Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

safea7
13. čer 2011

@jane84ahojky,tak zítra se vracím do práce,bude to peklo,ale musím to nějak zvládnout,hlavně že jsem už po zdravotní stránce vpořádku,druhou kyretáž jsem nemusela podstoupit už tam byl jen drobeček a ten se vstřebá nebo odejde sám 🙂 a teď ta tabulka safea7(32let,MA 5/2011,femibion.Přeji ti hezký den.

jane84
13. čer 2011

@safea7 a kolikátý jsi den cyklu? První den je den kyretáže

marulinka
13. čer 2011

ahoj holky 🙂
@jane84 taky máme v ložnici modrou+jednu stěnu žlutou a moc se mi to líbí 🙂 v obýváku máme zelenou,taky pěkná,ale už bych brala změnu,ale manžel nechce,že nebudem každý rok malovat 😅 a kuchyň máme žlutou-ta mi tam sedne parádně.chodba je meruňková a dětský pokoj holčičí-růžovo červený 😅 všechny barvy sem si vybrala sama,tak se mi to musí líbit 😀 😀
@safea7 je fajn,že si nemusela jít znova. 🙂

mircisek
13. čer 2011

Ahoj holky, nevíte náhodu, za jak dlouho po tom, co se začnou brát antibiotika je člověk neinfekční? Manžel si pořídil moc pěknou virózu (malej to samozřejmě chytil taky, mě bolí v krku), tak řešíme, jestli by se mnou mohl do porodnice nebo ne.

safea7
13. čer 2011

@jane84 Kyretáž jsem měla 28.5.

safea7
13. čer 2011

@marulinka To je taky se mi pořádně ulevilo,jen se bojím návratu do reality ☹

jane84
13. čer 2011

@safea7 jestli dobře počítám, tak jsi dnes 17DC stejně jako já. Tak zítra už budeš v tabulce 🙂

safea7
13. čer 2011

Ještě jsem vás chtěla poprosit o radu jak přesně pít ten Kontryhel,jsem z toho nějaká zmatená,od kdy se počítá první polovina ciklu pak až do ovulace se má prý pít.Asi to zní hloupě, když je mi 32,ale o něco podobného jsem se nemusela nikdy zajímat,prostě jsem byla tenkrát mladá a šlo to samo.

safea7
13. čer 2011

@jane84 Děkuju 🙂

fram
13. čer 2011

@safea7 za 1.den cyklu se počítá první den menstruace. Ovulaci se musíš naučit vychytat (podle teplot, hlenu, čípku, testů..), nebo pokud máš pravidelné cykly, tak ho pij do půlky cyklu. Je dobře, že nemusíš znovu na revizi. Ten návrat do reality nezávidím, ale zvládneš to.
@mircisek s těma ATB neporadím, držím palce, ať je manža fit, než pofrčíte do porodnice.
@jane84 byt je fakt hezkej, taky jsme v 1+1 byli moc šťastný a krásně jsme se tam ve třech vešli.

fram
13. čer 2011

@martasl doufám, že ta laparka pomůže a manžel si uvědomí, co všechno podstupuješ a začne se taky snažit
@mv nebylo by lepší zavolat dr.? Doufám, že to bude v pořádku, držím palce. ☹
@lichtakova čau ulejváku, je to paráda, když nemusíš, viď?

safea7
13. čer 2011

@fram Jsi moc hodná a děkuji ti za povzbuzení.Pa Pa

jahudka80
13. čer 2011

@jane84 no tohle jsou skleněné s těma obrázky, žádný starý porcelán se zlacením nebo ručním zdobením 😀 já mám sady 2 jednu tu klasiku z kouřového skla, ta je neutroš. Neboj časem si vše dozařizuješ, já ani po 6ti letecj v manželství nemám vše co bych v kuchyni potřebovala. 😉

jane84
14. čer 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou // HONZÍK 22.3.2011
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.// KLÁRKA 5.4.2011
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 // IVANKA 11.4.2011
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. // KATEŘINA 26.4.2011
daniela699 (35let, MA 5/2010, mamavit) - 20.9. // SEBASTIAN 2.6.2011
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
mircisek (31let) MA 11/2009, 5/2010, 10.10. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion) 31.12.//
marulinka (28 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
lichtakova (29 let, MA 6/2010, Femibion) 20.1.2011 //
Jahudka(31 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29 let, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 Femibion 800, Aloe Vera) 14.3.2011 //
yfka30 (31let, SP 7/2010 Calibrum babyplan, kys. listová) 26.4.2011 //
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel) 5.5.2011 //

