Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kifsepixam
17. bře 2014

@petulaho
@nessik Holčičky děkujeme, budeme se držet a prckům věřit.

kifsepixam
17. bře 2014

@dorabell Tak cykly míváš delší, tak třeba ještě to tam je, neházej zatím flintu do žita. Myslím na tebe!

tsterinka
17. bře 2014

tak drnek už jsem skusila 😝 noo,ale budu se to snažit v sobě udržet,je to fakt hnus 🤐

kifsepixam
17. bře 2014

@tsterinka No moc jsem původně nechtěla reagovat, ale asi mi to nedá. Chápu, že jsi mladá a moc bys chtěla mimi s mužem, kterého miluješ, ale nemyslíš si, že kdybys otěhotněla a on z toho nebyl nadšenej tak tě to zničí? Já bych to nedokázala, asi bych nechtěla, aby miminko přišlo tak, že muž se splete...když se přeci splete, tak musí vědět, že z toho mimčo může být a ty po něm toužíš moc, takže netuším proč to tak vůbec dělá, když mimčo nechce. Ale myslím si, že by možná bylo lepší si s ním o všem promluvit, ať pak jednou nejsi zbytečně ještě víc nešťastná.

nessik
17. bře 2014

@kifsepixam já mám pocit, že je ještě varianta jít na PN, pak na mateřskou a dovolenou si vybrat mezi mateřskou a rodičovskou. Za mě to tak dřív šlo, ale nevím, už je to taky dost let zpátky.
@ofina1 těhotná jsem byla už 5x, taky si říkám, že by to snad mělo jít, ale hrozně se bojím, že to nepůjde, už to všechno trvá hrozně dlouho, já vím, že jsou tady holky, co čekaly taky dlouho a nakonec se dočkaly, ale je to už na palici, kolem mě samé těhotné, jak vidím břicho, hned mi tečou slzy, no děs..manžel mě uklidňuje, že to určitě půjde, ještě, že ho mám.
@dorabell to je mi líto, jak máš dlouhé cykly, nemohla ovulace být později? Já taky nic, no, ono taky nic nebylo v plodných dnech 😝 😢

cabalkova
17. bře 2014

@nessik Nessicku, urcite se zase zadarri. Chapu, ze to je na palici, taky jsem pred Tondikem obrecela kazdej pupik a kocarek, ale ver, ze mimink prijde a ono dorazi, urcite. ty jsi taky byla u Wahl, nebo na to neveris? Ze by te treba uklidnila, kdyby ti rekla, kdy to mimi bude.

dorabell
17. bře 2014

@nessik o ovulce vím, že byla cca 16,17 DC - měla jsem děsné bolesti podbříšku a v boku. Měla jsem navíc clostilbegyt na podporu ovulky, takže později nebyla 😒 My to tak měli minulý měsíc, že v ovulku nic nebylo. Byla jsem nemocná na umření 😎

@kifsepixam Cykly mívám delší, ale mě ani nebolí břicho, hlava – prostě vůbec nic mi není. Takže tenhle měsíc už nedoufám ☹ ale děkuji za podporu!!!!!!!
Jinak dovolenou si můžeš vybrat mezi mateřskou a rodičovskou.

@tsterinka Teď jsi mě pobavila 😀 😀 a co je to za bylinky na chuť na sex? To mě zajímá 😀

tsterinka
17. bře 2014

@kifsepixam děkuji za názor,,,,než jsem otěhotněla tak sem tam taky říkal že už mimi nechce a když se to stalo tak byl nadšenej a už se těšil,jak s ním bude chodit do lesa (je totiž myslivec) no a že ho bude brát do bagru (živí se tím ), Já mu nevěřím že ho nechce,jinak by se přeci nepletl,spíš si myslím že se bojí aby se zase něco nestalo.V koutku duše věřím,že jednou sem dám fotečku s //.Včera jsem měla špatnej den nějak jsem myslela na to co nás potkalo,večer se mě bručounek ptal co se děje,já že nic,,,,,,,,,tak mi to řekni,,,,,,nic mi není,,,,,,,,a takhle asi 5 minut no a pak jsem mu řekla že se nemužu zbavit myšlenky na miminko,řekl mi miláčku co ty víš co se stane a pak usnul 🙂 Do 1 do rána jsem přemýšlela a tom jak to asi myslel

