Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
16. srp 2010

@lucie.krajcarova já je mala loni na zadek 😀 teď už zas do půli zad a měla jsem je zastřihlé asi do těch míst kde se zapíná podprda. No já vypadám mladě až až spíž bych potřebovala vypadat aspoň na 28-30let aby se ke mě nechovali jak k malému frackovi myslej si že mi je 20 😠 😠 😠

natulaaa
16. srp 2010

holky kukněte co jsem našla a čumím jako puk 😕 😕 ,tam je i tabulka co budu potřebovat jáá a podle ní,bych měla zjistit těhu už 7den po ET 😕 ,já totiž budu mít 5ti denní kultivaci 😕 http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

daniela699
16. srp 2010

Luci, tak to je aspon dobra zprava. Velika sance, ze priste uz bude vse v poradku. Skoda jen, ze si tim clovek vubec musi projit, byt i jen jednou.
Mas pravdu, v podstate to bylo prvni trochu zasnazeni se, kdyz misto operace jsme mohli. Samotnou me to prekvapilo jak z toho blaznim. Asi jsem uz vycukana, z toho ze jsem furt chodila po doktorech, pak jsem si mela jit lehnout do nemocnice a najednou jsme se mohli snazit. Tak jako bych mela strach, ze kdyz ne ted, takze priste uz zase budu neco resit a nepujde to, ze mi to zakazou.

lucie.krajcarova
16. srp 2010

Natulaaa, paráda! to je fajn, že máš delší kultivaci!!!! hlavně ať máš dost vajíček a pak embrijek 😉
Dani, musím se přiznat, že mě Helčenka taky trochu zaskočila tím pozitivním testem. právě proto, jak předtím šílela, že se tady ani nemohla ukázat... ale pak jsem si uvědomila, že jsem byla stejná. začátkem března jsem marně čekala na ms, naposled jsem ji měla koncem ledna. byla jsem zoufalá, vyzkoušela asi 3 testy a nic. no a pak jsme si manžou sedli a probrali to, že když to prostě nepůjde, tak půjdu do práce, dáme si odstup a ono to půjde samo. že aspoň poplatíme víc hypotéku. no a k početí došlo cca 19.3., i když já to zjistila až koncem dubna... takže moje stresové stavy buď už byly v době těhu nebo hodně blízko... takže Helcenku urcite chápu.

lucie.krajcarova
16. srp 2010

jo a teď nevím, která z vás psala, že na dobu ovu bude manža doma, jinak je pryč. já bych to zkoušela i jiné dny. klidně každý druhý den okolo půlky cyklu... však ty pomalejší spermie dělají holčičky. na jeden pokus v měsíci bych se nespolíhala 🙂

martasl
16. srp 2010

natul-to je zajímavej odkaz.už to študuju.

úplně jsem zapoměla volat na gyndu pro výlsedky,stihla jsem to teď tak tak.stěry mám výborný,prolaktin v normě.tak aspoň že tak. 😉

martasl
16. srp 2010

luci-to byla fram.my jsme na tom spolu stejně.jen můj manžel má větší šanci se ve správnej den dostat dom-holt když zavelím a jde to,tak dojede.jenže s tou mojí ovulkou.... ☹

helcenka
16. srp 2010

Lucko, moc mě tady nepomlouvej, jooooooooooo? Já jsem se fakt 14 dní neukázala, ale měli jsme problémy doma a nechci to rozvádět. Tak jsme si to vyjasnili a ty // jsou jako superbonus, se kterým jsme zas tak tenhle měsíc nepočítali. Protože o snažení v pravém slova smyslu nemůže být řeč.
Já byla smířená s tím, že to rychle nepůjde, takže jsme tomu chtěli dát 3 měsíce a pak se teprve začít snažit o 106. Ale u nás šlo o něco jiného, než o to, abych se nervovala, jestli to bude nebo ne. Byla jsem smířená s negativním výsledkem. A navíc jsem měla housera, pak 2 dny příznaky PMS, potom už nic, pak to bolení břicha, no děs. A hlavně jsem teď nějaká nachcípaná, tak mám strach.
Toť k vysvětlení.

daniela699
16. srp 2010

Marti, tak supr, gratulujuuuu. Tak aspon dalsi pozitivni zprava. Se ti ulevilo, ze jo? Tak jeste par dalsich takovych, a pak dve carky. 🙂 A to EEG bude az tenhle tyden? Neco jsi rikala, ze musis cekat na vysledky jeste, ale nepamatuju si presne.

helcenka
16. srp 2010

Marti tak to jsou dobré zprávy. Tak šup šup, ať v tom Natulku v září nenecháte samotnou.

Lucko, myslím, že vlasy dobrý. Však si manža zvykne, taky co mu jinýho zbyde.

daniela699
16. srp 2010

Natul, ty brdo, to je uplna matematika. A oni ti teda par dni potom budou brat krev? Nebo jak se to dela?

martasl
16. srp 2010

jo dani-v pátek jdu na neurologii a tam by už měly být ty výsledky z CT i z EEG.doufám,že to bude taky ok.no z té gyndy,to víš že mám radost.myslím těch zdravotních problémů mám dost.už jen dostat ms a začnu zobat ten clostík.ms zatím nikde,břicho pobolívá a pořád lítám na wc,mám pocit mokra.no ona se potvora rozjede,ale už by fakt mohla. 😉

no nic,musím pustit na pc holku,už je nervní.pak vás dočtu.zatím ahoj 😉 😉

natulaaa
16. srp 2010

@daniela699 najed si na to mimino,víš kde na grafy bt a tam si klikni na fotoalbum tématu a dej stranu 2,tam jsou TT s duchy a nic z toho,porovnej si ho s tím tvým,možná i na další straně budou nějaké těhu duchy,nesplet si to s ovu testama jooo?,na první strance jsou jen ovu,tak at se nepomýliš.

