Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

crown
11. únor 2016

@verca1508 Já bohužel potratila a jasně červená nebyla,takže teď si budu dávat pozor na jakékoli špinění😉 Držím palce ať je vše v pořádku 😉

verca1508
11. únor 2016

@crown No, to ja jsem si taky dala pozor a hned mazala sem, vic pro to udelat uz nemuzu, je to bud nebo ale snazim se porad myslet na to, ze bude vse ok, jenom, aby se to znovu neopakovalo.

janarichla
11. únor 2016

@verca1508 cely den na tebe myslim, doufam ze je vse v tom nejlepsim poradku 🙂

janarichla
11. únor 2016

@ilonar no uz mam dnes jsme zkusili dat ten gel :D tak to nechame konovi, ted se stehujeme, takze abychom toho nemeli malo🙂 jestli ti nedorazi jdes na gyn.?

verca1508
11. únor 2016

@janarichla Jsi hodna, no, zatim se zda, ze jo, ale kdo vi. Zitra bude velka vizita, tak me snad vezmou na utz, ale nepocitam s tim, ze pujdu na vikend domu. Desim se kazde navstevy toalety, ale je to ok. Jsem tu na tehle casti budovy asi jedina tehule, jinak zensky na zakroky.

janarichla
12. únor 2016

@verca1508 to je divne ze ti nedelali ani utz... Mi ho delali hned. Ty jo to musi byt o nervy jedina na pokoji a zbytek zakroky. A jak po vizite?

matylda123
12. únor 2016

Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla...V prvé řadě moc gratuluji verca1508 k těhotenství a věřím že vše bude v pořádku! My se uz 3ti cyklus od revize snažíme...za 14 dní začínám chodit na akupunkturu, tak jsem zvědavá, zda pomůže 🙂
Všem přeji hodně štěstí do snažení

verca1508
12. únor 2016

@janarichla No, dneska jsem zacala fakt krvacet, hodne, tak me vzali na utz a vsechno ok, nasadili prasky a dali injekci. Je to silene na palici. Proste asi bud nebo.

verca1508
12. únor 2016

Tak mi sestricka rekla, ze to vsechno co mi dali prasek na krvaceni, utrogestan a injekce je vsechno, co muzou udelat a ze je to ted bud nebo. Chtela bych se z toho spatnyho snu probudit

matylda123
12. únor 2016

@verca1508 moc na tebe myslím a držím palce, věř že všechno bude v pořádku!

verca1508
12. únor 2016

@matylda123 Dik moc, jsem uz na palici, mne prijde, ze jsem to snad dostala, uvidime, co zitra.

matylda123
12. únor 2016

@verca1508 nemysli na nic zlého, když ti přijde myšlenka "co když" tak ji hned snaž přepnout na hezkou myšlenku, a představuj si miminko,jak vypadá,jak ti tam ten špunt plave a věř, že je vše v pořádku! Moc Vám držím palce! Držte se

janarichla
12. únor 2016

@verca1508 to nemuze byt chvilku klid co? Moc tobe i miminku drzim pesti a posilam hodne energie. Verim, ze vsechno bude dobre a prasky a injekce zaberou. :*

verca1508
12. únor 2016

@matylda123
@janarichla Holky, ja Vas nemit 🙂 hodne tu ctu, tak se zabavim a nemyslim na spatne veci. Proc bych to mohla mit jednoduche, kdyz to jde i slozite 🙂 Kdyz jdu na zachod, tak se souram hur jak duchodkyne, co jsou po zakroku.

mikush
12. únor 2016

@verca1508 Držím ti moc palce ať je to jen a jen dobré !!! 🙂

mikush
12. únor 2016

Holky,já byla v pondělí na injekci na vyvolání MS, 29.prosince proběhla revize(8+3tt) a od té doby nic,v úterý to bylo 6týdnů,tak teď čekám jestli dorazí, ale jsem trošku na rozpacích,až do vcerejska jsme se chránili ale včera ne,tak mám takové smíšené pocity,co když to teď vyjde, ale nevím jestli nebude zlé když MS ještě neproběhla, máte některá podobnou zkušenost?

