Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

herbie
20. dub 2010

no jasny ti chlapy jsou asi stejny v tomhle....nekdy me to i stve, ze o tom tak nemluvi jako pred tim, ale uz ted vim ze cim min o tom mluvim tak tim lip asi protoze pak je vic sexu a asi si nepripada jenom jako ze spolu spime kvuli mimcu 🙄 😅 vis jak to myslim no chlapy to maj asi trochu jinak v tech hlavickach jak mi....vsak oni vedi prd jaky problemy mi zensky mame 😉

herbie
20. dub 2010

ja jsem si uz udelala i srandu a tak ze me vypadlo jednou ... ( no asi budu muset otehotnet ze vzduchu nebo co a nebo si to mimco pujdem nekam koupit s timhle pristupem ) ojjj tak se tak zarazil a ani nemukl jeste ze je tak zlatej 😀

natulaaa
20. dub 2010

Eli Peta třeba ví,že mám plodnější období a tak,taky chce prcka,ale nemá rád,kdybych mu říkala,že teplota je taková a taková a že ovu testík je takový,tak dneska prostě musíme a tak víš,On na to pak moc myslí,a problém je na světě

herbie
20. dub 2010

natul kdy ze jsi dostala ms taky 4.4.

leheckova
autor
20. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................42DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................40DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................35DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................26DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................22DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................20DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................16DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................7DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 3DC
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................3DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................2DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................1DC

leheckova
autor
20. dub 2010

holky napiste mi někdo z vas pokud to víte kdy našla liptonek // ja ji to tam hodim aby neměla vysoké DC

herbie
20. dub 2010

holky ted se bavim s kamoskou ma asi 3 holku a pise mi na skype, ze az do 3 mesice tehotenstvi mela menstruaci a ze nevedela ze je tehule ze ji teda mela slabsi a pak ve 3 mes ji zacli bolet prsa tak sla k doktorovi a zjistili ji ze je 3 mes tehotna prej jako jenom spinila krev ..... tak jsem si milli na tebe vzpomela

herbie
20. dub 2010

a snazili se 2 roky o mimco

natulaaa
20. dub 2010

Herbi já dostala MS v noci z 5 na 6 dubna.
Lehe ty už si doma od dr?

natulaaa
20. dub 2010

Lehe ona to zjistila nějak,jak my jsme založili tu diskuzi,tak hned v těch prvních dnech,až budu mít čas,tak pak kuknu kdyžtak 😉

kopretina82
20. dub 2010

Liptonek našla // 8/4 😉
Jinak všechny zdravím...
Jsme zas doma na oběd, najíme se a pokračujeme...
Jinak u nás se teplotka drží, takže zatím to pořád vypadá na ovulku v neděli 14DC 😉
Mějte se, nakouknu zas večer 😅

martasl
20. dub 2010

ahoj holky.chci váis jen pozdravit a dočíst.tak včera se ms rozjela jak hrom.asi vykrvácím a mám děsný bolesti.pomalu se nestíhám ani přebalovat.takovou ms jsem nikdy neměla.minule jen špinění a teď ji mám i s úrokama 😠 😠 😠 😠 😠
dnes ještě mažu do práce 😝 😝 😝 😝 😝 mě to tam tak sere 😠 😠 doufám,že se máte líp než já,tak zatím čus a zítra dočtu.

jane84
20. dub 2010

ahoj holky, právě jsem se vrátila ze školy a rychle uvařila, tak rychle dočítám. Dnes jsem 3 DC a pomalu mi končí mrcha, zítra už možná jen trochu špinění, od toho potratu to tak mám, ne že bych si chtěla stěžovat, ale přijde mi to divný, dřív jsem tak krátkou mrchu neměla. Podle Dr ale vše ok.
Chystáme se na procházku, ale nevím nevím, před chvílí tu bylo úplně černo a hřmělo 😠

fram
20. dub 2010

Ahoj holky,
jane, taky mám nějak slabší mrchu, tak doufám, že to ničemu nevadí 😒
u nás ještě krásně, ale v dálce už se zatahuje a ráno jsem zmokla 😕

petra.vavra
20. dub 2010

ahoj, my byly dneska s Terkou v Zoo Chleby a užily si super dopoledne. Já stále čekám, břicho bolí, ale to je vše. Já dneska zkoušela test, ale byl jako sníh 😠 ☹

