Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

mpetula
31. črc 2011

Ahoj holky 🙂 Marti, dnes mě pustili z nemocnice. Večer po zákroku, noc a pak včera dopoledne bylo snad to nejhorší, co jsem zažila. Hrozně mě to bolelo, tan dren, ani nevím jestli to byl klasický dren. Tu hadičku jsem v břše cítila při každém pohybu a jako např. vyčůrat bylo peklo. Sestra se ptala ještě v pátek v noci dr. jestli mi to nemůže už vyndat a ona že ne. Vyndala mi to včera před polednem a to bylo fakt sado, no už na to raději nevzpomínám ☹ 😀 Ale jak to vyndala, tak bych mohla frčet domu, taková strašná úleva, ale hrozná. To jsem ani nečekala, že to opravdu hned bude znát. Šla jsem v klidu do sprchy, no už to bylo fajn. Sice to člověk cítí, trošku to bolí, ale spíš tak, že o tom jen víš. Dnes jak mě pustili a měla jsem pak dost pohybu, tak to bylo znát, ale pak jsem si zase doma lehla a už lepší. Jinak mi pupík spíš zalátovali, než zašili 😠 doufám, že to tak nezůstene, néé že bych ho někde vystavovala, ale měla jsem ho takovej hezkej, normální 🙂 zato teď je fakt ošklivej, takovej zdeformovanej 😅 😀 No a výsledek: průchodnost dobrá, žádné srůsty nic... jen mám prý malou pánev plnou křečových žil 😕 Do té doby jsem o tom neslyšela... Dostala jsem na to léky a ty budu muset brát. Na otěhu to prý nemá vliv, nevím jak pak v těhu... To mi říkul můj dr. v pátek asi hodinu po zákroku, tak jsem u toho ještě napůl spala 😀 děla mi to přímo on. No a o víkendu tam byla tak nepříjemná doktorka, že jsem to s ní nerozebírala a vyptám se pořádně až mého doktora, až půjdu ve čtvrtek na stehy. Doufám, nže to už tak bolet nebude, když vidím, jak to tam mám zamotané, tak nevim nevim 😀
Jinak Marti, je dobře, že tobě to vyšlo vše ok. mě doktro řekl, že se můžem začít snažit až se na to budu cítit a dnes ta doktorka řekla, že musím dodržet šestinedělí. No na to jí asi kašlu, ještě se zeptám toho mého a hlavně za týden má dorazit mrcha, tak pak na to vlítnem, teď je to prý prošťouchnutý, tak to má být jak když pohnojí 😉 🙂 Tak veřím, že nám oboum to teď už vyjde 😉

herbie
31. črc 2011

holky dekuju 😉

herbie
31. črc 2011

mpetula gratuluju k dobrym vysledku i pres tu bolest, ale snad se vyplatila a brzy zahlasis //

fram
31. črc 2011

@mpetula super, že to máš za sebou a dobře to dopadlo 🙂

mpetula
31. črc 2011

@herbie
@fram Holky děkuji 🙂 No snad to k nečemu bude, doufám...

mpetula
31. črc 2011

@fram Fram, čtu pravidelně, ale dneska tak nějak koukám a ty už to máš opravdu za pár, teda to to uteklo 🙂 Už se určitě moc tešíš, co 😵 😵 Normálně ti závidím, ale samo jen v dobrém 🙂 😉

fram
31. črc 2011

@mpetula opravdu mi to utíká, chtěla bych vydržet ještě aspoň 2 týdny, ale pak už bych šla rodit. Nemůžu se dočkat 🙂 Však ty taky za chvíli nahlásíš // 🙂 🙂

mpetula
31. črc 2011

@fram Jo jo, to ti věřím 😉 Neboj , brzy se už dočkáš 😉 Já ještě vím, že jsem se doktora ptala co tedy dál, tak že říkal, že do podzimu se máme snažit ještě normálně a pak by mi dal doporučení někam do centra. Ještě to s ním proberu, ale jsem ráda, že už se konečně něco děje 🙂

martasl
31. črc 2011

ahoj holky
mpetula-tak koukám,že vejcovody máš taky ok.já se sprchovala i s tím drénem,ale připadla jsem si jak magor,chodit s tou lahvičkou 😀 😀 .a taky to byla bezva uleva,když mi ho vytahli.taky máš jít na kontrolu za 14 dní?no my v pátek sexovali,doktora jsem se neptala,jestli můžem nebo ne.nic nezakazoval,tak nevím.nebolelo to,jen jsem si připadla taková těsnější.nebo jsem nebyla pořádně uvolněná.taky mi doktor říkal,že ty profuky by mohly pomoct, i když nebyly srůsty.a ty máš klasický stehy?já měla jeden klasickej tam,kde byl ten drén a když ho vytahovali,tak jsem to vůbec necítila.jinak jsem měla vstřebatelný,ten poslední mi vypadl v pátek ráno,než jsem šla k doktorovi.

