Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
5. srp 2010

@mv my už všechna vyšetření máme víš,ted už jen budem pokračovat,tak jak v tom minulem CARU ,,jediné navíc je ta genetika a ty stěry 🙂

Angel ahojky,kam si pojedete užívat?

mv
5. srp 2010

@angelina987 mě k tomu v těhu řekl doktor, že je lepší si občas normální kávu dát, než pak mít absťáky a zkoušet se ji za každou cenu z života vyřadit.Ptala jsem se to tenkrát konkrétně na 2 latté týdně či pressa.
Krásně si ten víkend užijte,ať se vám vydaří!!!! 😵

mv
5. srp 2010

@natulaaa a ty výsledky máte u sebe, či si to CARY mezi sebou předávají? Mě to právě napadlo v souvislosti s tím, že kdybychom nebyli pak spokojeni, aby nám nědělali jinde testy znova.Nevím ,jak to pak chodí.

breberuska
5. srp 2010

mv, koupila jsem ho na internetu,jinak zkus zdravé výživy a podobně🙂
no, s tím kafem to bude asi zase kříž....🙂
@angelina987, užijste si dovču a dávej na sebe pozor!

breberuska
5. srp 2010

@angelina987 my máme taky presovač a vůbec mně nanapadlo, že do něj existuje káva bez kofeinu a hle http://www.kavadomu.cz/katalog/katalog-zbozi/po... díky za tip 😉

natulaaa
5. srp 2010

@mv no já je mám u sebe protože já abych nemusela kvuli krvi jet pokaždé do Brna,tak jsem na to byla v opavě,domluvila jsem se s mojim gyn a ty výsledky jsem do unicy jen telefonovala,a v unice mi brali jen štíku a prolaktin a ty vysledky mi zase volali oni,takže vím všechny výsledky 😉 😉

mv
5. srp 2010

Dneska mě napadlo, že je přes příští rok přestupnej.Tak jsem z legrace říkala manžovi, že počkáme s tím IVF až do května, a třeba nám klapne na 29.2. už druhé dítko...

daniela699
5. srp 2010

Natul, hehe 😀 ten ftip 😀 ja jsem pred chvili cumakovala na emiminu, koukala jsem na grafy a tak a videla jsem tam jeste jeden s tim kombajnem. 😀 Dokonce jestli to nahodou nebylo v kamenaku mi ted tak napada. 🙂

Breberus, ja taky miluju latte, ale kafe piju spis pro tu chut, protoze to stejne na me moc nepusobi, a jak jsem byla tehu tak jsem si zvykla na to bez kofeinu, ze ho piju i ted. A rekla bych ze se mozna citim i o neco lip. Ale je fakt, kdyz si dam paradni v kavarne - latte macchiato nebo caffe macchiato, tak to rozdil teda je. 🙂

a.j.a.
5. srp 2010

Ahoj holky 🙂 malá odfrčela do zítřka k babičce 😎 tak tu vegetím úúúúúúúúúúúúplně sama 😵 tak takovou situaci jsem snad ani nezažila 😵 teda jako bez malé už jsme byli, ale vždycky jsem byla s manžou....a ten je teď v práci 😵

Už jsem byla procourat obchod, teď se najím, zkulturním a vyrážím s kámoškou na kafčo 😵 večer mě čeká žehlení 😝 zítra musím ještě uklidit a zabalit a v sobotu fičíme do Zlína.

a.j.a.
5. srp 2010

@natulaaa hehe, Natul, ftip fakt dobrý 😀 😀 😀

a.j.a.
5. srp 2010

@breberuska Breber, držím pěstičky na zítřejší kontrolu 😵 třeba tě dr překvapí srdíčkem 😉 😵 hned pak pisni, jak jsi dopadla.

