Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
14. srp 2010

teda tady to testování bude vypadat moc slibně🙂!!! to bude najednou nových těhulek 😉 helči, držím zítra palec 😉 !Jahudko a Dači, vám taky, jen jsem asi nějak přehlédla kdy se chystáte testovat 😅

pe_t
14. srp 2010

@natulaaa nooooo ale počkááááááát ne jako imrvéééére 😀 😀 😀 😀 to už bych byla mrtvááá 😀 Nechala jsem tomu zas den, dva a zkouším vanu a vínko znovu. Záááááávidím tomu, kdo to mívá pravidelně.
@breberuska tak jak se daří mimískovi? 🙂 🙂 😵

breberuska
14. srp 2010

pet, snad dobře🙂 dneska jsme byli na návštěvě a já jsem si tajně musela povolit knoflík u kalhot...jsem nafouklá jak žába...jestli to tak půjde dál, nevím, jestli to do toho 12 týdne utajíme 😀

pe_t
14. srp 2010

@breberuska to se kráááásně čte 🙂 mě rostlo bříško strašně rychle, že se vždycky můj muž ujišťoval, jestli tam je fakt jedno 😀 ......jen tak dál, ať pěkně roste špuntík 🙂 🙂
Jinak půjdem po vašem vzoru 😉 po druhé ms jdem do toho 🙂
držím vám palečky 🙂

breberuska
14. srp 2010

pet děkuju, já vám všem tady je držím taky!!

jo a holky, kdybyste některá nevěděla, jak se vyrábí děti, tak tady je video 😀 http://vosel.cz/animace/jak-se-vyrabi-deti/

pe_t
14. srp 2010

@breberuska 😵 😵 😵 toje kráááásnýýý 🙂 to musím ukázat Barunce, jak bude doma z prázdnin. Ta bude z toho hotová 🙂

jahudka80
14. srp 2010

Holky já už nemůžu 😠 zas se nám ti sradi zasraný vloupali do chaty 😠 ☹ tentokrát to tam zdemolovali rozbili, oběsili panenku, shodili obrazi, ukradli 3 kluba kabelů.... mě rozbolelo břicho a hlava jak jsem se rozčílila, ☹ 😢 jdu koupat malou a dělat véču pak si vás přečtu a písnu 😉 doufám,že pro mě máte nějaké dobré zprávičky

fram
14. srp 2010

Ahoj holky,
jsem doma po dovolené. Viděla jsem spoustu čápů, taky padat hvězdu (hádejte, co jsem si přála) a byli jsme ve Zbrašovských jeskyních, kde jsem si pohladila sv. Antoníčka, který prý splní každé přání.... tak teď už to musí vyjít i kdyby čert na koze jezdil 😀 😀
Dočítat asi nebudu, jen jsem mrkla na tabulku. Jane, škoda, doufala jsem, že tě najdu nahoře. Ale asi čekáš na další měsíc na mě 😉
Kdo všechno se chystá testit? Jsem úplně mimo 😅

martasl
14. srp 2010

jahud-tak to už vám snad někdo dělá naschvál,ne??si myslím,že to jsou pořád ti stejní a prostě je to baví.teda oběsit panenku??to jsou nějaký haranti dementní 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

majka79
14. srp 2010

krásný večer všem, jdu jen popřát helcence hooodně štěstíčka, potkaly jsme se v začínáme v dubnu 🙂

martasl
14. srp 2010

breber-to video je krásný 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,aspoň víme,jak to chodí,kam se chlapi hrabou 😀 😀 😀

natulaaa
14. srp 2010

@fram ahojky,tak jak jste si užili dovolenou? 😉 😉 ,počasí bylo hezké néé?
@breberuska mi nejdou pustit videa na tom mojem malém notásku 😠 😠
@jahudka80 ježiš už zase 😲 😲 a s tou panenkou,to mi příjde uplně uchylné 😠

HELČIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII,tys měla stach,že zapomeneš testovat,tak já ti to připomínám 😀 😀 😀 😀 😀

lucie.krajcarova
14. srp 2010

čauky, tak jsme zpět z nákupů a chudší asi o 3 tisíce 🙂 ale koupili jsme haldu věcí - hodinky, 4 páry bot a ještě nějakou kosmetiku a drogérii, tak to stálo za to.
Jahudko, to se vám někdo mstí ne? to snad není možné!!!!!!!!!! a řekla bych, že to sand musí být někdo místní...
Breberusko, tak mimísek si krásně dělá místo 🙂)))))
fram, tak to se hezky četlo, jste plní zážitků 🙂 jo a čápi jsme viděli před týdnem taky 😀

helcenka
14. srp 2010

Ahoj holky,
tak jsme se vrátili z pečení selátek, opět se jich peklo asi 20, byli výborný, Byla tam Černocká, Hložek a Koranteng (nevím jak se to píše), tancoval se kankán, byly i závody na kolech. Přijeli jsme po osmé a všichni pěkně odpadli.

