Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
24. zář 2010

Dobré ráno 🙂
u nás včera snažilkování opět neproběhlo, naposledy 10DC před 4 dny. Máme teď doma trochu dusno. Snad se bude dnes usmiřovat, protože ovulka se blíží. Holky Vendulka si včera dala do alba článek, kde právě píší, že maliník do ovulky, protože podporuje estrogen, tedy zrání vajíčka a od ovulky kontryhel, kvůli podpoře progesteronu. Já teď piji jen maliník, hleník zatím nic moc, ale včera mě pobolívaly vaječníky, tak že by ty vajucha fakt rostly? 🙂

@zzzzuuuuzzzziiii snaž se na testování nemyslet. Nervozita nedělá dobře. Já vím, že se to lehce řekne, sama budu asi potom plašit, ale nejlíp je se něčím zaměstnat

pe_t
24. zář 2010

dobre ranko 🙂
@jane84 4 dny nic - to se musíte dneska usmiřovat 😉 U nás bylo 8 DC, 11DC - to bylo včera ráno a buď dneska večer, nebo v SO ráno. MM je večer dycky marnej... 😒 Má raději ráno, ale to já moc ne, taky jsem nervozní, aby nedoběhla malá 😅. Hleník taky asi zatím nevím - ale uspěch jak píšeš ty se dostavil v nosohltanu 😀ale fakt!. A to ho nešňupu 😀
Teda dneska vvalím jen maliník. Ale kontryhel, když jsme ho tak pili - snad neuškodí no ovu ne?

jane84
24. zář 2010

@pe_t já ti mám někdy pocit, že je to snad i jedno. Třeba u dr. Jonáše, který se zabývá tou přírodní medicínou, jsem narazila, že kontryhel se může pít klidně celý cyklus a v začátku těhotenství. V tom článku od Vendulky bylo, že ten maliník (a ještě něco tam bylo) se pije do ovulky, ale kdo chce může pít i dál. Tak si pak vyber.
jj. Nosohltan 😀 😀 😀 😀 😀

pe_t
24. zář 2010

@jane84 ešiváá my dvě jsme to nepochopily nějak blbě, že máme hlen někde jinde 😉 😀 😀 😀 😀
no já mám dneska stejně 12 DC a tak to už je skoro půlka, tak stejně už s ním budu končit. Začínám mít občas zvláštní pocity v podbřišku, tak OVU se blíží. Ale přesně asi je občas jak tak slyším ovu fuk.....prostě spermijky počkají, nebo ne. Kolik je otěhu mimo ovu.....dyť by to jinak nebylo možný. A mám dojem, že Aja včera psala něco, že u nich to bylo 2x a ještě se netrefili a vidíš, mimisek je na cestě 😉 ( jestli jsem ji teda dobře četla - ještě zalistuju a jdu si to jenou přečíst)...

meiki
24. zář 2010

Dobre rano holky, tak my jsme zatim poctivi snazilci 😀 krom uterka kazdy den 😀

pe_t
24. zář 2010

@meiki vy jste na jedničku poctivý 🙂

meiki
24. zář 2010

@pe_t no uvidime, jestli z toho neco nakonec bude 😉 a i kdyby ne, tak dalsi mesic bude 😎

jane84
24. zář 2010

jejda ono se to snažilkování tady už dokonce i známkuje 😀 😀 😀 😀 no to my máme tak za 4 😀

pe_t
24. zář 2010

@jane84 😀 😀 😀 já bych do toho šla i každý den, ale mého chlapa do toho každý den nedostanu - prej nechce, aby to byla povinnost...má pravdu. Obden stačí a nám to prostě vyhovuje víc. Hoooooolkyyyyy snad z i ztoho našeho něco bude. Když tak čtu to každodenní snažení meiky a zuzi, začínám propadat beznaději 😅 . Holky jdou do toho fakt teda tvrdě 😅 jako tím každým dnem myslím... 😀 😀

