Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petra.vavra
12. dub 2010

nat- já mam takové co se dají údajně použít kdykoli, právě proto, aby jsi co nejpřesněji určila, kdy ta ovule proběhne....mě se tam samozřejmě ukázala druhá čárka, ale slabší než testovací a to píšou, že je to v podstatě negativní....já si měřila přesně měsíc před těhu a tam jsem ovu poznala úplně s přehledem, nešlo to nevidět a tento měsíc zatím nic....já si zapisuju teploty na womenzon.cz, je to tam hezky udělané, v češtině a hlavně tam není stovky dalších zbytečností okolo 😉 Terka kouká na Elma, tak mám chvilku 😀

jane84
12. dub 2010

Dobré ráno, hlásím 46 DC, menses nikde, příznaků až až, ráno teplota 37,2 a na testu sněhobílo. Mě už asi klepne, já to nevidím dobře

leheckova
autor
12. dub 2010

tak to je divný Jane fakt si zajdi na krev vezmou a v patek už budeš vědět treba co a jak to je fakt na bednu toto

leheckova
autor
12. dub 2010

Jinak pěkné rano všem ja dnes už mam hlen to je mazec a citim trochu vaječníky na obouch str. 🙂

jane84
12. dub 2010

zítra jdu k dr, uvidíme jak se k tomu postaví, snad mi krev vezme tam

herbie
12. dub 2010

ahoj tak Milli hned na to vlitni s manzou 🙂 jane84 no teda na tebe jsem zvedava doufam, ze se preci z toho neco vyklube (mimisek) jinak taky mam ten test jak ty Peto ze ta testovaci carka je slabsi jak ta druha a spravne maji bejt obe stejne silne podle me ovulku budu mit nekdy pristi tyden......lehe ten test jsem si delala asi okolo 16 hodiny odpoledne vedela jsem ze ovulku nemam ale presto jsem chtela zkusit vis jak me bolelo to bricho tak co kdyby nahodou 🙂 jinak mas za super cenu ty testy natul 😅

natulaaa
12. dub 2010

Jane fakt bíílý,tak to teda nechápu 😒
No já na ovu testu mám snad furt druhou slabší,ale naštěstí tam každý měsíc najdu i //obě stejně silné 😵 ,ted mi dorazily ty ovu testy,sice jen 4,tak doufám,že mi to vyjde,jeden hned zkusím dneska odpoledne 😵 ,jinak já během ovu bolesti nemívám,ale čípek mám uplně nahoře a jako by nebyl,tak nevím,jestli je takový ještě po MS,nebo se fakt ovu už blíží,já jí mívám brzo,tak snad jo,Lehe a ty máš bílek,já zatím jen vodový,já na ten bílek tak trefím vždy jen jednou a to ještě na WC papíře,ale vím,že když je mokro,tak se něco chystá 😵 😵 😵 ,no dneska na to musíme vlítnout,i kdyby trakaře padaly 😀 😀 .
Počkej Peto to máš co za ovu test,to máš na počuraní,nebo ten mikroskop?

Jo jinak čauky Herbi,Lehe,vás jsem ještě dneska nezdravila 😀 😀 😀 😀

herbie
12. dub 2010

no teda hahahahaha ahoj natulo 🙂 😉

petra.vavra
12. dub 2010

nat- jako těhu testy proužky 😉 , já jsem právě ještě nikdy stejně tlusté čárky na ovu nenašla, tak to dělám asi blbý den nebo já nevím, ale ovu u sebe většinou poznám bez problémů, ale poznám již až ten den, co je
Lehe a Nat vy koukejte dneska znásilnit manžele 🙂

herbie
12. dub 2010

ovulace trva jenom nekolik hodin myslim ze jenom 36 hod kdy by jste meli najit obe // stejne silny na testech jinak ty dve carky tam jsou pokazdy ale jedna je slabsi to znamena ze ovulace neni 😀 a cim carka sili tak tim vic ovulujete 🙄 😀

