Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

silvidee
14. dub 2010

mikkise: koupila jsem si v lékarně Acidofolan- je tam kyselina listová, železo a vitamin B12. Já se taky pořád třesu zimou, ale tohle mi dala v lékarně magistra, když jsem chtěla kys. listovou, je tam 50 tablet a je to pro těhotné a plánující těhotenství 🙂

silvidee
14. dub 2010

jane: to železo je i na nízký tlak? No tak ten mám 🙂 aspon k něčemu je to dobrý.

jane84
14. dub 2010

silvi nejsem si tím jistá, železo podporuje krvetvorbu a s větším množstvím krve roste i tlak

jane84
14. dub 2010

ono je to těžký, všechny ty vitamíny a minerály se navzájem ovlivňují, mám dokonce pocit, že železo snižuje účinky vitamínu E nebo obráceně, musela bych zalovit v knize

silvidee
14. dub 2010

jane: když jsem čekala Stáníka, tak jsem od doktora dostala železo a magnesium

natulaaa
14. dub 2010

Lehe tak na to,že máš natahováka,tak to by se ty teploty měly už rozhoupat.,nejdou mi smajli,tak si představ toho uvažujícího a ted toho rozesmáteho

jane84
14. dub 2010

silvi, dívala jsem se na to železo a v těhotenství se předepisuje, aby ho tělo mělo dost a připravilo se na porod, kdy dochází ke ztrátám krve, magnesium pokud vím se píše na tvrdnutí bříška

natulaaa
14. dub 2010

chybička se vloudila,dobrou 🙂

herbie
14. dub 2010

dobre ranko holky teda bylo to neco vas docist 😉 no Milli tak si myslim ze je u tebe ovulka jak vysita tak sup vlitnete na to s manzou 😅

petra.vavra
14. dub 2010

ahoj Herbie ja vedela ze se sejdem 🙂

petra.vavra
14. dub 2010

tak treba rano u nas 😀 ja jdu spat 😉

el29
15. dub 2010

Ahoj holky,můžu se přidat? Já jsem potratila 1.1.2010 v 10tt.,srdíčko nebylo,plod se nevyvíjel,dr. diagnostikoval zamlklé těhotenství. HA jsem vysadila 12/07,takže to byla doba,než se nám zadařilo. Všechny vyšetření mám v pořádku,já i manža. Byla jsem i na laparoskopii a vše O.K.Taky se mi rozhodil cyklus,měla jsem ho pravidelný po 27 dnech (krvácení 11-12 dní) a teď ho mám po 21-21 dnech,ale krvácení jen 8 dní. No prostě hrůza.Od potratu jsem už měla 3x menstruaci a teď jsem začala špinit! Zase o 6 dní dřív. Jsem už zoufalá...jak mi každý říkal,neboj po potratu je tělo dobře nachystané na nové těhotenství,nejde to,není to pravda,nedaří se. Jsem zase psychicky v pr....! Od potratu jsem na koníkovi nebyla,ale teď si chci s někým povídat o stejných problémech. Doufám,že jsem Vám nezkazila náladu,pa.

herbie
15. dub 2010

je ahoj peto jsem te propasla jsem sla nakupovat 😀 ale kdybych vedela, ze tu jeste jsi tak pisu s tebou chvili 🙂 ..... jinak EL29 vitam te tu a urcite se muzes k nam pridat a podelit se o radosti i starosti ktery tu mame vsichni 😉 je mi lito co se ti stalo kazda to tady jsme si tim prosla uvidis, ze bude zase dobre chce to hlavne trpelivot a silu 🙂

herbie
15. dub 2010

ja pisu jak prase.....chtela jsem napsat, ze jsme si tu kazda timhle prosla 😅

el29
15. dub 2010

Ahoj herbie,děkuji za přivitání. Já vím,že každá tím prošla,proto jsem vyhledala tuhle tému. Nikdo v okolí mi nerozumí jak to prožívám. Akorát jsem si přečetla celou diskuzi,já mám noční tak si budeme moct pokecat,ja pracuji v noci a ty máš ráno 😀

