Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

vendulak
22. dub 2010

Ahojte holky, mohla bych se k vám taky přidat? O miminko jsme se snažili 2 roky a docházeli jsme i do CAR, těhu jsem byla pravděpodobně po IUI a teď jsme na začátku 7tt o miminko přišli.
Zítra jdu na revizi a bojím se toho jako čert. Chvilkama jsem dost na dně a chvilkama se snažím být silná a říkám si že to bude všechno dobrý, že jednou miminko bude...ale je to děsně těžký ☹.

myisiska1
22. dub 2010

vendulak: Ahojky, já jdu zítra taky. Tak si budeme držet pěstičky, ju? Dopadne to dobře, uvidíš...

vendulak
22. dub 2010

Mysi taky jdeš zítra? Páni. Náhoda 🙂. I když né moc příjemná, co? ☹ Ale máš pravdu budeme si držet palce! Taky věřím že to dopadne dobře. Nejradši už bych tohle všechno měla někde daleko za sebou ☹.

myisiska1
22. dub 2010

vendulak Jdu na 7, ale ještě mi budou dělat vyšetření. V kolik půjdu na sál nevím. Navíc mám šanci, že nepůjdu na sál vůbec, ale to bych měla moc štěstí najednou

vendulak
22. dub 2010

Mysi já mám nástup do nemocnice taky na sedmou ráno. A taky netuším kdy půjdu na sál. A taky mi doktor řekl, že nejdřív budeme dělat ultrazvuk, že je možné že se s tím tělo vypořádá samo a revize by nutná ani nebyla. Ale zároveň řekl, že to je jen malé procento šance, že nejspíš revize bude ☹. Ale že v sobotu bych šla hned domů, že se snaží, aby tam holky po tomhle nemuseli být moc dlouho.

vendulak
22. dub 2010

Jééé mysi koukala jsem jakého máš doma nádherného malého svištíka!!! 😵 Vím, že to i pro tebe teď musí být děsně těžký a bolavý, taky to tak mám, ale s ním to všechno musí jít zvládnout líp, viď? Já se teď hodně upínám k příťovi a našemu hafanovi, kterého mám tak trochu jako miminko 😅 a říkám si že oni mě potřebují, že pro ně musím být silná a všechno tohle zvládnout. A věřím že se jednou dočkáme taky takového pokladu 🙂.

natulaaa
22. dub 2010

Vendul zdravím tě,určitě se mužeš přidat..Je mi líto co se ti stalo 😔 😔 .Drž se,držím ti palce 😉

myisiska1
22. dub 2010

vendy To víš, že je to s tím prckem lepší. Já prostě fungovat musím!!! Nemám na výběr. Jinak doufám, že mě pustí ještě ten den. Pokud dostanu na výběr mezi revizí a přirozeným očištěním, tak je volba jasná.

martasl
22. dub 2010

ahoj holky.teda od včerejška jste toho napsaly 😅
vítám nové holky-určitě vám to holky tady pomůže,se vypsat.je mi to líto,co se vám stalo.připadne mi,že v poslední době nějak moc ženských přichází o miminka.nebo jestli si toho víc všímám než dřív,nevím.ale je těch potratů nějak moc ☹ ☹
já přišla o mimčo v 16 týdnu.ještě pořád nejsem po psychické stránce ok,ale to už nikdy nepřebolí.hlavně,aby se brzo zadařilo a to nám všem 😉

el29
22. dub 2010

Ahoj holky 🙂
Vendul,myisi je mi to taky líto,co se Vám stalo. Mne dr. nechal na výběr a chtěla jsem potratit sama. No říkal,že když nepotratím do novýho roku (19.12. 2009 mi sdělil,že je konec a mimi se nevyvíji) tak,že po novým roce půjdu na revizi,no a přesne na nový rok jsem potratila. Je to na druhou stranu pro me lepší,mohli jsme se snažit hned,ale furt to bolí... ☹
Furt jsem se s tím nevyrovnala...

lehe,já myslela,že MA je revize (zákrok v nemocnici) a SP spontánní potrat (potratíš sama). No jo jsem blondýna,tak jsem zas o něco chytřejší 😀

martasl
22. dub 2010

el-MA je ,když nejsou srdeční ozvy plodu.tak jsem si to teda našla na netu. ☹

mikkisek
22. dub 2010

Ahoj holky,
nově příchozí vítám, moc Vám držím palce ať máte zákrok co nejdřív za sebou a jste brzo v pořádku - pro mne byl ten den čekání na revizi neskutečně dlouhý a hlavně jsem to chtěla mít co nejdřív za s sebou. Já už doma jednoho prcka mám a je fakt, že se to zvládá trochu líp, i když ta bolest je veliká a trvá. Chce to čas a hlavně sílu, věřit, že jednou to opravdu vyjde a všechny si budeme psát, jak mimískové prdí nebo ne a tak 😉 Mne taky pomohlo vypsat se tu, vědět že v tom nejsem sama.

Herbie - tak let ok, to je super. Odpočin a až budeš mít sílu, tak zavítej mezi nás. Jo a nechceš mi poslat nějaký Boston Cream z Dunkin Donuts a Ice Coffee with double cream a možná ještě teplý bagels? Bože, jak já to milovala 😎

Peti - ten těhu testík vypadal trochu nadějně, neházej flintu do žita, třeba.....

Silvie - myslím na Tebe a držím moooooooc palce. Já věděla že s MS mám počkat, ty mne doženeš a nastartujeme nastejno 😉

Jinak dnes návštěva tchýně/tchána - no naštěstí tu byli 2hod, tak dobrý, Onďula už byl ke konci unavený, tak trochu brečel a vztekal se, to zas budou kolem řeči jak je rozmachaný, ach jooooo.

