Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

mircisek
28. led 2011

Tak Jane mě předběhla: Pravdu díš holka, pravdu díš. 😀

mircisek
28. led 2011

@jahudka80 Už dlouho se chci zeptat. Kdy má malá narozeniny? Jsou s naším Filípkem stejně staří, asi je mezi nimi pár dnů. Filípek je 5.8.2008.

jahudka80
28. led 2011

@jane84 http://www.branakdetem.cz/zvyhodnena-sada-itti-... a ještě jsem koukala na tyhle http://www.malvik.cz/Vse-k-prebalovani/pleny/Ha... no když bych je koupila a to podotýkám že jsou to už ty nej supr pleny 🙂 a 20ks bych měla cca 7200kč no za jednorázovky těch 7tis. spotřebuji cca 9měsíců, a to počítám že to dítko prostě do 1,5roka tu plenku prostě má což máš dalších 7tis.A hlavně mě štvalo my měli denodenně plnej koš plen furt každý den někdy i 2x vynášet koš, lítání shánění po supermarketech kde jsou levnější pleny.... hrůza. Argument častého praní 😀 😀 😀 když je mimino (a to moje bylo supr blinkací) tak se pere a pere se pořád tak buď se zapne pračka každý den třeba se 4plenama a nebo ob den z 8plenama 😉 ne?? Myslím tím že tam budu prát pleny+ mimi věci s dětským práškěm. No vážně nad tím přemýšlím. Potřebovala bych ještě tak 2měsíce pracovat abych něco našetřila, ...ale když mi bude zle budu doma zdraví a miminko je přednější než peníze - ty jsou sice taky potřeba, ale jak píšeš když nebudou koruny klasickejch látkovek mám 20 😀 dokoupím jen ty kalhotky a je to 😀

jahudka80
28. led 2011

@mircisek 😀 😀 😀 😀 novosklad 😀 😀 😀 to je to co neumím 😀 😀 😀 no hold si vemu návod a začnu nebo hodl pro novorozence koupím jednorázovky 😀 jééé Mája je 3.8.2008 původně měla být 28.8.2008, ale hold chtěla na svět dřív 😀

holky já letím jedu do práce , večer na ples, a zítra jsem tu s testíkem 😀 😀 mějte se krásně užijte si krásně víkend A holky co jste se mnou stejně DC hup hup ať nejdu nahoru sama 🙂

mircisek
28. led 2011

Novosklad taky ještě neumím. Začnu trénovat tak ve 30. týdnů. 😀 Uvidíme, jak to půjde.
Filípek je na den termínovej. 😵

lucie.krajcarova
28. led 2011

@jahudka80 plenky jsou itti bitty, někdy stačí napsat jen itti 🙂 jsou z Austrálie.
@fram tak co takhle mu "poslat" pohlednici, že přiletí čáp 😀
@jahudka80 souhlasím s tebou, kalhotkové plenky jsou super! já vlastně jiné nepoužívám. akorát teda dovnitř teď dávám ty vícevrstvé plenky, ony toho hodně pojmou. přece jen ty větší děti hodně čůrají. mně se do klasických plen nechtělo 😅
@jane84 taky jsem si vyzkoumala rozdíl mezi AIO - all in one and SIO snap in one, a řeknu ti, že SIO jsou mnohem lepší. tím, že můžeš oddělit každou část zvlášť. tak ti to líp schne. a taky to nezabírá tolik místa, pokud to sušíš na radiátoru. mně to přijde lepší.

fram
28. led 2011

@lucie.krajcarova s tou pohlednicí to je super nápad 🙂 🙂 🙂

lucie.krajcarova
28. led 2011

teda itti bitti samozřejmě.
@jahudka80 je to na tobě. ale možná stačí jen pár nových plín a zbytek starších, hodně tím ušetříš. něco málo utratíš ještě za separačky. zvláš´t u mimin musí být ty viskozové, ty stojí tak 150 kč. později už klidně postačí aničky - 100 ks za 30 kč.
Jani, to je super, kolik toho o plenkách už víš, jsi docela připravená. takže to pak taky zkusíš?

lucie.krajcarova
28. led 2011

@jahudka80 ty haipa daipa neznám osobně. jak se to zapíná? nejlepší zkušenost mám s patentkami - netlačí jako někdy suchý zip a hlavně si to mimčo neumí samo rozepnout. takže minimálně na větší dítě bych brala hlavně patentkové zapínání, to mají třeba ty itti bitti.

breberuska
28. led 2011

@fram pěkně lež, to jediné pomáhá, já ho měla taky po tom, co jsem umyla okna v celém baráku 😖 opatruj se, nic teď není důležitější než mimčo!

jane84
28. led 2011

@lucie.krajcarova asi ano. Docela se mi to i zalíbilo. Ale ještě se k tomu bude muset vyjádřit přítel. i když nepočítám, že by se přebalování nějak extra chápal. A stejně bych asi doma měla vždycky do zásoby jednorázovky. Hlavně půjde o to, že ho budu muset zpracovat do té prvotní investice

breberuska
28. led 2011

@jahudka80 gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!ty testíkyjsou ukázkové! moc přeju, ať vše jde tak i dál!! 😉

lucie.krajcarova
28. led 2011

@breberuska ahoj kočko, tak co, už jste doma? nebo aspon na víkend? 🙂
@jane84 jj to půjde, uvidíš. ty kalhotovky se dají pěkně nachystat, aby mu to šlo bez problémů. to si tedy ale s novoskladem moc neumím představit. no a když mu spočítáš, že za jednorázovky dáte klidně i 1000 kč měsíčně, tak se na to určitě bude tvářit jinak. můžeš to dělat jako já.. když jsem byla těhu, tak jsem postupně kupovala plenky, aby toho nebylo tak moc, třeba po pětistovce měsíčně.

