Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
10. dub 2010

No nám se to občas poštěstí ,že ho máme spolu,ale tak jednou za měsíc a to sexujeme skoro denně,takže bída

leheckova
autor
10. dub 2010

ja mam takovu chut na sex že dnes byl a klidně bych si dala jeste 😀 😀 jsem měla tak dlouho pust že sem se těšila a říkal mi mamko ty ji mas tak malou a ja mu říkam no ona už asi zapoměla jaky to je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
10. dub 2010

Ale tak někdy si z toho musíme udělat trošku srandu,jinak by jsme zblbli a ono to pak pujde lííííp 😀 😀 😀

leheckova
autor
10. dub 2010

jdu kluky vykoupat přijdu hned mam tu jeste synovce tak je musim spacifikovat dělaji mi valku ve vaně to tam zase bude vypdat potopa atd....hruuuuuuuuuuuuuuza 😠

natulaaa
10. dub 2010

No u mě to je to samé,taky bych si dala 😀 😀 😀 😀 ,ale já to tak mám po MS vždycky a pak když je ovu,tak se mi moc nechce ,ale samozřejmě musííím,že jak jinak,ale není to už ono,když to je tak často,ale ted jsem si řekla,že ob den a basta,ono denně se to fakt nedá,já jak já,ale Peta už má pak trošku problém 😵 😵 😵 😵 ,když to je furt 😀 😀 😀

natulaaa
10. dub 2010

jj,taky jdu,mám hlad,tak zatííím

kopretina82
10. dub 2010

Koukám, docela dobrý téma 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jani, taky mám zakloněnou dělohu a obě 2 těhu zezadu 😅 😕 😀.Na břiše usínám normálně, takže to neposoudím 😉 .Jinak nepodkládám, nestojkuju ani neprstíkuju.Mě bude stačit, když bude chlap na ovuli v dosahu a hupnout na něj 😉 Jo a sexíme jen večer 😕 No a trenky nosí celoživotně 😝 Teď už jen se trefit, což je u nás hlavní problém-MM jezdí domů až večer, spí mi pomalu už mezi dveřma, no to je pak to svádění často nesplnitelná meta 😠
Ale dočkáme se všechny VÍM TO 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

natulaaa
10. dub 2010

Kopre dobré téma co 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jinak co říkáte na to Polsko,je to fakt hroznéé 😔 😔 😔

fram
10. dub 2010

kopre, u nás je taky problém se trefit, manža doma většinou jen na víkend, nebo dorazí na 1 noc v týdnu a o víkendu je zase pryč, takže ovulku ani nemusím řešit. Prostě když je doma, tak se sexuje 🙂

natulaaa
10. dub 2010

holky tak v tom vás obdivuju 😕 ,to mi se chce uplně brečet,když mám třeba plodné dny a manža je třeba uplně mrtvý z práce a prostě nechce,on sice chce prcka a hodně,ale nemá moc rád,když mu řeknu,že dneska musíme,tak ted jsem ticho,zbytečně o tom nemluvím a spíš ho tak nějak nenápadně svádím,aby to klaplo,ježíš to ted vyzní že jsem nějaká furie 😀 😀 😀 😀 na něj,ale holt,někdy to jinak nejde 😝

natulaaa
10. dub 2010

holky já nevím,jestli jsem se už na to neptala,nebo jsem se chtěla zeptat,ale proč tam máme u toho našeho názvu na foru tu hvězdičku,to nikdo nemá 😒 😒 😒 😒

leheckova
autor
10. dub 2010

no to polsko hruza fakt to je prostě osud to mi nikdo nevymluvi ale je to krutý tolik lidi
Ja si nemyslim že jsi furie ono to nekdy prsote jinak nejde 😀

leheckova
autor
10. dub 2010

no nevim zda to neni kvuli tomu že to mam ja v oblibených tematech nebo ty to tam mas pak ti tam sviti oblibené tema je ta zl.hvězdička

