Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lichtakova
7. lis 2010

ahoj Jahůů, to je blbý, no ale zas jak se to teďka dobodalo s tím bytem, tak budu držet,ať můžeš hnízdit v novým

pe_t
7. lis 2010

@fram no já bych to měla zítra(většinou nad ránem) dostat. Tak si asi dám pak ještě do středy rezervu 😉
Jinak já podle čípku poznám prd - jak jsem se už přesvědčila,když jsem ho zkoumala. Jo a taky se píše, že ženy, které už jednou rodily ho mají mírně pootevřený pořád 😒 na omak mě začínají zlehounka bolet prsa. Ale to může být i z ms...jediný ukazatel, jak tak zjituju, je vynechaná ms.
@jahudka80 no to je přesně to, co píšeš. Ještě z toho nemůžu nic vědět, když to mám dostat až zítra.
@jane84 já jsem taaaak na tebe Jani zvědavá 🙂 taky držím palce.

martasl
7. lis 2010

ahoj holky.konečně volno 😀 😀 😀

jahudko,tak hlavně,že se to s tím bytem nějkak vyřešilo.takže jestli tomu dobře rozumím,pronajmete to těm stejným lidem,co to měli kupovat??

fram-ježíš,ještě že to manžel ustál.tento strach znám taky,manžel rok jezdil s kamionem,ale já na to neměla nervy tak toho nechal.

jani a pe_t-pokud se zvýšená teplota drží spoň 15-18 dnů,tak je to těhu.tak tfuj tfuj tfuj....

mv-to vyšetření dopadne dobře a bude to fofr,neboj.takže na vánoce budete na novém?aby jsi stihla napéct 😉 no mě se to kecá,já ještě ani nevím co a ani se mi moc nechce.

tak si holky představte,že u nás v práci nabrali hafo lidí,že potřebujou a mají málo.teď zjistili,že jenom na našem středisku je 70 lidí navíc.tak to prej budou muset pořešit a začali u každýho zkoumat plněnění.by mě zajímalo,kterej chytrák to tak dobře propočítal a zorganizoval.chytráci.tak jsem zvědavá,jak se to vyřeší.

jahudka80
7. lis 2010

@lichtakova
@pe_t
@martasl

No holky ty lidi ten byt prostě chtějí, bohužel paní dlužila O2 62kč, a je v tom registru solus 😠 z něho to prý vymažou za 3 roky, tedy 3 roky to tam je ☹ ,ale ona tam chce jít přímo osobně, že je tam neoprávněně protože jí O2 nevystavilo složenku a ona tedy o tom že dluží 62kč nevěděla. No ať je to jak je chtějí ten byt koupit a pokud ho teď koupit nemohou tak do pronájmu a platili by nám naší hypotéku + náklady, tak my bychom na tom byli cca o půlku lépe což je pro nás výhodné protože peníze potřebujem na splacení pozemku (mohli bychom to tak za dva roku úplně doplatit) pokud ale zůstanem tady budem sotva přežívat páč manželovi sebrali prachy a po novém roce mu zas ještě vemou a zvládali bychom to tak tak, no a tak nám asi nic jiného nezbývá než to pronajmout a jít do toho pronájmu 2kk. když už nic jíného budou nám splácet hypotéku a pokud by ani pak až jí smažou z toho registru nedali hypotéku na náš byt tak jim ukončíme smlouvu, a nastěhujem se zpět my 😀 . Ale spíž věřím ,že jim to pak klapne. byla by to škoda když o ten byt tak stojí. A mybychom zas rádi bydleli v domečku........

jahudka80
7. lis 2010

@martasl no jinak s tou teplotou spíž 17 a víš 😉 😉 😉 😉 mě se taky držela a 16dní a dostala jsem to anic z toho 😅

jahudka80
7. lis 2010

@lichtakova a hnízdit nebudu, rači vyřešíme nejprv to bydlení jako abychom bydleli už ve svém a né v podnájmu tak to hnízdění vidím tak za 3roky 😉

mv
8. lis 2010

@martasl z pečení nic nebude, budeme rádi, když do vánoc uděláme vůbec kuchyň a to se obávám, že jen provizorní..
Nevíme přesně ,jak dlouho v bytě budem,asi ho budeme spíše pronajímat, abychom měli z čeho příští rok platit IVF.Tak tam nechceme utápět peníze.Bereme jen oblečení, stůl na jídlo,matrace na spaní a peřiny..Socky hadr, jak to okomentoval synátor... 😀
A na pečení o víkendech v domečku zase nebude čas, tím, že budeme zařizovat tu kuchyň v bytě... 😀
Něco málo asi jo, ale jinak to vidím na úžasné cukroví z místní pekárny. 😀 Už jsme ho měli loni a bylo fakt moc dobré..

@jahudka80 dneska se člověk do těch jejich regisrů dostane, ani neví jak. 😠 😒
Manželovi už sebrali takřka veškeré osobní ohodnocení a mě příští rok podle tabulek taky dost ubyde, tak to bude nářez asi...Udělá nám to přes 6000Kč a to je pro nás hodně..bych se picla.

