Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petra.vavra
14. dub 2010

jane- jejda, tak to ti moc závidím, a máš to ZŠ nebo SŠ. Já vzhledem k tomu, že nemám žádnou pedagogickou praxi ani školu, budu moct jen na VŠ, ale půjdu za tím, ať to stojí cokoliv. Tak to budu moc moc držet palce, mě čekají státnice 1/2011 na Bc. 😉

jane84
14. dub 2010

mám to pro střední školy, ale vzhledem k tomu, že je teď málo míst, to vidím tak, že budu ráda za místo na základce nebo učňáku. Zatím si to můžu jen zkoušet nanečisto, ve 4 mám zrovna didaktiku chemie, to je taková krása, když ti všichni poslouchají a nikdo neruší. Kdybych si mohla, jdu taky učit na VŠ, tam už ty děcka mají přece jen trochu rozum

natulaaa
14. dub 2010

holky tak jsem na tu endokrinologii volala ,a mluvila jsem s paní dr,a když jsem ji to popsala,jaký mám problém,tak mi řekla,že určitě patřím k ním,takže jsem volala ny gyn a mluvila s doktorem,tak mi doporučení napíše a s výsledkama mám přijít i k němu.jsem si říkala jo najednou a sám by mě tam nedoporučil,to se musím sama zajímat a najednou mi do telefonu řek,at ty výsledky pak donesu
Jinak Gam ono ti doktoři mají čas,však přidte za 14 dní a uvidíme,jenže já nechci čekat,já mám ovulaci a chci mimčo,tak já to chci mít vyřešené hned a ne až zase někdy, jsem mluvila s kámoškou,která se taky trápila s cystama ,ale ona toho měla víc a na te endokrinologii ti neřeší jen štítnou žlázu,to je pracoviště prý,kde mi rozeberou skoro všechny hormony v těle,A když jsem ji řekla,jaký mám problém,tak mi hned řekla,že se mám objednat,že mám zavolat zítra ráno,že tam bude i sestřička a že mě objedná,tak jsem ráda,že se konečně něco hýbe a díky te laparce aspon vím,kde je zakopaný pes,a s tou endokrinoložkou spolupracuje i ta homeopatička,takže aspon budu vědet a holky já bych se ani nedivila,kdyby tam byl nějaký problém,mám trošku problémy i s pocením a i s tou mojí váhou,že jsem tak štíhla,

jane84
14. dub 2010

nat, tak to jsi narazila na dobrou doktorku, já se léčím se štítnou žlázou a ten doktor nedělá nic jiného, pokud má někdo problém třeba se slinivkou předá ho na gastro, když s nadledvinkama tak ho pošle na nefrolku k ledvinářům.
ale to jak píšeš, že se potíš a jsi štíhlá vypadá na nějakej problém, klidně to může být i ta štítná žláza, takhle se projevuje zvýšená funkce štítné žlázy

natulaaa
14. dub 2010

Jani já byla v listopadu u praktického a bral mi krev na štítnou a bylo tam něco jen mírně zvýšené,ale prý v normě,jenže ta kámoška moje měla uplně to samé,něco zvýšené a taky ji řekli,že v normě,jenže ona neuměla 6 let otěhotnět a tak šla taky k té homeopatičce a právě ta ji doporučila tu endokrinologii a tam ji brala prý dost krve a jmenaovala ji spoustu hormonu,ruzného progesteronu,prolaktinu a já nevím co ještě a měla na některých nález,takže dostala léky,které brala i s těma homeopatikama a za chvíli byla těhotná,ale taky si to všechno vyběhala vesměs sama,protože gyndaři mají čas,však co příjdte za pul roku a uvidíme,ale co je pro nás za pul roku že? 😀 Ale holky pro mě je hlavní,že to byla fakt jen cysta a naštěstí nic zavážnějšího ,ted si vyšetřím ještě toto a budu snad už konečně vědet a doufám,že se už po té lečbě zastaví ten rust te cysty hromské 😠 😠 😠 😠 😠

jane84
14. dub 2010

já si nedokážu představit, že bych se měla snažit 6 let bezúspěšně otěhotnět, z toho bych se zbláznila, mi stačí ten rok, ale vzhledem ke škole to nějak extra nehrotíme

martasl
14. dub 2010

ahoj holky.jo,na endokrinologii se řeší veškeré hormony.já tam chodím s našema holkama.naposledy jsme tam byly v březnu a jdem až v říjnu.podle mě našim holkám nic není,ale asi potřebujou vykázat pacienty.ze začátku měly vyšší cholesterol,teď ho mají ok.takže jezdí na měření,vážení a krev.mladší teď byla na potním testu.to je furt něco 😝

gamb-tak to je bezva,tak hlavně aby to brzo vyšlo.

jinak na paragraf nejdu,nemám nárok.holka má víc jak 10 let.a nohu už má lepší.takže do konce týdne zůstane doma a od pondělka opatrně do školy bez tělocviku.takže zítra jdu do práce.a pak volno a až v pondělí na noční.