herbie-ty šaty jsou nádherný,luxusní.určitě budeš překrásná nevěsta.už víš,co s vlasama?

jojo,fram to má už za pár,taky moc závidím,ale v tom nejlepším... 🙂

holky,já jsem včera měla asi od 14hod.takový děsný křeče a bolesti v bodbřišku a po bocích.no děs a byla mi hrozná zima,manžel zatopil i v krbu.musela jsem si jít lehnou,bylo mě hrozně.dnes to to taky není ůplně ok,ale oproti včerejšku....

nevíte něco o jahudce??

tiburcia
31. črc 2011

@mpetula ten drén je fakt šílený ale máš pravdu že jak se vytáhne najednou je po bolesti... hlavně se teď snaž odpočívat, aby se ti nerozjel nějaký zánět...klid, a nohy v teple 😉

mpetula
31. črc 2011

@martasl Marti já jdu už ve čtvrtek na ko. Čoveče já nevi jaké mám ty stehy 😀 nikdy jsem nic sešitého neměla, ale po tom drénu tam mám normálně takovej provázek a v pupíku to vypadá jako silnější tmavej vlasec nebo jak to nazvat 😅 No kdyby to bylo to vstřebávací, tak jen dobře 🙂 Prosim tě, co ty bolesti včera? Myslíš, že by to mohlo být spojené ještě s tou laparkou?
@tiburcia No to jsem fakt zírala, sestra mi říkala, že až to vyndá, že to bude dobrý, ale že až tak rychle, to jsem netušila 🙂 Jo jo, odpočívám a pár dní to ještě určo vydržím. Protože kdy jindy má člověk možnost válet se bez výčitěk, že mu stojí práce a povinnosti 😀 Co ty, jak je? Vše ok? 🙂
Jinak holky, tak jsem přemýšlela a když budu brát prášky na ty žíly, tak by se mi mohla zlepšit i mrcha, že by nemusela být tak bolestivá... Musím se ho na to zeptat, jestli to má vliv na tohle.

tiburcia
31. črc 2011

@mpetula nechápu čím to je, ale ta úleva je okamžitá... člověku je hned líp 😉 cítím se blbě takže je to snad dobře 😀

meiki
1. srp 2011

@mpetula blahopreji k vysledkum a co se tyka tech zil, je mozne, ze si budes muset od zacatku pichat injekce proti tromboze, to je asi jedine, co by te mohlo v tehu potkat, nam nasli krecovou zilu primo na pupecniku a hned jsem dostala injekce, jako prevenci, na redeni krve, nejhorsi byli asi prvni 3

herbi: ty saty jsou nadherne, v sobotu jsme byli na svatbe a mne normalne malem hrkly slzy do oci, jak jsem si vzpomnela na tu nasi, bych se vdavala zase hned, ale za stejneho chlapa :o)

marulinka
1. srp 2011

ahoj holky
@herbie nádherný šaty 🙂
@mpetula gratuluji a držím palečky,ať sou // co nejdříve,,stejně tak i @martasl 😉

mpetula
1. srp 2011

@tiburcia Tak to je dobře, jen tak dál 😉

@meiki Děkuji, no tak hlavně, kdyby to šlo vůbec nějak pořešit 🙂 ale to je ještě daleko, nejdřív hlavně ty // 🙂

mpetula
1. srp 2011

@marulinka Děkuji 🙂

lichtakova
1. srp 2011

@fram to si to nějak krátíš, ne? 😉 hele a víš, že holky se courají... 🙂

marulinka
1. srp 2011

@jane84 tchýně mi navrhla tykání po narození první dcery,ale já to nepřijala..nejsme takový kamarádky,abych jí tykala 😅 když sme u nich bydleli,věčně sme se hádaly a teď se taky spíš přetvařujeme,jako že je vše v poho..Věkově mi to taky nesedělo..moje švagrová svý tchýni tyká,ale tam mají dobrý vztahy a sou spíš jako kamarádky....