Mám nějaké střevní potíže, zřejmě už pracují nervíky ze zítřejší návštěvy CARu. 😀 😀 😀

jane84
8. lis 2010

Dobré ráno holky, nenesu dobré zprávy, na testíku sněhobílo a hlásím 1DC @zzzzuuuuzzzziiii

fram
8. lis 2010

Dobré ráno,
@jane84 je mi to mocmoc líto ☹ ☹ ☹ ani nevím, co napsat.

pe_t
8. lis 2010

dobré ranko

@jane84 ☹ to nee, to mě mrzí ☹

jane84
8. lis 2010

@pe_t @fram holky děkuju, je mi z toho smutno, skoro jsem nemohla dospat, že budu testovat, pořád jsem cítila naději, ale nějak uvnitř jsem tušila, že z toho nic nebude. Mám takové smíšené pocity. Chce se mi plakat, ale to už několik dní. Kdo ví, čím to je. Poslední dobou jsem celá nějak naměkko.
Navíc jsme se včera s přítelem pohádali, je teď takové blbé období, kdy řešíme hodně věcí naráz a naše názory na načasování těch záležitostí se dost liší. Já bych samozřejmě nejraději všechno hned. Prostě potřebovala bych se zase někam ve vztahu posunout, vím, že s bydlením musíme teď počkat, dítě se nám nedaří, svatbu by přítel odložil až do nového bytu, a to ještě až o několik let. Nechci se s ním dohadovat, ale když on všechno vidí černě, hledá, co se může pokazit, to bychom se nemuseli ani brát, co kdybychom se přeci rozvedli. Navíc to vždycky argumentuje tak, že přeháním a že se mi to jen zdá. Takže jsem se akorát pohádali a samozřejmě jsme nic nevyřešili. Nakonec jsem z toho zase já vylezla jako ta špatná, protože jsem změnila školu a všehno se kvůli tomu zkomplikovalo. Už mě to fakt nebaví

pe_t
8. lis 2010

@jane84 😔 jani je to nějaká krize, ale vydrž ! Bude líp! To,co se nám mnohdy zdá v životě že nás položí, tak se nakonec obrátí.Mám za poslední půlrok s tím sakra zkušenosti. Kdy jsem myslela, že už to ani hůř nejde.....a pomalu se věci otáčí. Musíte to spolu vydržet - nevzdávat to. Chce to hodně síly. A třeba pomáhá i to, že se klidně člověk z toho vybrečí. Ať to jde ven. Ale - všechno se přehoupne, uvidíš!!!!Moc moc ti budu držet palce na vánočního mimiska, aby vyšel....

zzzzuuuuzzzziiii
8. lis 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).............................................................................29DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )........................................................................................ 24DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................15DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................14DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,jeřáb ptačí)....................................14DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................................13DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel, kyselina listová).................................................12DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)........................................................................12DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................10DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................8DC
endie(23let, MA 3/2010)..................................................................................................................5DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................4DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ..........2DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)..........................................................................1DC

zzzzuuuuzzzziiii
8. lis 2010

Ahojte holky...
jane jahud je mi lito, ze vas zase musim davat dolu... prala bych si vas vsechny davat jen nahoru...
peti - je to na tobe a drzim palecky...

Holky, vikend byl narocny, ale krasny... uz jsem zase uprostred tabulky, takze ovulace snad probiha...
Jinak peti, v sobotu a v nedeli jsem "naslintala" kapradinky... vzdycky jsem je tam videla teda jen rano a zalezi hodne, jak se na to naslinta... I manza to zkousel 😀 prej je v tom... Dela si srandicky...

Dalsi vec... byly jsme s manzou na spermiogramu a vysledky jsou vic nez vyborne, takze aspon v tomhle muzeme byt klidni a snad je to dalsi krucek k miminku.

jahudka80
8. lis 2010

@mv 😠 😠 😠 no nám to dělá 4tis. a to jsme do teď žili s manžovi výplaty a můj rodičák jsme měli na jídlo, drogerii, benzín a sem tam to nějaké oblečení pro Máju. No a když od toho odečtu 4tis. tak tedy myslím, že 3600kč pro 3 členou rodinu na měsíc na tyhle věci je tedy málo 😠 😠 😠 budem rádi když budem v tom bytě sice namačkaní, ale budem mít peníze. Takhle bych zachvíli .... ☹
@jane84 😒 ach jo, je mi to líto, ale tak snad příště už konečně 😉

jahudka80
8. lis 2010

@jane84 jsme spolu spadly dolu 😀 no já jsem teď na pády zvyklá, nic se mi nedaří tak by tohle byl tak trochu zázrak když by se vyvedlo. 😀 , ale už to asi řešit nebudem....pokud se odstěhujem na mimi kašlu já se tam nebudu mačkat jak sardinka 😀
@zzzzuuuuzzzziiii to se nedá nic dělat, chvíli jsem si říkala ,že by z toho mohlo něco být když ten grafík je jinej než ty předešlé... 😅 ale nic , no ono je to tak asi lepší...v naší situaci 😖

jahudka80
8. lis 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Vendulince krásně čárečka sílí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jů já mám takovou radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak holky šup šup ať se to tady na konci měsíce // jen hemží a né že se budete flákat. 😀 😀 😀 😀 😀

