Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
23. črc 2010

natu, já vím, myslela jsem, že to míváš pořád stejně. Člověk tomu raději nevěří, ať je pak míň zklamaný, když mrcha dorazí, to chápu, ale i tak si myslím, že šance ještě je 😉 a ne malá🙂 co víš, co ty prášky všechno nastatovaly a třeba ti tu trubku pěkně profoukly 😎

natulaaa
23. črc 2010

tak já už mám na čípku hnědavý hleník 😠 😠 😠

breberuska
23. črc 2010

natu 😠 😢

natulaaa
23. črc 2010

@breberuska ☹ 😠 😀 😀

natulaaa
23. črc 2010

Takže v pondělí beru první tabletu HA a 12 srpna jedeme do brna a začínám s první injekcí 😵 a bohužel mi budou propichovat ten čípek 😲 😲 😲 😀 😀 ,ale co i na to se těším 😀 😀 ,hlavně aby se tam bobíšci pak dostali nééé,tak to musím vydržet 😵 😵

breberuska
23. črc 2010

natu, tak aspoň na něco je ta MS dobrá 😉 teď už to budeš mít ráz na ráz a za měsíc na testíku dvojčecí // 😉

natulaaa
23. črc 2010

breber no nééé až 8 září bude punkce vajíček a do 13 září bude po všem 😵 😵 😵

a kde je Jahud dneska,ta se mi zdá podezřelá,včera lehké špinění a dneska tam nemá nic zaznamenáno 😕 ,to já tak měla ,když jsem byla těhu 😵 😵

breberuska
23. črc 2010

🙂 tak na konci září 🙂 ¨to už je šumák, prostě za chvíli tam budou 😀 na jahud jsem zvědavá!!! 😎

natulaaa
23. črc 2010

@breberuska ta mrška se nám nějak podezřelé schovává 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

JAHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUD HALOOOOOOOOOOOOOOO,necháš nás tu čekat jak hladové psy na žrádlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

breberuska
23. črc 2010

ale ale...že by změna??????? 😀 😀 😀 natu, ty napínáš do posldní chvíle a my chudáci, co držíme palce, už je máme celé modré.... a jahud, ty taky...nakrm zvědavce s novinkama!!!!! 😉 my z manžou za chvíli jedem do Ostravy na Shakespearovské slavnosti a vracíme se až zítra, to já bych zvědavostí umřela 😅

lichtakova
23. črc 2010

@fram ahojky, celkem fajn, už týden mám dovču, v neděli odjíždíme do Valtic, dnes jsem celé dopol žehlila a mužka montoval držák na kola, co přijde dozadu na auto, dovezli ho dnes ráno, taky nás tím pěkně vyšokovali, protože nic zlého netuše ležíme v osm ráno v posteli a zadrnčí zvonek...
co je tady nového???

breberuska
23. črc 2010

licht, tak to budete mít super dovču ve valticích na kolech!! hlavně si vemte kupu repelentů!! a nějaký na noc do zásuvky, je to tam mazec 😉

lichtakova
23. črc 2010

Brebi, to mám přesně v plánu, taky doufám, že se tady objeví Angel a poradí mi nějaký fakultativní výlety.
To ovulační volno by bylo náhodou super 🙂

jahudka80
23. črc 2010

holky nic z toho nebude,...nestíhám písnu po obědě ☹

natulaaa
23. črc 2010

@breberuska já myslela tou mrškou Jahud 😀 😀 😀 😀 ,že see schovává 😀 😀 😀 ,ta moje mrcha néé,už mám novou tabulku 😖 😖 😖 😀 😀 😀 😀 ,ale nad to všechno mám podezřele dobrou náladu ale to je tím,že jsem mluvila s brnema mám termín 😵 😵 😵

Jahuud jak too 😔

jahudka80
23. črc 2010

@natulaaa zítra příjde, já to mám vždy tak začnu špinit a pak celej den nic a druhej den šup. Dnes je to 24, měla bych to dostat 25 tak zítra no nic, já mám Natul taky super náladu a víš proč - uděláme si hezkou dovču můžu púít a když ani pák nebudu těhule tak bude víkend na moravě s burčáčkem 😀 a to by bylo aby nebylo 😀 počkám na tebe do září myslím, že nám to klapne na stejno 😀 😀 😀

natulaaa
23. črc 2010

@jahudka80 to by bylo náádhernéé ale mě zase sem tam přepadne myšlenka,že co když to nevyjde 😲 😲 ,ale já vím,tak nemužu myslet noo 😝 ,ale jinak mi je taky podezřele dobře,no jako psychicky,fyzicky moc néé,mám navaly horka 😝 😝 a bolí mě hlava 😝

natulaaa
23. črc 2010

A kdy a kam to jedete na dovču a na jak dlouho 😕 a to budeš jako bez netu joooo 😲 😲 😲 😀 😀