pe_t
24. zář 2010

@jane84 s usmiřováním budete pak na jedničku 😀

jane84
24. zář 2010

@pe_t jestli nějaké bude, dneska má zase po práci vedlejší kšeft a vrátí se v osm. Včera na mě vůbec nepromluvil, dneska si myslím, že přijde a půjde za kámošema do hospody. Jako mám pocit, že o dítě se zatím snažím sama. Nechci být pořád ten jediný v tom páru, kdo začne s tím usmiřováním. Ať se jednou cítí blbě i on

rozum
24. zář 2010

@fram, děkuji, a to teda byly nervy, nevím, zda by nebylo lepší jít na kontrolu až za týden, jelikož se zase nervačit po týdnu, nevím a za 14 dnů by to bylo jasné, co si myslíš? Mám se na to vyprdnout a jít tam později? Je jasné, že na to budu myslet, ale...
@martasl - no dopadlo doře, to bych zas neřekla, dopadlo to tak, že nejsem rozhozená, že je ještě na to všechno, co tam má být čas, ale i tak jsem ráda, že je to uložené tam, kde to má být.
Holky, já četla, že ob den je to ideální a my to tak dělali a povedlo se. Ale je pravda, že koncem jsme se tomu už smáli, jelikož už jsme fakticky nemohli a musím přiznat, že MM je náruživý, ale už toho měl taky plné zuby 😀 . Takže á2 dny stačí! 😎

pe_t
24. zář 2010

@rozum juuuu další, která mi udělala radost a já se uklidnila 🙂 🙂
@jane84 to je mi líto 😒 ale tentorkrát zkus být ještě teď ty, která to začne - máš teď nadějné dny, tak ať tomu dáte šanci. Lekci mu dej až po ovu 😉 .

rozum
24. zář 2010

@pe_t neboj - v poho 🙂 . Žádné přehánění, spermíjky musí dozrát a ty dva dny jsou ideál!

pe_t
24. zář 2010

@rozum 😵 jupiii mě vždycky udělá takovou radost, když mi to kolikrát někdo potvrdí, i když to vím, potřebuju se každým dnem ujišťovat 😀 já jsem v tomto hrozná 😀

zzzzuuuuzzzziiii
24. zář 2010

☹ no a my jsme snazilkovaly denne a urcite nam nedozraly ☹

jane84
24. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii ono to zase nejde brát doslova, vždycky nějaké dozrají. Kolik holek se snažilkuje denně a otěhu 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
24. zář 2010

😀 holky ja vim... me uz z toho proste hrabe... protovi vim, ze kdyz se to nepovede ted, tak dlouho ne, protoze asi me bude cekat ten zakrok ☹ tak jsem z toho smutna

jane84
24. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii to je ještě daleko. musíš hezky po malých krůčcích. První krok - snažit se myslet aspoň trochu pozitivně. Druhý krok - počkat do termínu MS s testováním. Třetí krok - ten až po tom testu 🙂 A až x-tý krok bude podle toho, co ti řeknou v té poradně. Ještě tě na žádný zákrok nikdo neposlal, ju? 😉

martinkka
24. zář 2010

Ahoj holky, můžu se přidat do vaší dikuze? O miminko jsme se snažili 2,5 roku, byli jsme asi na 6ti inseminacích a 2x na IVF. To druhé IVF se konečně povedlo, ale bohužel jsem prodělala MA v 9.týdnu ( vývoj se yastavil asi v 7.)a v pondělí 20.9. jsem byla na revizi. Nějak mi začínaji docházet síly. Fyzicky už jsem celkem v pořádku, ale psychicky se pořád nějak nemůžu srovnat.

lucie.krajcarova
24. zář 2010

ahoj holky, tak jsme zpět z dovči, bylo super a bylo to krátké!!! akorát ten můj cyklus byl nějaký dlouhý, to bylo na houby!!! no ale zas už jsem 12Dc, to se čte hezky. co je tu novéhod? Rozum, gratulka k //!!!