natulaaa
10. dub 2010

Aha,tak kdybych furt klikala na jiné téma,tak se mi tam prostě udělá hvězda,ty ale na grafy jsem tehdy klikala ještě víc a hvězdu jsem tam neměla a v oblíbených to taky nemám 😒 😒 ,no nevím 😒 😝 😝 😝

leheckova
autor
10. dub 2010

ne zlato když si na tomto tematu tak jde nahore v pravo si ho dat do oblibenych a pak se ti objevuje na foru moje oblibené v levo nahore nad snažilkama tehulkama a jinyma tematama

natulaaa
10. dub 2010

jo táááááák,já a počítač,to není dobrá kombinace 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
10. dub 2010

vidis to tam

natulaaa
10. dub 2010

joooo 😉

leheckova
autor
10. dub 2010

no ja to mam v oblibenych abych to nemusela hledat je to lepsi

natulaaa
10. dub 2010

hej já se loučím,nějak se mi klíží oči,v televizi je kulové tak usínám,a z toho vyklízení jsem ko 😝 😝 ,tak čauky zítra zkouknem teplotky 😉 😉 ,ty už si k ovu blíž 😉

leheckova
autor
10. dub 2010

jj pa pa ja jdu koukat davaji na primě super film o loupežnicích podle skutečnosti

herbie
10. dub 2010

ahoj holky 🙂 jsem vas docetla 🙂 jste fakt kecalky jooo jinak znam taky pripad moje kamaradka otehotnela pres kondom prej praskl a byla v tom sexicek meli 1 za uherak 😠 kurna a ja se snazim jak blazen a zatim nic..... 😀 jinak vcera byl 1 sexicek po menstruace tak pak hned nohy na horu dala jsem polstar pod zadek a ani se nehla pak usla, ale vecer jsem cejtila jak asi 3 to ze me malinko vyteklo nekdy to vytece a nekdy ani kapka 😠 dneska je krasny pocasi venku jsem rada, uz toho prseni tu bylo taky dost

mikkisek
10. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem Vás konečně dolouskala a mezitím úspěšně zapomněla, na co jsem chtěla reagovat. Já jsem měla v pátek tak hroznej den, jen na mne někdo promluvil a už jsem brečela, vůbec jsem netušila proč, no kdybych plakala perly, tak jsme boháči - no asi to muselo ze mě ven a teď už dobrý. My dnes byli odpo v zoo, začlo pršet když jsme odcházeli, tak to bylo fajn.

Jinak k otěhotnění - já jsem první těhu otěhotněla také "omylem" -změnila jsem antikoncepci, doktor mne neupozornil že bych se měla chránit a zřejmě byli slabší než ty předchozí jo + jsem baštila Wobenzym - a šup byla jsem v tom. Jsem si teď dělala z manži srandu, že to umí jen přes antikoncepci 🙂

S tím sexem - při minulé prohlídce Dr. řekl, že za týden budu moct sex (nestříkat dovnitř), to víte, manže už se nemohl dočkat. Já z toho měla trochu strach, ale už je to ok, ta pauza přece jen udělá své.

Jinak jsem začala pít kontryhel, papkat kyselinu listovou a vitamin E. Mám koupený i Femibion, ale ten začnu až po první menstru. Nějak přemýšlím o tom, že bychom se nechránili po druhé menstruaci.....říkám kdyby to vyšlo, tak škoda každého měsíce netěhu ne?

