Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
2. říj 2010

koukám na primě na tajemný let - ten film mě chytl - je fakt dost dobře psychologicky udělanej

fram
2. říj 2010

@pe_t ahoj, ostatní asi snažilkujou 😀

pe_t
2. říj 2010

je to síla...

fram
2. říj 2010

@pe_t na ten jsem chtěla taky koukat, ale moji chlapi mě přehlasovali a koukaj na nějakou blbost na Markize, takže já jsem na koňovi 🙂

pe_t
2. říj 2010

@fram 😀 😀 😀 dyť my byly všechny skoro na to dnama cyklu podobně....tak teď už se to nedohoní 😀 😀

fram
2. říj 2010

@pe_t ale jsou přece takový, co otěhotní těsně před ms, takže já raději nic nezanedbávám a snažilkování už proběhlo a teď mám volno 😀

rozum
2. říj 2010

Tak můj čučel na ten basket a ještě čučí na TV, já čučím na net a peču sekanou. Musím ještě do sprchy a pak má manžel slíbeno 😉 , říkal, že když se objevily //, tak ho zanedbávám, což má trochu pravdu 🙂

fram
2. říj 2010

@rozum však svůj úkol už splnil 😀 😀 😀 😀

rozum
2. říj 2010

@fram no to jo 😵 😵 😵 Ale teď, když jsem dosáhla svého, tak ho nesmím zanedbávat 😉

pe_t
2. říj 2010

@rozum 😀 😀 no to můj se ode mě odpočine 😀 to jsme naposledy zažívali, když jsme spolu začali chodit 😀 -to se lidi sebe nemůžou nabažit 😅

fram
2. říj 2010

@rozum to je jasný 😉

pe_t
2. říj 2010

@rozum no jo, nesmí se cítim najednou na druhé koleji- po to náporu, který ti naši chlapy teď měli...jsme je rozmazlily 😀 😀

rozum
2. říj 2010

@pe_t přesně tak, rozmazlily 😀

fram
2. říj 2010

@pe_t 😀 😀 mě když se nechce, tak mi hned připomene, jak jsem po tom celá divá, když je ovulka 😀 😀

jahudka80
2. říj 2010

já jsem tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀

jahudka80
2. říj 2010

hledala jsem podnájem našla jsem jeden co se mi moc moc líbí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak držte palečky ať nám to dopadne je krásnej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 já jsem tak nadčená holky jukněte http://www.dumrealit.cz/index.php?send=detail&i...

fram
2. říj 2010

@jahudka80 to vypadá vážně moc dobře,hlavně je všechno po rekonstrukci a neměli byste problémy s úpravama. A to nájemný - paráda 🙂 🙂

rozum
2. říj 2010

@fram 😀 😀 😀 jako kdybych slyšela toho mého. Dobrou holky

pe_t
2. říj 2010

@jahudka80 vypadá mooc hezky - a ještě k tomu po rekonstrukci 🙂 A vlastní plyn.kotel je obrovská výhoda! A okolí supr pro rodinku...

jane84
2. říj 2010

@jahudka80 Jahud ten je pěknej, konečně se začíná dařit viď 🙂

@fram bojím se, že s testováním nevydržím až do té soboty a zkusím to už v průběhu týdne. Test doma žádný nemám, tak půjde o to, jestli si vzpomenu až půjdu kolem lékárny. Ale moc bych si to přála. Taťka má za měsíc 55, tak by měl dáreček, sice bych to nechtěla říkat před 12 týdnem, ale tohle by byla super příležitost. Ale kdo ví jak to dopadne.

jahudka80
2. říj 2010

@fram
@pe_t
Holkčenky no kéž by nám to vyšlo, a kuchyňku si koupíme svou a bude se to kompenzovat v nájmu 😵 je to úžasné a ta terasa malá tam může jezdit na tříkolce 😀 a nemusím se bát že mi sapdne pod auto 😀 😀 😀 a já tam můžu mít né 2 sušáky prádla ale třeba 10 😀 😀 😀

jahudka80
2. říj 2010

@jane84 a do třetice budu těhule a manžu klepne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Já Jani to by bylo vážně moc hezké držím všechny palečky 😉 To by bylo fakt nádherné 😵 😵 😵

fram
2. říj 2010

@jane84 já se taky bojím - že mrcha v úterý nebo ve středu dorazí. Vlastně, jsem si tím skoro jistá ☹ ale kdyby náhodou ne, tak do té soboty určitě vydržím. Ale kdybych měla předtuchu jako ty, testovala bych určitě dřív. Moc ti přeju, aby tam ty // byly, už by sis je opravdu zasloužila. Můj taťka bude mít za 3 týdny 60. Původně měl dostat nové vnoučátko, ale bohužel.... ☹ ☹

pe_t
2. říj 2010

@jahudka80 ta terasa je paráda 🙂
@jane84 😀 taky nedočkavá 😀 já to mám dostat za týden v NE. Tak jsem si říkala, že budu čekat aspoň do pátku - ted jsem hrdinka (už se vidím, jak letí. nejpozdeji v utery do lékárny) 😀
no dáreček bysmte měli nádhernej pro taťku 😵

fram
2. říj 2010

@jahudka80 koukla jsem na tu terasu, ta bude jen pro vás? Je skvělá. A krásně se ti tam vejde kočárek s miminkem 😀 😀 i s těma sušákama.

pe_t
2. říj 2010

@fram proč si seš jista? Dyť snaženíčko bylo ve správných dnech ne?

fram
2. říj 2010

@pe_t myslím, že kdyby to dopadlo, už bych aspoň trošku cítila nějaké příznaky ,ale zatím mě jen bolí břicho na mrchu ☹

pe_t
2. říj 2010

@fram no tak to nic neznamená. Já už bříško ani necítím, prsa nebolí, vůbec nešpiním a přesto si myslím, že to vyšlo.Takže taky nemám příznaky...

fram
2. říj 2010

@pe_t já vím, že to nemusí nic znamenat, ale prostě to nějak cítím, že to nevyšlo. Nejraději bych už skočila do čtvrtka, abych už aspoň trošku věděla na čem jsem

pe_t
2. říj 2010

@fram ☹ moc mě mrzí, že máš takový pocit - no budu moc moc držet palce, aby ses mýlila