Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
9. srp 2010

@jane84 😠 😠 😠 😠 😒 ☹ ach jo no tak příště no ☹

jahudka80
9. srp 2010

@daniela699 tak teď jsme na řadě my 😀 😀 😀 po kolika dnech to dostáváš??? Já 19.8.testuji 😀 😀 😀

martasl
9. srp 2010

jane-třebo to ještě vyjde 😅 dokud neuvidíš krev,tak nevěš hlavu.

jahud-nemáme dva pejsky,teď zrovna žádnýho,ale taky bude,o to strach nemám.manžel prej,když teda já budu mít to momono,tak jestli dovolím Katce psa-no dobrý,ne?? 😅 .ty budeš testovat 19 a já to mám 19 dostat.no to bude očekávající den....

no nic,jdu chrnět,vstávám 7.15 a jedu na to EEG.se mi táááák nechce. ☹ .Teda já až půjdu konečně do práce a budu muset vstávat ve 3.40 tak mě to asi zabije 🙄 🙄

jahudka80
9. srp 2010

@martasl 😀 😀 den plný očekávání no rači nic nečekat člověk je natěšenaj a pak budu zklamaná 😝

Dobrou noc 🤐

lucie.krajcarova
9. srp 2010

ahojky, koukám, jak jahudka perlí, to se opravdu bavím 😀 Jahudko, nejedla jsi dnes vtipnou kaši? 🙂

herbie
10. srp 2010

dobre ranko tak jsem vas opet docetla dneska je to 28DC a mrcha stale nikde ale bricho a prsa boli festove tak kde je kurna 😉 pockam jeste dva dny pak testnu.....cetla jsem helcenko tvuj prispevek ze jak jsi byla po 2 tehu tak jsi mela priznaky na mrchu a ono to bylo tehu hmmmmmm....ja si nedelam fakt nadeje protoze jsme se nesnazili vubec tenhle mesic a v ovulce uz vubec ne......takze si myslim, ze mrcha bude spozdena i kdyz se mi to nestava no uvidime kazdopoadne cokoliv prijde tak budu stastna 😀 😎

jahudka80
10. srp 2010

@herbie 🙂 no tak vidíš že by 😉

jahudka80
10. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//

vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal)....29DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)...............................................................................28DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..............................................................................................28DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).......................................................27DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ).............................................................................26DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel..............................................................26 DC- od reviz.
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................24DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................23DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............20DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................18DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................16DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................13DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................11DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................9DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 Gynex ).........................................................................................8DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................5DC

jahudka80
10. srp 2010

Holky tak dnes u nás svítí slunko tak toho musím využít a budu prát 3 pračky 😝 snad mi to do večera uschne. Jinak se pujdu akorád s malou projít a pak vařit lečo 😀 😀 😀 to mi připomíná film "Nuda v Brně" 😀 😀 😀 na lečo se vykašly udělej řízky 😀 😀 😀 po obědě sem na vás mrknu a na 15h letím na gyn. 😉

zzzzuuuuzzzziiii
10. srp 2010

Ahoj holky... tak to u nas je dneska jak v pradelne. Hnusne, mlha, zima. To vypada spis na podzim, nez na polovinu prazdnin.
Jinak taky dneska razim na gyndu - mam tam byt v jednu, tak jdu driv z prace. Prvni kontrola po mrse po revizi, vysledky z histologie se dozvim a citologii by mi mely delat - ta byla minule hodne spatna ☹
Tak snad to bude dobry, jak rikala daniel, nema cenu se stresovat dopredu, stejne nevim, jak to dopadne.
Jinak doma je to lepsi...

natulaaa
10. srp 2010

Dobré ránko holky 🙂 🙂 ,kdo mi nabízel kilečka,tak čekám,čekám,až dojdou 😀 😀
@zzzzuuuuzzzziiii to bude dobrý,nebooj,budu držet palce
@herbie že byyyyy 😲 😲 😀 😀 😀 ,znám případy,že otěhotní i pár dní před ovu 😵 😵

JANI čípek se každou chvíli mění ,já už na něj nevěřím,já ho měla tvrdý a nakonec přišla ms,takže na čípek kašli 😉