Dobrou

petra.vavra
11. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem vás taky dočetla, hodně jsem se nasmála (zvláště jak probíráte ehm, ehm.....) no místama je to docela dost slušný 😀 😀 😀 😀 . Já jsem zvládla oba zápočty, tak jsem včera padla a konečně jsem se vyspala. Jinak my jsme měli sex v pátek a musím říct, že mě celou sobotu bolelo břicho, tak nevím, jestli je to tím, že jsem ještě nedostala MS po potratu nebo je to čípkem...no jsem zvědavá co z toho bude 😒 😒 . Jinak já měla s otěhotnění pokaždé problémy, čekala jsem rok u Terky a teď 8 měsíců, tak jsem zvědavá, jak dlouhý bude další pokus. My dneska jedeme ke kamarádům na oběd, tak mám celé dopoledne pro sebe 😎

kopretina82
11. dub 2010

Krásné ráno...
Perti, gratuluju k zápočtům 😉
Nat, však já jsem taky pokaždý nas*** když vím, že "dneska by to šlo" a miláček chrápe 😠 😠 😠 😠 😠 Jenže já z toho zas právě nechci dělat čistě výrobní proces 😉 😖
Mik, my tomu nechávali "cvolný průběh" hned po 1.MS 😅 Říkala jsem si, že pokud to má vyjít, tak to vyjde navzdory počtu cyklů a naopak, pokud nemám otěhotnět můžu se třeba stavět na hlavu a odpichovat se ušima... 😉 Ono to po 2.MS vypadalo, že to vyšlo, pak dorazila 2MS a jdeme do toho s plnou parou.Sice to vidím nejdřív zas na konec roku až zkončí sezona, ale však co-kdo si počká, ten se dočká... 😉 😵
Holky zítra ráno jdu k Dr., aby kouknul jestli je všechno ok, tak mi držte palečky... 😉
Díky a přeju krásnou neděli, my dnes jedem na narozky k neteři, tak se sem už nejspíš nedostanu 😉

herbie
11. dub 2010

ahoj kopretino drzim teda pesti at ti to dopadne dobre....petro gratuluju k tem zapoctum 🙂 mi jsme meli sex teda vcera a docela me pak bolelo bricho tak nevim z ceho 😠 doufam, ze to nebude nic hroznyho 😉 ja na poprve jsem otehotnela po 2 mesicich a ted je to uz skoro 6 mesicu a porad nic ach jo ☹

natulaaa
11. dub 2010

Ahojte holky 🙂 🙂
Peto my se včera snažili,aby jsme se taky trochu nasmály 😵 😵 😵 😵 😵 ,někdy je to třeba 😵 ,jinak gratuluju,co děláš za školu,jestli mužu vědět? 😵 .Peto ty bolesti mužeš mít fakt ještě po te revizi,já neměla odvahu sexovat,až po první MS

Kopre no jasné,když to nevyjde,tak taky z toho nechci dělat kravál,ono je to pak ještě horší 😉 ,tak to rači někde v koutku poplakat ne pozuřit a pokusit v co nejbližším termínu 😵 😵 😵

Herbi jakto,že tě tak bolí břicho,nejsi podchlazená 😒 😒 ,no tak muj je nějeký tento 😀 😀 ,sexík včera,dneska ráno a ted to vypadá,že bude podruhé 😵 😵 😵 ,jen škoda,že nám plodné dny 😠 😀 😀 ,tak já musííííím,nedá pokoj 😀 😀 😀

endie
11. dub 2010

ahoj holky

teda neměla jsem čas byla jsem pařitit 😀 tobyl relax 🙂 no a ted jako nedočítám 🙄

herbie
11. dub 2010

no ja ti nevim cim to je kazdopadne jestli to bude jeste jednou tak si radsi zajdu k doktorovi doufam, ze to neni cysta nebo neco vis jak uz jsem ji jednou v tech 17 mela 🙂 natul jenom sexujte co nejvic at jsi tehule brzy 😀 ja chci kazdej den az budou plodny dny hahaha hele muze se otehotnet i kdyz mas neplodny dny jako hned po menstruaci vim ze je to otazka jak pro prvnaka ale ptam se teda .... ja jsem otehotnela tyden po menstruaci 1 ale muze to bejt jako i treba hned po tom co ti to skonci??? 😅 😅 😅

herbie
11. dub 2010

joooo dala jsem do mojeho fotoblogu novy pokojicky ty jsou 😉 nadhera 😀