fram
20. dub 2010

petra, třeba je ještě brzy a tělo není připravený na další těhu, ale příští měsíc už může být vše jinak a vykouknou // 😉

natulaaa
20. dub 2010

Peto to je k vzteku,já budu v tvoji situaci příští uterý 😠

gambrinuska
20. dub 2010

ahojky holky hlásim se ktématu línej a věčně unavenej manža 🙄 😉
jinak taky hlásim trochu citlivější prsa a bolavej podbřišek 🙄 , tak nevim jestli to je sugesce nebo fkat 😀 😀 😀 😀

kopretina82
20. dub 2010

Peti, neházej flintu do žita, protože pokud Tě bolí břicho na MS a nic se neděje, řekla bych, že to je dobrý znamení...A že je testík zatím /...?Počkej pár dní-koukala jsem, že jsi 26DC, to je ještě relativně docela brzy, tak vydrž a kdo ví, co bude za pár dní 😉 😵
U nás zatím stále slunečno...
Nat, taky budu podobně nervní koncem příštího týdne, ale holky, dočkáme se všechny-každá už min. 1x otěhotněla, takže není důvod proč by to nemělo jít podruhý 😉 😵 😵 Jsem dneska tak zvláštně nad věcí, nějak mi všechno říká, že to nakonec dobře dopadne a prostě stačí jen počkat... 😵
To jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží.... 😀 😀 😀 😀 😀

kopretina82
20. dub 2010

Gamb, moc držím pěstičky, ať se ta sugesce zhmotní ve formě // a potažmo zdravého miminka... 😵 😀

gambrinuska
20. dub 2010

snad jo, ale zatim převládá poho a dobrá nálada 😀 😀 , tak je to ok, hůř bude až dorazí mrcha 😠

natulaaa
20. dub 2010

No Gam,myslím,že ty máš z nás ted největší šanci 🙂 😉 😉
Kopre já taky tak mluvila před ovulkou a ted,když se MS blíží,tak nervíky trošku začínají pracovat a těhu příznaky přibývají,klasika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
20. dub 2010

Lehe,ty se ani nepochlubíš,jak si dopadla u dr 😕 😕

kopretina82
20. dub 2010

Nat, už mám taky po ovu 😉 Ale "příznaky" pozoruju už teď (2 DPO) 😲 😀 😀 😀 😀 A počítám, že za pár dní na tom budu úplně stejně jako ty teď 😉 😀
Nojo Lehe, -nat má pravdu...co doktor (teď nevím jestli jsi to psala ty nebo někdo jiný, že Dr. je fešák... 😅 )
Jdu se uvelebit k Ordinaci, nanosím ňamky a hodím nožky na stůl.. 😅 😀 😀

fram
20. dub 2010

gamb, taky držím palce
holky, taky to mám jak na houpačce - včera jsem byla úplně v pr..., že už nikdy neotěhotním, dnes když dorazila druhá ms, tak si dělám naděje, že otěhu nejpozději napodruhý, prostě mi ty hormony a náladičky lítaj 😀

leheckova
autor
20. dub 2010

ahoj holky dopadla jsem tak že mu říkam že mi je blbě po tom duphastonu a on mi napsal dalsi plata ani jsem si je nevyzvedla a vyhodila recept do koše divil se jak to že se už snažíme cumel na me a že prý za pul roku že to řekl jasně....zitra volam tomu do Opočna a hned se objednám k jinýmu že prý pokud budu těhotná hned po vynechani mam prijit max do týdne dýl to nemam nechavat a když ne tak první týden v červenci když to nedopadne do té doby

if.v
20. dub 2010

leheckova: a řekl ti něco doktor k tomu Rh faktoru?

natulaaa
20. dub 2010

Kopre já mám fešáka 😀 😀 😀 .on má sice taky přes 40,ale je tak sympatický,až je to fešák 😀 😀 😀
Lehe no to si dělá prdel nééé,pryč od něj,je to stará škola.

natulaaa
20. dub 2010

Holky kuk na odkaz,tu je pár fotek naší porodnice a na jedné je i muj primář 😵 ,tu sice vypadá tak nějak divně ulíznutě,ale jinak fešák néé 😀 😀 http://www.babyonline.cz/porodnice/=/city/opava...

leheckova
autor
20. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................40DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................35DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................26DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................22DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................20DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................16DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................7DC
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 3DC
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................3DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................2DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................1DC