Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

veraakubik
3. srp 2010

@natulaaa Musela jsem si to precist vicekrat,ale asi to chapu..No je to pekne slozity a obdivuju te ja se v tom vyznas a rozumis tomu..To ja jsem uplne mimo..A jeste teda naposledy-kdybych alespon priblizne si mohla naplanovat sex podle plodnych dnu-aby jsme zbytecne neplytvaly ,,zasobama,,a zacatek byl ten 8 den,tak ten se pocita od posledniho dne menstruace?

martasl
3. srp 2010

ahjoj holky,včera mi ten net úořád padal,takže vbás dočíst byla fuška.

zuzi-zapoj nějakou dobrou kamarádku a něco spolu vymyslete,někam vyražte,do kina,na večeři a tak.a s manželem opravdu promluv.je škoda to všechno hezký zahodit kvůli nějaké krávě,která začala tvýho manžela oblbovat.určitě byl po tom potratu taky smutnej a hoooodně zranitelnej a nějaká p..a ho zlákala.ale hlavně řešte to,dokud je čas.držím palce.

veru-jak jsi psala ten výpočet u nepravidelné ms-je to správně.o víkendu jsem to někde četla,nevím jestli v návodu ovu testu nebo v té brožurce z poradny.odpoledne se znovu juknu a napíšu to sem.

holky,já ty prášky jím od pátku,tak s ovu a ms nemají nic společnýho.za chvilku vyrážím na CT a EEG.jsem jak pofetu,ve 3.45 jsem si musela vzít nějakej prášek,pak jsem už neusnula,v 5.45 jsem se šla najíst a pak teda do 8.30 jsem spala.ale jsem jako by mě zmlátili.venku začalo pršet,pršelo i přez noc,ale bez bouřka.no doufám,že se nikde nevysekám,budu muset jet jak s hnojem 😅

jahudka80
3. srp 2010

@natulaaa 🙂 děkuji jsi znalec to mě potěšilo no mi se už teď milískujem každej den 😀 manža říká lepší víckrát než to propásnou 😀 po obědě budu testit tak dám pak vědět. 😉

jahudka80
3. srp 2010

@veraakubik počítá se vždy od prvního dne menstruace a když příjde ms do 17 h tak se to počítá ten den, když pozděj tak už je první den ms.ten další 😉

mv
3. srp 2010

@natulaaa ty jsi chodící encyklopedie v tomto směru!!!! 😀 😀 😀
Já mám po odběru a odpoledne si mám volat o výsledky.I doktor říkal, že si myslí, že další revize nebude třeba.
A mile mne překvapil, že nás už po prvním nezdaru poslal na buněčnou imunitu i tu genetiku... 😀 , což se většinou řaší až po více nezdarech a ne hned po prvním.
A ptala jsem se ho na jeho názor, jak dlouho přerušit snažení a říkal, že on zastává názor na ten průměr, kolem 3-4 měsíců.Ale prý v Americe a Austrálii v posledních letech nedoporučujou vůbec žádnou pauzu a hned na to.Ty 3-4 měsíce budu chodit na folikulometrii, abych věděla, kde a jak dozrávají folíky. 😉

mv
3. srp 2010

@jahudka80 to vůbec nevím, že je to až takhle na hodiny... 😀

natulaaa
3. srp 2010

@veraakubik holky já loni o tom čase ještě ani nevěděla,že nějaká ovulka vubec existuje 😀 😀 ,vážně,já nevěděla ani o žádných diskuzích,prostě nic 😀 ,to až po tom potratu,jsem chtěla rychle otěhotnět a chtěla jsem tomu pomoct měřením,tak jsem začala a proto si hledala něco o BT a narazila na diskuzi,kdy mě to učily od listopadu holky a ted už víím 😀 😀

Veru nene,počítá se tood prvního dne MS 😉

veraakubik
3. srp 2010

@jahudka80 Jahudko diky moc..Takze ja to dostala v nedeli skoro v noci a podle vypoctu mi vychazi 8 den cyklu,takze to vychazi za tyden-zaa tyden zacnem se snazilkovanim,tak snad to vyjde..Uvidime!