janarichla
12. únor 2016

@verca1508 :D radeji se sourat nez se zbytecne prepinat🙂 mimi ti to potom vsechno vynahradi, uvidis, to neni mozne, aby to nevyslo. A jestli je vsechno v poradku, tak to urcite vyjde, vzdyt nektere holky maji treba ms a jsou tehotne a mimi maji zdrave🙂

janarichla
12. únor 2016

@mikush ja jsem ms dostala az po 7a pul tydne, mela jsem hlasinu hcg po 7 tydnech porad pres 5jednotek, potom zacala klesat a prisla ms, ale trvala tak den a pul a bylo to spise spineni, dalsi ms po 33 dnech uz byla normalni a taky jsme se potom nechranili🙂

puutalo
13. únor 2016

Měla jsem revizi 20. 1. menstruaci čekám tak příští týden... Ale dle vyjádření z nemocnice může klidně dorazit až po dvou měsících, každé tělo je jiné.
Budeme se teď velmi snažit, abych do 3 - 4 měsících od revizi neotěhotněla. Mám strach, že si akorát zaděláme na mimoděložní.

ilonar
13. únor 2016

@verca1508 Ahojky, tak jak to s tebou vypadá? Je to v pořádku? Myslíme na Tebe!

ilonar
13. únor 2016

@janarichla Asi budu muset na gyndu. Jinak teď už je jisté, že v únoru se nezasnažíme ☹ takže od listopadu zatím proběhlo snažení jen jeden měsíc - leden. A to neúspěšně, otázkou je, jestli byla vůbec ovulka. Četla jsem, že ms nemusí přijít kvůli hormonálním změnám. Já beru léky na štítnou žlázu, ale chodím na kontroly a vše je v pořádku, tedy díky lékům. Tak nevím, proč prostě nefunguju. Mám pořád takový výtok a teď už i menstruační náladu, ale prostě se to nespustí.

verca1508
13. únor 2016

@ilonar Ahoj, dekuji za optani. Lezim stale jako lazar, dneska se to nastesti uklidnilo a uz nekrvacim. Byla jsem ve sprse, je tam zrcadlo a teda prsa rostou fakt slusne a bricho taky. Pry me jeste tak tyden budou sledovat, tak uvidime. Citim se jinak dobre.

alicie_k
13. únor 2016

@verca1508 Ahoj, to je skvělá zpráva, ono to bude už určitě dobré! 😉 Řekli ti nějakou příčinu proč špiníš/krvácíš?

ilonar
13. únor 2016

@verca1508 Ty jo, tak to je ale dobře, že mají starost a budou tě tam ještě opatrovat. Co nemocniční strava? 😉 Musí se tam pořádně zavrtat, ať se může pustit až za osm měsíců 🙂

verca1508
13. únor 2016

@alicie_k Ne, nerekli, myslim, ze sami nevi. Jako asi by na to prisli, ale to by me museli poradne vysetrovat a to by asi nebylo dobre. Tak beru prasky, lezim a je to ok.

verca1508
13. únor 2016

@ilonar Jj, to jo, fakt jsou peclivi, i chodi sem tam vecer se zeptat a podivat na vlozku. No, strava, jsem hodne vybirava a otaci se mi zaludek, ale da se to, hlavne mam stazeny zaludek, tak toho moc nesnim. Ale teda k vyvazeny tehotensky strave ti na daleko - k veceri tuhle polican a dneska mi donesli jatrovou pastiku a to se jatra v tehu nemaji jist, tak jsem to radsi ani nenacala.

ilonar
13. únor 2016

@verca1508 Manžílek tě určitě zásobuje lepšíma dobrůtkama 😀

verca1508
13. únor 2016

@ilonar Nezasobuje, protoze je zakaz navstev kvuli chripkove epidemii, takze jsem ho videla naposledy v utery, kdyz me sem vezl. Loni byl zakaz navstev tri tydny.

ilonar
13. únor 2016

@verca1508 Ojoj, tak na sebe budete aspoň natěšeni 🙂 a bříško roste jo?

janarichla
13. únor 2016

@ilonar nase snazeni taky nevychazi, ale neboj to prijde az bude cas. Zajdi si na gyndu, budes chytrejsi a ty kapky gynex jsi nezkousela? Mozna by pomohly. Nic nemuze byt normalne, porad neco....