Já jdu v 10:30 k zubařííí béééé já se bojím 😢 😢 😢 😢 😢 😢

jahudka80
8. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii 🙂 gratuluji ke spermiu já tam snad manžu taky pošlu 😀 😀 😀 😀 koukám, že už jsem jediná s grafíkem v tabulce 😀 😀 😀

jane84
8. lis 2010

právě jsem se vrátila z endokrinologie, psí oči mi byly na h...o, prolaktin mi má vyšetřit gynekolog. Vždycky jsem měla málo bílých krvinek, tak na dolní hranici, ale teď mi klesly ještě níž, takže chce do příští kontroly (za půl roku) udělat rozbor bílých krvinek, aby se zjistilo, jestli mi nsěkteré z nich výrazně nechybí a pak by mě poslal asi na hematologii. Už zase vidím katastrofický scénář, snížit bílé krvinky by moje štítná žláza neměla, protože je léčená a výsledky jsou dobré, další varianta je revmatické onemocnění, mamka má revmatoidní artritidu, dál taky mnohočetný myelom a ten měl děda. ale to by nemělo být dědičné. Dopr... ten týden začal fakt super

jane84
8. lis 2010

@pe_t jak vypadáš ty, psalas, že bys měla dostat MS po ránu?

pe_t
8. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii nevím nevím, ale mam obavy. chvilkama podbřišek ms pobolívá. Nedalo mi to a testla jsem ted a - nic! No nebylo to sice z první ranní, až na potřetí na wc (musela jsem do města pro test) . Už jsem myslela, že jsem to dostala a jak jsem šla na wc tak ne - na intimce hustý výtok - nevím, jak to popsat,jako špunt.Ani nijak zabarvený, žádné špinění a teplota pořád 37 😒 Jsem z toho zmatená.. ☹ As

pe_t
8. lis 2010

@jane84 jj vždycky mě to probouzí nad ránem.... 😒

pe_t
8. lis 2010

furt se lítám kontrolovat a nic! Prostě dole čisto - ale ten test....asi z toho nic nebude ☹

pe_t
8. lis 2010

Akorát si nejsem přesně jista ovu, kdy byla. Bud jsem 14DPO, nebo 10DPO. Tak nevím, jestli by to ukázalo ne z ranní moči. Asi jsem ten test neměla dělat ☹

jane84
8. lis 2010

@pe_t pokud bys byla 10DPO, tak by bylo na test brzy, podívej na Vendulku, až 14DPO měla ducha

pe_t
8. lis 2010

@jane84 no popravdě si myslím, že byla ted ovu posunuta až na so minulý týden - i jsem si to tak zapsala do diaře. Ale myslela jsem, že aspoň duch by byl. Ale zase ten výtok a teplota 37 se drží....ach jo. Já jsem blbá, že jsem testovala. Když už, tak jsem měla z ranní. Akorát mě to teď jen vzalo.. ☹

meiki
8. lis 2010

ahojky holky

@jane84 @jahudka80 je mi to tak lito, ze nic
@pe_t tak snad u Tebe, moc drzim palecky

u nas nic noveho, je mi porad zle, tak se ma sna drobecek dobre, mam zanet, tak jsem dostala od mudra lek, ale ten pribalovy letak jsem snad nemela cist, pisou: v prvni trimestru jen po doporuceni lekare, tak jsem si ten prasek zavedla s ale jen s velkymi obavami, chjo, rikala jsem si ze tableta je asi mensi zlo, nez ten zanet pro mimi a pak jsem dostala prasky na zaludek a po precteni je teda nevezmu, to to radeji vydrzim

jinak se holky moc omlouvam, moc se k pc nedostanu, si ho oblibil muj malej spuntik doma - poustime mu na nem krtecka

pe_t
8. lis 2010

@meiki ahoj tak a´t to zvládnete přeléčit bez problémů s mrňouskem. Pěkně si to užívej 🙂

jane84
8. lis 2010

@pe_t nejsi hloupá, prostě chceš miminko a těšíš se, tak testuješ. Do té doby než dorazí MS to chce klid a když nedorazí, tak testneš znovu za 2 dny. Mě třeba bílý test vždycky nějak připravil na MS, pak jak přišla jsem byla nějak smířená
@meiki na příbalové letáky nekoukej, je tam napsané všechno možné, hlavně proto, aby se výrobci kryli

pe_t
8. lis 2010

@jane84 jani máš pravdu. Dokud nedorazí, nevím nic stopro. A je fakt, že teď se v hlavě smiřuju s tím, že jo nevyšlo. Raději budu příjemně překvapená, než se udržovat ve falešných nadějích...