Natul, díky za připomenutí. Já totiž chodím na WC ráno třeba už v pět a to napůl spím, tak když jsem třeba potřebovala ranní moč k doktorce, tak se mi stalo, že jsem úplně zapomněla, protože jsem přitom spala. 😀

Jste pěkně zvědavý, snad ještě víc než já. Představte si, že se mě dneska mamka na těch prasatech ptala, jestli nejsem těhu, že jsem se změnila, co mě neviděla (od minulého týdne), a že vypadám na těhu.

Majko díky.
Marti, nic jsem si nerozmyslela.
Breber, však tenhle měsíc ještě chybí minimálně dvě, které najdou //, aby jsme neporušily skóre, které se táhne již od dubna, každý měsíc dvě. Ale Natul to zvýšila, takže v srpnu zvyšujeme na 3. A v září na 4 nebo jak to bylo, aby jsme byly všechny do prosince těhu.

Jahudko, to jsou nějaký dementi. To mi přijde, jako kdyby vás znali a dělali vám to naschvál... Snad jste to už odhlásili?

Já jsem KO, tak to balím a jdu hajat.

Zítra............

natulaaa
15. srp 2010

dobré ránko 🙂 🙂 🙂

Helči to muselo být pperfektní včera 😉 😉 a kde jakooooooooooo si s fotečkou,5hodin už bylo dávno 😀 😀 😀 😀 ,jinak mě dneska nebolí kolenaaaaa 😵 😵 ,jen mi v nich lupe 😀 ,ale pro jistotu budu dneska léky ještě užívat 😵

natulaaa
15. srp 2010

@pe_t já to tak nemyslela,že jako nasáváš imrveeeeere 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rozum
15. srp 2010

Dobré ráno. Helče, my už taky máme dávno po 5té hod ! 😀

helcenka
15. srp 2010

Dnes ve 4,54:

pe_t
15. srp 2010

dobré ranko
@natulaaa já vím 😀 😀 , ale zatím nepomáhá, tak už na to prdím. Dnes mám 31., to není taková hrůza. Zklidním se a nebudu už na to myslet. 😉 Teď mě napadá - někdo ti tu radil tu koňskou mast - nezkoušelas ji?

pe_t
15. srp 2010

@helcenka gratulujuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵

helcenka
15. srp 2010

Už jste spokojený? Já teda ano. 😀

Holky, já mám hrozný strach, protože jsem se probudila s pěknou rýmou a škrábe mě v krku....

Jahud, ještě mě nedávej do horní tabulky, jo? Já udělám ve středu kontrolní test, tak až kdyžtak pak. Děkuji.

natulaaa
15. srp 2010

Ježžíš Helčííííííííííííííííííííííííííííí,jak já psala te příspěvek,ak tas u ještě nebyla 😕 😕 😕 ,jééééžiš u tebe jsem si byla na milion procent jistááááááááááá 😵 😵 😵 😵 ,ý bláho,to jsou kolejnice jako blázen,potichoučku gratulujuuuuu 😵 😵 😵 ,Ještě by mohla Jahudka testnout,ta je myslím taky jasná 😵 😵 😵

natulaaa
15. srp 2010

@pe_t jj zkoušela,tak ta moje hřejivá tomu moc nedala,ale mamka mi pujčila mentolovou chladivou a ta je super,

natulaaa
15. srp 2010

@jahudka80 NEDĚLEJ ZAGORKU A TESTUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ 😵 😵 😵

DANIIIIIIIIIIIIII TY TAKYYYYYYYYYYYYY 😵 😵

breberuska
15. srp 2010

Helči, to je supéééééééét!!!testík je nádherný! strašně moc gratuluju a držím palíky🙂!!!!!!! 🙂

rozum
15. srp 2010

Helči - bombááááááááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 . Jsi ráda, že jsi dala na Natul a udělala jsis ho, co? 🙂

pe_t
15. srp 2010

holkyyyyy poraďte - kontryhel se pije hned první den, jak se dostane MS a jen teda do OVU že?

natulaaa
15. srp 2010

@pe_t aaano Petí,holky jak je u vás?u nás ve slezsku prší 🙄 🙄 🙄

helcenka
15. srp 2010

Holky díky, ale jenom potichoučku, jo? Mám ještě jeden, tak ho udělám ve středu. Ale mám strach, protože jsem pěkně nachcípaná.

Natul, u nás v Jihozápadních Čechách teď taky začalo pršet. 😒

pe_t
15. srp 2010

@natulaaa díky nati
u nás v Olo je po dešti pod mrakem 😒