Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
1. říj 2010

a co ty???

leheckova
autor
1. říj 2010

nevite jak liptonek a jak ostatní tehulky????

angelina987
1. říj 2010

@leheckova Já nic, pořád vše ok, tripply negativ, příští týden jdu na ko a za další týden na velký UTZ, strašně to utíká - jen nevím, jestli už cítím pohyby, či co to je 😀

helcenka
1. říj 2010

Ahoj holky,
jestli by to někoho zajímalo, tak dnešní kontrola dopadla docela dobře. Mimi roste, jak má, dokonce je o tři dny větší. 😀. Jenom se mi v děloze udělal hematom, Dr. říkal, že je malý a měl by se bez problémů vstřebat. Konečně jsem se teda dověděla, z čeho se ty hematomy dělají. 😉
Jinak ta dnešní krev byl opravdu NT sc., na výsledky si volat nemám, za čtyři týdny jdu na tripply a pak Dr. dělá nějaký profil, kam zadává i jiné údaje, jako je i velikost mimi, stav dělohy, věk a další věci. Vyleze z toho prý "genetický profil" a podle toho teprve určije, zda je všechno OK. A NT se u něj neplatí.
Takže když to shrnu, za tři týdny jdu na kontrolu, měla bych už konečně dostat průkazku a pak za další týden na tripply a pak za další tři týdny bych měla vědět ten Genetický profil. Takže někdy v 18. týdnu bych měla teprve vědět, zda je všechno v pořádku. UFFFFF, to je pěkně složitý. A ještě si pěkně počkám, protože teprve začínám 12. týden. 😲
Snad vás dočtu odpoledne, teď jsem ráda, že neusínám za chůze, protože malej celou noc bláznil, nakonec skončil u nás v posteli a to jsem se vůbec nevyspala a ve čtvrt na sedm už byl vzhůru.
Jenom gratulace @angelina987, že je vše OK. Už se alepsoň pěkně kulatíš? A co ty, @leheckova, jak roste bříško. Já ho teď mám už jako s Kubíkem v 5. měsíci, to už moc dlouho neutajím, i když jsem chtěla alespoň do té průkazky...

pe_t
1. říj 2010

Ahoj holky 🙂
čučím čučím a zuzi nikde ☹ já jsem tak napnutá 😉 zuziiiiiiiiiiiiiiii

daniela699
1. říj 2010

Ahoj holky, jenom rychle nakukuju a jinak makam. 😠
Heli, tak super ze mimisek roste, jsem ti to rikala, ze se nemas ceho bat. 🙂 A tobe nebudou delat ten UTZ? Ten NT screening se myslim sklada z odberu a z UTZ, kde prohlizi to sijove projasneni atd.

pe_t
1. říj 2010

@helcenka tak to je paráda, že se tak mimiskovi daří 🙂 Všechno bude určitě dobrý 🙂 Pěkně ho krmíš mamino 🙂

meiki
1. říj 2010

holky vsem blahopreji ke kontrolam, super, jen tak dal

veraakubik
1. říj 2010

koukam,ze se ty zuzi asi nedockam..Jsem tak zvedava a ono stale nic..

pe_t
1. říj 2010

to nám děla naschvál 😀 ví, že tu na ni všichni čekáme, tak nás natahuje 😉 🙂

meiki
1. říj 2010

ty jo ja uz se fakt nemuzu dockat

meiki
1. říj 2010

normalne jsem vic napnuta, nez kdybych mela testit sama 😀

pe_t
1. říj 2010

@meiki to jsem teď chtěla napsat 😀 😀 jako kdybych testovala sama 😀

jahudka80
1. říj 2010

@helcenka super zprávy 🙂 jen tak dál ať mimísek roste 😉

@meiki
@pe_t koukám jak jste všichni napnuté 😀 😀 😀 😀 😀 😀

holky tak mám zas problém na víc 😖 😠 😠 😠 😠 u malé v dětském pokoji máme na stěně flek asi 25cm průměr, nejprve jsem myslela že to uděl manža jak si házel s malou balonem, že byl mokrej, ale tohle už tam je 3dny a je to jako když vám to prosakuje skrz zeť 😠

meiki
1. říj 2010

je, stale nic, zuzinko kde jsi, jak jsi dopadla

meiki
1. říj 2010

@jahudka80 jeeeee, neboj to nic nebude

jahudka80
1. říj 2010

@meiki no a co to jako je?? 😀 😀 😀 Koukám že se tedy budem zavčasu stěhovat 😀 😀

Holky já jsem na nervy ve městě na trhu jsem si koupila kopr že si udělám koprovku (manžel jí nejí) a já jí měla naposled před 3roky když jsem čekala Máju - to jsem tedy ještě o tom nevěděla 😀 😀 😀 . Když jsem to říkala manželovi tak začal brblat, že to tedy zrovna nepotřebujem 😖 jako abych byla těhotná když se budem stěhovat a nevíme ani pořádně kam a potřebujem co nejrychleji začít stavět 😠 No si asi jako neuvědomuje že to dítě taky chtěl a jestli tam je tak pujdu ven nejdřív za 8měsíců 😠 😀

jane84
1. říj 2010

holky já strávila celé dopoledne u kamarádky, která má roční holčičku a kluka 3,5 let, ten byl teda ve školce. Tak jsem se vyřádila s chování a hraním. Navíc mi ve škole uznali jeden předmět, takže mám zase o trošku starostí míň.

