Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

verca1508
2. pro 2015

@dvoracek Přesně jak píše ilonar, řekla to úplně nejlíp. 🙂

dvoracek
2. pro 2015

Jo holky,ja si porad rikam ze jsou horsi veci.a taky jsou a oklepu se tak jak vsechny. My s pritelem nejsme svoji,ja se nechtela nikdy vdavat a byt stredem pozornosti.ale tak nejak po tom zazitku,kdy mi byl tak obrovskou oporou,tak me to nejak v hlave preluplo a asi uz bych i chtela.ale jen malinkou svatbu.a ted jeste ne.ale pokrok ne 😀 ja kdyz prisla z nemocnice bylo vzorne uklizeno,
Prevlekl i postele, koupil my kytku,staral se o me,byl se mnou,zabavoval me.uplne me to dojalo.kamaradka ma manzela total ignoranta,kdyz byla tehotna chtela podat vysavac z nejakeho blbeho mista a prosila ho trikrat.nic.tak si ho podala sama a on ji rekl.no vidis ze si to zvladla.byla po porodu na revizi,
Mela ctyricitky,
Zanet prsa a starala se o maloumon sel na ryby.ja myslela ze mu dojedu naliskat.

verca1508
2. pro 2015

@dvoracek Ne každý má štěstí na skvělýho chlapa, Ty ho máš a to je to největší štěstí, prozatím. Heleď, svatba je krásná, já jsem si ji užila i s tím,že tam už bohužel nebyla mamka. Byl to krásný den, pokud budeš mít sebemenší chuť, tak neváhej, my od svatby máme ještě hezčí vztah než předtím.

dvoracek
2. pro 2015

Ano,uvidime jak se to casem vyvine.☺

wendissek
3. pro 2015

Holky tak od včera mam po druhé revizi porad jen becim mam pokoj hned vedle sestinedeli takze celkem psycho. Nastesti už jdu dneska domu

dany69
3. pro 2015

Teda holky vy to tady vždycky rozjedete, pak nestíhám číst 😀 já teda mám obavy, že nestihnu ani listopadovky.. Fyzicky se cítím dobře, už jsem začala i cvičit, to mi hodně pomáhá, ale psychicky je to horší.. Nějak na mě padá, že už bych byla v šestém měsíci..
@wendissek drž se a neboj zase bude líp 😉 já snad bulela celý týden po revizi

dvoracek
3. pro 2015

Holky a co cvicite???podle ceho?

dany69
3. pro 2015

@dvoracek já jsem začala podle Marušky z rutina.cz vyjde to na 15-20 minut což je před vánocemi ideální, ale je to placený.. Jinak mám i dobré zkušenosti s jillian michaels nebo shaunem t. To se dá stáhnout zadarmo, ale záleží co preferujes 😉

janarichla
3. pro 2015

@verca1508 @ilonar tak holky ja musim v pondeli na dalsi ultrazvuk

dvoracek
3. pro 2015

Ja nic nepreferuju,ja necvicila jeste asi nikdy takto.tak zkusim se na to mrknout.jinak vysledky ok.zitra jdu do prace.uf. a dnes na poradu.tak snad to dam.

dvoracek
3. pro 2015

@janarichla co se stalo?

verca1508
3. pro 2015

@wendissek Vim, jak se citis, ten prvni tyden po revizi je nejhorsi, ale bude to lepsi a lepsi. Drz se!

verca1508
3. pro 2015

@dany69 Zkus na to nemyslet a pak to prijde samo. Psychika je pekna carodejka. Je jedno, do jakeho mesice se zaradis, hlavne ze bude vse ok 🙂

wendissek
3. pro 2015

@verca1508 ted to bude asi trvat dýl kdyz je to podruhy v tak krátký dobe

kluivertka
3. pro 2015

@wendissek neboj, je to asi klišé ale chce to cas aby to prebolelo. Me po druhym potratu nechala doktorka dlouho doma, musela jsem se porad zabavovat abych na to nemyslela. Je to tvrdy a nespravedlivy. Drz se...