jahudka80
23. črc 2010

@natulaaa a tobě už se ms rozjela?? Tak rychle, že máš novou tab.?To mě než se to spustí 😠 . No tykhle nesmíš myslet, hlavně přestaň jančit co když se to nepovede, a vykašlat se na nějaké kontrolování ...já vím lehce se to řekne, hůř dělá, začni se soustředit na něco jiného, zkus si cvičit třeba tu Mojžíšovou, ...já teď taky začnu, natrhám si kontryhelík a je to. A víš co jsem ti psala kámoška po první neotěhotněla a čekaly jí další 2 dávky a už nebyli ani potřeba. Já si teď řekla že se budu soustředit na to kam o dovče- i když budem jen výletovat, na nějakou dovču v cizině nejsou prašulky. A ty se hlavně přestaň nervovat 😠 to nesmíš , poslala jsi sem stránky kde píší přesně co a jak a sama se podle toho neřídíš tytyty 😀 😀 Já vím jak mi bylo když jsem nemohla při prvním a v momentě kdy jsem začla lítat na pohovory hladala si práci tak se zadařilo - je to fakt člověk se musí začít soustředit na něco jiného- udělej to 😉

natulaaa
23. črc 2010

@jahudka80 no to se hezky říká,ale víš jak,jinak já už ted nemužu začít s mojžíšovkou,to by mi ted mohlo ublížit,takže tak,a jako já se nenervuje,to jen občas mě napadne taková myšlenka a to asi každého néé 😀 😀 ,jinak jsem dneska v dobré náladě 😕 😕 😕 ,to jako nevím z čeho si usoudila,že je mi nějak bléé? 😀 😀 😀

jo a nemyslet na to,že jdu na IVf to jaksi nepujde,když sibudu píchat denně injekce a jezdit na utz a tak,to holt z hlavy nevymažu 😉

natulaaa
23. črc 2010

@natulaaa joo a rozjela se mi hned,ráno pošpinování a ted už skoro krev a jak pujdeš k dr,tak mu řekni,že před mrchou nějaký čas špiníš juu,to něco znamená,ale ne nic vážného joo,jen nějaký hormon nemáš v cajchu,ted nevím který ale vím,že holky to tam nějak davaly do kupy 😉 tak bych ho požádala o ten HP 😉

jahudka80
23. črc 2010

@natulaaa ☹ ☹ ☹ ☹ no nějaký hormon no to je mi jasný zas mám v prdeli ten prolaktin jako tenkrát pro to jsem nemohla otěhotnět ach jo no já myslela že je to normální jako že špiníš než dostaneš menzes 😖 špiním 2dny někdy tedy i víc 3-4 😠 tak to sem si fakt myslela že to tak má bejt ,ale vim že mi kdysi kolegyně v práci říkala ,že to dostane hned ráz na ráz. A to tedy neznám 😒

natulaaa
23. črc 2010

@jahudka80 prolaktin nééé nééé ten to dělá?,to bude jen nějaký prgesteron nebo něco a to je uplná píí,,,a to se neboj,mi to právě říkali v centru,že špinění před ms,den dva by nemělo býýt ,ale ježiš to není nic vážného podle HP se to pozná a budeš akorát baštit něco,co ti pomuže i k otěhotnění,holky na emiminu,těm to akorát pomohlo neboj 😉 a jen mu to řekni,aspon s tebou začne něco dělat a akorát ti dopomuže k něčemu 😉 😉 😉
A jak víš že máš zase vysoký prolaktin? to ti dělalo tehdy ? a jestli si to myslíš,tak si ho nech vzít ,co nejdřív,at ho přinejhorším mužeš začít léčita a nezdržovat se hmm 😉 😉

martasl
23. črc 2010

ahoj holky.venku vedro,dusno a to ráno vypadalo,že sprchne.nějak se nám vyjasnilo.nevím co lidi blázněj,dnes jsem jela od doktorky nakoupit a nikde jsem neměla šanci zaparkovat.všechny parkoviště narvaný i tam,kde se vždycky zaparkovat dalo.no hnus.pak jsem našla jedno místečko a když jsem se vracela,tak vedle mě stál s menší dodávkou nějakej děsnej inteligent narvanej až u mě.tak tak,že jsem se dostala do auta,debil 😠 😠

