Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

helcenka
11. dub 2011

Moc velikánská gratulace AJE. Říkali jsme ti to s Fram a Jančou, že to bude brzo, ještě že jsi si sbalila tu tašku 😀 .

Marti, já bych to brala hned. AJA mě ještě předběhla, sice našla // o den dřív, ale termín měla 3 dny po mně. 😉
U mě už to 14 dní vypadá na porod - podle dr. - a zatím nic. A nic nepomáhá, okna mám umytá, včera jsem tahala dřevo z lesa, dala si horkou vanu, no a mimís místo toho, aby se dral ven, tak usnul a do rána se ani nehnul a tvrdnutí břicha mi povolilo... 🤐
Ve středu jdu na kontrolu, tak uvidíme.

@veraakubik - to mi spadl kámen ze srdce, že je vše OK. Opatruj se a žádné lezení po výškách. A super, že prcek není tak velký.

@lucie.krajcarova - gratulace Martínkovi, ty jo, dva roky, to byl Kubík ještě takový kulíšek, teď už je to "velký kluk".

jane84
11. dub 2011

@fram ale ty to můžeš svést na hormony, ale co já? 😀 přítel jak chodil okolo, tak zvedal oči v sloup, že to není normální. Úplně se mi chvilkama třásla i brada. Poslední dobou nějak všechno hodně prožívám. A počkej až nám sem dá fotky Aja a hned v závěsu Helčenka. To bude slzavé údolí

jane84
11. dub 2011

@helcenka co takhle se jet projet někam na polní cestu, kde to bude hezky házet.

veraakubik
11. dub 2011

No ja hned zacla brecet-ani si nepamatuju posledni vteriny co jsem na ty zidli stala,az kdyz jsem lezela na zemi a brecela jsem..K tomu pribehly deti a ptaly se..Pak mala kazdymu chodila a ukazovala tu zidli a rikala-mami bum..Byla tady svarova a moje mamka-hlidala je kdyz pro me honza jel a pry jim to ukazovala..Nedokazu si predstavit co by se pak delo kdyby se neco stalo-bych je klidne hnala k soudu-jak pisete-jeste ze to dopadlo jen s modrinama a odreninou..Zrovna jsem ulozila deti,pujdu do sprchy a spat-moc jsem toho v nemocnici nenaspala-nemohla jsem..Zitra neco malo doctu abych alespon trosku byla v obraze co je tady noveho..Dobrou noc..

lucie.krajcarova
11. dub 2011

@lenkacar jééé tak ať to vydrží!!!!!!!!
@anavirez ty jsi taky Ivanka?
@martasl nebuď z toho smutná. asi bych se teď zaměřila na novou práci. přece jim to nebudeš říkat, když budeš v 7tt ne? ani nevím, jestli je nějaký zákon, kdy nejpozději se to musí říct zaměstnavateli???? já to říkala, když jsem dostala průkazku - ve 13tt. ale někteří doktoři to dávají strašně brzy...
@veraakubik teda taková nehoda, to je hrozné!!!! Ještě že jste oba v pořádku 🙂
@jane84 zrovna jsem se tě chtěla zeptat na ten film... jj viděla jsem upoutávky a bylo mi jasné, že to bude hodně dojemné. to bych ráda viděla.

lucie.krajcarova
11. dub 2011

holky, zítra nastupuju do práce, takže nevím, kdy stihnu dát tabulku, možná až se vrátím domů. tak prosím o strpení.
krásný večer.

herbie
11. dub 2011

zuuzzziii gratuluju k prohlidce jen tak dal a uz se neboj vsechno bude dobry, az do konce.....veraakubik fuj no jeste, ze to dopadlo tak jak to dopadlo davej na sebe pozor......taky gratuluju k // tak at sili 🙂 lucko at je tvuj nastup do prace dobry a at si ti tam libi....jane ten film jsem taky videla no je krasnej a jestli mas rada romanticky filmy tak se podivej na notebook to je nadhera asi tak 6 let strej film ale u toho budes uplne na meko krasnej pribeh videla jsem to asi 10 mam i dvd a muzu to videt dokola 😉 poustim si to kdyz me pritel nasere 😀 to se pak hned uklidnim 😉