lichtakova
1. srp 2011

@jane84 mně tchyně navrhla tykání po naší svatbě, tj.po 6 letech, co jsme tam jezdili, taky mi to moc nešlo...ale u nás je to trochu něco jinýho než u vás, celkem v pohodě vycházíme a hlavně ji vídám málokdy...

martasl
1. srp 2011

taky mi tchýně nabízela tykaní,ale je dost starší a prostě mi to nejde.manžel mojí mamce tyká,no je mezi něma asi 12 letý rozdíl,tak to se hned tyká jinak 😅

lichtakova-však ty to máš taky za ,,pár"-teda to utíká.už pereš a chystáš postýlku?co jména,už jste vybrali?

tiburcia
1. srp 2011

já tchýni tykám, je lepší říct běž do háje než běžte do háje 😀 😀 😀

martasl
1. srp 2011

tiburcia 😀 😀 😀

nikiss24
1. srp 2011

Ahoj holky 🙂
Jéééé tak aspoň nejsem sama, kdo si nechce tykat s tchýní :D Mě to ona taky nabídla, ale já nechci, nejen, že jí je přes 60, ale nemám s ní dobrej vztah, je na ní vidět, že mě nemá ráda, protože jsem jí sebrala syna, je jedináček a ještě k tomu vyrůstal bez táty, takže mají ještě pupeční šňůru a někdy mě to fakt rozčiluje, nejen, že se k němu chová jako k miminu, ale on je tam kolikrát častěji než doma :-/ mno budu to muset překousnout ☹ ale vždycky když je u nás, tak mám zaťaté zuby :D

nikiss24
1. srp 2011

@mpetula gratuluji k dobrým výsledkům a ať se brzo zadaří 😉

meiki
1. srp 2011

mne taky bylo na svatbe navrzeno tykani, taky mi to neslo, ne ze bychom nemeli dobry vztah, ale u me to byla ucta ke starsimu a nakonec to vyresil Viktorek a ted muzu rikat babicko ty a je to v poho

lichtakova
1. srp 2011

@martasl postýlka už čeká na smontování, kromě nákupu v lékárně-dílem pro mě a pro prcka, a v drogerii už to tak nějak mám všecko, jména už máme dlouho, zatím jsme je nezměnili...už začínám být opravdu zvědavá, co to teda nakonec bude. Dneska 60 dní do TP...tak to ještě není tak honem, ne? 🙂

jane84
1. srp 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou // HONZÍK 22.3.2011
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.// KLÁRKA 5.4.2011
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 // IVANKA 11.4.2011
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. // KATEŘINA 26.4.2011
daniela699 (35let, MA 5/2010, mamavit) - 20.9. // SEBASTIAN 2.6.2011
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. // ADÁMEK 13.6.2011
mircisek (31let) MA 11/2009, 5/2010, 10.10. // DAVÍDEK 18.6.2011
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) // NELINKA 23.6.2011
fram (36let, MA 2/2010,Femibion) 31.12.//
marulinka (28 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
lichtakova (29 let, MA 6/2010, Femibion) 20.1.2011 //
Jahudka(31 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29 let, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 Femibion 800, Aloe Vera) 14.3.2011 //
yfka30 (31let, SP 7/2010 Calibrum babyplan, kys. listová) 26.4.2011 //
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel) 5.5.2011 //

tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej).................................................55DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamin E,bylinný čaj).......................37DC
nikiss24 (24 let, MA 5/2011, kontryhel, kys. listová)……………………………….37DC
i.komtesa (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan).................................36DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).........................31DC
pamir (21let, MA 4/2011, Regular) …………………………….…………………….31DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová)...................................................22DC
herbie (29let, SP 8/2009 prenatal vit.).........................................................................15DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................11DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kys.listová)...........................................................................10DC
safea7 (32let,MA 5/2011,Calibrum babyplan)..............................................................6DC
winterska (39 let, UPT 6/2011 kys. listová)…………………………….…..………….4DC

lichtakova
1. srp 2011

@martasl i když ještě me teda čeká cesta k sestřence pro pidoblečení a nějaké věci (ohrádka, lehátko...), takže to bude další várka praní a žehlení, od kamarádky a to málo, co jsme koupila + plíny už mám vyprané a vyžehlené...

Co jahůdka????

jane84
1. srp 2011

@lichtakova na Jahudku asi nikdo nemá kontakt, takže si budeme muset počkat až bude zase doma nebo dá manžel vědět

jane84
1. srp 2011

@mpetula gratuluji k dobrým výsledkům a přeji brzké //