Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

zzzzuuuuzzzziiii
26. říj 2010

@pe_t ahoj peti 🙂 no to mi je jasne, jak rikam, tentokrate jsem nedelala jediny ovulacni test a nechci delat ani tehotensky... ale asi me z toho zase slehne 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
26. říj 2010

tak jsem vam tady ted napsala prispevku na cely dopoledne, tak se snazte 😀

jane84
26. říj 2010

Dobré ráno holky 🙂
jsem zvědavá s čím se ozve Herbie, sice psala, že na snažení nebyl přítel moc doma, ale většinou mívá kratší cykly myslím

meiki
26. říj 2010

ahojky holky
martals: u soukromych skol bych si dala pozor ,jestli to nebude jen o penezich, dobry a spatni kantori muzou byt vsude
bohuzel v dnesni dobe jsou o penezich i statni, skola dostava dotaci podle poctu zaku, takze si hlavne sehnat reference

pe_t
26. říj 2010

dobre ranko 🙂

pe_t
26. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii už to budeš vědět za chvilku - vydrž 😉 🙂 po kolika dnechmíváš cyklus?

lucie.krajcarova
26. říj 2010

ahoj holčiny, přejem krásné ráno! ten náš buditel se pokoušel o budíček už o půl páté, ale naštěstí mu to nevyšlo. teď mi tu svítí sluníčko, tak hned mám lepší nálad.
@martasl @herbie tak už se vám to blíží, jak to vypadá?

zzzzuuuuzzzziiii
26. říj 2010

@pe_t no drive jsem to mela snad na hodinu presne 28... minuly mesic to bylo malinke zpozdeni a pred tim taky, takze radsi pocitam 30 misto 28...

zzzzuuuuzzzziiii
26. říj 2010

@pe_t nejvic jsem mela 32DC

lichtakova
26. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii hele, žádný depky, co ty víš.... 😉

vendulak
26. říj 2010

@jahudka80 Díky! 😉 Jo jo snad teď fungovalo vše jak má...taky při tom všem co jsem do sebe musela ládovat 😒, brala jsem teď veliký dávky Clostíku, k tomu Metformin, Mateří kašičku, vitamín E a C, a pila tři čaje (kontryhel - na sliznici, maliník - na hlen, a červený jetel - podpora estrogenu).
Jahůdko a jak jste na tom vy? Prodali jste už byteček? Nebo ne a zatím se dál plně snažíte? 🙂

Holky a co Natulka? A Jane? A Gambrinuska? I všechny ostatní? Mrzí mě že nemám teď čas sem chodit. Navíc oni i ty nervíky po potratu a při té době snažení už pracujou jinak ☹.

jahudka80
26. říj 2010

@fram 😀 😀 😀 no myslím, že mi zatím bude stačit ta práce 😉 dnes jsem napsala teplotku do grafu a o den se to posunulo 😀 - to je přesně ten den co spočítala dr., ale nic od toho nečekám,.... myslím ,že teď budeme mít starostí i tak dost ☹ ta hypotéka mě stresuje, jestli to těm lidem nedaj 😖 😢
@lichtakova jojo a kdy ty to máš dostat 😵 já v sobotu 6.11. zrovna jsem měla jít na netradiční oslavu narozenin do výřivky a bazénu 😀 tak uvidím 😀
@vendulak 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂ty máš krásný grafík , takovej jsem u těbe ještě neviděla 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@zzzzuuuuzzzziiii čekej čekej a nestresuj se 😉 já vím, že je to těžké, ale přírodě neporučíme, když to příjde a je to tam a když si to najednou rozmyslí, že nic tak nic. A my s tím nic neuděláme 😠 .Já už si nedělám žádné těhu testy, protože ty falešně pozitivní se mnou ták zamávaly že už nechci riskovat a byl by zas pozitivní protože mám rozházené hormony 😠 tak budu čekat do soboty a když by nic ani do pondělí ....člověk vždy byl natěšenej a jak to zkončilo 😠 . Zuzi asi je lepší nic nečekat a pak být příjemně překvapená 😀 lehce se to řekne a těžko dělá, já vím,... 😉

lichtakova
26. říj 2010

@jahudka80 jahů, já teoreticky v úterý, čili že akorát za týden, ale třeba se to zase šoupne, před tím jsem to s tou proverou měla přesně po 28 dnech a teďka se mi to pokaždý o den šouplo...takže to bude 2.11.? Asi...

