Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
3. led 2011

@jane84 no já bych chtěla furt ,ale mm skrouhli už 2x plat - svině a jestli to tu neprodáme tak stěží uživíme jedno dítko natož 2 ☹ já bych 2 moc chtěla ale ... je to moc složité ☹ No a co ty??? Jak jsi na tom??? 🙂 Budete se ještě snažit??

jane84
3. led 2011

@jahudka80 nevím, musíme to pořádně promyslet a společně probrat. Musíme se definitivně rozhodnout. Jen nevím jestli toho jsem schopná. protože se budu muset něčeho vzdát. Buď bude díte nebo práce. když se rozhodneme teď pro práci, nikdo mi nezaručí, že ji po škole seženu. Když se rozhodneme pro dítě a budeme se dál snažit, nikdo mi nezaručí, že otěhotním. Obě varianty jsou riskantní.
Pořád mi přijde nejlepší snažit se dál už s pomocí dr a současně zaslat žádosti o práci. A podle toho, co se zadaří dřív, se rozhodne. My jak bydlíme s našima, tak máme nízké náklady na bydlení, nic nesplácíme, proto jsme si říkali, že by bylo dobré mateřskou mít v době, kdy bydlíme ještě u nich a hypotéku a nové bydlení až budu v práci. Ale jako všechno to má svá pro i proti.
Asi to prostě bude o tom, že to riskneme a nějak to dopadne

lenkacar
3. led 2011

ahoj dneska jsem byla na kontrole a doktorka se zděsila ,že ve mě zůstalo velký kus embrya a z druhého spousta kousků a hodně krve a neodchází nic ,tak mě asi něšim proštouchla boco ,za 3hod. mám hodně hnědý výtok a bolí mi hodně břicho ,řekla ,že pokud to neodejde do týhle středy ,že budu muset znova na kyretáž.. 😔 snad to teda odejde ..

jahudka80
3. led 2011

@jane84 koukám že jsme na tom obě stejně ☹

jane84
3. led 2011

@lenkacar Ahoj to mě mrzí. Piješ nějaký bylinkový čaj, který by ti pomohl vyčistit? Kontryhel a maliník?

lenkacar
3. led 2011

doktorka se divila ,že nemám horečky ,mě nic neni ,teda ted mám křeče jak prase ,ale když jsem tam šla v poho..já myslela ,že mě to udělali tak dobře ,že je to dobře ,že mám 10dní čistou vložku .. 😕 v papírech je napsáno ,že to odsály všechno i s obalama a neni to pravda? no mě by to teda nenapadlo..že nedělaj kontrolní utz .. 😕 nic nepiju ,nevim, že mám něco pít

jane84
3. led 2011

@lenkacar pít nic nemusíš, ale někomu to pomáhá. Kontryhel na růst sliznice a maliník podporuje ovulaci, hlen a pije se před porodem pro uvolnění porodních cest. Já jsem tomu nikdy nevěřila, ale zkusila jsem to a fungovalo to, teda aspoň na mě

lenkacar
3. led 2011

@jane84 já s kontryhelem nemám dobré zkušennosti ,ale já už jsem si zvykla ,že jsem jeden velký problém.. 😢

lucie.krajcarova
3. led 2011

@jane84 Jani, ale je nějaká zpožděná ta ms ne?

lenkacar
3. led 2011

@jane84 no chápeš to ,že v papírech mám jak to všechno odsály a přitom to neni pravda?žádnej pidi kousek ..ale pořádnej kus ..i slepej by to viděl..

lucie.krajcarova
3. led 2011

@lenkacar teda, tak ještě že jsi byla u mudr, aby nedošlo k infekci nebo tak... krvácet bys určo trochu měla. hlavně ať se to vyřeší včas. ale taky to nechápu, že mi po zákroku taky nedělali utz..

jane84
3. led 2011

@lucie.krajcarova zpožděná není, střídají se mi délky cyklů, jeden vaječník 27 dní, druhý 31, teď by měl být ten delší a mrcha by měla přijít ve středu, ale asi přijde dřív. Normálně ale nešpiním, tak kdo ví, co se zase děje
@lenkacar je to divné, nemáš dělohu zakloněnou dozadu? četla jsem, že se v tom případě občas stane, že všechno neodstraní, protože nevidí, ale v takovém případě bych čekala utz. Já tedy MA neměla, ale krvácet bys trochu měla a bolest by neměla být příliš velká, možná o něco silnější jak MS nebo srovnatelná. Nevím jak to měly holky

lenkacar
3. led 2011

@jane84 mám zakloněnou ,ale to snad ví ..nebyla jsem tam poprvé ..od toho maj diplom..takže ted jsem pro změnu hotová z toho ,že neni konec a po tomhle už toho mýho asi nedonutim znova do akce na jaře 😖

