Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

pe_t
12. říj 2010

Ahoj holky 🙂

pe_t
12. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii já od 11 DC bych do toho šla.... 😉

pe_t
12. říj 2010

@yfka30 ahojky včera jsem zrovna na tebe myslela, jak se asi daří, tak jsem tě přivolala 🙂

yfka30
12. říj 2010

@pe_t ahoj jééé to je pěkný 😵 😅 . Já už se chystala napsat včera, ale pak jsem na to nějak zapměla.
Malej si našel novou zábavu, lije čaj po zemi a pak to rozpatlává hadrem 😠 a má z toho hroznou srandu, asi mi tím chce naznačit, že mám zvednout zadek a jít to vytřít 😝 🙄

meiki
12. říj 2010

dobre rano holky

@yfka30 gratulace budu prijimat az pristi tyden, az to mudr potvrdi 😉 😉 😉 😉 🤐 🤐 😵 😵 😵 😵 😵 , mam porad velky strach, co chvilku se bezim na zachod zkontrolovat

pe_t
12. říj 2010

@meiki tak to ti věřím, ale neboj, mimisek se už určitě drží 🙂

meiki
12. říj 2010

@pe_t snad ano a poradne se tam zakousl, porad jeste citim podbrisek, uz to neni velka bolest,ale vim o nem

yfka30
12. říj 2010

@meiki ok, tak teda příští týden 😉 , ale je to jasný na 150% 😵 . Jinak s tím kontrolováním tě chápu, já měla to stejný u prcka, já tomu nevěřila ani po několika testech a týdnu zpoždění 😅 . Ono, když rok a půl intenzivního snažení nic a pak po 3měs pauzy se zadaří hnedka, tak člověk tomu těžko věří 🙂

lucie.krajcarova
12. říj 2010

ahoj kočky, přeji krásný mrazivý den!
@meiki tak co, jak je? nějaké nevolnosti, bolesti? a nepřesuneš se do horní tabulky?
U mně stále nic. ale ani před ms nemívám moc příznaků. maximálně jsem podrážděná... no a to nejsem, tak nevím... nebo jsem spíš podrážděná furt...

pe_t
12. říj 2010

@lucie.krajcarova a neláká tě testnout?

anavirez
12. říj 2010

@meiki moc a moc ti to preju, myslim, ze by mi bylo stejne jako tobe, takze moc na tebe myslim a ty prdolo pekne se maminky drz!!!

jinak vam preji dobre ranko, dnes me ceka zehleni. pri poslednim zehleni jsem mela spoustu casu na premysleni, takze jsem si pradlo i slzama kropila, ale myslim, ze dnesek zvladnu dobre. protoze jsem byla na toalete a zjistila, ze se mi blizi ci uz mam ovu,podle hlenu. vcera me tam pobolivalo a dnes uz tam je.ulevilo se mi, snad vse bude dobre fungovat.nikdy jsem se na MS tak netesila, preju vam pekny slunecny den.sice je venku silena kosa, ale sviti slunicko🙂

meiki
12. říj 2010

@lucie.krajcarova jeste ne, az co mudr na to,
no zjistila jsem, ze nesmim meltu, ze potom se mi hned udela spatne, jinak to jakstakz jde, ted jsem se nasnidala, tak uvidime 😀 😀 ,ale cekam kdy se to rozjede v plne sile, s Vikouskem jsem prozvracela 3 mesice, jinak podbrisek i prsa stale citim

@anavirez a ostatni holky moc moc vam dekuji za podporu

lucie.krajcarova
12. říj 2010

@pe_t zatím je na mě brzy.. fakt jsem mívala cyklus tak 32 dní, tak počkám aspoň do pátku.

pe_t
12. říj 2010

@anavirez jako bych se slyšela před třemi měsici - nekonečný každý den, a tešení se na ms jak nikdy 😀 .
A teď, když se ohlednu, tak to uteklo jak strašně rychle.Třetí ms je tu a doufám, že když to napoprvé nevyšlo, že ta čtvrtá už nepřijde 🙂

pe_t
12. říj 2010

@lucie.krajcarova já mívala před těhu 34 - hrůza. A ted mi přišla druhá a třetí po 29. Tak se mi cyklus zkrátil - to jsem strašně ráda. Myslím, že mi to upravil kontryhel.
A co bys raději teď chtěla? čárky, nebo bílo? Psala jsi myslím, že bys raději ted brala ještě počkat - teda, jestli si to dobře pamatuju.

yfka30
12. říj 2010

Holky, já vám to snažení závidím, u nás jestli se to nepovede v tom prosinci, tak nevím nevím 😢 . Zrovna včera jsem objevila v peněžence pozitivní těhu test, tak na mě padl takovej splín a abych to ještě pořadně dorazila, tak jsem koukala na fotky těch dálnic na testech, co jsem si fotila a zase začala moc přemýšlet 😔 . Všechny tu máte jak vám čárka pěkně sílý a já hnedka pořádný // a nic. No nic, potřebovala jsem si postěžovat 😅
@anavirez ahojky, mě tady taky čeká koš prádla na žehlení a ted jsem ještě pračku pověsila, ale vrhnu se na to až večer, kdy bude Paťula spát 🙂 .

