Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
20. srp 2010

@jahudka80 Jahud, moc mě to mrzí ☹ koukala jsem, že i teplota klesla ☹ chjo ☹

a.j.a.
20. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii heh, tak to je fakt dobrá nehoda 😅 😕 tak ještěže to bylo "jen" do zadního svalu.

zzzzuuuuzzzziiii
20. srp 2010

@a.j.a. taky si rikam, ze jeste ze nejsem zadne tintitko, aspon neco snesu 🙂

lucie.krajcarova
20. srp 2010

Natulaaa, jj přesně.. člověk se na nic nemůže spolehnout. mám pocit, že dřív, když nebyly mobily, tak to fungovalo líp 😔

zzzzuuuuzzzziiii
20. srp 2010

@lucie.krajcarova naprosto souhlasim. vzpominam na svoje detstvi, kdy jsme nic takoveho nemeli, a mely jsme se skvele... vzdycky vecer nas rodice svolali z balkonu domu a bylo to... zadne kontroly, zadne volani, vecne dohadovani... to se reklo, za tyden se sejdem tam a tam a clovek tam proste byl...

natulaaa
20. srp 2010

@a.j.a. já už domyla 😵 😵 😵 😵 ,včera jsem udělala pulku nomálních oken a dneska zbylé 4 střešní okna,to je oříšek a ty žaluzky, 😠 😠 ,jak to chcete mýt? no hnuuuus 😠 😠 ,ale mám to hotovo a jsou krásné,konečně vidím náádherně ven 😀 😀 😀 😀 ,dneska zas mám enegie na rozdávání 😕 😕 ,ale musím se už šetřit,já hodně trpím na krční páteř a nechci se dostat do stavu,kdy se mi začne točit hlava a bolesti,když mám stimulovat ,takže dneska jsem to nejhorší udělala a ted už si musím dát bacha na krk,at ho nepřetěžuju 😖 😖 ,manža mi už tak zakázal ty okna,že je umyje,hlavně at mě nechytnou krční,ale přece mi nebude mýt okna,už tak maká od rána do večera a já jsem doma,takže jsem to udělala 😵 😵 ,Mě zabije 😀 😀

a.j.a.
20. srp 2010

@natulaaa kruciš, Natula, ty jsi zase akční 🙂 já než se vykopala z postele, tak bylo půl desáté 😝 teď drhnu mříž ze sporáku, a to je teda hnus. Jsem si musela jít chvíli spočnout 🙂

fram
20. srp 2010

Ahoj holky,
jahud, to mi je líto, tak to prostě dopadne za měsíc, držím palce
@natulaaa ty jsi tak pilná, až z toho mám mindráky 😀
A já v pondělí po 14 dnech do práce 😠 brrr, vůbec se mi nechce a na koníka budu moct vždy jen večer. Normálně mi budete chybět, asi jsem závislák 😕 😅

natulaaa
20. srp 2010

@fram jej tak s tou práci se ti nedivím,že se ti nechce 😢 😢 .

meiki
20. srp 2010

ahojky holky, zdravim a hlsim, ze u nas sviti slunicko a je to na koupacku
jahud: je mi to moc lito, ale ms jeste neprisla ne? U mne bylo docela dlouho snehobilo

breberuska
20. srp 2010

@jahudaka80, to mně mrzí ☹ , ale ty čekáš na Natu, že 😉 ?
@natulaaa já se taky přemlouvám na okna, a tááááák se mi nechche, hrůza. Jenže příští týden chlapy budou montovat žaluzky a tak bych je chtěla mít umytá....ale nemůžu se dokopat, je jich strašně mooooc 😠

fram
20. srp 2010

@breberuska to až JÁ budu těhotná, tak mě na okna nikdo nedostane 😀 😀 Při posledním těhu jsem měla pořád závratě (mívám je i normálně), takže bych to neriskla.

breberuska
20. srp 2010

@fram, já to každopádně zkusím a uvidím, nejhorší je, že se přes ně už fakt nedá dívat 😖

natulaaa
20. srp 2010

@breberuska no mi se okna taky nechtěji mýt,ono co máme malé euro okna,tak to joo,to je pohoda,to jsou okna metr na metr,to je hned,ale střešní okna je pakárna,je to vysoko,a ted ty žaluzky se na tom strašně zle myjou 😠 .Ale já tím,že pak už nebudu moct nic dělat,tak jsem musela,a pokud budu těhu,tak mě na okna taky nikdo nedostane,z toho bych měla teda strach 😒 😒 ,no a když těhu nebudu ,tak je ještě jednou na podzim stihnu umýt 😢 😢

a.j.a.
20. srp 2010

Tak já už mám aspoň vypiglovanou kuchyň a vařím si rizoto k obědu. Pak skáknu do obchodu a odpo se vrhnu na ta okna. Ještě prach, umýt podlahu, koupelnu a záchod a mám hotovo 🙂

helcenka
20. srp 2010

Hezký den,
JAHUD, nesmutni, asi si říkáš, že mě se to mele... Ale ty máš zese tu výhodu, že jsi nezažila to, že bys o mimi přišla.
Ty s Dančou určitě chcete počkat do září na Natulku, co? A mě jste v tom nechaly. Tak kdo je další na řadě, že by to v srpnu ještě mohl stihnout - Marti, co ty a nebo Věrka by mohla, akorát Věrča by měla už květnové mimi.