jane84
3. led 2011

Holky víte jak se píše motivační dopis? Jako součást žádosti o práci. Taky přemýšlím jak to poslat, Přijde mi lepší poštou, ale poslední dobou se žádosti hodně posílají mailem

lenkacar
3. led 2011

@jane84 já to posílala mailem v příloze .. 😉 psala jsem tam ,proč tu práci chci ,jakou práci chci ,co umim ,čím vynikám a proč si myslím ,že bych jim byla užitečná a takový kydy .. 😉

jane84
3. led 2011

@lenkacar takhle jsem to vždycky dělala, když jsem psala kvůli brigádám, ale u té práce nevím. Budu psát na školy o místo učitelky. přeci jen jsou to státní zařízení. tak jestli by to nemělo být trochu formálnější, co myslíš?

slunicko_luca
3. led 2011

@lucie.krajcarova AHoj Luci, zatim si nejsem uplne jista, ale asi mi tam budes moct napsat 1. DC, nepatrne krvacim, ale je mi zle jak psovi, coz mi nikdy nebylo. Uvidim jestli se to rozjede, ale myslim, ze ano, no KEZ BYYYYYY

lenkacar
3. led 2011

@jane84 nás to takhle učil chlapík ze státní správy ..napiš o jakou pozici se ucházíš ,co tě na té práci baví ,jakou máš praxi ,co jim můžeš nabídnout a tak .. 😉 neboj něco sesmolíš a bude to dobré..

lucie.krajcarova
3. led 2011

@jane84 Jani, kde vyšel inzerát na místo? pokud je tam uvedena emailová adresa, poslala bych obojí jako přílohu mailu. jo a já hledám na netu pomoc i na tohle, zkus zadat motivační dopis, co ti vyjde. někdy by mě takové věci ani nenapadly, ale patří tam..
@slunicko_luca to by bylo super, konečně by ses mohla od něčeho odpíchnout...

jane84
3. led 2011

@lucie.krajcarova no bude to sranda, on totiž žádný inzerát není, takhle to funguje, napíšeš na co nejvíce škol a doufáš, že se ti někdo ozve, že třeba někdo půjde na mateřskou nebo potřebují zástup za nemocenskou. Školy moc inzeráty nedávají, protože mají většinou hodně zájemců ☹

jahudka80
3. led 2011

Holky za chvíli jdu do práce vůbec se mi nechce zas tu chumelí jak blázen ☹ chjo. Večer na vás mrknu co je nového 😉

lucie.krajcarova
3. led 2011

@jane84 TAK nějak jsem si to myslela.. to by možná bylo lepší jet tam osobně a dát jim životopis na stůl. pokud to není moc daleko...
@jahudka80 to já bych šla! dnes mi volali z práce, kdy teda nastoupím, že budou probírat moji pracovní nápln. to jsem zvědavá. no a personalistka je těhu. jelikož to před vánocemi ještě neřekla, tak jsem ji tipovala na nějaký 8tt, ale ona už je 15tt!!!! dala si na čas, bude jí už 35 a první dítě. už se těším, až s ní pokecám 🙂

jane84
3. led 2011

@lucie.krajcarova to bych se najezdila, vypsala jsem si základní a střední školy v okolí a vyšlo mi jich 18. A to zatím neplánuju kontaktovat Brno

martasl
3. led 2011

ahoj holky.
luci-tak mi prosím napiš 2DC.ms se včera odpoledne rozjela ☹

jane84
3. led 2011

@martasl tak přeci jen, to mě mrzí. Marti ale letos už to určitě klapne. Musí, Fram to prolomila, tak jsme my tři (i Herbie) na řadě 😉

lucie.krajcarova
3. led 2011

@martasl tak už to přišlo... no tyhle dlouhé cykly jsou fakt k zlosti! příští týden jdu na gyndu a taky chci, aby mi s tím něco udělali..

slunicko_luca
3. led 2011

@lucie.krajcarova To by bylo uplne bezvydny, hlavne aby byl cyklus stejne pravidelny jako jsem ho mela 😉 , no a po dalsim cyklu jdeme na to 😉

slunicko_luca
3. led 2011

@lenkacar To je docela sila, co pises. Preju hodne stesti, aby zbytky odesly samovolne. Nejsem tu dlouho, muzu se zeptat co te potkalo?

lenkacar
3. led 2011

@slunicko_luca MA v 10tt dvojčata 😉

lucie.krajcarova
3. led 2011

@lenkacar Leni, nechápu, to ti to asi odbyli, jak je to možné..... fakt mizerie ☹