lucie.krajcarova
12. dub 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou // HONZÍK 22.3.2011
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.// KLÁRKA 5.4.2011
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 // IVANKA 11.4.2011
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
mircisek (31let) MA 11/2009, 5/2010, 10.10. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
lichtakova ˇ(29 let, MA 6/2010, Femibion) 20.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera) 14.3.2011 //

mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová..................................................29DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)............................29DC
i.komtesa (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan)..................................28DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..........................................................24DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej).................................................23DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj...................22DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).......................................17DC
vonrk (38let, MA 2/2011,kys. listová,Fe)..........................................................16DC
lunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................15DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)............................................................12DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,calibrum babyplan)..................................11DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..................................................................11DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)..............................................................................7DC
endie (23let, MA 3/2010)......................................................................................4DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel)....................................................3DC

fram
12. dub 2011

@lucie.krajcarova ať ti to dnes v práci utíká a hlavně, ať jsi tam spokojená 🙂

jahudka80
12. dub 2011

Dobré ráno, tak baštím zyrtec, ale pobyt venku je pro mě i ták za trest ☹musím tem měsíc nějak přečkat. No včera jsem tady měla na počasí polojasno a bylo zataženo 😠dnes mám zataženo a teď tedy svítí slunko, si ze mě dělají s tím počasím srandu 😀

@lenkacar 🙂 tak ať dušík sílí 🙂
@lichtakova to je fakt , já už si neumím představit chodit do práce 😀 sice nevolnosti nemám ale včera mě zas brala kyčel že jsem nemohla vstát 😠 A pokud byses cítila unavená tak bych se na to vykašlala 😉
@veraakubik musíš na sebe dávat pozor, ještě že jste v pořádku, uf. Tak se opatruj a akrobace si nech až po porodu 😀
@jane84 😀 😀 😀 😀 tedy Jani ty se v tom bulení vyžíváš 😀 😀 😀 😀 mě tedy trošililinku vyhrkly slzy do očí když jsem koukala na Klárinku, ale to pro to ,že mi malá řekla jé takové má maminka miminko v bříšku , taky budem mít takové??? A já jí říkám to víš že jo ...

@fram cítila si pohyby dříve něž u prvního mimi?? Já včera ležela a zdálo se mi že mě sem tam šimrá v břiše 😀 ale asi je ještě brzo, u prvního jsem cítila 17tt. No a bříško jsem měla větší u prvního teď mi příjde že je nějak furt malé - nebo je to tím jak to porovnávám s těma obr pupíkama a je mi líto že zatím nemám, prostě nikdo na venek nepozná že jsem těhotná pokud mu to neřeknu . Manža říká že roste do vnitř proto mám ty bolesti kyčle 😒
@lucie.krajcarova také Ti přeji ať ti to v práci rychle utíká, a Martínkovi přejeme všechno nejlepší k narozeninám 🙂

fram
12. dub 2011

@jahudka80 s pohybama to nemůžu posoudit, u prvního jsem měla pořád takový nadýmání, že jsem první pohyby nepoznala 😅 😅 Teď jsem se zase tolik sledovala, že jsem pořád přemýšlela, jestli to byly ťukanečky nebo střeva, takže vůbec neumím posoudit. 😅 😅 Připadám si jako idiot, ale teď už miminko od zažívání rozeznám, ale ještě to nejsou žádný velký kopance.

jane84
12. dub 2011

Dobré ráno 🙂
@lucie.krajcarova přeji Martínkovi vše nejlepší k narozeninám a Tobě, aby Ti první den v práci rychle utekl. Jestli chceš, převezmu tabulku. Budeš toho mít teď hodně a já stejně sedím u pc skoro pořád. Jak budeš chtít

mircisek
12. dub 2011

@jahudka80 Tak to asi včera byla nějaká změna tlaku. Mně už ty záda trochu povolily, ale včera v noci byl malej nějakej rozhozenej a já jsem prostě nemohla bolestí vstát z postele a vystřelovalo mi to do kyčle. Hrůza a děs. Jestli to máš častěji, tak to tě teda upřímně lituju. 😝
Jinak já jsem cítila pohyby určitě dřív. U prvního v 18tt a teď na přelomu 15 a 16tt.
@lucie.krajcarova Taky přeju všechno nejlepší Martínkovi k narozeninám. A tobě ať se ti v práci hodně líbí.
Joooo, a v tom pořadí jsme vynechaly Danielku, která je ještě před Verčou a přede mnou. Ještěže máme tu tabulku. 😅

martasl
12. dub 2011

ahoj holky.
malá Klárinka je nádherná,a připadne mi taková veliká.breberusko-moc moc gratuluju a těším se na další fotečky.

