším jako minulej měsíc

jahudka80
13. črc 2010

@natulaaa no slušné nahoru dolu, já si stejně říkám ,že z toho bude prd, ale tak zkusili jsme to a trefili jsme se i do plodných dnů a do ovulky. 😉 tedy trochu mě zklamal ten ovu test a tedy pole toho je to rozdíl jednoho dnu 😒 když budu brát že ten 2 čárkovej test byl jako pozitivní, protože druhý den už tam zas nebylo nic a to oni značí jako ovu 😝 no se v tom prd vyznám. Jdu vařit ať nejsme kvůli grafům bez oběda 😀 😀 😀

daniela699
13. črc 2010

Natu, ja jsem ho pila, poctive dvakrat denne, a pak jsem si myslela ze byla ta ovu, tak jsem prestala, protoze mam pocit ze jste nekde rikaly ze jen do ovu, a taky ze to zmirnuje krvaceni a ja potrebuju hooodne, klidne vykrvacim 😠 , tak nevim, myslis, ze je lepsi ho pit ted porad? Kdyz vlastne ani nevim jestli ta ovu byla co? No asi si ho teda pujdu uvarit.

jahudka80
13. črc 2010

@fram to je mi líto,....ale neboj tentoktát to výjde 😉

natulaaa
13. črc 2010

Jahud nevíš,třeba z toho nebude prd,ale u mě bude prd 100% 😀 😀 ,já nevím,co se semnou děje,ale mě neláká ani testovat ted ,vždycky jsem blbla aspon s ovu testama ,ty taky ukáží těhu a ted jsem neobčurala ještě ani jeden 😀

daniela699
13. črc 2010

Natu, treba je to znameni 😀

daniela699
13. črc 2010

Natu, myslim znameni toho ze by to treba ted mohlo vyjit. 😀 Jakoze, nebudes se tak na to soustredit, a telo nebude cekat na testy a napne sily spravnym smerem. 🙂

natulaaa
13. črc 2010

Dani takové štěstí já rozhodně nemám 😔 😠

daniela699
13. črc 2010

Natu, no ja jsem teda taky dite stesteny. Co se muze pos... tak ja jsem kandidat. Kdyz 20 lidem okolo neco funguje, tak me zarucene ne. Nemyslim, ze bych byla pesimista a privolavala to, naopak se to vetsinou stane kdyz si rikam, ted uz to bude dobry. Uz i muj pritel se divi tomu, jak je to mozny. Tak jsem si rikala, zvolim opacnou strategii, budu odevzdana at se stane co ma stat, a pak jsem mela radost z toho FF grafu. No a zacala jsem se radovat, ze teda uz to bude dobry a sla jsem na kontrolu, kde mi rekli, ze vlastne teda jako nic moc. A tak je to furt. Obcas jsem z toho nahoru dolu docela dost vycerpana.

jahudka80
13. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 asi tě to přestalo bavit 😀 😀 😀 já byla zblblá minulej měsíc 😀 testila dřív než měla být ms a pak jsem byla zklamaná, tak teď nebudu blbnout hold musím počkat až do 27.7. 😉 je to sice dlouhá doba a budu zas trpět ale musím si najít nějakou zábavu, a moc na to nemyslet i když to moc tedy nejde. To ti jako ovulační test ukáže že jsi těhotná????? 🙂 To nevím.

jahudka80
13. črc 2010

@daniela699 hlavu vzhůru, je to pořád dokola a neboj ani u mě to není vše ok, člověk má z něčeho radost a bác hned dostane po hubě. Měli jsme naplánovanou dovču, já už totiž 4 roky nikde nebyla a tak jsem se těšila ,že konečně vypadnem dokonce mi i na dovču vycházejí plodné dny. Hm a jedem víš kam do prd... nechci být sprostá 😠 ☹ štve mě to a neudělám nic, když vše klapne tak za rok bude mimi a s tím taky nikam nepojedem a další rok taky ne takže já se podívám někam až tak za 3roky 😢 už mě to tady leze krkem 😠 a na jednu stranu chci moooc mimi a na druhou stranu se bojím jak to finančně zvládnem máme toho moc 😒 ☹ furt musí být nějaké starosti a problémy, abychom měli asi co řešit abychom se nenudily 😒 jinak to nevidím. Ještě že si tu můžem písnout viď 😉

jahudka80
13. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................45DC

jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................30DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................30DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 30DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................29DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................28DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................25DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................24DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................23DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................20DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................17DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................14DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................11DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 11DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................1DC

jahudka80
13. črc 2010

@jane84 kdééé jsííí jak to s tebou vypadá 😉

jahudka80
13. črc 2010

jé já tam mám 2x farm já tě zítra smáznu (ať tady není přetabulkováno 😀 ) .... co jane 84???? Nevíte něco

jahudka80
13. črc 2010

vendulak koukám že jsi taky 1DC viď ☹

daniela699
13. črc 2010

Natu, divam se jeste na ty ovu testy,nejak jsem se k tomu driv nedostala, a uz fakt existuje i ten cesky e-bay, a je to jeste trosku levnejsi, takze si to objednam - 100 ovu testu a 20 tehu - je to ono, ze jo? Diky.
http://viewitem.eim.ebay.cz/100_ovulation_test_...

daniela699
13. črc 2010

@jahudka80 - Jahu, hezky jsi to napsala. 🙂 Asi to tak je, aby nebyla nuda, akorat kde furt brat tu silu na to to porad prekonavat. Treba kdyby ji prodavali v krame. 😠 Ale je pravda, ze si s vama na to aspon nepripadam sama. :D Diky. 🤐

natulaaa
13. črc 2010

jahud no já vím,že by to testování bylo stejně zbytečné a už mě to nebaví,za týden začínám jíst HAK a za 21 dní si začínám píchat injekce,takže už to seru 😠 😀