leheckova
autor
14. dub 2010

ahoj děvčata dnes v praci blazinec ale zitra a vpatek mam dovču budu chodit se psem cvičit na louku v sobotu mame vystavu v opavě tak zamiřím i za Natulkou
To jsem rada že ti vše dobře dopadlo a budete se moct snažit o miminko ty hormony to je svinstvo ale ja mam za se bou lečbu třeba několikaletych bradavic a jsou pryč diky homeopatikům
Ja měla pri prvním těhu prý zužené porodní cesty proto bolesti při Ms a taky jsem zjistila při návštěvě léčitele Miroslav Moravec jezdi po cele republice možná ho znáte a jezdí i do Německa že mam přetočenou dělohu točil mi rukou kolem pupíku a nějak mi ji rovnal a pak jsem další měs.otěhotněla

silvidee
14. dub 2010

Ahojky všem, tak dneska konečně dorazila první porevizní mrcha, sice mě břicho bolí jako čert, ale dorazila skoro v termínu 🙂

martasl
14. dub 2010

silvi-tak gratulace k ms(jestli se k ní dá gratulovat,ale v našem případě asi jo 😉)hlavně že dorazila jak má a nemuselas na ni moc dlouho čekat.

leheckova
autor
14. dub 2010

změnim hned tabulku tak slava gratuluju to je dobře že v terminu 😉

silvidee
14. dub 2010

díky za gratulace, jsem ráda 🙂 to čekání bylo nekonečmý 😝

leheckova
autor
14. dub 2010

jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................48DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................36DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................1DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................34DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................29 DC
martasl(34let,MA 12/2009)..............................................................................................................29DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................22DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................20DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................16DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................15DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................10DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................10DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

leheckova
autor
14. dub 2010

jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................48DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................36DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................34DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................29 DC
martasl(34let,MA 12/2009)..............................................................................................................29DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................22DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................20DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................16DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................15DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................10DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................10DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................1DC

natulaaa
14. dub 2010

No Lehe já nevím jestli jsem dopadla uplně dobře,jo i ne,mohlo to být ještě lepší a uplně bez cysty,ale aspon už tušíme,kde bude příčina 😒 😒

martasl
14. dub 2010

jé,lehe.dopíšeš mi prosím tě do tabulky baby plan calibrum a listovku??dík 😉

gambrinuska
14. dub 2010

jéé gholky já jsem taky úča mat-chem, ale neučim přijde mi že neplatí moc dobře, ale nevzdávam se toho
Natu já jen že na endokrin chodim cca 4 roky a neřeší nic jinýho než tu štítku

natulaaa
14. dub 2010

No tak já nevím Gam .já jen napsala co mi řekly ty dvě kámošky,ale když jsem se dívala na jejich stránky,tak to není jen endokrinologická ordinace,ale bylo tam ještě napsáno,že se zabývají nějakou stimulační metodou,čí čím,ted už nevím,bylo tam toho víc a je to nějaká soukromá ambulance,tak možná proto 😉

mikkisek
14. dub 2010

Ahoj holky,
Silvi - tak to je paráda!!!! Určitě se ti ulevilo a jsi zase o další krůček, i když malý, blíž ke snažení. Tajně doufám, že ti půjdu v patách 😉

Jinak info o homeopatikách jsou super, strašně tomu fandím. Baví mne bylinky a prášky se snažím dávat až když je to opravdu nutné. Jsem zvědavá a věřím tomu, že ti Natul určitě pomůže. A když se ještě jedná o osvědčenou homeopatičku, tak tím líp.

Včerejšek jsem si "užila" - kolem 20:30 mi vypadla knížka z ruky a sundala jsem ji z postele až kolem 2ráno. Jinak když jsem sama doma, tak většinou také slyším zvuky, které bych normálně nevnímala a tak, ale včera jsem byla docela ko a i to počasí tomu nepřidalo, že jsem usnula jak špalek.

Dnes se budou plnit manželské povinnosti - prý trénink na zdravé miminko 😉
Mějte se paaaaa

fram
14. dub 2010

Ahoj holky,
silvi, gratulace k ms, teď už to bude utíkat a za chvíli snažení 🙂
natul, to je děs, jak si všechno musíš sama vyběhat,ale hlavně, že ta histologie je v pořádku, cysta není tak hrozná
gam, v pátek bude držet palce, ať to dopadne
mikki, tak ať zdárně splníte manželskou povinnost, trénink se vždycky hodí 😀

jane84
14. dub 2010

ahoj, silvi gratulace k ms, já byla dnes na té vyvolávačce, bože jak mě ten zadek bolí 😠
jinak jak se díváte na kontryhel sáčkovej? běhala jsem dneska v brně po lékárnách a nikde neměli sypanej, tak jsem si vzala aspoň ten sáčkovej, ale ten mi přijde, že nebude tak účinnej 😒