jane84
12. dub 2010

ovulace je ale jen samotné prasknutí folikulu, vajíčko je pak nějakých 12 až 16 hodin schopné oplodnění. Já na ovu testech mívala jen 1 čárku a jak se blížila ovulka, tak se objevila druhá (asi 3 dny před) a sílila a po ovulce zase slábla až zmizela. Ale každá jsme jiná, někdo má třeba celkově vyšší hladiny hormonů a na testech se to ukáže

petra.vavra
12. dub 2010

herbie. jo jo já vím ☹ , nechám to pořádně až na příští měsíc, po MS, až budu měřit denně teplotu, tak se to dá poznat díky teplotě, abych nemusela potřebovat tolik těch ovu testů, zrovna jsem psala kámošce, aby se mi podívala na ně v tý Anglii a dala vědět co to tam stojí...tak jsem zvědavá, kdy se ozve s nějakou pozitivní zprávou 🙂

herbie
12. dub 2010

jasny no ja vim ty testy jsou vubec drahi to je sila 😉

natulaaa
12. dub 2010

Peto no to si piš,dneska jdu k holiči,tak snad budu i líp vypadat 😀 😀 😀 😀 .Ale Peto a nepiješ před tím ?No nejlepší je to dělat odpoledne a dvě hodky předem nepít 😉 😉

leheckova
autor
12. dub 2010

😀 😀 Natul mam bílek cuměla jsem jako kráva 😀 no nevim budu dnes sexikovat jen co přijde z prace hodi sprchu a šup sup 😀 😀 😝 a čípek jsem zkoušela večer a je nahoře ani nasahat jsem ho skoro nemohla nechapu to ???

petra.vavra
12. dub 2010

jsou drahý nechutně, když chceš jeden tak 40, když si vezmeš sadu vyjde tak kolem 35,-- a teprve při nějakých 100 ks vyjdou na nějakých 25,--, stejně je to strašný. Já si koupila nějakou sadu, kde jich bylo 7 a vyšlo mě to na 32 za 1 😒 , příjde mi to fakt dost, když srovnám těhu test, který vyjde úplně obyč na nějakých 10,-- 😠

leheckova
autor
12. dub 2010

jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................46DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................34DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................32DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................32DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................27 DC
martasl(34let,MA 12/2009)..............................................................................................................27DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................20DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................18DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................14DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................13DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................10DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................8DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................8DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

petra.vavra
12. dub 2010

Nat 😀 😀 😀 no tak to je dneska u Vás jasný, nový účes, to je afrodiziakum, že mu bude stačit jeden pohled na tebe, tak tedy doporučuji raději nějaké starší oblečení, až to z tebe bude trhat nedočkavou vášní..... Lehe 😀 😀 😀
jinak já jsem ze svého čípku tento měsíc dost zmatená, přijde mi nahoře, otevřený a včera začal lehce bílek, ale právě ten ovu test mě lehce odradil, Nat- ne ne nepila jsem před ním 😉

leheckova
autor
12. dub 2010

Tak už jste mi někdo zjistil jak to je s těma teplotama když jsi těhu a přez to to maš klesá teplota nebo zustava i přez mrchu

leheckova
autor
12. dub 2010

my ho otevřený mame furt protože už mame po porodu holky ne ja ho teda otevreny mam i ted tam mam dirku...ale že je nahoře to by znamenalo že se fakt ovulace blíží to musim říct tatovi a hupsnem na to dneska už se těším 😀 😀 😀

herbie
12. dub 2010

holky ja teploty nemerim tak neporadim........proste nejlepsi je stejnak co nejvic sexickovat ja kdybych merila a jeste testovala ovulku tak jsem z toho uz v prdeli ani milackovi uz radsi nerikam kdy mam ovulku ani ze si ji hlidam proste nic hahahahahaha ale holky jste dobry co to merite 🙂