Holky mě taky čeká okno, naštěstí mám všechny umytý, jenom zrovna to nejhorší - okno u lodžie - táhne se ode zdi ke zdi a od země do stropu, mě čeká. Ale měla bych asi využít hezké počasí o víkendu, protože se to má prý od příštího týdne zase kazit.

Prosím o nějakou inspiraci na zítřejší a nedělní oběd. Co budete vařit? Nějak mi došly nápady a jestli bude krásně, tak nechci celé dopoledne strávit u sporáku.

daniela699
20. srp 2010

Ahoj holkyyyyy, vy me snad na to myti oken taky dokopete. Ja jsem to myla na etapy, ale tak nejak jsem posledni tri nedodelala na jare, a ty by to fakt potrebovaly, ale v tom pokoji zatim moc nejsme, tak me to tak netrapilo. Ale je to fakt hnus. Tak to asi o vikendu taky udelam. Vy jste fakt hrozny. 😀 😀 Ale na druhou stranu, pak se budu kochat. 😀

lucie.krajcarova
20. srp 2010

Heli, my nevaříme, jsme přes víkend pryč, jeden den svatba a druhý den návštěva. ale minulý víkend jsem dělala svíčkovou, moc dobrá. jo a večer dělám obalovaný květák!!!!!

daniela699
20. srp 2010

Jahudko, to me moc mrzi. Jak to ze kdyz clovek ma vsechny ty priznaky, odpovidajici teploty, nacasovani a vsechno tak jako to ze to vypada ted jinak? A ty mas sliznici dobrou ze jo? Ja jsem fakt uz verila, ze ty to mas jasny. Jako by to fakt vsechno probihalo spravne. Treba to tentokrat jen nebylo uplne spravne vajicko a nakonec si to rozmyslelo. Zkus to takhle jeste jeden mesic, myslim to testovani ovu a tak, a to uz urcite vyjde. 😉 A ten HP sis nechala delat?

martasl
20. srp 2010

ahoj holky 😉
tak výsledky CT a EEG dopadly dobře.udělala mi obstřik šíje a trapezu a musím na rehabilitace.pokud nebudu těhu tak krční páteř až po bedra(v půli zad jakoby po boku mě to bolelo jako prase,nemohla mi tam ani zmáčkonout),no a pokud budu,tak jen krční páteř.od středy se nechám uschopnit a na víkend už pomažu do práce.
takže ms zatím nikde,ale cítím,že dorazí.pobolívá mě slabě břicho,teda spíš boky a píchá jakoby na vaječnících.ale holt to zase cejtím v kostech a ty se nemílej ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 😠

jahud-dokud nepřišla ms,tak nevěš hlavu.jsem tady už psala,že jedna známá na jiné diskuzi měla pozitivní test ,když byla už v 6 týdnu a to čekala dvojčata!!tak to ještě není ztracený.

heli-já budu zítra dělat dušenou mrkev-mňam.včera a dnes jsme měli kuřecí řízky a bramborovej salát.a den před tím špenát,naporoučela si holka,ona ho miluje,.často dělám francouzké brambory-po těch bych se utloukla. 😀
Jo okna už mám taky z krku.ale jinak se mi teda fakt nic nechce,ale ještě obejdu pokoje,jestli se někde neválí něco na praní,když je tak krásně.já bych věšela až bych brečela. 😀

daniela699
20. srp 2010

Holky, ja jsem byla rano na krvi, na ten HP, ale jsem z toho nejaka zmatena. Myslela jsem ze se to normalne plati, a nikdo po me nic nechtel. Navic ze pry vysledky mi reknou po telefonu. Tak snad mi udelaji to spravny. Sestra se me ptala, ze jestli jdu na hormony, tak rikam, ze jdu na hormonalni profil, aby nahodou to nepreslechla 😀 ale psali ze pojistovna to nehradi a pritom jsem neplatila nic. Tak tomu nerozumim. Dr mi rikala, ze pak muzu s vysledkama jeste k ni na konzultaci, tak uvidim jak to vyjde.
No a pak jsem se jeste stavila za kamoskou, a tak jsem se dozvedela ze je tehotna. Moc ji to preju, taky to nema zrovna nejak lehky, i kdyz ani to neplanovala a spis by to prej prala mne. 🙂 To bylo od ni hezky, ale rikala jsem ji, ze jednou bude urcite moc rada. Doktor ji rikal, ze az se jednou rozhodne, ze bez hormonalni lecby to urcite nepujde, takze to necekala. Ale nez se pak stresovat ze to nejde, tak lepsi k tomu prijit jak slepej k houslim. 🙂
No a zase dalsi kamoska tehotna a ja nic. ☹