Hezký den

natulaaa
22. dub 2010

Holky dneska je nějaký smutný den i na jiné diskuzi,kde taky jsem ohledně teplot,tak všude je nějak pochmourno 😔 .Snad se to brzo spraví a bude veselo.musíme tomu věřit 😉 😉 😉 😉 .Já mám dneska taky nějakou depku,mrcha se už blíží,a tak to na mě zase doléhá 😔 .

petra.vavra
22. dub 2010

ahoj holky, tak jsme zpět z angličtiny, Terka si za odměnu vymyslela myčku, tak jsme musely jet s autem do myčky, ještě že nechtěla na výlet letadlem, to nevím, jak bych splnila 😀 😀
mikk- jestli jsi mluvila o tom co mám v albu, tak to jsou OVU testy, ne těhu ☹
nat- koukni mi do fotoblogu na ty teploty a napiš co si myslíš 😉
herbi- vítej doma 🙂

natulaaa
22. dub 2010

Peto no podle mě si teprve 8DPO,takže na MS brzo,ale máš krásně trojfázový graf a řekla bych,že si těhulka,a jestli i špiníš,tak by to moho být těhu.Ale pozor i tak krásné grafy skončí MS,tak ber to s rezervou,ale na první pohled ho máš vzorový zatíím.Ale pokud se ti rozjede MS,tak to v pořádku není,protože bys měla krátkou LF,což je doba od ovu po MS a 8 dní,je hodně málo,nejideálnější je,aby byla dlouhá 12-14 dní ,Ale zatím ho máš super a mělasi ovulku 14-15 duben,že jo,měla si i jiné příznaky?

natulaaa
22. dub 2010

Peto já si to zkusila taky vyplnit a mi to označilo ovulku jinak,než na FF,kde jsem ted 8DPO a na women jsem 10DPO 😒 ,ale jde tam zaznačit do toho i MS?,já vyplnila jen teploty 😒

petra.vavra
22. dub 2010

nat, tak to je téměř neskutečné, s ovu jsi se trefila naprosto přesně, takže je vidět, že tomu opravdu rozumíš, sice mi to ukazovalo jiné dny na ovu, ale já měla hlen až toho 14.4. , jiný příznaky nemám nikdy, takže nějaké píchání a bolení břicha kolem ovu u mě není. Já moc dobře vím, ja to občas s těma teplotama končí, takže jsem pořád v klidu 😉 . To špinění je takové divné, hodně malinko jen když šahnu na čípek a teď třeba od rána vůbec nic. No zítra ráno zase testnu a uvidím co dál.
MS do toho určit jde, jestli jsi si tam zadala délku cyklu, tak ve sloupci napravo je zobrazit MS, předpokládanou MS, ovulaci apod....tak když na to klikneš, tak se ti to v tom kalendáři jakoby předvyplní. JInak co je třífázový graf netuším, zase jsem o něco chytřejší 😉 , natul díky moc

natulaaa
22. dub 2010
natulaaa
22. dub 2010

Tak nic 😀 😀 😀 ,zkusím podruhéé 😝

natulaaa
22. dub 2010

pokus číslo 3,Peto já jsem jak ty,ale to nějak nejde skopírovat,tak snad ted http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

natulaaa
22. dub 2010

Hej Peto jakto,že mi to nejde skopírovat,dám SDILET a skopíruju a místo grafu se tu objeví ta hl.stránka,to nechápu,zkusím to ještě jednou,tak prominte

gambrinuska
22. dub 2010

Vendul vítam i když nerada, bylo by lepší jiné téma, na zítra držim palce at to dopadne co nejlíp to jde ☹ 😔
jdeš do fakultky?? Doufam že jo, hlavně ne k Mulačom 🙄

natulaaa
22. dub 2010

poslední zkouška a jestli to nepujde,tak to seru 😠 http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

natulaaa
22. dub 2010

Peto to nejde,tak neuvidííš nic 😝 ,jedině,že bych ti poslala svoje jmeno a heslo a hodila bys to tu místo mě 😒

natulaaa
22. dub 2010

čauky Gam,tak já si tak hraju,pokouším se tu marně něco vložit,ale asi jsem uplně blbá,prptože to nejde 😠 😠 😠 😠 ,
co ty,jak se vede,už jsou nějaké příznaky,já mám,ale mršovské 😠

andrissek
22. dub 2010

Ahoj holky ,mohla bych se k vám přidat. Také se nám těhulkování nevyvíjelo jak mělo a v uterý jsem byla na revizi 😢 .
Včera jsem přišla z nemocnice. Mám doma dva rošťáky tak mě zaměstnávají a nemusím na to tolik myslet. Nejhorší to je večer,to pořád bulím.
Holky kdy vám přišla první mrcha po revizi?

leheckova
autor
22. dub 2010

ahoj Andrisku to je mi líto vše přebolí časem uvidíš první porevizní čekej 4-6neděl

andrissek
22. dub 2010

leheckova já vím mám to už jednou za sebou,ale musím se s tím vyrovnat. Už aby bylo aspoň tři měsíce po a mohly jsme zase začít se snažením. Příjde mi to jako věčnost 😝

natulaaa
22. dub 2010

Andrisku ahoj,vítame tě,no já měla první MS přesně 5 týdnu od revize.A co se ti stalo,jestli mužu vědet.Holky co se to děje dneska,vždyt kolik tu dneska přišlo nových,co ztratilo mimi,vždyt to přece není možné,co se děje 😔