a.j.a.
5. srp 2010

Já tipuju, že můj velký folík už odešel do věčných lovišť buď ten den, co jsem byla na kontrole nebo hned druhý den, dneska už mi vyskočila teplota. Ani jsem ho tentokrát necítila, asi tím, že to byl pravý vaječník a většinou cítím ten levý. No takže mi tento cyklus asi nic, pže manža sice byl doma v to úterý, ale to by byla velká náhoda. Takže příště se musíme začít snažit už pořádně. Teď mě ta ovulka zaskočila,m pže jsem ji čekala až příští týden a ona ejhle nečekaně o týden dříve 😝 jsem si myslela, jak nám to hezky vyjde na ten Zlín, že se budeme s manžou tulit každý den a ono prd 😝 no jo no, tak hlavně, že aspoň byla a funguju.

natulaaa
5. srp 2010

@daniela699 noo en jsem stáhla z mimina 😀 😀 😀 😀 ,co si vyčumákovala,však se přidej k nám ,tam se eprve dovíš,ted tam máme pár nových 😉 😉

martasl
5. srp 2010

natul-ten vtip je super 😀
teda kde ten manžel je??si dává na čas.ještě se měl stavit ke tchýni pro hříbky.doufám že nezapomene.těším se na smaženici a polívku.mňam.ježíš,já už mám na to takovou chuť.

pe_t
5. srp 2010

Tak jsem za ten den všechno dočetla 🙂
Dani a Nati - holky děkuju - červené vínečko už je doma, tak si navečer mlsnu 🙂 Dneska jsem cítila dopoledne takové "divno"v podbřišku, jako před ms. Ale dnesk jsem přesně 3 týdny od revize, tak to by bylo brzo. Raději ´t to přijde za týden tak jak má. Ať se to zkracuje už.
Dani to je mi líto, takové peripatie - to by mě vůbec nenapadlo. No snad je to už na dobré cestě.
Nati vtip je dobrej 🙂 . Já mám vždycky problém si je pamatovat.
Mv - Femigard beru taky od revize - už 3 týden, může se brát nepřetržitě. Ale v lékárnách jsem ho nemohla sehnat. Já ho nakonec sehnala v prodejně s bylinkama, kamenama atd. -duchovní a přírodní literatura. Ale v herbách by ho mohli mít - min.by ho mohli třeba na poptávku objednat.
Breberusko držím palceee - hned pak musíš podat hlášení 🙂 🙂

jahudka80
5. srp 2010

Tak jsem tu v zoo bylo přehrásně 🙂 udělám albumek tak můžete mrknout na fotečky 🙂 😉

@natulaaa včera pozitivní nebyl, ale večer už byla slabá čárka tak už jsem to prošvihla, ale ovuli asi mám čípek vysoko , měkký a pootevřený 😀 😀 😀 a neboj manža toho náležitě využívá 😀 říkám mu ,že se nebude stresovat buď to vyšlo nebo hold počkám na Tebe 😵 když bych otěhotněla příští cyklus tak už by se to narodilo v květnu 😵 a říkám si když to nevýjde - nevadí budu moct alespoň bumbat burčák- ten já miluju 🙂 a holky testovat budu až 19.8.2010 takže žádné přesvědčování ať testuji dřív 😀 😀 😀 já to chci vydržet a hlavně nebýt zbytečně zklamaná 😉

fram
5. srp 2010

Ahoj holky,
@mv na dovču jedem do Beskyd
@breberuska zítra budu držet palce
Holky, SOS, jsem 24DC (normálně mívám 28-30-ti denní cykly), podle bolavých prsou byla ovulka 14 DC a před chvílí ze mě vypadly kusy krve (promiňte ten popis).Nevím, jestli je to mrcha nebo co se děje. Je na ni moc brzo.
@natulaaa prosím, jak dlouhá by měla být LF? Měla jsem ji cca 14 dní, ale jestli mi začíná mrcha, tak by to teď bylo jen 11 dní, není to moc krátký? A myslím, že jsi psala, že by každý měsíc měla být stejně dlouhá. Sakra, co se zas děje? 😠

breberuska
5. srp 2010

holky, díky za palce, zítra dám vědět...jsem z toho úplně vyklepaná:(
fram a ještě to pokračuje? to se mi na mrchu zdá brzo... 😒 že bi zahnizďování 😉 ?