natulaaa
15. dub 2010

El ahoj,taky tě vítám 😉 a neboj nezkazila si nám náladu 😉 ,Eli tak jestli chceš do tabulky,tak napiš vše potřebné a některá se šikovných holek tě tam připíše 😉 .
Jinak u nás byl dnes ráno sexík,ale nestihla jsem si změřit teplotu,nechtěla jsem manžu přerušit,to by byllo blbé ,kdybych mu řekla-počkej já si změřím teplotu 😀 😀 😀 ,ale zkusila jsem to pak v limitu,tak jak si měřím vždycky a byla 36.8,tak ted nevím,tato teplota asi neplatí,tak vím prdlajs 😖

endie
15. dub 2010

ahoj holky

loučím se sváma, v nejbližší době mimi nebude, jdu ted na odběry a asi na laparku a pak jestli budeme moct mít další děti tak ale až později, chci si užít malou, děkuji moc za podporu 😀 😵

herbie
15. dub 2010

natul no jasny to by bylo blbi jako u nas u sex nebyl 3 dny tak dneska doufam neco bude 🙄 jinak endie ty se loucis neee bud tu s nama, ale chapu to 😉 moc ti fandim a drzim palce at ti laparka dopadne dobre (dej pak vedet) a jasny uzivej si malou je krasna a malicka jeste a pak zase prijd mezi nas ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petra.vavra
15. dub 2010

endie- preju jen to nejlepsi a drzim palce at vse dopadne dobre
el- ahoj mezi námi 😉
herbie- ahoj, to byla spis nahoda, ze jsem sla spat a jeste sem koukla 😉 , tak treba jindy 😀
my jdeme za chcilku na anj, tak se ukazu az odpolene. zase nam jde kouzelna skolka, tak mam cas na to tu sedet 😀

herbie
15. dub 2010

kouzelna skolka 😀 🙂 to je krasa

herbie
15. dub 2010

me tak boli spodek holky uz asi na me jde ovulka

petra.vavra
15. dub 2010

no tak šup od pocitace a šup na manžela 😀 😀

natulaaa
15. dub 2010

Endi i tak za náma někdy zaskoč 😉 ,a přeju ti,at ti to dobře dopadne 😉 .
baby vy všechny ovulujete a já zatím nic 😠 ,ten čípek byl takový měkký ještě po MS a ted už je takový,jaký má být,tak ted aspon dobře poznám,jestli ovu jde 😒 ,jinak mám poslední ovu testík 😠 ,tak nevím,jestli mám ještě kupovat,nebo se na to vys... 😠 a uvidím podle teploty

natulaaa
15. dub 2010

Herbi tak to u nás se sexíkem ted není problém,ale jak naschvál není ovu,tak jak by měla být,takže mi to je celkem k hov...,doufám,že se tím sexíkem nevyčerpá a potom během ovu už nebude moct 😖
Lehe a kde si ty? to cvičíš toho psa v takovým počasí?holky to je hruza,já už z toho počasí začínám mit depku,dyt to není normální,už celý týden prší 😠 😠 .
Halooooooo,tak já jdu taky něco dělat 😝 ,nikde nikdo 😀 😀

herbie
15. dub 2010

jsem tu koukala jsem na preslapy (serial) 🙂 no natul ja jsem ten cipek si zkousela nahmatat po menstruaci asi 2 den a to byl tvrdej a jako dole dneska jsem zkousela taky a podle me je uz mekci ale delala jsem si dneska i ovu test a zatim nic a ovulku bych mela mit od zitrka tak nevim no ale spodek me tak divne boli asi jsem nastydla trochu nebo co 😅

natulaaa
15. dub 2010

No mi skončila MS uplně tak 5tý den a ještě 3 dny byl pak upně měkký,tak jsem si myslela,že se ovu blíží,ale pak stvrdl a ani hlen není,takže zatím nic,no musím čekat 😠 ,furt se jen na něco čeká,už mě to štve,nejdřív na ovu,pak na MS a furt dokola 😖

natulaaa
15. dub 2010

Baby co vy všechny děláte,to je počasí stvořené jen na sezení u PC 😀 😀 😀

herbie
15. dub 2010

no ja zatim taky nic natul zadnej hlen zatim taky me to uz sere porad cekat a nic vsichni rodej jak na bezicim pase porad je nekdo tehotnej a jaaaa chudera zatim nic 🙄 😠 no nic kdo si pocka ten se docka 🙂 verim ze se nam zadari vsem!!!!!

natulaaa
15. dub 2010

Herbi ty ještě nechrníš? kolik tam máte hodin? 😕 😕