nessik
17. bře 2014

@cabalkova Děkuju za milá slova, já vím, že Ty jsi taky jedna z těch, co se načekaly, takže moc děkuju za podporu. Za Wahl jsem nebyla, musela bych jedině přes skype, Praha je pro mě moc z ruky a já moc skype a tyto formy komunikace nemusím, ale psala jsem jedné moc šikovné paní, co mi dělala horoskopy na děti a ta mi napsala, že tento rok je na miminko ideální a mohlo by se zadařit v létě, červenec, srpen., že to vidí na beránka nebo býka 🙂 Tak jí musím věřit.
A co vám holky, jak se daří 😉 🙂 Bětuška se pěkně dopéká, ale už to máš taky za pár. 🙂

tsterinka
17. bře 2014

@dorabell to jsem ráda,že jsem tě pobavila protože to my netěhulky potřebujem,(nemyslím to zle,těhulky to také potřebují) jsou to kapky Dračí síla devatero bylin a ještě to mám i jako čaj,panečku už se těším na večer 😀 Účinek by se měl dostavit do hodiny,ještě mě bude prosit aby se mohl přitulit 😀 😀 😀 ,doufám že to nebude tak účinný abych neprosila já jeho ať už mě nechá 😀 😀 😀

cabalkova
17. bře 2014

@nessik No na Tondaka jsem cekala ctyri roky a ctyri SA, takze chapu naprosto, fakt!!!
U nas zatim dobry, ve ct jsem byla na kontrole trombocentru a uz tam do porodu nemusim, mam napsana pigara a zpravu k porodu pro pripad, ze by se musel delat CS, tak jsem rada, byla to strapac... no a krome hodne nizkeho tlaku, ze ktereho mi byva blbe (naposledy 110/65) jsme zatim ok. Doufam, ze tam Betula jeste nejakou dobu vydrzi, aspon do pulky dubna mam prace az nad hlavu, tak abych neprekladala jeste mezi kontrakcema na sale. 🙂

tsterinka
17. bře 2014

teeeda,já snesu hodně,ale ten drnek to je na mě moc 😝 Píšou na něm 2až 3 šálky děnně,budu ráda když dám 2 až 3 loky denně 😀 😀 a to ještě ani nevím jestli to v sobě udržím 😝

nessik
17. bře 2014

@cabalkova určitě Bětuška vydrží, je to poslušná holčička a ví, že má maminka hodně práce 🙂 To je dobře, že je vše ok, nízký tlak je nepříjemný, to věřím, ale aspoň není nebezpečný, tak věřím, že vydržíš do termínu 🙂 No, jestli budu čekat 4 roky, tak budu asi v blázinci......ale snad ne.

cabalkova
17. bře 2014

@nessik Neee, ctyri roky urcite cekat nebudes. Ja to vidim na kveten. 🙂 No lepsi nizky tlak nez vysoky, co jsem mela s Tondou a skoncila pak ve spitale s preeklampsii, ale je to opruz, dela se mi blbe nekolikrat denne, ze si musim sednout... tak mam na rano narizene jedno kafe, coz vzdycky aspon na kus dne pomuze. 🙂

nessik
17. bře 2014

@cabalkova jé, chuděro, ještě si dávat pozor, aby s sebou někde nesekla. Vydrž, vydrž, už se to krátí 🙂No, snad to klapne v květnu, já bych totiž strašně ráda Vodnáře, to jsou bezva lidi, mám je ráda, tak by se mi to líbilo. Ale beru cokoliv, jen ať už to netrvá a ať je mimi zdravé a udrží se.

