Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
28. dub 2011

@herbie mě se líbí ty první 😉

erin4
28. dub 2011

@herbie Oboje ti hrozně moc sluší, mě se víc líbí ty levé, protože já mám radši takovéhle, ale ať si vezemeš které chceš, tak ti sednou 😉 🙂

jane84
28. dub 2011

Holky tak jsem přijala tu nabídku práce. Mám teď zase o čem přemýšlet, jak to bude s naším snažením. Jestli se dál snažit nebo jen dva měsíce nebo počkat rok. V lednu jsem říkala, že se rozhodnu podle toho, co přijde dířv a přišla práce. Ale nemusím vám vykládat jak moc chci dítě

herbie
28. dub 2011

meiki gratuluju k vysledkum .... jane jeee tak to je super vid... no hele uvidis mimisek si vas najde sam zatim to neres a nechte tomu volnej prubeh vis ze mi to moc planovat nemuzem hahahaha no holky moc dekuju ja prave vubec nevim me se libi oboji mam je uplne na stejno....ach jo.....dekuju vam za radu 😀 no nevesta ujde ale budu muset schodit malinko bricho na nekterych fotkach mi prijde, ze ten spicek mi tam vylejza jako z profilu hahahaha.....holky jeee kdybych pak byla tehu a uz mela saty no to bych se asi posrala hahahaha tady se saty totiz kupujou tady je nepujcujou 🙄 takze az je koupim tak nemuzu zhubnout ani ztlousnout ale otehotnet ano jeeeeeeeee no uvidime

jahudka80
28. dub 2011

@lucie.krajcarova já přebalovala ze začátku mnohokrát i v noci 3x a kamarádka že v noci nepřebaluje, to bych v tom chuděrku nenachala. Prostě když jsem krmila a byla počůraná tak jsem vždy přebalila. A máš zkušenost prosím s bambuskama nebo těmahle plenama???http://www.branakdetem.cz/baby-lucy-bambusova-p... http://www.branakdetem.cz/plena-organic-golden-...
@a.j.a. U nás na pokoje nesmí tedy nevím jak je to teď ale když jsem já rodila tak nesměli udělali to kvůli cikánům jich lezlo na pokoj třeba 6 a maminky si stěžovali tak místo aby nakázali max.2 osoby na pokoj tak zakázali náštěvy na pokojích a scházíme se na jídelně nebo na chodbě (strašně to tam profukovalo....) no u nás je standart 2lidi na pokoji. A nadstandart je příplatek 350kč/den tak uvidím.
@jane84 Jani já měla čípek kratší a měkej a pootevřenej od té doby je asi furt. A jen ty testy ukazovaly že jsem těh. dole bych řekla že příjde ms, pak jsem někde četla že při těhu je čípek měký jako ret 😉 dokud nedorazí mrcha nevzdávej to a břicho a prasa bolej i při těhu.tak těžko hodnotit.
@herbie já jsem si také šaty kupovala bylo to super cca jen za 4tis. a to jsem je ještě asi za 3 roky za 2tis prodala

jane84
28. dub 2011

@jahudka80 na tu baby lucybambusovou jsem slyšela chválu. A jako noční plenka se často používá bum hugger

fram
28. dub 2011

Ahoj holky,
@herbie krásná nevěstinka, mě se víc líbí ty vpravo 🙂 🙂
@jane84 ještě to nevzdávej, mrcha nedorazila. A s tím snažením - těžko radit, rozum říká počkat, srdíčko dál se snažit. Asi bych tomu nechala volný průběh. Milování bez ochrany, ale nehlídat ovulku. Však ono si vás štěstíčko najde v pravý čas 🙂

fram
28. dub 2011

@meiki gratuluju k výsledkům, bát se nepřestaneš ani když miminko ucítíš, protože pak budeš hlídat, jestli se nehýbe moc nebo málo. Pořád něco, ale asi to k tomu patří 🙂

lichtakova
28. dub 2011

@herbie mně se víc líbí ty druhé, jednoduchý střich a zajímavá látka 🙂

jane84
28. dub 2011

@fram už pořizuješ výbavičku? Co synátor, těší se? 🙂

lichtakova
28. dub 2011

@jane84 ahoj, jak je? 🙂
@fram nazdar pani, už jsem ti psala, jaký máš pěkný pupík 🙂

fram
28. dub 2011

@jane84 zítra jdu na velký UZ, tak pak už bych se snad mohla odvážit něco miminku pořídit 😀 Zatím mám jen věcičky, co jsem dostala od ségry a mamky a nemám je ani kam uložit 😅 Kluk se těší moc, doufám, že mu to nadšení zůstane.

