Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

gambrinuska
23. dub 2010

jani já jen ten vit E a enrgyman, ale to je keců a pod nátlakem 😠

natulaaa
23. dub 2010

,mám ho tvrdý a níž,já jsem z toho uplný jelen,ale spíš to vidím na mrchu 😠
Gam v poho,já jsem nervní,tak jsem to tak blbě napsala 😉
Nechci si tam ted šahat už,když tlipu,no já hledala někde implantační krvácení,ale nikde jsem se nedočetla jak robíhá,nebo jak dlouho at vím,a ted jdu na narozky,vubec se mi tam nechce a pak na tu travesti 😠 ,nejraději bych byla doma a čekala co bude,možná si vemu notáska k bráchovi s sebou a aspon vám pak odepíšu,jestli máte některá čas a najdete něco o tom IP tak budu ráda a budeme už vědet všechny pro příště 😉
Tak zatím,letím pa pa

gambrinuska
23. dub 2010

😀 ne to ne já to taky msylela v srandě 😀 😀

jane84
23. dub 2010

nat mrkni na toto, jsou tam i grafy a při té implantaci jim klesla teplota a pak zase rostla. Hlavně se říká, že má být klidový režim a vynechat sexík. Já bych to ještě nevzdávala 🙂 https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nidace-a...

leheckova
autor
23. dub 2010

co to znamená když pisou že u menstrul.cyklu by lutearní faze měla být konstantně dlouhá

myisiska1
23. dub 2010

lehe: mám dojem, že to znamená stejnou délku cyklu. Např. pokaždé 28DC

jane84
23. dub 2010

stejně dlouhá, aspoň myslím

kopretina82
23. dub 2010

Nat, holka tipuju, že seš jasná 😵 😵 😵

leheckova
autor
23. dub 2010

stejně dlouhý cyklus nebo stejně dlouhá folikulární a lutearní faze

leheckova
autor
23. dub 2010

Natul neni to krev tak se neděs to hnědý může opravdu znamenat špinění a nic vic

jane84
23. dub 2010

asi ta luteální podle toho jak jsi to psala, neměla by být krátká, aby případné oplodněné vajíčko mělo dost času vyvíjet

kopretina82
23. dub 2010

Nat jsem si skoro jistá, že by se mohlo jednat o implantaci-pokles teploty ve spojitosti se špiněním-to máš obr naději... 😉 😵Sedí Ti to i časově-uvádí se okolo 6-8 DPO 😉
Pár odkazů z netu:
http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep_tree...
http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/teh...
Holky a pro nás pro všechy:
docela zajímavý odkaz:http://www.rodina-finance.cz/materstvi.204/tehotenstvi...

kopretina82
23. dub 2010

Koukám, že mi to ten poslední odkaz nezmodralo 😲
Tak znovu:
http://www.rodina-finance.cz/materstvi.204/teho...

kopretina82
23. dub 2010

Jo Nat a doufám, že pamatuješ, že jsme chtěli těhulkovat spolu... 😀 😵 Tak nás tu koukej všechny pěkně poprsknout 😵
Uvidíš zítra, pokud teplota zas vyskočí, řekla bych, že budeš náš černý kůň 😉 😵
Valíme ven, tak zatííím 😉

natulaaa
23. dub 2010

Holky jsem na narozkách,tak jen minutku,Kopre kukala jsem ,děkuji,zatím se to nerozjelo,je to světle ružovoučké a skoro čistá jsem,tak dám pak vědet

jane84
23. dub 2010

Nat jsem zvědavá, co udělá tvoje teplota zítra, podle mě poroste. hlavně se hlídej a odpočívej, žádné tahání těžkých věcí pro jistotu

jane84
23. dub 2010

😒 gyn. oddělení našeho špitálu bylo zase v tv, achjo, tak dobrou pověst mělo

martasl
23. dub 2010

ahoj holky-no teda,jen člověk dorazí z práce,zapne pc a tady takový romány,teda než jsem to přelouskala... 😉

andrissku-tak teď mám zmatek-snažíte se o mimi??že přeješ snažilkám brzké otěhotnění a sobě ne?? 😲 nebo nás jen povzbuzuješ?? 🙂 ať je to tak nebo tak-dííííky 😉

už mi konečně končí ta děsná ms,tak doufám,že mám obrovsky 😀 narostlou sliznici a vesele se můžu vrhnout na otěhotnění 🙂 🙂

