Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
29. črc 2010

Ahojky všem 🙂 my měly dneska náročná den, po o jsme jely ještě s kámoškou a její malou do dětského zábavního parku. Po třech hodinách jsme všechny padaly únavou na hubu 😅 mladá tam furt lítala v bludišti a skákala v nafukovacím hradě 🙂 příští týden vyrážíme zase 🙂 doma odpadla okamžitě po sprše a vypití mléka 😵

a.j.a.
29. črc 2010

@mv
@daniela699 ten grepový džus tady jednou Natulka zmiňovala, že s holkama na emiminu vyzkoumaly, že je super na plodný hleník 😵 takže ho dneska strčím do ledničky a od zítřka zkusím popíjet 😝

a.j.a.
29. črc 2010

@pe_t Ahojky Pet 🙂 já dostala první porevizní taky celkem přesně...po 34dnech. A ovu proběhla taky jako před revizí. Takže jí teď klidně taky můžeš mít.

a.j.a.
29. črc 2010

@yfka30 to je fajn, že kontrola proběhla dobře a hcg klesá.

a.j.a.
29. črc 2010

No nic, běžím do kuchyně udělat rizoto na zítřek. Ať se pak můžu vyvalit k noťasu a pustit další díl Upířích deníků 😵

lucie.krajcarova
29. črc 2010

mv,nebuď smutná, třeba opravdu otěhotníš v čase, kdy budete dodělávat byt, protože na to nebudeš tak myslet. můj manžel taky říká takové věci, jako že jsem ve 3. měsíci, a že je to holka, a má vždy pravdu 😀

lucie.krajcarova
29. črc 2010

aja a kde jste to byli? míříme do ostravy, tak třeba bychom tam taky zašli.

martasl
29. črc 2010

ona přímo neřekla,že to není tak hrozný,ale vyznělo to tak.říkala:vždyť máte děti a vy ještě chcete?tak jsem jí říkala,že už jsou větší a že ještě chci.když mi to říkala,tak se usmívala a já slzela...Ještě říkala,že s tím tlakem by mi doktor určitě otěhotnět nedoporučoval.prej je to nebezpěčný pro mě i pro to mimino.říkala něco o průtokách krve,nevím.no holt začnu zobat prášky-indap.prej by mi pak,když bych otěhotněla nasadili mírnější.no zítra jdu na kontrolu,nevím jestli mě pošle do práce.naše doktorka má dovču tak musím k jiné.

jo,grepák jsem si taky koupila 😀

daniela699
29. črc 2010

Ajo, diky za vysvetleni. Tak to ho padim taky koupit. Aspon 10 litru, protoze snad me ovu brzo ceka. 🙂 Doufam.

Natul, tak jsem zkusila ovu test a jen takova nenapadna carka. A podle hlenu myslim, ze zatim nic. Vypada jak kanagon,ktery trochu zaschl, jestli vis co myslim. Hehe. To je teda popis. 😅

daniela699
29. črc 2010

Marti, evidentne doktorka byla dost mimo. Z toho si nic nedelej, ty proste chces a basta, co si o tom mysli ona je dost nepodstatny. 😉

martasl
29. črc 2010

dani-přesně tak 😉 dnes jsme vybírali s manželem krbový kamna.do 2 měsíců je musíme prej koupit.vybrali jsme romotop tala 12.s obkladem asi bordo.jé,ty budou v obýváku krásně vypadat.se těším 😉 já taky testuju ovu a stále jen jedna kontrolní čárka.tak by mohla být tak v sobotu,neděli a pak dojede manžel.to si to plánuju,co??? 😀 😀 a pak to bude zase skutek utek...

fram
29. črc 2010

@martasl já nejsem mudr., ale myslím, že vys. krevní tlak má hodně lidí a kdyby se kvůli tomu nesmělo těhotnět, tak lidstvo vymře. Jen bys prostě v těhu brala prášky a byla víc hlídaná.

daniela699
29. črc 2010

Marti, jeee, krbovy kamna, to bude romantika. 🙂 To pak pujde samo. 🙂 Jsem si je nasla na netu, vypadaji moc hezky. My mame byt, bydlime tu vlastne .. no joooo, minuly tyden to byl presne rok. Panebooze toto leti. No, takze sem by se to asi nehodilo. Ale premyslim obcas nad barackem a zahradkou a... no uplne jsem se nechala unest. 😅 Ale tyyyy praaaace. 🙂 Nemame dodelano ani tohle. A splacet budem jeste celou vecnost. Takze stop. 🙂

daniela699
29. črc 2010

Marti s tou ovu, jsem se divala ty jsi den prede mnou, ale mas kratsi cykl, tak asi na me je opravdu jeste moc brzo. Zkusim testnout v sobotu, ale myslim, ze to bude, teda jestli, asi az ten 17. den, a ted jsem jen 11.To se jeste povlece.