jahudka80
26. říj 2010

@vendulak Já já Ti píšu a ty už tu jsi. 😀 😀 😀 😀 No to jsi do sebe tedy ládovala ale tak snad a podle grafíku to vypadá, že to funguje tak má. Budu Ti držet všechny palečky 🙂 Jinak byt prodáváme teď akorád záleží zda těm lidem dají tu naší hypotéku , nebo jsme v prd.... a ještě příjdem o 22 500kč protože musíme zaplatit podnájem 😠 😅 A snažit bychom se neměli protože by to pak bylo složité,... tak myslím, že tohle byl náš poslední pokus 😀 pak si hold zas bude dávat manža pozor 😀

lichtakova
26. říj 2010

@vendulak já mylím, že to vypadá víc než slibně 😉 😵 😵

jahudka80
26. říj 2010

@lichtakova tak to budeš vědět dřív než já 😀 no když chodím do práce tak je fakt že nemám moc čas přemýšlet ....a je to lepší, a hlavně teď jsem s píž v situaci kdy si říkám no jen abych nebyla těhotná 😀 😀 😀 , když jsem měla ovu.tak jsem moc chtěla a teď zas jako bych měla strach ☹ 😀 já už se v sobě nevyznám 😀 😀 😀 😀

jane84
26. říj 2010

@vendulak ahoooj, taky jsem koukala na tvůj graf, no krásnýýý. Natulka už sem nechodí, chodí jen na emimino. Nevyšlo jí první IVF, pak se jí myslím rozhodila štítka, tak to srovnávala a teď nevím jak na tom jsou.
Jahudka se snaží nesnažit, ale občas jim to nevyjde, že 😀 😀 😀
O Gamb nic nevím, už dlouho nic nenapsala do fotoblogu, ani nevím jestli chodí na jiné téma. Tady už dlooooho nebyla.

lichtakova
26. říj 2010

@jahudka80 jojojojojojojo, já to mám úúúúplně stejně....včera jsem se tady holke ptala, jeslti nejsem úúúplně blbá, že měním práci a do toho se snažím otěhotnět.... 😕 😅

pe_t
26. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii tak touž je za chvíli - já ještě 14 dnů musím čekat. A jak píše jahudka - přírodě neporučíš. Mě už nebavilo se stresovat, tak ani nic nepiju. Žádný kontryhel ani maliník. Zobnu ráno jen listovku a hotovo. Tak uvidíme. Hlavně, že je sexík - jinak je to všechno příroda. 😉

pe_t
26. říj 2010

@lichtakova jedno nebo druhý klapne 😀

lucie.krajcarova
26. říj 2010

tak kočky, začínám špinit, takže se rozjíždí ms.. zuzi, jsem 1DC jo? a jdu si uvařit kontryhelák.

herbie
26. říj 2010

ahoj holky no lucko jak to vypada dneska 25.10 hlasim ze jsem 1DC t 🙂 🙂 ak prosim zapsat do tabulky zzzuuuzziii dekuju jinak jsem ted nemela vubec cas vas docitat a psat jenom tak strasne rychle jsem to prolitla a bezela zase.......vedela jsem ze mrcha dorazi tenhle tyden takze jsem ani netestovala nic pritel byl tech 19 dni pryc a v ovulce jsme to nejak nestihli myslim ze jenom jednou .... tak snad pristi mesic jinak kamaradka mi psala ze otehotnela po roce a pul tak prej mam bejt v klidu a ze uz prestala pak na tehotenstvi a mimi myslet a zadarilo se necekane ze kdyz se prej vkuse snazili rok a pul a delala si testy a stresovala se proc jeste neni tehu tak nic ..... takze asi fakt clovek musi vypnout a tak se na to neupinat ale je to sakra tezky snazim se bejt v klidu ted a moc na to nemyslet 😀 preju vam krasnej den

herbie
26. říj 2010

jinak mam cyklus 27 dni a ted jsem to dostala uz po 25 takze kratkej jupi....v listopadu bude ovulka dvakrat (doufam) 😎

jane84
26. říj 2010

@lucie.krajcarova nechceš s tím 1DC ještě počkat? to je až je krvácení ne špinění a třeba se pořádně ani nerozjede

zzzzuuuuzzzziiii
26. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //

martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................30DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................25DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................25DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...23DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................20DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................19DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................18DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..17DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................17DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..............................................................................16DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 11DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.b)... 9DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................2DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................1DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................1DC

zzzzuuuuzzzziiii
26. říj 2010

masti je to na tobe...