verca1508
3. pro 2015

@dvoracek Tak to je fajn, ze muzes do prace, to Ti pomuze 🙂 tak tfuj tfuj. Jinak cviceni, pokazde neco jineho 🙂

verca1508
3. pro 2015

@wendissek Jj, to jo, to je jasne, ale opravdu pomuze, kdyz se poradne necim zabavis, nicnedelani je na to nejhorsi

verca1508
3. pro 2015

@janarichla Copak? To hcg? Vzdyt kleslo, ne?

wendissek
3. pro 2015

@kluivertka myslíš ze by me nechala do konce roku gyndatka doma kdyz sem byla na rizikovém trhu necitim se na to jit do prace dělám na LDN a to tahani i ta psychika

kluivertka
3. pro 2015

@wendissek ja byla na rizikovym tehu taky. Zakrok jsem mela 1.8. A do prace jsem sla 26.8. Myslim ze te necha, taky jsem ji rekla ze po psyhicke strance to nezvladam (delam v cestovce a kolegyne rekla vsem klientum ze cekam mimco, coz pak bylo psycho kdyz me zastavovali na ulici a ptali se kdy a jak) doktorka mi rekla ze maximalne tri tydny me muze nechat doma a bez problemu nechala. Do toho jsou svatky, to by melo vyjit do konce roku.

wendissek
3. pro 2015

@kluivertka no u nas to holky taky stačilo říct všem pacosum tak je me jasny ze jak se vrátím tak se budou vyptávat ale kdyz bych byla ten prosinec doma tan bych to nějak dala

kluivertka
3. pro 2015

@wendissek urcite ti to pomuze byt dyl doma.. pak uz jsem to brala s humorem. Byt tebou na ferovku to rekni doktorce, ji je jedno na jak dlouho te necha doma.
Ja ted po treti otehotnela a doktorka mi rekla ze jakmile budu mit dve carky hned mam prijit a zase me necha doma. Tak jsem doma uz od 4tt

wendissek
3. pro 2015

Ja byla prave tany doma hned od 4 tt.a teď vy ne pomohlo strávit vánoce s rodinou a ne nekde v praci na nocnuch a

kluivertka
3. pro 2015

@wendissek dej pak vedet ja jsi dopadla, kdy k doktorce jdes? Pozitri?

wendissek
3. pro 2015

Mam se ji hlasit do 5 pracovních dni je kvůli neschopence ona ani neví ze sem o miminko přišla a kontrolu většinou dela az po 14 dnes od revize

dvoracek
3. pro 2015

No tak ted nevim jestli jsem nemela zustat taky doma,kdyz me doktor nehnal do peace😀o mese taky postupne rozsirilo ze jsrm tehotna mezi rodici.a to ze nejsem nevim jak moc se to vi.ale byla js vcera na masazi u zname a hned ve vchodu sjela oohledem na bricho.trapne ticho tak jsem rekla rychle bricho uz neni.a slzy v ocich.nezvladam to nekomu rikat.tak js zvedava zitra v praci.pani ucizelko,co v bylo tak dlouho.brrr

wendissek
3. pro 2015

Jen tak ted přemýšlím ze kdyz me propousteli tak zprávu jsme dostala ale nevratili mi tehotenskou prukazku v nemocnici nemela bych ji vrátit me mudr

janarichla
3. pro 2015

@dvoracek to nevim, rikal ze by rad udelal jeste dalsi kontrolni ultrazvuk

janarichla
3. pro 2015

@verca1508 jo jo ale pry pro kontrolu, ze to hcg by nemelo byt v krvi dyl nez 30 dni a ja uz ho mam 45 dni :D

dvoracek
3. pro 2015

@wendissek ne zustava tam.i po porodu.ja tam mela i vsechny fotky.zustalo to tam