fram
5. srp 2010

@breberuska bohužel to pokračuje, na zahnizďování je to moc krve, žádný špinění. Uvidím zítra, začlo to až večer, tak by se mi cyklus steně počítal až do zítřka. Ale štve mě , že to mám takhle rozházený. Na druhou stranu zase aspoň nestrávím s mrchou celou dovolenou. Zítra to bude dobrý, neboj, to špatný už sis vybrala.

natulaaa
5. srp 2010

@fram nebooj,měla by být stejná,ale jeden měsíc,když je odchylka nic neznamená,to občas zahapruje každému a už krvácíš silně joo?

natulaaa
5. srp 2010

taky mě napadlo uhnízdování 🙂 😉 ,ale pokud krvácíš,ale nedělej závěry,možná zítra přestaneš a něco z toho bude 😉 😉

holky já se loučím,jdem chrnět,ještě si pustíme nějaký filmek,at se nám líp usíná a ráno v 6 vyjíždíme,držte nám palce 😵 😵 ,v pul deváte tam máme být a manža jde v 9 sříkat 😀 😀 😀 ,tak papa

daniela699
5. srp 2010

Jejda Natul, jsem ti chtela poprat at zitra dobre poridite, a hlavne at z toho tam mate dobry pocit. Ta budova nevypada nic moc, ale snad to centrum bude dobry, aby si tam clovek nepripadal ztracene. Tak pak dej vedet. Drzim pesti. 😉

daniela699
5. srp 2010

Breberus na tebe taky myslim, at je zitra vsechno v poradku. Ja jsem nervozni jako bych tam skoro mela jit sama. 😅 Ale urcite uslysis, ze je vsechno tak jak ma byt. 🙂 Prosim pak hned napis, tesim se na dobry zpravy. 🙂

daniela699
5. srp 2010

Fram, ja jsem myslela, ze manzel nebyl doma v dobe ovu? Nebo se pletu? A boli te i bricho, jakoze se citis jako na mrchu? Zalezi asi jak moc to je, treba fakt mrcha prisla o neco driv. Uvidis asi zitra, jak to bude pokracovat.

breberuska
5. srp 2010

natu, zítra hodně štěstí!
fram, uvidíš zítra, budu držet palec, ať to mrcha není 😉

natulaaa
5. srp 2010

@daniela699 no budova z venku je hnusná,ale vchod je z jedné stany a je to uplně v přízemí a ve vevnitř je to náádherné,a moc děkuji 😵

fram
5. srp 2010

@natulaaa dík za odpověď, zítra držím palce, ať manžovi nepřeteče kelímek 😀 😀
Holky, vypadá to na předčasnou mrchu, i břicho bolí 😒 Daniel, mm opravdu na ovuli nebyl doma, proto to určitě není uhnizďování ☹

daniela699
5. srp 2010

Natul, ja jsem cumakovala na ty vitezny grafy, ze jak lidi sexovali kdyz jim to vyslo. 🙂 Ale neobjevila jsem tam nic co bysme asi nevedely, ze proste pred ovu, v ovu a den po asi. Byla tam i jedna co dva dny pred ovu a nic, a v dalsim cyklu dva dny pred a v den ovu a vyslo to. Takze pristi mesic testim dvakrat denne, chtela bych to vykoumat jak to presne probiha. Premyslela jsem, ze se na to mimino prihlasim, ale je vas tam hodne a ja uz se v tom ztracim. Musim rict, ze na to cteni mi to tady prijde i prehlednejsi. Tak obcas nakukuju a priucuju se. 🙂
Ty jo, jak tady sedim tak me pekne picha bricho, chvili vajecnik, pak tam jak je slepak, pak zase druhej vajecnik, ach jo, co to zase bude. 😔

natulaaa
5. srp 2010

@fram 😀 😀 😀 s tím kelímkem jsem mu to vzkázala 😀 😀 ,no prý se bude snažit 😀 😀