martasl
29. črc 2010

dani-však my jsme bydleli na garsonce s 2 dětma,pak jsme koupili barabiznu-už nikdy více 😝 😝 😝 a na konec jsme si nechali postavit hrubou a zbytek dodělali a ještě taky nemáme hotovo.jestli máš fb,tak tam mám foto domku.no a splácet budem do duchodu,tak doufám budou mít děti slušný příjmy,aby nám mohly třeba krapet vypomoct.stejně to pak bude jejich,no ne?? 😉

a.j.a.
29. črc 2010

@lucie.krajcarova Luci, tady http://www.jojopark.cz/o-nas.php je to tam fakt super 😵 a kam míříte do Ovy ?

a.j.a.
29. črc 2010

@daniela699 he he 🙂 taky jsem říkala, že jak zvládnu ten litr, tak pak dokoupím ještě tak kartón 😀 😀 😀 a běda, jak nebude hleník, že by mi ho i slimák záviděl 😀 😀 😀

natulaaa
29. črc 2010

@daniela699 takže máš lepkavý jakoby joo?hmm tak to není plodný hleník,ale nevy sleduj,dneska má do 20mm,máš ještě den,dva čas,ale už zítra by mohl být pozitivní a nepila si dvě hodky před testováním

natulaaa
29. črc 2010

@a.j.a. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no baby pily asi tak litr denně,tak to bys mohla něco vytlačit néé 😀 😀

a.j.a.
29. črc 2010

@martasl jo jo, vysoký tlak je v těhu moc moc nebezpečný, ale přece existují prášky, tak proč by ti proboha dr nedoporučovala otěhotnět ?? 😕 jen prostě budeš zobat pilulky a chodit daleko více na kontroly, pže to je fakt nebezpečné pro oba.

daniela699
29. črc 2010

Ajo, 😀 😀 abysme pak taky jak ti slimaci za sebou nenechavali stopu, ale co... hlavne aby byl. 😀 😀 Chodim na pole se psem a tam jsou takovi velci hnedi, tak se jich kdyz tak zeptam jestli to maj taky z grepaku, ze jim to tak jde. 😀

a.j.a.
29. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 no sama jsem zvědavá, co ze mě vypadne 😀 pamatuju, jak jsem zkoušela maliník a v době ovu jsem si připadala jak pytel plný slizu 😀 😅 😀 jsem měla dojem, že jsem pernamentně počuraná 😅 😀

daniela699
29. črc 2010

Marti, v garsonce rikas jo? To musela byt pruprava. 😀 😀 Jj, fb mam, i kdyz tam moc casto nejsem. Rada se ale podivam, jak te mam najit? Kdyz tak klidne do IP. 🙂

a.j.a.
29. črc 2010

@daniela699 😀 😀 😀 já už to tak měla po tom maliníku, že jsem měla dojem, že za sebou nechávám lesklou cestičku 😀 😀 😀 tak jsem zvědavá, co se mnou udělá ten grepák 😕

natulaaa
29. črc 2010

@daniela699
@a.j.a. holky já z vás nemužu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si představuju,jak jdete po městě a za vámá bíííla čára 😀 😀 😀 😀 ,Aji tak proč ho nepiješ ten maliník,když ti tak pomáhal? abys mě nehnala s tím grepovým džusem,já jen prodávám,jak jsem koupila a holky si to pochvalovaly,ale víte jak,být váma,tak dám raději na ten maliník 😀 😀 😀

daniela699
29. črc 2010

Natul jj, takovy uplne kusy gumovy. 😀 😀 Bavi me to sledovat jak se to vyviji. Jen doufam, ze to taky k necemu povede. 😠

natulaaa
29. črc 2010

holky a já jsem s váma na fb?už ani nevím,kdo tam je a kdo néé 😀 😀

daniela699
29. črc 2010

Natul, 😀 😀 a to je zas co ten malinik? To abych si zacala pomalu budovat zahradku. 😀

natulaaa
29. črc 2010

holky berte to z té lepší stránky,když už nic jiného,tak budete aspon zdravé, v tom je plno vitamínu 😀 😀

daniela699
29. črc 2010

Ajo, pritel tady sedi naproti a ma pracovni call, a ja se tady snazim nechechtat nahlas tomu "pytel plny slizu". 😀 😀 😀 😀