Heli blahopřeji k dobrým zprávám na kontrole. Hezky rostete. A testy určitě dopadnou dobře 🙂 😉

@jahudka80 a je to mokré nebo mastné?

meiki
1. říj 2010

@jahudka80 uz zase sedim na mmb a to nic az tolik nepotrebujeme 😎
nic me nenapada, co by to mohlo byt a mimousek tam bude, moc bych Ti to prala, my jsme staveli a ja taky otehotnela, jen jsem mela prani, abychom se stihli nastehovat driv nez se mrnousek narodi, podarilo se, my se nastehovali a Vikule se za 3 tydny narodil 😀 😀

jahudka80
1. říj 2010

@jane84 právě že mokré 😠
@meiki no já už nesedim, musím šetřit koruny ☹ 😀 potřebuji jen pro malou zateplené kalhoty, a zimní bundu, čepici a rukavice a to asi koupím tady i když tedy u větnamců 😒 Boty už máme od Deichmana do sněhu a jedny k sukni stáli 399kč což jde když jsem viděla ty jiné ceny 😠

jahudka80
1. říj 2010

@meiki no to je hezké my sice chcem stavět s Rýmařovem to jsou borci stavba do 20dnů 😀 ale taky musíme splatit městu pozemek cca250tis. a udělat studnu a jímku což jsou další peníze a ty zatím nemáme a tolik si zas pujčit nemůžem 😒 budem si pujčovat jen na dům ostatní musíme zvládnou sami, takže pokud jsem těh. tak to bude v prčicích a dům tak za 5let 😖 . A jestli nejsem tak už vidím jak si sháním práci před tím jsem dělala na 3 směny a to už tedy ne no a ono tady nic není to je samej pojišťovací poradce, a realitní makléř, obchodní zástupce a něco normálního pro mě co umím sice s PC ale anglicky ani fň tak moc nabídek nemám 😠 . A když hledám ve vyučených tak je to zas samá chlapská profese 😠

meiki
1. říj 2010

@jahudka80 no my meli vnitrek domecku hotovej no avenek se delal az pak, ale to uz tak nevadilo, studna, jimka na vodu atd, se delali az kdyz jsme bydleli

jane84
1. říj 2010

@jahudka80 nevím jakou si představuješ práci a výdělek, ale co takhle pošta? sice se chodí brzy ráno, ale zase jsi brzy doma, plus dýžka na důchodech dají docela slušné peníze

meiki
1. říj 2010

@jahudka80 jsem na mmb Viktorkovi objednala jen tricenko, puncochacky a cepicku, celkem vse za 300 i s postovnym

jahudka80
1. říj 2010

@jane84 Co u Tebe znamená slušné?? 😀 😀 😀 Kdyžtak písni do IP 😀 😀 😀 No kamarádka dělá v New Yorkeru a má tam tak 10-11tis. čist. No a je fakt že být brzo doma je moc fajn hlavně v létě 🙂 😉 No jo ale to by taky na tu poštu museli hledat ☹

jahudka80
1. říj 2010

@meiki No to já občas chytla za 200kč balík věcí 😀 na miniaukci třeba 2 trika 3 mikči 😀 bundu , ale někdy když tam je hodně ženskejch tak se ty ceny vyšplhají taky vysoko že bych to za to nedala ani když by to bylo nové minule tam byla bunda a čepice od NEXTU za 651kč to už se mi tedy zdálo moc s poštou to más 700 ☹

breberuska
1. říj 2010

@angelina987, @helcenka moc gratuluju k dobrým kontrolám!!!to je super, že miminka krásně rostou a jsou ok🙂
@leheckova pěkně odpočívej, ať to bříško netvrdne a malý má pelíšek pěkně měkoučký 😉

jinak já se kulatím pekelně rychle a jsem děsně nenažraná 😖 za 14dní jdeme na ten kontrolní screening, už se nemůžu dočkat, pěvně věřím, že nám potvrdí, že máme vše, co máme mít...ale teda to čekání je jakési nekonečné 😕

jinak koukám, že je tu teď nadějný měsíc! holky, moc držím palečky! JANE, já jsem to špinění měla úplně stejně v minulém těhu, a tak mi Dr říkal, že je to to zavrtávání... 😉

meiki
1. říj 2010

a zuzi stale nikde, ach jo

jane84
1. říj 2010

@breberuska snad to bude ono, špinila jsem dva dny, ale včera to už jakoby sláblo a dnes už nic. Občas mě podbřišek pobolívá. Všichni říkají jak je to nadějné, mám strach, že se nechám strhnout a pak budu zklamaná, když to nevyjde. Jen hezky papkej, ať máte s mimčem dost síly a uděláte panu doktorovi na kontrole radost 🙂

meiki
1. říj 2010

@jane84 no prave proto uz tady nechci zminovat, ze me nekde picha a tak, minule jsem vubec netusila co se deje, taky to vypadalo a tak, takze se ted snazim na nic nemyslet, jen cist co tu pisi ostatni a porovnavam se sebou, jen pri te ovu asi jsem to tady rozebirala, protoze jsem to neznala, ale ted uz se snazim se tak nekotrolovat, abych nebyla tak zklamana a spise se snazim pocitat s tim, ze nic a ze se zadari priste nevim taky jak dlouho vydrzim netestovat, mela bych mit cyklus 22, ale minule byl delsi, mozna jsem to jen spatne propocitala, ach jo