pe_t
12. říj 2010

@pe_t jestli by ti ted vyhovovalo víc bílo - tak to budou kolejničky 😀 😀 ....tak se to prostě děje 😀

pe_t
12. říj 2010

@yfka30 všechny ne 😔

yfka30
12. říj 2010

@pe_t samozřejmě jsem myslela ty, co už mimísky čekaj, ale asi jsem to blbě napsala 😅 .

lichtakova
12. říj 2010

nazdar holky, tak dnesk už jsem tak na 90% rozhodnutá, že dám výpověď a uvidíme...taky jdu dnes ke kadeřnici, abych byla pro pacoše krádnější 😉
něco nového?

lucie.krajcarova
12. říj 2010

@lichtakova tak držím palce na výpově´d a ať brzy něco najdeš.
@pe_t já ti ani nevím, co chci... v každém případě se to teď ukáže, co bude dál.. podle toho se rozhodnem. ale jak na to netlačím, tak bych se nedivila, kdyby to fakt přišlo 🙂)))

lichtakova
12. říj 2010

@lucie.krajcarova díky moc, já jsem právě našla a líbí se mi to, tak uvažuju, že to tady zabalím...

pe_t
12. říj 2010

@lucie.krajcarova tak mě napadlo, že bysme tu mohly s zuzi,fram a jane zaujmout jinou taktiku - nechceme mimi ne a ne a ne, ted není dobrá doba, nehodí se to, chceme později......a ono to přijde a listopadu mame všechny kolejnice jak brno 😀
@lichtakova tak jsi další adeptka na čárky, zrovna když budeš shánět novou práci 😀

lichtakova
12. říj 2010

@pe_t 😀 no uvidíme, teďka si říkám, že y mi bezčárkový období zas tak nevadilo.... 😉 aspoň 😅

pe_t
12. říj 2010

Holky vy jste už nějak tu taktiku zaujaly co? 😀 😉

lucie.krajcarova
12. říj 2010

@pe_t jj tomu bych věřila!!!! lichtakova a jahudka to asi taky brzy zjistí. jiné starosti, jiné možnosti 🙂

martasl
12. říj 2010

ahoj holky.teda ufff,tohle dočíst 😅

už nevím,co jsem komu chtěla napsat.
dani-to je bezva,že kontrola dopadla na 1 a měli jste už srdíčko.a máš nějakou fotku z utz?

jahud-jen počkej,teď budeš přemýšlet,co kam do čeho zabalit,co vyhodit a co nechat a ejhle-příští měsíc //.sice taktiku dávání si pozor jsmeprovozovali od Simoniných 2 let-což je už tak 10 let a nikdy se nic nestalo(pokud nepomohl loni clostilbegyt),ale to je problém spíž ve mě.Ale třeba to vaše ,,dávání si pozor" nebude jak u nás a ty čárky budou.aspoň pak můžeš manželovi říkat,že ty nic,ty muzikant a má co chtěl a co si udělala(a ty budeš spokojená 🙂 )

mv-ach jo,když se něco sere,tak se to sere.když člověk ví,že ještě musí tak dlouho čekat a pak se uvidí,ach jooooo 😒 ☹ 😠 .Jak jsi psala,že si musíte v Ikei nacenit kuchyň-si budeš brát z Ikei??a jaký kvality tam jsou ty kuchyně?mě se tam líbí,ale nevím,jak jsou kvalitní a aby to ve finále nevyšlo dráž než si nechat udělat v kuch.studiu.nemám v okolí nikoho,kdo by bral kuchiň z Ikei,tak nevím,jaká je spokojenst a názor.

lichtakova-tak s tou prací sekni a pokud si našla něco zajímavého,tak honem tam,aby ti to někdo nevyfoukl.a pak se uvidí,jestli budou //.když jo,tak si řekneš,že to bylo tou změnou zaměstnání a ta výpověď měla smysl.a určitě by ti ty // nevadily,nebo jo??

fram-tak to je super,že manžel dojede.můj manžel si dovolenou vzít nemůže,mají hafo práce.a spoléhat na to,že mám asi zrovna plodné dny tak na ty 3 dny dojede je trochu málo.zítra odjíždí a já si myslím,že jsme se netrefili.já ovu taky nepoznám,po pití maliníku taky žádný změny nepozoruju,tak fakt nevím.

holky-jsme v půlce října,ještě schází dvě těhulky,nebo jedna? 😅 ,už v tom mám chaoz....

tak a už dál nic nevím.....

pe_t
12. říj 2010

@martasl tak to bylo vyčerpávající 😀 😀

martasl
12. říj 2010

pe_t-že??? 😀 😀 😀 a určitě jsem na půlku holek zapoměla. 😅

anavirez
12. říj 2010

@lichtakova
cece nevim jak zacit, kurzor blika a prsty se ne a ne rozhodnout jak zacit,
tak me jen napadlo, s praci to neni zadna slava (kdyz jsem byla v praci zanest neschopenku, tak sef mi povidal ze na me misto se jim prihlasilo az 130 lidi i stitulem ing a mgr.) pracovala jsem jako asistentka)) mozna by bylo lepsi prejit z prace do prace, nevim, zdali by se ti nezhorsil vymerovaci zaklad pro vypocet materske a pak rodicaku, kdyz budes na up tak vlastne nejsi platcem nem.poj.

nevim, mozna kecam zbytecne a mas to nejak jinak zmaknute🙂