verakubik-ježíš,dávej na sebe pozor.hlavně,že to odnesla jen ruka a noha a že umíš padat.tak hlavně,aby se ti už nic nestali,kromě prordu v termínu. 😉

holky,včera jsem ještě koumala jak by to bylo a pak jsem hodila řeč s manželem.asi bude nejlepší,když to stáhnu a domluvím se s mistrovou,že pokud bych si něco našla,takjestli by mě hned pustila.doufám,že s tím bude souhlasit.no a až si něco najdu,tak si s mimčem dáme chvilku odklad(teď to budem zkoušet do toho srpna),než budu mít aspoň po zkušební době.jinak to nevidím.zítra o tom hodím řeč s mistrovou.

fram
12. dub 2011

@martasl nemáš to teda lehký, nejvíc ti přeju, abys už byla těhotná a práci vůbec nemusela řešit. Doufám, že ti v práci vyjdou vstříc.

jahudka80
12. dub 2011

Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý volala paní z banky že nejnižši možná pokuta za předčasné splacení je 124 000kč co je dobrééé 🙂 pak záleží ještě na řediteli tak snad bude hodný a nechá nejnižší možnou 😖 . Jsem tak tak rozrušená, nadčená až mi z toho tvrdne břicho 😀

mircisek
12. dub 2011

@jahudka80 super zpráva!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fram
12. dub 2011

@jahudka80 na jednu stranu dobrá zpráva, na druhou stranu - kde to žijeme, když musíš platit pokutu za to, že dluh splatíš dříve, než jsi měla. To mi hlava nebere 😠 😠 Opravdu logika. Spíš by tě za to měli odměnit 😀

jahudka80
12. dub 2011

@fram 😠 no jo to je naše blbost jsme neměli dávat tak dlouhou fixaci, ale i tak jsem ráda páč ta stará kráva na druhé pobočce mi řekla že to bude 370 000-350 000kč 😠 tak jsem si říkala že je to s prodejem v háji ale těch 124tis. by se dalo nějak udělat . lepší než zůstat tady a platít takové prachy 😒
@mircisek jj jsoe ráda tak teď už jen aby nám to vyšlo a hurá na stěhování 😀 😀

lucie.krajcarova
12. dub 2011

ahoj holkz ještě v práci nemám co dělat, tak jsem se utrhla 🙂 díky za přání, snad to nějak půjde. Jani, to budeš hodná, když si tabulku vezmeš 🙂)))) budu ráda.
Jahu, tak to vypadá dobře s tou pokutou, žádných 300 táců co? to by snad ještě šlo. a ti zájemci ještě pořád jsou?

marulinka
12. dub 2011

ahoj holky
@lucie.krajcarova-hodně štěstí v nové práci,ať se ti tam líbí 😉

martinkka
12. dub 2011

@jahudka80 tak to je super s tím poplatkem za předčasný splacení, to už by se dalo zvládnout, že?
V sobotu večer jsem skončila na pohotovosti, měla jsem takový divný křeče v břiše, který se stupňovaly, že jsem se nemohla ani narovnat, všechno bylo naštěstí v pořádku, miminko je o 2 dny větší 🙂, tak jsem dostala injekci hořčíku a je to lepší

jane84
12. dub 2011

@lucie.krajcarova tak jo, zítra už ji udělám. Možná bude ze začátku trošku rozházená 😵

lichtakova
12. dub 2011

nazdar ženy, já mám zas dneska úplně plno

@jane84 když dělám rtg, tak jdu ven a schovám se káomat 😉

mircisek
12. dub 2011

@lichtakova 😅 😅 😅

lenkacar
12. dub 2011

@jahudka80 takže jdete do toho?

jane84
12. dub 2011

@lichtakova 🙂 🙂
@jahudka80 kéž by to vyšlo viď a ředitel souhlasil s tou sumou. To by vyšlo tak akorát a byli byste bez dluhů.

fram
12. dub 2011

@lichtakova i když nechodíš k rtg, stejně to v té práci nepřeháněj 😉

fram
12. dub 2011

@martinkka hlavně, že je bobísek v pořádku 🙂

lucie.krajcarova
12. dub 2011

@martinkka tak to je super, že jste všichni v pořádku 🙂