Já se tu včera moc neukázala,dala jsem se do stříhání toho našeho psa,jak jsem psala,no hruuza ale ted je rozkošný, a dneska ho hodím do vany,venku je hezky,tak muže aspon venku schnout a aspon mi uschnou i ručníky po něm 😵 ,no a jdu mýt okna,tak se zatím loučím 😉

jahudka80
10. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii jůůů to už jsi třetí co jde dnes na gyndu tak hodně štěstíčka ať jsi v pořádku 😉

jahudka80
10. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 jojo ten tvůj čípek, já ho měla včera taky měkký 😀 . Si představ ,že už ráno se mě manžel prá co teplotka 😵 je vysoko 😵 on se taky nekazil, asi si moc přeje aby to teď vyšlo chová se ke mě jak kdybych byla těhotná 😀 cvok , já tomu dávám tak 50 na 50. Sice jsme se trefili, ale jestli mám rozhozené hormony tak z toho stejně nic nebude 😠 . No dnes to řeknu dr. ať mi kdyžtak veme krev, no ,ale stejně bych byla nejrači kdybych tam za 14dní mohla jít znovu se // čárkama 😵 no krásná představa tak spadneme na zem a jdem něco dělat čeká ně mě přádlo. Jo natul tady máš 3kg 😀 😀 😀 né že by mi zhubnou 3 stačilo ale aspoň něco 😀 😀 😀 a běda jak se večer zvážím a budu je stále mít 😀 😀 😀

daniela699
10. srp 2010

Ahoj holkyyyyy 🙂 dobry den cely den 🙂

Marti, to je super, ze ta kontrola dopadla dobre a hlavne ze ti zvedla naladu. 🙂 Zvedla jsi ji i mne, s tim vekem. HEHE 😀 😀 Rekla bych ze mas asi super doktora. 🙂

Heli, taky bych potrebovala nekoho na okna, a na koupelnu a na kuchyn a taaaak. 🙂 Nejsem furt nejak schopna se do toho pustit. Jo a neprovokuj, jooooo? 😀 , ja jsem passe tenhle mesic, z toho nic nebude, v podstate ani nema moc z ceho. 😝

natulaaa
10. srp 2010

@jahudka80 😀 😀 😀 ,já se večer vtaky zvážím a běda jak tam nebudou 😀 😀
@daniela699 hned bych ti šla uklidit,já jsem uklízecí maniak 😀 😀

já mám ted hafo práce naplánované na těch mých 14dní,než začnu píchat,už to mám vymyšlené,u píchání a po E nemužu nic dělat 😵 ,a pak budto budu těhu,tak to mýt okna taky nebudu a no a pokud to nevyjde,tak na nějaký uklid nebude nálada,jak se znám,tak to všechno zmáknu ted 😵 😵 at mi to čekání líp uteče,už jsem si objednala ty puzzle 😵 ,ted nevím,jestli jsem vám ukazovala jaký obrázek budu skládat 😵 😵

lucie.krajcarova
10. srp 2010

ahoj kočky 🙂
tolik kontrol dneska, tak ať dopadnou dobře 😉
Holky, já standartně myju okkna několik dní.. za prvé je jich moc - celkem asi 7, pak 5 střešních a jedno velké na terasu.... no mám za sebou asi třetinu. včera v tom dešti do nešlo...
prosím o připsání do tabulky, dnes jsem asi 5DC, je mi 33, beru kyselinu listovou, kontryhel a za chvíli i femigard. díky, Jahůdko

jahudka80
10. srp 2010

@lucie.krajcarova a ještě datum potratu tedy zda SP, nebo MA

jahudka80
10. srp 2010

☹ ☹ ☹ ☹ hm tak mi ta dobrá nálada moc nevydržela, někdo se nám vloupal do chaty 😠 😠 😠 😠 😠 svině jedny

daniela699
10. srp 2010

Jani, to mi je lito, ja bych ti to tak prala. Ale na druhou stranu prece se rika, ze nejaky spineni je celkem bezny v dobe ms. Takze zalezi jeste jak se to rozvine, no. Sakrys. ☹