endie (23let, MA 3/2010)..............................................................................................38DC
el29 (31let,MA1/2010, kys.listová)..............................................................................24DC
pamir (21let, MA 4/2011, Regular) …………………………….……………………22DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamin E,bylinný čaj)......................21DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................20DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)....................................20DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kys.listová)..........................................................................18DC
safea7 (32let,MA 5/2011,femibion)...........................................................................18DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).........................10DC
maja54 (33let, MA 8/2010, 12/2010, 4/2011 kys. listová, Mamavit)........................8DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej).................................................7DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová)...................................................4DC

jane84
14. čer 2011

@endie Ahojky. Jak to s tebou vypadá? Kolikátý den cyklu jsi? Vím, že toho máš teď s tím stěhováním hodně. Nebo udělalo stěhování svoje a zadařilo se? 🙂

lichtakova
14. čer 2011

Nazdar holky
@jane84 no nevím, mám pocit, že toho mám nějak moc 😉 , navíc od soboty do úterý jedem ještě k tchánovcům, takže potom budu určitě ráda, že mám chvíli klid a pak už aby se asi pomalu začlo něco zařizovat....

jane84
14. čer 2011

Danielka už má fotečky v albu 🙂

jane84
14. čer 2011

Jsem se teď naštvala. Už vím odhad bytu. Je to přesně ta kupní cena, takže musíme dát ještě 93tisíc ze svého 😒 Tak musíme sáhnout na peníze, co byly určené na auto. Snad fanoušek ještě chvilku vydrží, jinak se přítel nedostane do práce

jahudka80
14. čer 2011

Ahoj Holky, u nás to počasí je fakt.... ráno v 6h svítilo slunko o hodku pozděj tu bylo zataženo, pak jsem šla s malou do města a zas hezky tak jsme se pařily v kalhotech , tak příjde dom, dám si vyprat prádlo a koukám ven ono prší a svítí slunko, no nechápu apríl jak vyšitej ale v červnu 😀

@jane84 To je škoda. Ty odhady jsou na prd. Nejlepší je když prodáváš byt třeba za 800tis. a oni ho odhadnou na 900tis. tak ty zaplatíš daň z té vyžší ceny 😠 tak oni ti dají jen 800tis. a ty zaplatíš daň 3% z 900tis. A naopak když ho chceš koupit tak ti ho málo kdy nadhodnotí (když potřebuješ 90% půjčit) . No jo co se dá dělat ☹ tak hlavně aby vám to všechno v pořádku schválili a klaplo to jak má a už jste se mohli stěhovat 😵

jane84
14. čer 2011

@jahudka80 hypotéka je předběžně schválená. Dnes jsem dostala návrh kupní smlouvy a smlouvy o úschově, takže jsem to přeposlala paní do banky, ta to rozpracuje s tím a ty podepsané smlouvy pak jen doložíme. Budeme to podepisovat asi v pátek. Ona to chce co nejdřív, aby to nebylo ke konci měsíce a v Praze na centrále toho nebylo moc ke schvalování. Peníze se mají do úschovy odeslat do konce července, to se krásně stihne. Jak tam budou peníze, tak do 5dnů se dá návrh na vklad na katastr a do 14dnů by mělo být předání bytu. Takže to vidím tak, že na přelomu července a srpna se stěhujeme.
Přiznám se, že si teď sypu popel na hlavu, protože tohle vyřizování se mi teď vůbec nehodí do toho učení. A přítele samotnýho do Brna podepsat smlouvu poslat nemůžu. Prvně tomu rozumím víc jak on a za druhé by tam netrefil do kanceláře. Ztratí se mi i na parkovišti ve Vaňkovce 😀

jane84
14. čer 2011

@jahudka80 já chápu, že banka se kryje, aby ten byt měl vážně hodnotu toho, co mi půjčí. Ale zase v jejich zájmu je, abych si u nich půjčila co nejvíc a musela jim víc splatit

mv
14. čer 2011

@jane84 byteček vypadá moc hezky, už abyste tam byli a měli klid....
@jahudka80 dovču plánujeme na konec srpna,uvidíme, až podle toho, kdy půjde manža na tu operaci.