petra.vavra
12. dub 2010

jo jo je otevřený pořád, ale já poznám kdy je víc a kdy míň 😀 😀 😀 gynekolog samouk 😀 , já doma taky neříkám, že něco sleduju, manžela by z toho asi trefilo, ale to že je teď sex daleko víc než předtím to si vysloveně užívá....jen aby to taky nezačal sledovat to by mě docela dostal 😀 😀 😀

petra.vavra
12. dub 2010

ježiš holky mě se dneska tak nic nechce, Terka si tu tak krásně hraje, že mě vůbec nepotřebuje 😉 občas musím zkontrolovat co zrovna uvařila a ochutnat, ale jinak je dneska pohodový den, akorát by tu ještě někdo musel uklidit ten bordel po víkendu v kuchyni a pračka si asi dolu taky pro prádlo sama nepřijde, hergot, tak je špatně naučená.... 🙂

herbie
12. dub 2010

no ja musim taky vyprat mam uz hodne pradla ale necham to az na zitrek ted piju caj se soy vanilkovym mlikem a medem mnam je to dobry psa jsem vykoupala a zametla celou podlahu dneska chci taky sexickovat ale nevim doufam, ze mi neusne a ja jsem nekdy tak unavena ze se i me nechce nic 😠 Peto tak to mas Terku zlatou ze je tak hodna....

leheckova
autor
12. dub 2010

jo tak to ja ne mě ta dirka prijde stejna nevim zkusim to poměrit jestli se mi tam prst vejde a pokud ne tak uvidim dýl ale ten hlen mě dnes překvapil ja jsem dnes 10DC to bych měla brzy ovulku uvidim co teploty

leheckova
autor
12. dub 2010

ja peru a uklizim v patek je to idealní je pak cely tyden klid a nadobí jsem naučena že si uklizim večer abych přišla z prace a měla klid

jane84
12. dub 2010

holky a nemáte některá zkušenost s ovulačním špiněním? mně se to nikdy nestávalo, až poslední dva cykly

natulaaa
12. dub 2010

Herbi taky mu nebudu říkat,že se asi ovu blíží,prostě ho budu jen tak dráždit,ale to asi nebude problém,on je ted takový nějaký nadrženější 😀 😀 😀 ,u nás byla dlouho pauza 😀 ,tak asi proto.
Holky no vy ho máte po jednom těhu už otevřenější,ale aspon měkký nebo tvrdý poznáte a to stačí,ono když je měkký,tak se většinou otevírá,No já ho taky neumím skoro nahmatat,ale nevím, kdy po MS tvrdne ,jestli hned,nebo za pár dní,tak uvidíme,ale ovu ne ovu prostě sexujeme furt,at je to jak chce 😀 😀 😀 😀

natulaaa
12. dub 2010

Jane já ho měla jedno v lednu,šla jsem zrovna na gyn prohlídku,tak jsem mu to rovnou řekla,ale já tam měla i krev a řek,že to je v pořádku,jeden nebo dva dny to trvalo a pak už nic 😉

petra.vavra
12. dub 2010

Terka je dnes vyjímka, ale nebojte už dneska dostala dvakrát plácnuto přes zadek, protože vymýšlí kraviny, které vedou k úrazu 🙄 🙂 , ale zase si to nechá aspoň trochu vysvětlit. Teď má zrovna velký problém, protože má nemocnou panenku, tak jí tu přikrývá od hlavy k patě.
lehe- hele já si tam prst nestrčím ani při jednom, asi ho mám nějakej víc ztaženej 😀 😀 ...hele my jsme gynekoložky viď, to si pak při těhu budeme určovat místo doktorů CS a nebo jim poradíme, když se nebudou moct rozhodnout jestli je 1 nebo 2 😀 😀
no já se teda taky přemluvím, když jste takové pilné a dojdu nandat aspoň tu pračku, ale stejně jí to zkusím vysvětlit, že by příště mohla seběhnout pár schodů a nandat si to prádlo sama, no co by jí to udělalo 😀 😀