daniela699
10. srp 2010

Jahud, ja prave moc nevim kdy to mam dostat. Ted, jestli byla, tak byla ovule driv nez bych cekala, a podle te LF bych to asi mela dostat 17.? Ale tezko rict, takze ja testit nebudu az maximalne do te doby nez bych to cekala puvodne a to bylo tusim az 21. Myslim, ze stejne nic, ze jsme to propasli, takze jsem smirena. 🙂

daniela699
10. srp 2010

Jahud, hehe, to tam fakt bylo v tom filmu? 😀 Si to ani nepamatuju, ale je fakt ze mi ten film jinak prisel silenej. Fakt se mi to vubec nelibilo. 😠

daniela699
10. srp 2010

Zuzi, budu na tebe myslet a drzet pesti. 🤐 🙂

daniela699
10. srp 2010

Natul, no to by bylo uuuuuplne supeeeeer. Ja bych tak chtela mit uz uklizeno. 😀 Ale zase radsi ti preju, abys byla tehule a nemohla nic delat. 😀 Prace neutece, nema nozicky. 😀 A ty budes skladat puzzle? Ja totiz ted taky jedno skladam. 🙂 Si rikam jak to bude hezky do detskyho pokoje. 🙂
http://cgi.ebay.com/The-First-Kiss-1000-Panoram...

daniela699
10. srp 2010

Jahud, to je otresny, i to rabovani pri povodnich, tuhle jsme se bavili ze zase nekomu ukradli ze stavy okna, ne ze by byly nekde polozeny, uz normalne zadelany, zapenovany ve zdi. Tohle fakt nikdy nepochopim, jak nekdo proste muze mit pocit ze nekam prijde a vezme si neco co neni jeho. Kde vubec prisli k tomu, ze se to takhle jako dela? 😕 😖

daniela699
10. srp 2010

Hehe, tak koukam, ze uz si tu kecam zase sama se sebou. 😀 😀 Nevadi, aspon zacnu neco delat, jeste jsem nezacala a prace hafo. 😠

natulaaa
10. srp 2010

já si vybrala tyto nad postýlku 😵 http://www.puzzle-prodej.cz/anna-stella-a-sean/

pe_t
10. srp 2010

Ahoj holky, včera jsem byla trochu out, ale i když jsem teď dočítala, už nevím, co komu jsem chtěla napsat 😉
@lucie.krajcarova dnes jsem 26 po revizi. Teoret. bych to měla za dva dny dostat - uvidíme. Snad kontík a femigard pomůže v cyklu. A piju teď každý den skleničku červeného - jak poradila Natul (týden před ms 😉 )
Jinak bojuju s myšlenkou po 1ms začít....strašněj vnitřní boj...uvidíme, co vyhraje. Takže jak jsem četla od tebe, tak vlastně podle MS můžu poznat, jak je na tom sliznice? No zní to logicky - když bude silné krvácení, tak je asi dorostlá že? Poprvé v životě si přeju siiiilnou mrchu 😀 😀 .
@zzzzuuuuzzzziiii jak jsi dopadla na kontrole?

pe_t
10. srp 2010

@natulaaa ty jsou kráááásnýýýýý 🙂

natulaaa
10. srp 2010

@pe_t děkujíí,že jsou roztomilé,horší bude,jestli budou i tak roztomilé,kdyby mi náhodou pokus nevyšel,to by musel jit obrázek za skřín 😖 😖 😀

já si přišla k vám na chvili dáchnout 😝 😝 😝 ,pejsek už je okoupaný ,už se bobek třepe na sluníčku 😨 ,přitom je vysušený dost,ale i tak mu je asi zima 😕 ,já na chvili spočnu a jdu po něm vydbat celou koupelnu,je tam z něj smrad 😀 😀 ,tak ji vemu od stropu až po zem 😀
@lucie.krajcarova taky mě čekají okna 😠 ,dneska hned střešní v koupelně a pak taky ještě 5 střešních,nic hošího nemohli vymyslet 😀 😀 ,myjou se příšerně a ještě mám na nich žaluzie,no to je taky chutovka 😠 ,nerada to dělám
@jahudka80 ježiš Jahud a měli jste tam něco dražšího 😲 😲 ,jsou to fakt hovada 😠

daniela699
10. srp 2010

Natul, jsou roztomily, akorat teda ty zluty casti skladat, to bude mazec. 🙂 Tam nebude moc podle ceho se ridit. 😕