Krvácení ustalo,ale zase mě bolí břicho jak v době ovulky a to krutě.Jsem ráda, že lezu,ale to bylo loni ten první měsíc taky tak.Chceme jet v pátek na víkend do Jizerek,tak snad už budu o.k.
Jak já už se těším do práce,to si neumí nikdo představit... 🙂

martasl
14. čer 2011

mv-tak hlavně že se to lepší.jak dlouho jsi nebyla v práci??je fajn že se těšíš,aspoň přijdeš na jiné myšlenky.

my máme v obýváku světle modrou,původně to měla být šedá.špatně nám to namíchali.jednu zeď mám oranžovou.je fakt,že ta modrá mě dost deptá,tak doufám budem o prázdninách malovat.v ložnici máme takovou zvláštní zelenou,trochu jako khaki,ale ne tak tmavou a vypadá úžasně.a Kača má červenou a tmavě šedou až černou tapetu s šedejma kytkama.Simona má krásně zelenou a bílou retro tapetu.jen doufám,že ten obývák budeme fakt malovat,jsem z té modré už na nervy a potřebujem ho prosvětlit.
včera jsem řekla mistrové,že ten její zástup na dílně beru,ale jen pokud mi přidá.prej je za to něco něco navíc,takže snad to nebude jen pár korun.takže teď budu čekat,kdy k tomu dojde.
v časopise od lišky byl článek o novém domku od Canaby-Chico.nevypadá špatně.psali teda,že je za 1 000 000,- ale bez dph.když k tomu dph připočítáte,jste úplně na jiné ceně.a je to přízemí na klíč a podkroví k dostavbě,jestli jsem to dobře pochopila.ale vypadá hezky.

jani-teda,to bude bezva bydlet ve vlastním.hlavně,aby jste tam byli šťastní a brzo se rozrostli o mrňouska.

pamir
14. čer 2011

ahojky...tak jsem četla o Glukophanu a zkouším testovat...a dneska to vypadá, že dneska nebo zítra bude ovulka....máte s tím některá zkušenost...? docela mě to zaujalo..protože 50ks stojí 100Kč oproti ovu testům je to zanedbatelná částka...🙂

fram
14. čer 2011

Ahoj, dnes jsem tu měla kamarádku, tak jsme si udělali pěknej den 🙂
@mv to je dobře, že se těšíš do práce 🙂
@pamir s glukophanem neporadím, neznám.
@jahudka80 u nás taky dnes počasí jak na apríla. Teď zrovna svítí sluníčko 🙂

jane84
14. čer 2011

@pamir tak to slyším prvně. Ale jukla jsem na to a názory jsou všelijaké. Prý se před ovulací zvyšuje množství cukru v hlenu v pochvě. Někde jsem četla, že test je pozitivní 3 dny před ovulací. Ale některé holky psaly, že ho mají pozitivní víc dní nebo taky vůbec. A že jim to ukazuje ovulaci v jiné dny než měření BT. A taky to dost ovlivňuje, jestli proběhl sexík a je v pochvě sperma a jestli jsi jedla něco sladkého. Nicméně jsou i někteří doktoři pro, jako orientační levný test bych to brala. Ale doplnit měřením teploty

mv
14. čer 2011

@martasl no právě, doma je to na palici.V práci je člověku lépe,těším se i na holky,je s nima sranda. 🙂
Doma jsem už měsíc,tak už je nejvyšší čas mazat zase něco dělat. 😉

My na studený barvy výmalby nejsme nikdo z rodiny.Modrou bych nepřežila nikde, má jí babča, a už jako dítě jsem v té její ložnici měla depky... 😀 zelenou jsme si udělali jednu z koupelen v minulých bytech,hrůza, děs.
Po této zkušenosti u manžela neprojde už zelená ani dekorační váza v domě. 😀 😀
Vymalováno máme smetanovou a tmavě hnědej kout v obýváku,ložnice i klukův pokoj takovej oranžovej, světlý, teplý barvy.Původně jsem chtěla jednu stěnu u syna sytou tyrkysovou, ale máme pokojíky tak malé, že to nešlo.Docela mě láká i fialková,tak až někdy dojde na změnu ložnice, tak asi ta.Líbí se mi i červená a šedá,ale ne k nám...

pamir
14. čer 2011

@jane84 jj toto jsem taky četla...včera ani dnes ještě sexík nebyl a je test hooodně pozitivní..jinak BT taky měřím a myslím ovu pořád nepřišla, takže si myslím, že se blíží...lepší než bez testů úplně si myslím...a s ovu testama mám blé zkušenosti a jsou hrozně předražené..tak uvidíme...dneska to zkouším 3 den...a test sílí (zelená)..tak třeba se ovu fakt blíží🙂

fram
14. čer 2011

@pamir prostě to chce sexovat a sexovat, jiná rada není 😀 Držím palce, ať to vyjde .

valinka30
14. čer 2011

@martasl Děkuju. Taky v to doufám. Snažit se začneme nejdřív v září, takže přes léto mám oddech. Ale po tom zamlklým těhu už to nebude jako předtím. Myslím jako, že ikdyž otěhotním, tak budu vědět, že vyhráno ještě není. No jo, život je boj.