silvidee
14. dub 2010

díky za gratulace, doufám, že do konce léta si všechny budem gratulovat ke // 🙂
jane: ten sypanej čaj je lepší u nás ho mají v každý druhý lékarně

silvidee
14. dub 2010

mikkisek: počkám na tebe a začneme se snažit spolu 🙂

kopretina82
14. dub 2010

Silvi, taky gratuluju k 1.MS-teď už to poletí a zachvilku budeš těhulka 😉
Mikki, taky chci večer potrénovat, když je ta středa... 😉 😀 😀
Jani, u nás je taky sypanej v poho k sehnání, ten sáčkovej určitě nebude tak kvalitní, no ale zas na druhou stranu lepší než drátem do oka, ne?? 😉 😀 😀
Přeju krásnou dobrou noc a úspěšné snažilkování 😉 😵

natulaaa
14. dub 2010

Mikki taky tomu věřim těm homeopatikum,tak uvidím,jinak dvěma kámoškám pomohli,tak uvidím,jak budou zabírat na mě 😝
Fram víš jak ti doktoři když vidí,že nejde o život tak tak nespěchají,ale já spěchám,vždyt žiju od MS po ovu a pak čekám,jestli to vyjde,tak já řeším kdejaký týden,ale oni až tak nechápou,že chceme otěhotnět co nejdřív,tak nebudu čekat až se rozkýve on a trošku to popoženu.
Silvi taky gratuluju,víš jakou radost měla já,mi přišla přesně za 5 týdnu a když jsem šla nad ránem na záchod a viděla červenou,tak jsem vykřikla jooooo,až se Peta vzbudil,ale radost jsem měla velkou a to samé i ted po laparce.
Lehe a co ty a ovulace,taky ještě čekáš že,my jsme na tom podobně s těma teplotama,uuplně na hov... a mi ještě k tomu ani ovu nezesílel,je stejný jako včera,takže na nic a ten čípek jsem měla takový rozplajzlý asi fakt ještě po te MS,protože ted už je vystrčený do pochvy a je tvrdý a zavřený,takže budu čekat,ovu bude asi kolem toho 14DC,já si všimla,že to mám na střídačku,jeden měsíc na 11DC a druhý na 14DC,každý vaječník to má jinak.
Jinak nejdou mi tu zase smajlíci,šel jen jeden a ted zase nic,

natulaaa
14. dub 2010

Jani no ten sypaný je určitě lepší a nemáte tam někde bylinkářství?Já to mám pravě z obchodu bylinek ,Už ten rozdíl toho sypaného a sačkového čaje jsem poznala u urologického čaje,ten sypaný je hořký a hnusnější ale má lepší učinky,kdežto ten sáčkový byl fakt slabý

silvidee
14. dub 2010

nat: díky 🙂
Homeopatika jsou super, doktorka je dávala malýmu, když byl miminko po očkování.
S tou ovu to máme nastejno, podle vaječníků, to jsem na sobě taky vypozorovala 🙂 Není to každý měsíc ve stejnou dobu.
Hodně taky dělá stres.

mikkisek
14. dub 2010

Silvii - tak to jsi hodná, ve dvou se to lépe táhne 😉 Můžu se zeptat, proč užíváš železo? Já se pořád třetu zimou, i když jsem docela oblečená, tak mi někdo říkal, jestli mám dostatek železa, že to je jeden z projevů. Zkoušela jsem i gingo bilobu a stejně jsem se třásla jak ratlík - a to nejsem žádná vychrtlinka a myslela jsem, že ty špeky mne aspoň zahřejou když už je mám 🙂

jane84
14. dub 2010

mikki a nemáš nižší tlak? proto by ti mohla být zima, železo je dobrý na krvetvorbu a tím se trochu tlak může zvýšit

leheckova
autor
14. dub 2010

no ja jsem se zabodla ale kdyby nebyl ten vykyv minuly měs. tak tu teplotu jsem měla až do ovulace 36,8 takže si myslim,že moje předovulační jsou tyto a pak mě to stoupne ja mam teda bricho už zase jako když jsem nastydla a opuchlo mě a citiim že se mi to ve vnitr stahuje nevim zda to tak mam byt ale asi proto aby to sperma nevyteklo ci co ale proste ta ovu mě od té revize dava zabrat a je to dost nepřijemný sexik mame v planu rano manža sel hajat ... ☹ ale ja jsem doma tak mě ranni sex vadit nebude.
Hlen mam super uplně se táhne jak lepidlo tak 10cm ho natahnu uplne koukam ale neni to ten lepivej jeste 😀 😀 😀 😀 no to jsou podrobnosti co
jdu skontrolovat cipek a změřím si teplotu a rano budu doufam že 13dc je k něčemu mít sexik a 14 😀 rano 15dc vecer nebo tak nejak