veraakubik
3. srp 2010

@natulaaa Natulko i tobe moooc dekuju..Takze za tyden zacnem-kdyz to tak pocitam,tak by to mel bejt prvni den a uvidime jestli se zadari..To bude manza rad.. 😉

natulaaa
3. srp 2010

@veraakubik ty nejsi v tabulce? 😕 ,nebo jsem tak slepá 🙄 😀

natulaaa
3. srp 2010

@veraakubik no počkej,takže budete sexovat shruba od 8DC do kolikáteho DC?podle jakého menstruačního cyklu to ted počítáš,nebo to počítaš od nejkratšího po nejdelší a budete teda sexovat co druhý den zřeba od 8DC do 20DC? 😀 😀 ,tak to myslíš,nebo jsem natvrdlá? 😵 😵 ,jinak pokud by to nevyšlo hned tento měsíc,tak už se dovedeš na další cyklus spočítat blíž,uvidíš kdy to dostaneš,pokud to ovšem dostaneš 😵 😵 a když nic jiného,zkus si ohlídat ty pocity mokra,nebo cremu v pipině i to ti hoodně napoví 😉

lichtakova
3. srp 2010

@natulaaa máš-li tíseň na duši, svěř s etetě natuši 😉
já myslím, že by sis mohla otevřít svoje vlastní stránky 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
3. srp 2010

holky jste zlaty... dekuju vsem za podporu... kez bych uz taky mohla resit problemy s ovulkou... zatim jsem to jeste ani nedostala ☹

lichtakova
3. srp 2010

já zas dneska bůhvíproč špiním.... 😒 chjo

natulaaa
3. srp 2010

@lichtakova ty babo jedna 😀 😀 😀 😀 ty si ze mě děláš prdel joo 😀 😀 😀 😀
tak s tím špiněním ti teda neporadím,jelikož nevím 😖 😖 😖 😀 😀 ,takže já poradím jen ohledně ovu,ale nic víc 😀 😀 😀 jako joo 😀

natulaaa
3. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii zazi a jak jéé,jak to dopadlo včera,mluvili jste o tom? 😒 😒

lichtakova
3. srp 2010

nedělááááááááááám 🙂 , to bych si nikdy nedovolila
já taky nevím, zítra mám jít na gyndu, je to nějaký prapodivný....prášky ještě dobraný nemám

natulaaa
3. srp 2010

@lichtakova no proto 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zzzzuuuuzzzziiii
3. srp 2010

@natulaaa prisel domu kdyz jsem uz spala, pritulil se ke me a zacal me libat po zadech atd... nebranila jsem se, nedokazala jsem to... rano jsem ho jen poprosila at me odveze na autobus a rekla dekuju a ahoj... nemluvili jsme spolu o tom vubec... ale psala jsem mu dve sms, na tu posledni odpovedel "Delas jako kdybych nekoho mel a dost uz"... zapirat zapirat a zapirat a doufat, ze to asi stravim, nevim... ale jen tak to nestravim.

natulaaa
3. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii a tak je to na 100% že fakt někoho má?fakt si o tom přesvědčená?kdyby s tebou nechtěl být,tak by podle mě přiznal barvu a šel by od tebe za ní,nebojá fakt nevím 😔 😔

zzzzuuuuzzzziiii
3. srp 2010

@natulaaa ja vim, ze s nekym byl na 100%... minimalne jednou... a to mi ublizuje, ze vi, ze to vim, ale proste se neprizna... nejspis odeme nechce odejit a ani nemuze... jeho rodina by ho rozcupovala... je to tezky. vzdycky mi rikal, ze nasel to co hledal a nema potrebu se divat dal... tak proc tohle? opravdu ma vsechno, podle meho nazoru nema potrebu hledat jinde, kamaradi mu porad rikaji jak dobre si vybral a bla bla bla... ja to nechapu.

natulaaa
3. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii a to soudíš kvuli té košili a té vuni,nebo víš něco konkretnějšího?

daniela699
3. srp 2010

Dobre rano holky, ja vas vzdycky po ranu docitam a k tomu si musim psat odpovedi vedle do wordu, pac jinak na konci bych uz mela maglajz. 😅 U nas je zamraceno, ale zatim neprsi, no zrejme zacne az pujdu z prace a budu mit jit se psem.

Mv, drzim moc moc moc pesti na kontrolu, ta predstava druhe revize je desiva. Ted jsem docetla, tak super zpravy. Ted jeste vysledky a je to, bude to urcite dobry.

Luci, krasnou dovcu. Ja ci takyyy… ale musim pockat do zari, no. 😠

Natul, myslis teda ze fakt jo? Ze teda fakt byla? Byla jsem prekvapena co jsem dneska namerila. Dvakrat jsem to zkusila, jak jsem tomu nemohla uverit. 😀 A tak jsem to teda doplnila, kdyz myslis. Takze bys rekla, ze ted teda zhruba tech 16 dni do dalsi mrchy, kdyz by ta LF mela byt stejna dejme tomu jako minule, jo?