fram
23. dub 2010

ahoj všechny,
to je zase stránek na čtení 🙂
silvi, porevizní revize 😕 😒 to teda fakt naštve. 😠
miys, to je dobře, že jsi nemusela na revizi, můžeš rovnou snažilkovat 😵

petra.vavra
23. dub 2010

Ahoj holky, já teď dorazila domu. Od včerejška mam děsnou migrenu, která mě nepustila ani přes den, takže půjdu chrápat ttřeba to zaspím a ráno bude veseleji.
Teplota se drží hoooodně vysoko, tak uvidíme 😉
holky mo se omlouvám, že jsem vás dneska tak zanedbala, ale ta hlava je strašná. jinak odpoledne u kámošky bylo opravdu krásné, jen jsem si dnes vybrala snad všechny zácpy co v Praze byly a že jich bylo 😠 😀

leheckova
autor
23. dub 2010

Peti tak to je fajn že zatim nic to mam radost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že by dvě těhulky ty a Natul bože at se to splní at už konečně ta smlula se prolomí a jsme těhulky do května všichni prosim prosim prosim snad mě ten nahoře slyší 😀 😀 😀 😀 😀

petra.vavra
23. dub 2010

lehe- já se taky každý večer modlím.....manžel mě trochu probral, tak tu ještě kacáme o kámošce a dětech 😉

leheckova
autor
23. dub 2010

ja se budu modlit opravdu budu toho nahoře co nam píše osudy aby už nás netrapil ja si myslim že větší bolest než to že nam nedovolil donosit naše děti už neni asi abychom si vážili toho co mame ale je to asi i o dnešní živ.úrovni a o životosprávě a všem ja si moc moc moc přeju miminko a už mě unavuje se trapit a myslet si že to nedokažu že se to neprolomí proto ho dneska budu prosit

petra.vavra
23. dub 2010

Lehe- já každý den před spaním volám své miminko do bříška, slibuju mu výborného tatínka a sestřičku a taky hodnou i když přísnou maminku 😉 , dneska budu volat miminka do bříška Vám všem. 🙂

petra.vavra
23. dub 2010

Jo ještě jsem chtěla napsat, že zítra určitě dám vědět, ale nezlobte se na mě, ať bude výsledek jakýkoliv, napíšu to do IP jednotlivě...myslím, že mě pochopíte 😉

herbie
23. dub 2010

ahoj holky omlouvam se ze nepisu ted, ale jeste nemam zapojenej pc tak ted pisu od kamosky s pc jinak se pridavam a taky se modlim a doufam, ze budem vsichni alespon do leta tehulky prosim prosim ja to mam dostat asi 3 dny po natul tak jsem zvedava, ale priznaky zatim zadny ach jo no nechame se prekvapit jinak mikkisek jj to znam ja mam hadru az moc a bot ani nemluvim tady je krasny obleceni a za babku vid nevim kam ty veci uz mam dat do skrine se to pomalu nevejde, ale je tezky odolat krasnejm botam za 15$ jj holciny tak ja budu koncit napisu zase rano tak pa a hezkej den vam preju 🙂

natulaaa
23. dub 2010

Holky vrátili jsme se s travesti show,bylo to výýýborné,břicho přestalo bolet,na vložce je za celé odpoledne jen špinění,ale na WC když se utírám,tak je jakobyzředěná krev,takže nevím,ale spíš se chystá mrcha,i když mi tak vživotě nezačínala,ale po te laparce muže být vše jinak,tak dobrou noc,ráno dám vědet.

natulaaa
23. dub 2010

Lehe konstantní délka LF je,že je každý měsíc stejně dlouhá,já jí mívám 14 dni,to jen ted jsem se nějak vymkla kontrole 😝

natulaaa
24. dub 2010

Holky tak já nevím,teplota nestoupla,takže asi je to nějaká divná MS,uvidím,jestli se rozjede,ale podle teplot to IP asi nebude,,teplota mi nevyletěla .No tak zatím nic a ve strředu jdu na kontrolu,tak jsem zvědavá co mi řekne 😒 na vložce jen trošililinku hnědého,ale na wc jde červená,takže tak

leheckova
autor
24. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................44DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................26DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................24DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................22DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................20DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................20DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................19DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 7DC
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................7DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................6DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................5DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................5DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................5DC
myisiska1(24let, )............................................................................................................ 4DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................3DC
vendulak(22let,MA 4/2010).............................................................................................................. 2DC