cabalkova
17. bře 2014

@nessik Ti rikam, ze to bude kveten. 🙂

lyc
17. bře 2014

Tak sedím v čekárně u své gynekoložky a přemýšlím (při pohledu na těhulky jdoucí do poradny) jestli i mě se jednou ten malinký a zároveň obrovský zázrak stane a já budu čekat miminko ☹ snad alespoň ta cysta zmizela.

dorabell
17. bře 2014

@lyc musíme věřit, že se nám ten zázrak stane!!!!!!!!!!! Naděje umírá poslední a nejsi na to sama!!!!!!!

nelamas
17. bře 2014

@kifsepixam Někteří šefové mi přijdou padlí na hlavu : / A žádný takový, že kdyby to nedopadlo, už se nic takového opakovat nebude !! Holky teď tady psaly, že dovču můžeš vybrat mezi mateřskou a rodičákem, možná bych se poradila třeba s vaši účetní nebo s někym, kdo tomu rozumí. Věřím, že je ti to líto, ale zkus se na to vyprdnout, v klidu ted užij těhotenství a pak mateřství a neboj pak se práce najde. Jinak já taky uvažuju o PN, je to opravdu pohoda být doma a kdy jindy než teď byt v klidu doma. Ja ten utros stridam zavadeni/polykání. Ráno polykám a v poledne a večer zavedu a je to takové nepohodlné, ale co bychom pro ty malý neudělaly, že 🙂 A odpočívej, co to dá, pokud tě bolí celý člověk tak opravdu zalehnout at máš síly a mímo může krásné růst. Já ted každý den v 9 odpadám 😀 ale pro moji obhajobu zase ráno bryz vstanu 😎 Me hodil po minulém týdnu manžel do klidu a opravdu musím věřit miminku, ono prostě ví, co má dělat. Ale pokud budu celá ve stresu a nervozní moc mu asi nepřidám do pohody. Dobře se mi to mluví, ale i tak to na mě občas padne. Drž se a opatruj !!! Já na tebe taky moc myslím.

lyc
17. bře 2014

@dorabell já vím, mám úžasného manžela a vás, které to chápete jako nikdo jiný 🙂 .....

nelamas
17. bře 2014

@lyc Držím palečky at kontrola dopadne dobře a neboj určitě se dočkáš !!!!! Drž se

nessik
17. bře 2014

@cabalkova beru Tě za slovo, ty moje vědmo 😉 🙂

@lyc nesmíme házet flintu do žita, mimi bude a brzo!

kifsepixam
17. bře 2014

@nelamas
@dorabell
@nessik Já už holky mezi mateřskou a rodičovskou nebudu mít smlouvu, končíí projekt v prosinci a i když mám slíbeno pokračovat, tak těhotenstvím se mění situace, takže tato varianta není pro mě:_(

kifsepixam
17. bře 2014

@tsterinka Tak to je vidět, že tvůj chlap mimi asi opravdu chce a bojí se, tak to svalí na náhodu. Tak v tom případě hodně štěstí a věř!!!

lyc
17. bře 2014

@nessik neházím, neházím 🙂 jen bych chtěla vidět do budoucna, abych věděla 🙂

kifsepixam
17. bře 2014

@lyc držím pěsti, dej pak vědět.

tsterinka
17. bře 2014

@kifsepixam já věřím, a přidávám se k holkám co neházejí flintu do žita 🙂
@nessik
@lyc 😉

nessik
17. bře 2014

@lyc no, to mi povídej, to já taky. Musíme vydržet. Safra, ale já, ty a Berušinka už v té tabulce trčíme pěkně dlouho, už to fakt musíme prolomit. Takže Berušinka je už určitě těhotná (už se tam mrně hnízdí), ty otěhotníš v tomto cyklu a mě to čeká v květnu a basta!!!!

tsterinka
17. bře 2014

@dorabell pardon,jsem tě tam chtěla taky kliknout 🙂

nessik
17. bře 2014

@tsterinka ty budeš taky těhu cobydup, platí?
Holky, já mizím, jdu dělat něco pořádného, mám doma dva marody, tak ´jim jdu udělat čaj. Ještě, že jsou hodné a koukají na pohádky.