daniela699
20. srp 2010

Marti, tak to je super zprava. 😀 Ted jeste treba ty dve carky, coooo? 🙂 Do tretice vseho dobryho (gynda, ted ty testy, a pak... ) Mozna ty bolesti hlavy jsou fakt od krcni patere. S tim se da jakztakz neco delat, hlavne ze to neni nic horsiho.
To je srandovni jak rikas, ze te bavi to veseni pradla. 😀 Mne to nejak zvlast nevadi, ale pritel zase zrovna tohle uplne nesnasi. On si vzdycky vsimne ze doprala pracka, tak to vypne, max to vynda ven, ale ze by to povesil? To mi radsi bude drzet ten kos s pradlem, abych se nemusela ohybat a pak rikat, jak jsme povesili pradlo. 😀 😀

natulaaa
20. srp 2010

@martasl Marti tak díky bohu je to v pořádku 😵 😵 😵 ,rehabilitace jsou fajn,taky jsem s krční páteří chodila 😉
@daniela699 nebooj je to v poho ,ty sestry víí co a jak 😉 😉 a já za něj neplatila nikdy nic a to mi ho dělali 3x 😉

daniela699
20. srp 2010

Zuzi, tak to mas teda kuriozni zraneni. 😀 Nakopnuta kravou ... 😀 😀 😀 Hlavne, ze to nedopadlo nejak hur, musi to byt docela sila.
Se manza nejak rychle otrkal teda, kdyz rikas, ze tak nejak ty muzes podle nej za nejruznejsi veci. To si nenech.

Vysledky urcite dopadnou dobre, budu kazdopadne drzet v pondeli pesti. 🙂

martasl
20. srp 2010

No spadla mi veeeelkej kámen za srdce,že to není nic hroznýho.,,jen tlak a krč.páteř no a ta blbá migréna.já se ve věšení děsně vyžívám.a jak svítí sluníčko a pofukuje,to nevím co bych vyprala.dnes mám jen jednu pračku ☹ ☹ 😅

daniela699
20. srp 2010

Natul, no snad jooooo. A to tam maji jeste nastenku a tam jakoze apel ze si to muzou nechat udelat, a ze to stoji 1050 a ze bohuzel na to neprispivaji pojistovny. Tak nevim no. A sla jsi teda taky 2-3DC a potom jeste 20-21DC? Je to tak ze jo? A ty vysledky, to mi reknou jen jakoze to je v poradku a nejak vic se to nerozebira? Sla bych prave i na tu konzultaci k doktorce, ale nevim jestli uz ted, nebo az celkove, protoze to pry pak uz je jen jeden hormon. Zarazi me, ze mi to reknou do telefonu. 😨

daniela699
20. srp 2010

Marti, radsi se trochu setri. 🙂 Jedna pracka staci. 🙂
To jsem se naucila na jednech americkejch webovejch strankach o uklizeni, respektive o tom kde zacit a jak pokracovat zdarne k cili. Hehe. kdyz byste se chtely podivat - www.flylady.com , ale myslim, ze tady to krome me nikdo nepotrebuje. 😲 😀

natulaaa
20. srp 2010

@daniela699 jj,taky tak jsem byla,ed jdeš na jednu část hormonu,která je potřeba k ovulaci a tak a toho 22 DC jdeš zase na progesteron a nevím co ještě a ty hormony jsou zase duležité,k uhnízdění plodu ,udržení a tak,a mi to taky řekli do telefonu,ale počkej,ty si na to byla přímo v ordinaci u svojí doktorky,nebo v nemocnici? protože když to bylo u mojeho dr,tak mi jen řek,že co a jak,ale když jsem na to jednou byla v nemocnici,tak jsem si pro ten pairek musela zajít a předala pak mojemu gyn,sestřička v nemocnici ti to nemuže jen tak vyhodnotit bez doktora

daniela699
20. srp 2010

Jahud, to mi je lito. ☹ 😢 😢 😢 Cetla jsem u fotky.

daniela699
20. srp 2010

Natul, tak to snad bude spravne. Ja jsem ted byla vlastne u te nove doktorky, je tam tech doktoru vic, a odebirala mi to nejaka sestra, co rano delala jen tohle, a pak to asi nekam posilaji a az prijdou vysledky, tak si mam zavolat. Mozna me pak prepoji k doktorce,a ta mi to rekne. No uvidim. Asi si tam i potom zajdu. Chtela bych to videt jak to presne vypada. Tak hlavne, ze teda snad to bude ono, ze mi nebudou zkoumat neco jinyho. Treba uklizeci hormooon. 😀 Ten ja mam totiz hoooodne slabej, to jim muzu rovnou rict. 😀