jane84
24. zář 2010

@lucie.krajcarova vítej zpět z dovolené. Mrkni na Aju a uvidíš, co je nového 🙂

@martinkka mrzí mě, co tě potkalo, už jste toho zkusili hodně. Určitě se k nám můžeš přidat. Když budeš potřebovat si popovídat nebo i poplakat, tak kde jinde než tady, kde jsme si každá prošly něčím podobným. Navíc když se budeš snažit podpořit ostatní, často ti to pomůže a trochu zapomeneš na své starosti

rozum
24. zář 2010

@zzzzuuuuzzzziiii já to tak nemyslela, každé snaženíčko je dobré, ale je lepší si dát pouzu ten den, ale zase když je ovulka, tak se má do toho bušit. Divej, můžeme si přečíst toho spoustu, ale tělo si udělá stejně jak bude chtít: Tak hlavu vzhůru 🙂

martasl
24. zář 2010

martinkko-tak to je mi moc líto,že po tom všem to špatně dopadlo.doufám,že ti tady aspoň trošku pomůžem a utěšíme,nikdo tomu nerozumí a nechápe víc než my,co jsme si tím taky prošly ☹

holky,mě doktor taky říkal že stačí ob den nebo každý třetí.každej den je prý zbytečný.u nás má manžel taky raději ranní sex,já teda moc ne(pokud se zrovna nevrátím z noční a nemyslím si,že mám plodný den-to je jiná.. 😀 ).nevím,co ti chlapi na tom raním sexu mají.já po probuzení nevím,která bije a pak ještě sex 😅 .No a stou frekvencí,no u nás je to jako u jane-na 4.ale co bych chtěla,po 20 letech,že??

luci-ahoj,tak hlavně,že se vám tam líbilo.A co Martínek,vyřádil se??Dovolená je vždycky krátká 😒

martasl
24. zář 2010

zzzzuuuuzzzziiii -hlavně klid 😉 !Uvidíš,to klapne,to by bylo aby nebylo.A kdyby náhodou ne,tak to ber zase tak,že si pořešíš svoje zdravotní problémy,nebudeš stresovat,aby ty problémy neohrozily miminko a pak už otěhotnění bude brnkačka a budeš mít ukázkové těhu 😉 🙂

martasl
24. zář 2010

holky,sledujete sama doma??teď jsem to přepla a je tam o nudě ve vztahu....

jahudka80
24. zář 2010

@martasl jojo koukám 😀

jahudka80
24. zář 2010

Holky je mi blivno, pobolívá podbřišek. 😒 hleník už mám 2den 🙂 tak budeme mít zase krásnej víkend 😀
Malá poslední dobou ták zlobí 😢 ža nevím jak zvládnu k ní ještě mimí. Po obědě nechce spát řve tam, huláká... mě to brnká na nervy 😠 .Manža dělá druhej den střechu tak přijel včera až po 20h a byl unavenej a když jsme šli po půl 11 spát takříkal že je unavenej ☹ tak jsem mu řekla dobrou noc a šli sme spát, asi po půl h. jsem šla na wc a když jsem se vrátila tak se přitulil a říká jestli chci 😀 😀 😀 tak určitě víte jak to dopadlo 😀 😀 😀

jahudka80
24. zář 2010

@pe_t ale neblázni my se taky snažili každej den a povedlo se všechny plodné dny i den ovulace a co z toho bylo nic 😀 tak nepropadej panice ob den stačí, Když se dá otěhotnět i z jednoho vrznutí 😀 😀
@jane84 přesně tak vyprdni se na něj ať za tebou příjde on, někteří chlapy jsou 😠 ženská se může přetrhnout a oni, jak když by nic 😒

zzzzuuuuzzzziiii
24. zář 2010

@martinkka marti ver, ze proto jsme tu... je tu skvela parta holek, ktera se dokaze bavit o slizech v nose, nebo o spermiich, no rekni, kde jinde se ti to postesti 🙂
ted opravdu, je mi moc lito, co se ti stalo, ale tady je to o tom, ze se clovek aspon neciti byt sam. taky mi holky hrozne pomohly, kdyz jsme prisli o miminko v 6 tt. takze ver, ze se nikam nevriras a jsme tu pro tebe!!! a pro to, aby bylo lip a jeste lip az k vysnenym //... ty uspechy se hned jinak rozebiraji s lidmi, kteri nejvic vedi, oc jde, protoze samy zazily to same...