Koupila jsem si dnes těhotenský i ovulační testy.tak ještě testnu jestli čirou náhodou nejsem těhu.byla jsem na kontrole,doktorka sama od sebe mě ještě nechala doma,prej až jak dopadnu na neurologii.pak mi změřila tlak a mám ho vysokej 150/100,tak jsem vyfasovala prášky.na kontrolu další pátek,ale k jiné mudr,ta naše bude mít 2 týdny dovču.proto chci ještě testovat,než začnu užívat ty prášky na tlak,v těhu se nesměj. holky mě pořád tak bolí hlava,ale migréno to už není,jen ,,normální"bolest hlavy.přez den bych jen chrápala a v noci čumákuju 😠 😠 😠

jahud -myslíš že vám to s těhu fakt nevyšlo??třba jo,vždycky tady utěšujete,že dokud se ms pořádně nerozjede,tak nemáme věšet hlavy.pro vás to přece platí taky,ne?? 😉

natul-tak se to aspoň už nějak pohlo a brzo to vyjde.aspoň víš,že z nás tady máš teď největší šance,že to vyjde. 😉

kruci-asi si zase půjdu lehnou,bolí mě ta hlava a je mi šoufl 😠 😠 😠 to zase bude noc,jen doufám,že bude něco v tv,jinak mě už šlehne.navíc mám dojem,že manžel začal nějak víc chrápat,to neusnu už vůbec. ☹

mv
23. črc 2010

Dneska mi řekla kolegyně v práci, že jde v pondělí na přerušení těhu.Prý si jednou nedali pozor a stalo se.Chápete to, někdo s tím stráví roky života a někdo se jen přitulí a je to.A vůbec o to nestojí ☹ 😠 😒 Není to fér.
Tak jsem si pěkně pobulila a dorazila mě před chvílí tchýně, když se mě zeptala, jestli jsem už zase těhotná, že mám docela břicho.Zmohla jsem se jen na odpověď, že jsem ještě úplně za ty 3 týdny nezplaskla, tak proto to tak vypadá.Není nad taktnost.... 😒
Myslela jsem, že v tuhle dobu už budu fit a nejsem ani psychicky ani fyzicky.Poslední týden mě tak pobolívá břicho, jak při ovu.Ta to těžko bude, když to trvá už týden.
S tím prolaktinem je to dost vrtkavý, je závislej na psychice a stačí jen málo a někdo,kdo je hodně citlivej, tak mu vyletí nahoru.

fram
23. črc 2010

@angelina987 užij si dámskou jízdu, to se asi moc neopiješ, co? 😀 😀
@martasl a nebolí tě hlava z toho vysokýho tlaku?Piješ dostatečně? I z toho může být bolehlav. Ale jsi ráda, že nemusíš do práce,ne? Aspoň něco pozitivního.

fram
23. črc 2010

@mv ta tvoje kolegyně, to je teda síla 😒 😠 a taková nespravedlnost 😠 😠 😠 A tchýně - škoda mluvit ,bych ji asi někam poslala 🙄 Jestli tě břicho nepřestane, možná bys měla zajít k dr., aby tam nebyl zánět. Ale třeba je to "jen" psychický.

jahudka80
23. črc 2010

@natulaaa no já jí řeknu ať mi veme krev, je hodná poprvé nám také pomohla. Když bude krev ok, tak by to mělo být už na nás když by mě ještě každý měsíc dělala folikumetrii tak myslím že na podzim bych mohla být těhule 🙂
@martasl ale já už to poznám, že příjde ms, jsem ženská né, a jednou jsem už těhotná byla, a právě že jsem vůůůůůbec ale vůůůůůbec nešpinila hrozně mě pnuly prsaa byly zvětšené- to teď tedy nejsou 😀 😀 sice je divné že mě bolel podvřišek cca 6dní a odpovídalo by to uhnizďování, ale po tom co jsem si pročetla ,jak tady natula nechávala ty stránky tak jsem si asi tu bolest vsugerovala 😀 😀 😀 😀 a tes jsem měla přeci taky neg. a už by tam byl duch 😉 prostě to výjde příště no 😀 😀 jsem optimista co mě zbývá 😉

jahudka80
23. črc 2010

@mv tchýni bych kopla asi do prdele, a tu kolegyni taky nevážej si daru života, nedali pozor tak když ty dva nechtěj dítě tak maj mít antikoncepci a né pak lítat na potrat 😠 je to fakt nespravedlivé, kamarádka co teď je tak jsem jí napsla (abych ukázala jsk jsem v pohodě-ikdyž zas asi tak nejsem) že když to teď nevyšlo že neva že budeme mít promilovanou dovolenou a ona že jo a ať tedy pořádně že musím i několikrát denně- tak jsem jí řekla no že se jí to kecá když ani neví kdy má ovulaci a ani vlastně neví kdy otěhotněla a jen tak si ... ach jo. A myslím, že člověk se má milovat když má chuť na sex a né jen kvůli tomu že vyrábí dítě ☹

fram
23. črc 2010

@jahudka80 snažíme se taky ze sexíku neudělat jen výrobu miminka, ale přeci jen když je to v době ovulace, tak je to maliličko lepší 😀 😀 😀