Marti, tak hodne stesti. Jsem zvedava co ti reknou. 😕

Lichti, hehe, sver se tete Natusi, to je dobry. 😀 😀 Tak nejak to totiz bude. 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
3. srp 2010

@natulaaa damska vune na kosili - dost vyrazna... on parfemy nepouziva... zbrklost, spech, byl divnej... a mel cely vecer pro sebe... ja byla s holkama, to vedel, ze mu nebudu volat, driv nez v urcenou hodinu... je to moc nahod najednou

pe_t
3. srp 2010

Zuzi já to taky jednou zažila - choval se stejně i s tím, jak pak ke mě přišel......jako k tobě dneska. Prostě t flirtoval a dělalo mu dobře, že je o něj zájem......jednou se i sešli ( samozřejmě nevím, co bylo) a ten parfém bych i dnes po xletech poznala....Nakonec v sobě přehodnotil vše a pak přišel tak, jak ty popisuješ manžela.
Myslím si, že "poznal a víc nechtěl". Kdyby to bylo fakt vážný, tak jak píše Nati - nic by nezatloukal. Je fakt možný že ujel, prostě vylítl z toho, co teď prožíváte, ale ví, že nechce zničit vaše manželství.....nestojí mu to za to. Určitě tě miluje...jen si prožil to "lechtání " víš co, z něčeho nového. Teď má prostě strach, že kdyby se přiznal, nepomohlo by nic, že je mu to líto...a ble ble ty kecy a mohla bys to bát ty, kdo by to ukončil.....To bude dobrý, neboj.!!

pe_t
3. srp 2010

Já si zase říkám, že snad brzy poznáme s mým chlapem, k čemu nám byly dány lekce, které teď prožíváme od června - můj muž přišel o práci, mimi nám odešlo, a teď právě odchází i maminka ( moje tchyně)....právě je s ní v nemocnici, už je to hodně zlé a dr. nám řekl, že neví, bude-li to trvat tři měsíce, nebo den.....no člověk vydrží jak kůň.....

veraakubik
3. srp 2010

@natulaaa Nutulko nejsi ani netvrdla ani slepa..Nejsriv k tomu prvnimu-hledala jsem kde si vypoctu plodne dny a vyjelo mi Chytra zena.cz-mimochodem velice zajimave stranky a tam bylo psano,ze pokud je nepravidelny MS,tak se to pocita tak,ze za posledni pul rok vezmes nejkratsi a nejdelsi cyklus.Od nejkratsiho odectes 20 a nejdelsi 10-tzn. u me je to 28 a 35-takze prvni plodnej den je 8mej den cyklu a posledni plodnej den vychazi na 25den cyklu-teda tak to tam bylo vysvetleny..Presne tak jak jsi psala,tak to myslim..Myslim,ze sexikovat nebude manzelovi delat problem..Vis podle mokrosti poznam houby,protoze mam porad vytok..A slepa taky nejsi,protoze v tabulce opravdu nejsem-tam chybim.. ☹

daniela699
3. srp 2010

Zuzi, me by taky zajimalo podle ceho si jsi 100 % jista, promin, ze se tak ptam. Treba to je cely jen nedorozumeni, treba to ted beres vsechno jinak, po tom co se stalo. Tezko soudit, ty s nim zijes, tak ho znas nejlip... Asi bych si opravdu promluvila, horsi to uz byt nemuze. Treba kdyz si v klidu promluvite o tom jak se citis a jak to vidis ty, a zeptas se na to jak se citi po tom co se stalo on, tak treba zjistis, ze to je nejaka prkotina, kterou ale nechce rict, protoze ma pocit, ze to budes videt jak to ted vidis. Rekla bych, ze chlapi to vnimaji tak ze kdyz se o tom nemluvi, tak problem neni. My holky to potrebujem zase naopak vymluvit a ujasnit si to. To vsechno bych mu rekla. Ale kdyz budes mit pocit ze s tebou nejedna fer, tak bych se opravdu odtahla, zkusila se venovat vic sobe, vim ze s tim casem to je tezky, ale rozhodne bych vypustila vsechno co jsi dosud delala pro nej. Aspon bude mit taky cas si to promyslet kdyz dostane prostor. Hlavne se Zuzi drz, urcite se to nejak vyjasni.

natulaaa
3. srp 2010

@veraakubik nebud smutnááá,ono nás je tu už hodně 😔 ,to se musíš přihlásit 😀 Jahuudce,holky já nevím,ale nějaké holky tu vubec nechodí,tak myslím,že by ani v tabulce být nemuseli,mohli by aspon přijít a říct,jestli dostali ms,nebo že sem už nechtějí chodit,já už vubec nevím o koho jde.a tím bude tabulka přehlednější,co vy na to 😉

natulaaa
3. srp 2010

jééj zase změna? 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