fram
28. dub 2011

@lichtakova ahoj mamino, nojo, už rosteme 😀 A jak se máte vy dva?

lichtakova
28. dub 2011

@fram já ještě nejsem mamina 😉 , nojo, tak statečně se rozšiřuju, doufám, že teda hlavně jen na břiše, zatím asi nic necítím-nebo to prostě nepoznám, občas se něco objeví, ale copak já vím, jestli je to střívko nebo dítko...

fram
28. dub 2011

@lichtakova na pohyby máš ještě čas, však ono to přijde 🙂

jane84
28. dub 2011

@lichtakova fotíš pupík? 😀

lichtakova
28. dub 2011

@fram nojo, to mi říkají všichni 😉
dneska ráno než jsem vstala, tak jsem koukala na břicho, jak je naboulený k jedný straně..tak snad to bylo mímo a ne ten buřtík od večera 🙂

lichtakova
28. dub 2011

@jane84 nefotím,. mně se ten můj moc nelíbí 🙂

fram
28. dub 2011

@lichtakova mě se ten můj taky nelíbí - je chlupatej a žilkovanej, ale jsem na něj hrozně pyšná a aspoň budu mít památku 😀

jane84
28. dub 2011

@fram přesně, bude to krásná památka. Kéž by ten můj pupek nebyl od jídla, ale mimís 😀

jane84
28. dub 2011

http://www.novinky.cz/zena/deti/231495-dieta-be... tak šup šup, každá povinně čokoládu 😀

lucie.krajcarova
28. dub 2011

ahoj holky, jak se máte?
Jani, super, že máš práci, ty jsi kočka šikovná. nastoupila bys až v září jo?
Herbie, obojí jsou úžasné, fakt krása, budeš nevěsta k sežrání. ty vpravo jsou takové jiné, ty vlevo zas romantické. záleží na tobě. určitě nevybereš špatně 🙂
Meiki, gratulace k dobrým výsledkům, to ti už musel spadnout ze srdce aspoň malý balvánek.
@lichtakova škoda že nefotíš, je to pěkná památka. a taky je dobré porovnávat břicho u dítěte č. 1 a 2 😀 já ho měla ke konci fakt špičaté a vyšel kluk. jediné, co vyšlo, jinak podle utz spíš měla být holka. moc ráda se na ty fotky dívám. a poslední mám jen hodinu před porodem 🙂

mircisek
28. dub 2011

@zzzzuuuuzzzziiii Dnes jsem si v lékárně kupovala maliníkovej čaj a jako novinku tam mají ten test pohlaví za 810,-.
@meiki Nepřejde. Budeš se bát pořád. Budeš mít pocit, že se mrví málo a tak. Hrozný. 😖

jane84
28. dub 2011

@lucie.krajcarova smlouva bude od 1.září. Ale poslední týden v srpnu je takový ten přípravný týden, tak tam budu muset být, abych se seznámila s kolegy a učebnami, ale nebudu to mít placené

jane84
28. dub 2011

@pe_t je už líp?

mircisek
28. dub 2011

@fram Si stěžuj. 😝 Mně mrňous tak strašně řádí v břiše (jestli jste viděli to video na youtube, tak asi tak), že se mi sice zatím nedělají strie (ale to taky přijde, stejně je mám od minule ☹ ), ale dělají se mi tam, kde nejvíc kope, malinké podlitinky. Vypadám jako týraná žena. 😀

mircisek
28. dub 2011

@jahudka80 Já jsem přebalovala co tři hodiny i v noci - při každým kojení. Malej se totiž při každým kojení totálně posral. Chlap, no.
Baby Lucy jsou skvělý všechny a ty bambusky jsou asi nejpříjemnější plínky, co mám. 😉

fram
28. dub 2011

@mircisek tak to je mrňous pěknej divoch 😕

fram
28. dub 2011

@lucie.krajcarova koukala jsem, že je Martínek šikulka a školku docela dobře zvládá 🙂 Co ty v práci ?

lucie.krajcarova
28. dub 2011

@jahudka80 jo baby lucy mám moc ráda, měla jsem je ve velikosti xs a s, super. dobře se s nimi zachází. myslím, že poměr kvalita/cena je fakt super.