natulaaa
16. srp 2010

pujde mi to z mailu skopčit,myslím tím ten testík od Danči, http://www.email.cz/getAttachment?session=-%EBD...

natulaaa
16. srp 2010

Ha nejde too 😠 😠 😠 😠

natulaaa
16. srp 2010

@daniela699 ježiš Dani doufám,že tti to nevadí,já to zkusila,když to nešlo tobě 😉 😉 ,já někdy rychleji dělám,než myslím 😀

daniela699
16. srp 2010

Natul, nene, v pohode. Ja to kdyz tak pak zkusim dat doma do toho alba. Ale myslis, teda ze spis to je jen ten duch ze kteryho nic nejni asi co?

natulaaa
16. srp 2010

@daniela699 no dani zdá se mi ružový 😵 ,ale zase na to,že je to 10 a ty už si dost DPO,ale já ho viděla krásně 😒 😵 ,kdybys byla 10,11 dpo,tak bych řekla,že asi joo,ale ty si už hodně,jedině,že by byla ovu později 😕 😒 ,ježiš fáákt nevím,zkus nám to dát doma jo? a kukala si na to mimino? 😉

daniela699
16. srp 2010

Natul, jojo, divala jsem se. Jsem z toho takova zmatena asi. Co znamena ze ma byt ruzovy? Nazivo to ruzovy je, to jo.
Ale tak uz jsem smirena, zkusim ve stredu a to rozhodne. Minule se mi to teda taky ukazalo az o hodne pozdeji, vlastne az po ms, ale tak uvidim no. Tak bude mrcha, necham si udelat HP atd. a pak to zkusime uz poradne. Dokonce pritel mel jet babicce na oslavu narozenin, a ja ze nepojedu, ale asi to bude vychazet na ovu, tak jedu taky. 😀 Jestli mne z tohodle nehrabne, tak uz fakt nevim. 😀

fram
16. srp 2010

@lucie.krajcarova to jsem byla já s tím manžou, co není na ovulaci doma. Copak, to já bych zkoušela obden (a manža taky, ještě raději 😀 ), ale on bývá doma max. 1-2 dny v týdnu, někdy ani to ne, takže se snažíme co nejvíc pokaždý, když přijede 😀
@martasl tak super výsledky z gyndy, tak teď už jen ta mrcha,abys mohla najet na pilule 😉

natulaaa
16. srp 2010

@daniela699 jestli je ružový,tak by to mělo být tam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,hernajs kdybych já to uměla dát na emimino,tak by holky hned poradily,ony už ty duchy znají staé boty a poznají který je který 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fram
16. srp 2010

@daniela699 to je ale nervák s těma tvýma testíkama, hernajs, tak jsi těhu nebo ne? 😀 😀 😀 😀 Doufám, že ano!

breberuska
16. srp 2010

@martasl dobré zprávy, to je fajn!!
@natulaaa teda to je věda s těma embroušema, moc držím palečky už teď, testování 7 den je paráda, žádné velké čekání 😎
@fram a bude se tentokrát brát to volno 😉 ?

ale řeknu vám, Danča s tím testíkem teda napíná 😀 😀 😀 už aby byla středa 😉 !!!

natulaaa
16. srp 2010

Holky Danča mi ho poslala na meila,protože sem ji to nešlo vložit 😒 ,ale je to ružové každopádně,ale zase na desítkový testík je to světloulinké 😒 😒 ,ale možná ji pomalinku stoupá hcg,kdo vííí 😒 😒 ,snad ji to pujde z domu a hodí to sem ještě dneska 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

natulaaa
16. srp 2010

@breberuska no já jsem testomaniačka,pro mě bude utrpení i ten týýden,nevím,jestli nebudu zralá na chocholouška 😀 😀 😀

breberuska
16. srp 2010

a co ten druhý testík, jak psala? to byla 25, ne?
@natulaaa to bude pak chtít odjet někam na nějakou romantickou dovču, abys neměla na testík ani poymšlení...jo a hlavně někam, kde nebude lékárna 😉

natulaaa
16. srp 2010

@breberuska měla vyfocený jen ten desítkový.No s tou dovčou to neklapne,manža začíná stavět další dřevosavbu a fááákt nemuže 🙄 🙄 ,takže si to pěkně odtrpím doma,doufám,že bude aspon hezké září a že nebude furt pršet,to by mi fáákt hráblo 😀

daniela699
16. srp 2010

Holky, tak se mi to podarilo tam dat, ten druhy je fakt asi jen pro Sherlocky. 😀 Hehe, uz me to i zacina bavit nebo co. Uz se nestresuju tim jak to dopadne, spis me zajima ten vyvoj a co se bude dit. Tak kdyz tak juknete, ja valim s pesanem ven.

Fram, jo to vi jen panbu. 😀

... ale holky, uprimne, myslim, ze z toho nic nebude, ale dobry pouceni pro priste. 🙂

natulaaa
16. srp 2010

@daniela699 co kdybych to dala na mimino,co by znalkyně řekly,hmm? 😉

jahudka80
16. srp 2010

@daniela699 na tom prvním vidím krásně i druhou slabou růžovou čárku, na těch dalších ne, ale počkám do středy a určitě budou zřetelnější 😉
@natulaaa já asi počkám do pátku ať mám jistotu 😉 buď příjde mršuje nebo budou // čárky 🙂 kamarádky holčička má v pátek 20.8. druhé narozeniny, tak jsem si s ní psala a říkala, že když to nedostanu ať testnu v pátek na narozky, že mi to přinese štěstí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a já jsem takovej ťuňťa že to mu věřím 😀 😀 😀 😀