martasl
26. říj 2010

ahoj holky.

zzzzuuuuzzzziiii -no myslím,že ms dorazí.břicho pobolívá častěji a prostě cítím že dorazí. ☹ .nějak se nám holky nedaří,co??to se nám to tady tak hezky rozjela a zase nic 😠 .jestli se můžu zeptat,cos dělala za školu??asppoň slyším taky pozitivní názor na soukromou školu.ale jak píše meiki,všude je něco...

luci-tak to mě mrzí,ale jak píše jane,ještě ta tvoje ms není jistá,ne??

herbie-škoda,ale jak jsi psala,čekala jsi to.stejně tě obdivuju,že každou ms bereš s relativním klidem.klobouk dolů 😉 ,přeju to,ať se příště konečně zadaří.

vendulak-ahoj 😉,kde máš fotečku??o gambrinusce nic nevím a natul k nám už nechodí.a na jiných diskuzích nehledám,takže nevím,jestli choděj jinam.

holky,tak jsem dnes volala na výsledky endokrinologie a nic moc ☹.Katka má horší krevní obraz,tak musíme nasadit mořské ryby,červené maso a zeleninku a tak po 3 měsících chodit na krev.Simona dopadla taky hůř,taky špatnej krevní obraz,nějakou hodnotu měla horší a máme si k obvoďačce zajít pro žádanku na hematologii na nějaký dovyšetření,prej aby se na ni primářka podívala.jak ji tam dělali ten test,tak prej má slabé cévní stěny a proto se jí asi tak dělají ty modřiny.další výsledky z Hradce budou za 14 dní.prej nás nechce strašit(na endokrinologii),že nemá nic prokázanýho ale máme tam zajít.včera Simonu zase po jezdeckým kroužku bolelo břicho,tak jsem jí to říkala,tak prej doporučuje vyšetření stolice a utz břicha.máme se zmínit u naší doktorky,že to není normální,aby jí často bolelo břicho.prej by ji měli udělat i nějakej zátěžovej test,jestli se to stává po nějaké námaze.tak k naší doktorce jdeme v pátek,tak jsem zvědavá.ptala jsem se,jestli tam nenáme zajít,až jí pošle komplet výsledky a prej raději hned.hrozně se bojím,aby ji na té hematologii na něco nepřišli.úplně mě to rozhodilo a pobulela jsem si.nějak se to všechno hroutí,to bude zase špatný období ☹ ☹ ☹

a.j.a.
26. říj 2010

Ahoj holky 🙂 my měly dneska úspěšný den 😵 ráno jsem byla na gyndě na NT screeningu a dopadl negativně 😵 takže čekáme krásné zdravé 8cm miminko, které tam skákalo jak opice na stromě a skoro se nenechalo změřit 😀 😀 😀 😀 jsem naprosto v euforii a celý den se zatím vznáším na růžovém obláčku 😵

Pak jsme jely s malou a mamkou k zubaři. Malá kupodivu konečně otevřela pusu a ukázala dr všechny zuby 🙂 dostala 4 prstýnky a jakési zvířátko, tak byla nadšená. Pak si ji mamka odvezla domů a já valila do knihovny. Teď už jsem konečně doma, úplně ko z ranního vstávání, nervů z NT a zubaře.

a.j.a.
26. říj 2010

@martasl to mě moc mrzí, že je to s holkama teď tak špatné ☹ ten krevní obraz určitě brzy spravíte, v lékárně jde koupit i superželezo, ale horší to bude s tím břichem a hematologií u druhé dcerky ☹ tak snad to nebude nic vážného. Takové problémy by se fakt dětem vůbec stávat neměly ☹ držím pěsti a myslím na vás.

a.j.a.
26. říj 2010

@lucie.krajcarova Luci, dokud jen špiníš, tak bych ještě 1DC nepsala 😉 navíc, takových už bylo, co špinily a byly těhu 😉