lucie.krajcarova
28. led 2011

@fram to jsem ráda, že se ti ten nápad líbí. věřím, že takovému většímu klukovi je lepší to podat s vtipem.

jane84
28. led 2011

@lucie.krajcarova proto si myslím, že by nebylo špatné to kombinovat. že bych já používala novosklad a pár těch kalhotovek, které by byly hlavně pro přítele a třeba babičky a když bude nejhůř, tak použije jednorázovku. Ale to asi pro to novorozeně, pak bych asi přešla na ty kalhotovky. Taky přemýšlím o tom, že takhle přejde dřív na nočník
@breberuska na tebe jsme tu tady hooodně myslely. Zase jste se posunuly o týden, tak snad to bude jen a jen lepší 😉

mv
28. led 2011

Teda holky, já se vůbec neorientuju, co to tady píšete o jakých kalhotkách , plenkách?????Vůbec nevím o co jde... 😀
Mám příští týden dovču, tak to musím pořádně tady načíst, o čem je vůbec řeč... 😕

@fram tobě gratuluji ke kontrole dávej na sebe pozor....se synátorem to bude legranda, až se to dozví,co???

@jahudka80 a u tebe je to už více než jasné si myslím.... 🙂

Nám po dnešku svitla naděje, tak snad do zítra, kdy si mám volat, co a jak nám vydrží... 😉 moc doufám......

jane84
28. led 2011

@mv moc držím palce 🙂
a taky Fram, ať syn přijme zprávu s radostí a hematom, co nejdřív zmizí, Jahudce, aby to tentokrát dobře dopadlo a byla co nejdřív zdravá. Lehe ať má rychlý bezproblémový porod, Breberušce, aby to holky ještě chvíli vydržely. Marulince, aby se jim ukázalo srdíčko, Aji a Helčence, aby už taky trochu nabraly. Herbie, Marti a všem ostatním, aby už konečně našly ty vytoužené //. Uff to je ale fuška 😀 😀

fram
28. led 2011

Jsem napsala příspěvek a vůbec se nezobrazil 😕 tak ještě jednou 🙂 :
@breberuska moc ráda tě tady vidím, však jsme všechny držely palce a je moc dobře, že jste pořád 2 v 1. A přeju, ať Klárinka vydrží v bříšku co nejdéle
@mv zítra budu držet palce,ať slyšíš jen dobré zprávy. Pochopila jsem dobře, že jsi nereagovala na stimulaci, ale teď už to vypadá nadějněji?

fram
28. led 2011

Holky,jestlipak už lehe nerodí? 😕 🙂 🙂

mv
28. led 2011

@fram napíšu ti to do IP. 😉

jane84
28. led 2011

ať žije stres a pohašené hormony 😠 😠 já už zase špiním a jsou tam i nitky krve. Dneska jsem 24DC a jak to vypadá zítra nebo pozítří dostanu krámy a další snažení by tak vyšlo na státnice nebo těsně po nich 😀 😀 😀 😀

fram
28. led 2011

@jane84 to mě mrzí, ale při státnicích se plodí nejlépe, protože máš myšlenky úplně někde jinde.

mv
28. led 2011

@jane84 takové státnicové mimčo není k zahození... 😀 😉 🙂

jane84
28. led 2011

@mv @fram holky den před zkouškama na snaženíčko určitě nebude chuť, i když sex před zkouškou jsem brala vždycky jako pro štěstí 😀 😀 a po zkouškách? No jestli je udělám a pak se nám zadaří tak z něj bude alkoholik, protože já budu pořáááádně slavit

martinkka
28. led 2011

@jane84 znám případy, kdy holka nemohla dlouho otěhotnět a když se jednou přiopila, tak se zadařilo 🙂

jane84
28. led 2011

spíš jsem dneska už začala tajně doufat, že to fakt klaplo, protože jsem vypila třičtvrtě litru mlíka na posezení. A já mlíko nepiju, protože mi je z něj špatně. Tohle jsem měla jen když jsem byla krátce těhu. No tak asi nic

endie
28. led 2011

ahojík holky

hlásím se po delší době opět 😀

jane84
28. led 2011

@endie ahojky. Jak to vypadá u vás, poctivé snaženíčko?

endie
28. led 2011

@jane84 no 😅 bylo jedno za celej měsíc a v ovulce ale nic stoho 😠 manžel je furt v trapu 🙄

jane84
28. led 2011

@endie neříkej nic z toho. Podívej na Jahudku 😉

herbie
28. led 2011

ahoj holky zdravim vas po delsi dobe docitam vas pravidelne, ale nepisu jahudka moooc gratuluju to je super testik mas krasnej fram davej na sebe pozor ... mi jsme ted meli doma nejaky problemy s pritelem takze jsem moc nechodila na konika jenom fakt na rychlo sexik tenhle mesic vubec nebyl takze z toho nic nebude uz to snazeni teda za posledni pul roku nebylo ..... ale snad se chlap umoudri vcera uz zase neco rekl o mimi tak uvidime ..... lehe drzim ti taky palce at je malej nebo mala brzy venku a hlavne v poradku mejte se moc krasne urcite zase napisu 😉